FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Woking : Watford - 6. ledna 2019   15:00

0:2
(0:1)
Watford
Watford
13' Hughes   • 74' Deeney
Woking
Ross – Colier, Casey, Cook, Gerring – Jolley, Edser (69. Hodges), Taylor (60. Little) – Hyde, Luer (70. Bradbury) – Loza
Schotterl – Bradbury, Hester-Cook, Hodges, Little, Spence, Wheeler
Scott – Child, Hopton
The Laithwaite Community Stadium
5 717 diváků
Watford
Gomes – Janmaat, Britos, Wilmot, Masina – Cleverley, Chalobah, Quina – Hughes, Success (71. Deeney), Penaranda (71. Sema)
Dahlberg – Deeney, Deulofeu, Kiko, Mariappa, Navarro, Sema

Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:12.
Fotbalisté Watfordu splnili roli favorita a vítězí na trávníku Wokingu ze šesté nejvyšší soutěže 2:0. O vítězství Hornets se postarali Hughes a střídající Deeney.

Woking se po velkém svátku bude muset zase koncentrovat na zápasy své ligové soutěže, to osmý tým Premier League pokračuje v FA Cupu do čtvrtého kola.
90+4'
90+3'
Po průniku Jamajčana Lozy se domácí publikum marně dožadovalo odpískání faulu za strčení Navarra do domácího fotbalisty.
90+2'
Hosté teď běželi ve třech proti jedinému protihráči, Deeney ale po centru před branku vůbec nezvládl první dotyk s míčem, který mu uskočil k protihráči.
90+1'
Rozhodčí Scott oddaluje závěr zápasu o čtyři nastavené minuty.
89'
Dnešní souboj na trávníku týmu ze šesté nejvyšší soutěže sleduje 5 717 diváků.
88'
Deeney nedovoleně atakoval Cooka a dostává se mu důrazného pohovoru z úst sudího Scotta.
87'
Po hezké domácí kombinační akci se na pravém křídle uvolnil Collier, na jehož centr si před brankou naskočil Bradbury a zblízka v záklonu přestřelil!
86'
Domácí se mohou nastěhovat na útočnou polovinu, vhazuje Collier.
85'
Po lobované přihrávce Deeneyho se Sema neprobil přes pozorného Gerringa.
83'
Po nedovoleném zákroku Lozy mohli hosté zahrávat standardní situaci z pravého křídla, Cleverleyho centr ale nenašel nikoho v zeleném.
81'
Hosté se neprosadili ze dvou rohových kopů v rychlém sledu, přesto mají míč nadále pod kontrolou.
80'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Hughes, přichází Navarro.

Sema evidentně bude moci pokračovat, neboť posledním hostujícím fotbalistou, který je stažen ze hry, je Will Hughes.
79'
Sema ale utrpěl nějaké zranění po souboji s domácím stoperem a zůstává ležet na trávníku, švédský fotbalista už je v péči lékařů.
78'
Sema se v pokutovém území Wokingu tlačil do zakončení, míč mu včasným zákrokem ukopl na rohový kop Cook.
77'
Cook ve středu hřiště fauloval Hughese, hosté rozehrávají míč z klidu.
76'
Hosté už jsou znovu natlačeni na útočné polovině a rádi by ještě přidali nějakou tu branku.
74'
Watford právě vstřelil branku!
Hosté vedou o dvě branky! Sema z levého křídla vnikl do pokutového území a předložil míč jako na zlatém podnose před prázdnou branku TROYI DEENEYMU!
74'
Cleverleyho centr se ale neujal, hosté musejí znovu hrát ze středu hřiště.
73'
Quina na levém křídle nepřetlačil Colliera, hosté v útočném snažení budou pokračovat sedmým rohovým kopem.
71'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Penaranda, přichází Sema.

Venezuelanův debut za Watford trval sedmdesát minut.
71'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Success, přichází Deeney.

