FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Newport County AFC : Leicester - 6. ledna 2019   17:30

Newport County AFC
10' Matt  • 85' Amond
2:1
(1:0)
Leicester
Leicester
82' Ghezzal
Day – Franks, Bennett, Demetriou (C) – Hornby-Forbes (67. Pipe), Willmott, Dolan (86. O'Brien), Neufville – Amond, Matt (77. Bakinson), Semenyo
Townsend – Bakinson, Foulston, Marsh-Brown, O'Brien, Pipe, Sheehan
Chris Kavanagh – Sian Massey-Ellis, Daniel Cook
Rodney Parade, Newport
6 705 diváků
Leicester
Ward – Simpson (59. Gray), Morgan (C), Evans, Fuchs – Choudhury, James (72. King) – Ghezzal, Okazaki (46 Maddison), Albrighton – Iheanacho
Jakupovič – Gray, King, Maddison, Mendy, Ricardo Pereira, Soyuncu

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 1:8. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:6.
Je konec! Čtvrtoligový tým Newport County naprosto senzačně porazil Leicester 2:1 a postupuje do dalšího kola! Zaplněný stadion Rodney Parade rozveselil v 10. minutě Jamille Matt, který poslal svou hlavičku do levé tyče, od které skončil míč v bráně. V 70. minutě byl v šanci Maddison, ovšem ten napálil uvnitř vápna pouze obránce. V 82. minutě ovšem přišlo vyrovnání, když vyslal pumelici ze své nohy Ghezzal a zdálo se, že se bude hrát odveta v Leicesteru. Ovšem o tři minuty později se Albrighton dopustil ruky ve svém vápně a následně proměnil penaltu Amond. Konec utkání už si domácí mužstvo pohlídalo a vyhrálo.
90+4'
90+4'
Maddison to zkusil zpoza vápna, ale jeho rána letěla pouze vedle pravé tyče a tento zápas je velice blízko k zázraku.
90+3'
Nakonec se hosté skvěle prokombinovali uvnitř vápna, až ke střele, ale ta letěla doprostřed brány, kde byl připraven Day.
90+3'
Semenyo se snažil udržet míč u rohového praporku, ale pouze o něj přišel a Leicester tak má autové vhazování.
90+3'
Střela domácího hráče byla tečována a Newport County tak získalo rohový kop.
90+2'
Albrighton naprosto lacině přišel o míč a dopředu se vydal po levé straně Semenyo, který nakonec vystřelil, ale jeho pokus skončil vedle pravé tyče.
90+1'
Domácím se podařilo odkopnout balón na hranici svého vápna.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
89'
Hosté nyní získali rohový kop z pravé strany a mají tak jednu z posledních šancí na vyrovnání.
88'
Nyní skončil nákop hostů pouze v moci gólmana Daye.
87'
Leicester je ve velice tíživé a složité situaci a sype centry do vápna soupeře.
86'
Střídání v týmu Newport County AFC: ze hřiště odchází Dolan, přichází O'Brien.
85'
Tým Newport County AFC právě vstřelil branku! Newport County si bere vedení zpět na svou stranu! K exekuci pokutového kopu se postavil PADRAIG AMOND, který zakončil do pravé části branky, zatímco brankář Ward šel na druhou stranu.
84'
Byla nařízena penalta pro Newport County! Tak tenhle zápas je neskutečně dramatický a nyní se Albrighton dopustil ruky ve svém vápně!
82'
Leicester právě vstřelil branku!
A je srovnáno na 1:1! Nejprve už to vypadalo na fantastický zákrok Daye proti zakončení Maddison, ovšem posléze domácí hráč odkopl míč k nohám RACHIDA GHEZZALA, který z dvaceti metrů poslal pumelici jako hrom, na kterou si domácí brankář sáhl, ale míč nevyrazil.
80'
Zbývá posledních deset minut a Newport County předvádí velice dobrou hru a nenechává Leicester se dostat do nějaké šance.
79'
Hostujícímu hráči se nepodařilo zpracovat míč a následuje tak odkop od domácí svatyně.
77'
Střídání v týmu Newport County AFC: ze hřiště odchází Matt, přichází Bakinson.
76'
Domácí stále drží skvělý výsledek a snaží se překvapit celý FA Cup.
74'
Posléze se dopředu dostal po levé straně Newport a získal autové vhazování.
73'
