FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Newcastle : Watford - 26. ledna 2019   16:00

0:2
(0:0)
Watford
Watford
61' Gray   • 90' Success
Newcastle
Woodman – Manquillo, Fernández, Lascelles, Clark, Ritchie, Hayden, Longstaff, Kenedy, Murphy, Joselu
Dúbravka – Yedlin, Lejeune, Schär, Atsu, Pérez, Rondón
D. Coote – D. Cook, H. Lennard
St James' Park, Newcastle upon Tyne
Watford
Gomes – Janmaat, Cathcart, Britos, Masina – Quina, Wilmot, Chalobah – Success, Gray, Hughes
Dahlberg – Mariappa, Navarro, Capoue, Deulofeu, Deeney, Peňaranda

Dnešní zápas byl až do 60. minuty velice nezáživný a bez šancí. Jenže poté se postaral o změnu skóre Andre Gray. V 90. minutě přidal pojistku ještě Isaac Success a Watford zaslouženě zvítězil a postupuje do dalšího kola. To je ode mě vše. hezký zbytek večera. Na shledanou.
90+4'
90+4'
Watford už se opravdu nikam nežene a čeká na poslední hvizd rozhodčího.
90+3'
Žlutou kartu vidí Longstaff.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
90'
Watford právě vstřelil branku!
Je hotovo! Po levé straně unikl Quina a nahrál před bránu, kde míč do sítě doklepl ISAAC SUCCESS!
89'
Pěkně se do balónu opřel Pérez, jeho rána však jen o kousek minula branku.
87'
Nakonec se domácí zahnali do autu. Vhazovat bude Masina.
86'
Centr z pravé strany odhlavičkovala obrana hostů. Akce ale stále pokračuje.
84'
Gomes s výkopem nikam nespěchá.
82'
A střídá i Watford. Ze hřiště pomalým krokem odchází Chalobah a nahrazuje jej Capoue.
81'
Newcastle střídá. Fernández za Schära.
79'
Akce domácích opět končí odkopem brankáře.
78'
Hosté hrají s míčem u nohy.
76'
Ovšem ty nakonec celou akci pokazili a jen míč zakopli do autu. Odkopávat bude Gomes.
75'
Další žlutou kartu vidí hráč Watfordu Britos.
75'
Výhoda ponechaná hráčům Newcastlu.
73'
A hned druhé střídání, odpočinout si jde Ritchie a pokusit se srovnat přichází Atsu.
72'
Je to tak, první střídá Murphy a přichází Pérez.
72'
Zřejmě dojde hned k dvojitému střídání. Trenér Benítez udílí ještě pokyny.
70'
Další dobrá akce Newcastlu. Tentokrát Murphyho zadržel až ofsajd.
68'
Autor zatím jediné branky má odpracováno a míří do sprch. Na hřiště přichází Peňaranda.
67'
Obrovská šance pro Newcastle! Manquillo se dostal až do vápna, kde přeloboval brankáře, toho musel zastoupit jeden z obránců a míč odhlavičkoval na rohový kop.
66'
Domácí z volného přímého kopu nic nevytěžili a musí tedy znovu od začátku kombinovat.
64'
Po právu za předchozí skluz do protihráče vidí žlutou kartu Chalobah. Možná se dalo uvažovat i o červené.
63'
Chalobah hodně tvrdým zákrokem zajel do protihráče. Ten zůstává ležet na zemi.
61'
Máme tu první branku dnešního zápasu! Hughes udělal kličku a posunul míč dopředu ANDRE GRAYOVI a ten se už nemýlil! Stav utkání: 0:1.
60'
Střela útočníka hostů byla zablokována a Newcastle hrozil brejkem. Obrana pohotově zasáhla.
58'
Newcastle si s rozehrou dal na čas, ovšem i tak to byl velice nepřesný trestný kop.
56'
Wilmot vidí první žlutou kartu dnešního zápasu.
56'
Watford se snažil procpat míč ke střele, ale přes ten chumel to nebylo možné.
55'
A druhý centr prolétl vápnem, jenže nikdo z domácích ho nedokázal tečovat.
54'
Centr do vápna odvrátila obrana hostů.
52'
Murphy si svého protihráče přidržel, tady se pískalo správně.
50'
Hezky to myslel Longstaff jenže obránce hostů mu na kličku neskočil.
49'
Gray se ocitl v šanci. Bohužel branku přestřelil o pořádný kus.
47'
Watford u míče.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
První poločas nám nenabídl žádnou velkou šanci, viděli jsem také jen jednu střelu na branku. Soupeři se spíše zatím jen oťukávají. Uvidíme zda nám druhý poločas přinese atraktivnější fotbal.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
44'
Pomalu se nám blíží konec prvního poločasu, oba týmy ho spíše už jen dohrávají a nikam nespěchají.
43'
Přetažený centr na zadní tyč, odtamtud přišel ještě centr zpět, ale poté už si se vším poradila domácí obrana.
42'
Gray svým důrazem získal roh.
41'
Špatná přihrávka ukončila akci Watfordu.
39'
Ofsajd ve kterém stál Murphy.
37'
Murphy unikl po pravé straně a zařídil svému týmu rohový kop.
37'
Chalobah trefil zeď.
36'
Hayden fauloval a je tu dobrá standardní situace pro hosty.
35'
Kenedy si teď příliš pomohl rukama.
34'
Zajímavá šance Graye, ten pálil vedle. Nakonec by stejně gól neplatil pro signalizovaný ofsajd.
32'
Roh dobrý, ale když se k odraženému míči dostal jeden z hráčů Newcastlu, napálil ho úplně mimo branku i vápno.
31'
Pěkná akce domácích, bohužel finální přihrávka byla tečována na roh.
29'
Success byl teď postrčen.
28'
Na poslední chvíli ukopli míč obránci hostů před dotírajícím útočníkem.
26'
Příliš dlouhý balón na Hughese.
25'
Po odehraných pětadvaceti minutách je stav stále nerozhodný 0:0.
23'
Watford to zkoušel z pravé strany, centr byl nepřesný a skončil v autu. Bude se kopat od brány.
21'
Útočným faulem se projevil Ritchie.
20'
Míč mají pod kontrolou domácí.
18'
Ale i na druhé straně obrana pevná jako skála.
18'
Obrana však nezaváhala a dopředu se žene brejk.
17'
A i v oslabení se dostali dopředu a vybojovali roh.
17'
Hayden musel být ošetřen, Newcastle tedy zatím v desíti.
15'
Watford zatím lepším týmem, kombinují, soupeře k ničemu moc nepouští.
14'
Přízemní centr z pravé strany trefil jen obránce, akce pokračovala dál, napodruhé se už k míči dostal Gray, jenže minul.
12'
Střela Chalobaha jen těsně minula bránu.
10'
Dobrou akci předvedl Watford, střela Clarka šla sice mimo, ale byl na něj pískán faul. Máme tady standardku pro hosty.
9'
Centr z přímého kopu byl lahůdkou pro Gomese.
7'
Teď byli hosté na chvíli pod tlakem, ale odkázali se ubránit.
7'
Nepovedený centr Murphyho chytá gólman Gomes.
5'
Dobrá střela Quiny! Brankář jen vyrazil na rohový kop.
4'
Autové vhazování pro domácí na půlce.
3'
Akce domácích skončila jen odkopem gólmana.
1'
Úvodní výkop obstarali hráči Watfordu.
1'