Obvyklý kapitán Watfordu vypadá velmi natěšeně na start v dnešním utkání.
70'
Střídání v týmu Woking FC: ze hřiště odchází Luer, přichází Bradbury.
69'
Střídání v týmu Woking FC: ze hřiště odchází Edser, přichází Hodges.
67'
Penaranda si neporadil dobře se zpracováním míče u postranní čáry, ten mu odskočil do zámezí a domácí mohou znovu vhazovat na útočné polovině.
66'
Janmaat při odkopu překopl stadión, domácí vhazují.
64'
Quina byl nedovoleně atakován u postranní čáry, poté vznikla drobná roztržka mezi hráči, situace už je uklidněna a hosté mohou rozehrávat.
62'
Gerringovu hlavičku z prvního poločasu statistici nezapsali jako střelu na branku a tak tou oficiálně první je střela Littla z dobrých pětadvaceti metrů, ta doskákala k brankáři Gomesovi.
61'
Loza u postranní čáry vybojoval autové vhazování v souboji s Janmaatem, k radosti obecenstva domácí mohou vhazovat.
60'
Střídání v týmu Woking FC: ze hřiště odchází Taylor, přichází Little.
59'
Penarandu na levém křídle výborně zastavil Colier, domácí mohou vhazovat.
57'
Po rychlé souhře hostů se na pravém křídle neprosadil Quina, domácí poté odkopli míč do středu hřiště.
55'
Tempo hry je ve druhém poločasu zatím velmi volné, hraje se takřka výhradně ve středu hřiště.
53'
Success se pokusil individuálně proniknout do pokutového území, naložil si ale příliš velké sousto a mezi třemi protihráči mu míč odskočil k brankáři Rossovi.
51'
S Taylorovým centrem si hostující defenziva poradila, nikdo v červeno-bílém se do zakončení neprobojoval.
50'
Loza dravým průnikem podél levé postranní čáry vybojoval standardní situaci ve prospěch domácího celku.
48'
Nepříjemný moment zažil asistent rozhodčího Child, jenž po srážce se Successem přepadl přes reklamní panel, hned ale může pokračovat.
46'
Po změně stran se pokračuje v zahajovacích sestavách.
46'
Po pětačtyřiceti minutách osmý tým Premier League vede na trávníku týmu z šesté nejvyšší soutěže jen 1:0 a můžeme se těšit na zajímavou podívanou i po změně stran.
45+1'
45+1'
Rozhodčí Scott k prvnímu poločasu přidává jednu nastavenou minutu.
44'
Po Quinově přihrávce před branku se míč nebezpečně odrážel mezi těly hráčů, domácí se ale ubránili a navíc jim poté pomohl Successův faul.
43'
Neúspěšná souhra Penarandy s Masinou na levém křídle, rozehrávat bude znovu Heurelho Gomes.
42'
Po nepřesném pasu na Successe se míče ujal Craig Ross a domácí brankář už hledá, komu by rozehrál.
40'
Právě Quina následně rozehrál od praporku, nikdo v zeleném se ale do zakončení nedostal.
39'
Quina vybojoval rohový kop pro Watford, hosté se znovu mohou nastěhovat před Rosse.
38'
Janmaatův nákop našel Successe v postavení mimo hru, takřka u středového kruhu může rozehrávat domácí brankář Ross.
36'
Tom Cleverley vyslal povedenou střelu, která se odrazila od břevna domácí branky!
35'
Penaranda byl sražen Colierem u rohu pokutového území domácích, Watford dostává možnost zajímavé standardní situace.
34'
Hughes se na pravém křídle uvolnil narážečkou se Successem, poté centroval jen za domácí branku.
33'
Cleverleyho centr od rohového praporku přeletěl všechny fotbalisty před Craigem Rossem.
32'
Po Jolleyho nedovoleném zákroku se Peňaranda opřel do balónu z dobrých třiceti metrů, Venezuelanovu střelu domácí zeď srazila mimo branku.
30'
Po Janmaatově přízemním centru se Success v pokutovém území neprosadil v souboji s důrazným Cookem, rozehrávat od své branky může Craig Ross.
29'
Gerring u středové čáry ostře trefil Successe a domácí stoper bude pokračovat se žlutou kartou na kontě.
28'
Pro centr Taylora si do klubka těl doběhl brankář Gomes a rychlým výhozem rozehrává na Masinu.
27'
Po Hughesově nedovoleném zákroku u postranní čáry budou moci domácí zahrávat standardní situaci.
26'
Po souhře se Successem se ke střeleckému zakončení neprosadil Tom Cleverley, ten při rotaci hostujících hráčů nastupuje dnes teprve počtvrté v soutěžním zápase během aktuální sezóny.
24'
Poprvé musel zasahovat také hostující brankář Gomes! To když se po Luerově centru zavěsil do vzduchu Gerring, jeho lavičku Gomes lapil.
22'
Success potáhl míč po útočné polovině a před pokutovým územím napřáhl ke střeleckému zakončení, ránu ale nasměroval nad břevno.
20'
Po následném rohu Watford rozehrál nakrátko po zemi, následný Hughesův centr přeletěl všechny fotbalisty před brankou Wokingu.
19'
Při další akci Watfordu měl nadějnou příležitost Success, ten ale zblízka nepřekonal brankáře Rosse.
18'
Casey u postranní čáry fauloval Hughese, hosté rozehrávají z místa přestupku.
17'
Nadraženého Janmaatova centru se ujal Craig Ross.
16'
Watford už je znovu usazen na soupeřově polovině, hosté hledají skulinu v domácí defenzivě.
14'
Prvním žlutě napomenutým fotbalistou je Isaac Success, ten vidí žlutou kartu za nafilmovaný pád.
13'
Další roh hosté rozehráli po zemi a v pokutovém území WILL HUGHES prostřelil vše, co mu stálo v cestě do sítě!
13'
Po rohovém kopu se do vzduchu zavěsil Britos, prodloužil míč ke vzdálenější tyči, kde Masina v gólové šanci trefil jen domácího hráče stojícího na brankové čáře!
12'
Success si při průniku po pravé straně hřiště neporadil s Cookem, hosté ale budou moci pokračovat v útočné akci od rohového praporku.
10'
Další útočná snaha domácích, Loza na levém křídle vybojoval autové vhazování pro Woking.
8'
Také domácí dokázali zaútočit, po levé straně potáhl míč Luer, následného centru se zmocnil brankář Gomes.
7'
Znovu v akci Penaranda, ten si od postranní čáry navedl míč k rohu pokutového území a poté střílel za vzdálenější tyč domácí branky.
5'
Hosté se znovu usadili u pokutového území Wokingu, domácí zatím převážně jen odkopávají míče.
3'
Další střelecké zakončení si připsal venezuelský debutant v dresu Watfordu Adalberto Peňaranda, zpoza pokutového území ale střílel jen do brankáře Rosse.
2'
Success se pokoušel o první zakončení přes hlavu, z hranice pokutového území vysoko přestřelil branku.
1'
Woking hraje v červeno-bílých dresech s černými trenýrkami, velmi podobná kombinace té, kterou obléká Feyenoord Rotterdam, hosté z Watfordu hrají celí v zeleném.
1'
Domácí zvolili zajímavý způsob úvodního výkopu, hned čtyři hráči se seřadili na levé straně středové čáry a po výkopu následoval dlouhý nákop až k rohovému praporku, něco na způsob ragby a získávání území.
1'
Na útulném stadiónku ve Wokingu už je vše připraveno k zahájení tolik očekávaného utkání, první start Wokingu ve třetím kole FA Cupu po 22 letech!