Opět se hosté dostali ke střele, ale ta tentokrát nebyla nebezpečná a skončila v moci Daye.
72'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází James, přichází King.
71'
Hra je nyní přerušena, jelikož zatím jediný střelec Matt potřebuje ošetření.
70'
Nyní se Leicester dostal do velké šance, ale ta nekončí gólem! Po centru z pravé strany do vápna se hostující hráč Maddison dostal ke střele, ovšem tu zblokoval domácí obránce!
69'
Albrighton to opět zkusil z dálky, ale jeho rána levačkou byla nepřesná a Day tak má odkop od své svatyně.
68'
Choudhury poslal daleký aut do vápna, ovšem tam míč opět odkopla domácí obrana.
67'
Střídání v týmu Newport County AFC: ze hřiště odchází Hornby-Forbes, přichází Pipe.
65'
Opět si obrana Newportu poradila s centrem Leicesteru z levé strany.
63'
Domácí se skvěle vykombinovali ze své poloviny, ale na druhé straně hrací plochy už nic nevymysleli.
62'
Semenyo se snažil dostat dopředu po levé straně, ale to se mu nepodařilo podle představ.
60'
Je před námi poslední půl hodina hry a Newport County stále drží senzační výsledek 1:0.
59'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Simpson, přichází Gray.
58'
Momentálně nám toho hra moc nenabízí a u míče je Leicester.
56'
Lišky se snaží, ale domácí mužstvo se pomalu zatahuje a hosté to tak budou mít ještě hodně těžké.
55'
Domácí se snažili něco vymyslet směrem dopředu, ale u míče bude opět Leicester.
53'
Iheanacho se dostal ke hlavičce, která letěla na bránu, ale s ní si poradil brankář Day.
52'
Tohle kdyby vyšlo, tak by hosté mohli jet domů, jelikož se o nůžky na hranici vápna pokoušel Amond, ale míč minul.
51'
Nákop Leicesteru skončil jen u brankáře Daye a ten posléze poslal odkop na polovinu soupeře.
50'
Domácí se dostali po pravé straně dopředu, ovšem následně se k míči dostali hosté.
49'
Lišky budou chtít vstřelit srovnávací gól na začátku druhé půle, ovšem zatím se nemohou dostat nějak blíž k bráně soupeře.
Dnešní utkání sleduje 6 705 diváků.
47'
Nyní se Semenyo ocitl v ofsajdové pasti a u míče tak bude Leicester.
46'
Střídání v týmu Newport County AFC: ze hřiště odchází Okazaki, přichází Maddison.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:32.
První poločas je u konce a Newport County zatím překvapivě, ovšem zaslouženě vede nad Leicesterem 1:0! Zaplněný stadion Rodney Parade rozveselil v 10. minutě Jamille Matt, který poslal svou hlavičku do levé tyče, od které skončil míč v bráně. Newport zatím předvádí velice dobrou hru. Leicester měl také pár šancí, ale zatím je to z pohledu prvoligového týmu velká bída.
45+1'
45+1'
Okazaki se dopustil faulu, když si míč špatně zpracoval a posléze přišlápl nohu soupeři. Po chvíli mu hlavní rozhodčí ukázal také žlutou kartu.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45'
Nákop Newportu skončil jen u obrany soupeře, ovšem Leicester si moc dlouho míč neužil.
43'
Posléze přiletěl centr do vápna, který Willmott odkopl do zámezí a následuje tak rohový kop pro Leicester.
42'
Hosté si zatím neví rady a zkouší něco vymyslet ve středu hrací plochy.
40'
Lišky se dostaly do zakončení, ale ani tentokrát to není gól, jelikož skvěle zasáhl brankář Day se svým obráncem.
39'
Ovšem tento roh nic velkého nepřinesl, jelikož Albrighton zakončil vedle brány.
38'
Aut Fuchse byl velice dlouhý, ale ve vápně odhlavičkoval balón do zámezí Demetriou a Leicester tak má rohový kop.
37'
Kapitán domácího celku Demetriou raději odkopl balón do zámezí a Leicester tak má autové vhazování.
35'
Fuchs si s míčem na levé straně moc neporadil a následuje tak autové vhazování pro Newport.
33'
A opět se hráči Newportu dostali ve vápně k nebezpečné situaci, ale nakonec se jednalo o ofsajd.