Newcastle United: Woodman – Manquillo, Fernández, Lascelles (C), Clark, Ritchie – Murphy, Hayden, Longstaff, Kenedy – Joselu
Náhradníci: Dúbravka – Yedlin, Lejeune, Schär, Atsu, Pérez, Rondón

Watford FC: Gomes (C) – Janmaat, Cathcart, Britos, Masina – Chalobah, Wilmot, Quina – Hughes, Gray, Success
Náhradníci: Dahlberg – Mariappa, Navarro, Capoue, Deulofeu, Deeney, Peňaranda

Rozhodčí: D. Coote – D. Cook, H. Lennard.

Watford FC

Watford se Premier League nachází na opačném konci tabulky než právě jeho soupeř pro osmifinále FA Cupu. Momentálně je Watford sedmý a v klubu se netají ambicemi na vyšší příčky, i když to bude už těžší úkol, bodová propast je tam větší. Nicméně my jsme zvědaví jak si Watford FC povede v zápase s Newcastlem United.
Newcastle United

Máme tady osmifinále anglického FA Cupu, Newcastle v předchozím kole vyřadil Blackburn po remíze 1:1 a následné výhře po pokutových kopech. Každopádně v domácí nejvyšší soutěži se nachází až na 17. místě a dvoubodovým náskokem na trojici sestupujících. To moc psychické pohody nepřidá, ale FA Cup je úplně jiná soutěž. Uvidíme jak se s tím hráči Newcastlu United poperou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.