Woking FC: Ross – Colier, Casey, Cook, Gerring – Jolley, Edser, Taylor, Hyde, Luer – Loza
Náhradníci: Schotterl – Bradbury, Hester-Cook, Hodges, Little, Spence, Wheeler

Watford FC: Gomes – Janmaat, Britos, Wilmot, Masina – Cleverley, Chalobah, Quina – Hughes, Success, Penaranda
Náhradníci: Dahlberg – Deeney, Deulofeu, Kiko, Mariappa, Navarro, Sema

Rozhodčí: Scott – Child, Hopton.
Watford FC

Fotbalisté Watfordu drží v Premier League osmé místo, ačkoliv v posledních třech kolech uhráli jen dva body. Naposledy Watford v bláznivé přestřelce remizoval 3:3 v Bournemouthu, když všechny branky padly již během prvního poločasu a pět z nich během třinácti minut.

V FA Cupu se Watford již podvacáté v historii utká s týmem, který nepůsobí v profesionální soutěži, naposled se tomu ale stalo v sezóně 1996-97 (výhra 5:0 nad Ashford Town). Z dosavadních devatenácti takových zápasů Watford vyhrál osmnáct a podlehl jen Northwichi Victoria v sezóně 1976-77.

Sestava Sršňů se moc odhadovat nedá, sám trenér Gracia potvrdil, že dá příležitost také hráčům, kteří těch šancí letos moc nedostali. k dispozici zřejmě ještě nebude Christian Kabasele, jenž si poranil rameno na Boxing Day, mimo hru kvůli zranění nohy zůstává Andre Gray, naopak zahrát by si po zranění kolene už mohl Sebastian Prödl, ačkoliv se spekuluje, že by mohl zamířit do Fenerbahce Istanbul.
Woking FC

Working působí v šesté nejvyšší soutěži a v rámci National League South jsou aktuálně na druhém místě, které by zajišťovalo playoff o postup do vyšší soutěže.

V třetím kole FA Cupu se Woking naposledy představil před neuvěřitelnými 22 lety, tedy v sezóně 1996-97. Tehdy vypadli s účastníkem Premier League Coventry City a proti celkům z nejvyšší soutěže se představili ještě v sezónách 1907-08 (Bolton) a 1990-91 (Everton), ještě nikdy Woking takového soupeře nevyřadil.

Domácí trenér Alan Dowson na tiskové konferenci působil poněkud odevzdaně a tvrdil, že více se zabývá přípravou na středeční ligové utkání s Wellingem a myslí si, že reálně nemají šanci dnes vyhrát.

Woking se pravděpodobně bude muset obejít bez špílmachra Maxe Kretzschmara, naopak do sestavy by se po vynechání zápasu proti Hampton & Richmond mohli vrátit útočníci Jamar Loza a Jake Hyde.
Hezké odpoledne při sledování přenosu utkání třetího kola FA Cupu, nejníže umístěný tým ze všech účastníků Woking přivítá Watford, aktuálně osmý tým Premier League.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.