32'
Nyní se Albrighton dostal za obránce a poté zpoza vápna vystřelil, ovšem s jeho pokusem si Day poradil.
31'
Matt je hodně při chuti a nebyl daleko druhé branky, když si zpracoval centr uvnitř vápna, ale zakončit k jeho smůle nedokázal.
30'
Posléze přišel nákop, který ovšem skončil v moci brankáře Daye.
29'
Albrighton byl zfaulován ve středu hřiště, ale rozhodčí zatím kartu použít nemusel.
28'
Poslední minuty drží balón na svých kopačkách převážně domácí mužstvo a obraz hry je zatím velice překvapivý.
26'
S tímto rohem si ovšem poradil gólman Ward, ale Newport bude u míče v podobě autu.
25'
Domácí mají nyní k dispozici rohový kop z pravé strany a zatím hrají s Leicesterem více, než vyrovnanou partii.
24'
A opět je to Newport, který se snaží projít do vápna soupeře a nyní získal alespoň autové vhazování.
23'
Ghezzal se ujal této exekuce, ale vypálil jen vedle domácí svatyně.
22'
Nyní lišky získaly přímý kop z dobré pozice a brankář Day se bude muset mít na pozoru.
21'
A další faul hostů, tentokrát to byl Evans, který se jej dopustil ve středu hrací plochy.
20'
A opět přišlo nebezpečí z domácí strany a Leicester City si v obranné fázi vede hodně špatně a může být rád, že neinkasoval druhou branku.
19'
Semenyo se dostal ke střele, která ale nakonec skončila pouze vedle levé tyče Wardovy brány.
18'
Leicester se dostal do šance, ovšem zakončení uvnitř vápna bylo zblokováno a následuje rohový kop.
17'
Nakonec se exekuce standardní situace ujal Dolan, který překonal zeď, ale brankář Ward chytil míč.
15'
Nyní přišel faul z hostující strany a Newport County získal přímý kop z velice dobrého místa.
14'
Domácí mužstvo se opět chtělo dostat po pravé straně, ale nakonec je to jen autové vhazování pro hosty.
12'
Opět jsou u balónu domácí, kteří se snaží něco vymyslet na své polovině, ale nakonec přišel nepřesný nákop.
10'
Tým Newport County AFC právě vstřelil branku! Tak to je neskutečné, jelikož čtvrtoligový tým Newport County jde do vedení! Willmott poslal z pravé strany parádní centr do vápna, který sedl přímo na hlavu JAMILLE MATTY a ten zakončil do levé tyče, od které se balón odrazil do brány. Asistence: Willmott.
8'
Následně přišla nepřesná přihrávka ze strany Leicesteru a následuje autové vhazování pro domácí.
6'
Newport County zatím předvádí solidní začátek zápasu a vyvíjí na prvoligové mužstvo tlak už na polovině hřiště.
4'
Následná standardní situace ovšem nic velkého nepřinesla a dopředu tak může jít Newport County.
3'
První vážnější šance Leicesteru nekončí gólem, jelikož Day předvedl důležitý zákrok a následuje rohový kop.
1'
Domácí se dostali k míči na polovině lišek a následně získali autové vhazování.
1'

Newport County AFC: Day – Franks, Bennett, Demetriou (C) – Hornby-Forbes, Willmott, Dolan, Neufville – Amond, Matt, Semenyo
Náhradníci: Townsend – Bakinson, Foulston, Marsh-Brown, O'Brien, Pipe, Sheehan

Leicester City: Ward – Simpson, Morgan (C), Evans, Fuchs – Choudhury, James – Ghezzal, Okazaki, Albrighton – Iheanacho
Náhradníci: Jakupovič – Gray, King, Maddison, Mendy, Ricardo Pereira, Soyuncu

Rozhodčí: Chris Kavanagh – Sian Massey-Ellis, Daniel Cook.
Ve 3. kole FA Cupu se proti sobě utká čtvrtoligový Newport County AFC a prvoligový Leicester City. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude na stadionu Rodney Parade v Newportu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 8 700 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Chris Kavanagh a jeho asistenti Sian Massey-Ellis a Daniel Cook. Úvodní výkop je naplánován na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.