FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  West Brom : Newcastle - 3. března 2020   21:00

West Brom
West Brom
74' Phillips  • 90+3' Zohorè
2:3
(0:2)
Newcastle
Newcastle
33' Almirón   • 45+1' Almirón   • 47' Lazaro
West Brom
Bond – Furlong, O'Shea, Bartley, Gibbs – Harper, Barry (57. Krovinović), Brunt (86. Tulloch) – Phillips, Austin (67. Zohoré), Edwards.
Al Habsí – Peltier, Krovinović, Townsend, Zohorè, Fitzwater, Tulloch.
Anthony Taylor – Neil Davies, Mark Scholes
The Hawthorns, West Bromwich
Newcastle
Darlow – Manquillo, Lascelles, Schär, Rose – Lazaro (90+1. Lejeune), Longstaff, Bentaleb, Saint-Maximin (80. Gayle) – Almirón (71. Shelvey), Joelinton.
Elliot – Longstaff, Shelvey, Gayle, Lejeune, Yedlin, Ritchie.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 7:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:8.
Je dobojováno a hosté si mohou oddechnout. Měl zápas skvěle rozehraný, zvlášť když hned po návratu z kabin skóroval Valentino Lazaro a bylo to 0:3. Jenže West Bromwich se nevzdal, začal pozvolna přidávat na tempu a v 74. minutě se dočkal snížení, když se pěknou ranou trefil Matt Phillips. Hosté poté dobře bránili své území, ale přesto ještě jednou inkasovali. V nastaveném čase se zblízka trefil Kenneth Zohorè, bylo to však to poslední, domácí stihli. Po výhře 3:2 se tak z postupu do čtvrtfinále FA Cupu raduje Newcastle United.
90+5'
90+4'
V pokutovém území upadl domácí Zohorè, rozhodčí ale ukazuje, že penaltu pískat nebude.
90+3'
West Brom právě vstřelil branku!
Tak ještě není rozhodnuto, neboť na levé straně předvedl pěkný slalom Edwards, naservíroval přihrávku na malé vápno a KENNETH ZOHORÈ zblízka hravě sklepl míč do sítě.
90+2'
Hraje se ve středovém kruhu, dál se hosté ano neženou.
90+1'
Hosté prováhali po brejku možnost definitivně rozhodnout, teď se musí bleskově vracet do obrany.
90+1'
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Lazaro, přichází Lejeune.
90'
Rozhodčí přidá čtyři minuty.
89'
Oranžová zeď nepouští soupeře na dostřel.
88'
Bond vyrazil poměrně prudkou střelu z levé strany, West Bromwich už pospíchá dopředu.
87'
Hosté vhazují na útočné polovině, zase se to celé odehrává v pomalém tempu.
86'
Ze střední vzdálenosti zakončoval Bartley, nemyslel to zle, o kousek ale branku minul.
86'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Brunt, přichází Tulloch.
85'
Možné drama skončilo rázným odkopem hostů v šestnáctce, není z toho ani rohový kop.
84'
Je to teď fotbal víceméně na jednu branku, na tu hostující. West Bromwich chce ještě zabojovat o snížení a případné vyrovnání.
83'
Faul na půlce na Zohorèho, domácí však nemají prostor pro rychlý průnik.
82'
Hosté drží míč co nejdál od vlastní branky, tohle Newcastlu bohatě stačí.
81'
Centr domácích proskotačil pokutovým územím, Joelinton jej poté dokázal odvrátit.
80'
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Saint-Maximin, přichází Gayle.
78'
Jenže rozehrávka se stále natahovala a tak už sudí neváhal a Karlu Darlowovi ukázal žlutou kartu.
78'
Ten se chystá k rozehře od vlastní branky a nikam s tím nepospíchá. Sudí s ním má zatím trpělivost.
77'
West Bromwich pokračuje v tlaku, byl tu další roh, ten ale na malém vápně vyřešil brankář Darlow.
75'
Vzápětí musel Bond vyrážet nepříjemnou střelu ze střední vzdálenosti, udržel však svůj tým ve hře.
74'
Tak se domácí dočkali. Po pokračujícím obléhání pokutového území a několika odrazech se do míče opřel MATT PHILLIPS a jeho střela o zem skončila pod břevnem Darlowovy branky.
73'
West Bromwich rozehrál rohový kop, centr od praporku však zcela bez potíží odhlavičkoval dobře postavený Joelinton.
73'
Po svém průniku zleva na střed si střeleckou pozici našel domácí Edwards a jeho povedený pokus zatřásl břevnem Darlowovy branky!
71'
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Almirón, přichází Shelvey.
69'
Střídání chystají i hosté, na lavičce se na svůj vstup chytá Jonjo Shelvey.
68'
V pokutovém území se k míči dostal Joelinton a z otočky vystřelil. Šlo to ovšem pouze do bránícího hráče domácích.
67'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Austin, přichází Zohorè.
65'
Ofsajd i na druhé straně, Almirón, který se už hnal na branku, si tak musí na případný hattrick počkat.
64'
Ofsajd... Nadějná akce West Bromwiche po rozehrání přímého kopu byla zastavena praporkem asistenta sudího.
63'
Žlutá karta pro hosty, za faul na unikajícího soupeře ji dostal Nabil Bentaleb.
61'
Začal se nám hrát útočný fotbal. Z dálky to zkoušel Krovinović, jeho technický pokus šel kousek nad břevno.
60'
Zpoza pokutového území vystřelil po zemi hostující Longstaff, Bond si připsal celkem snadný zákrok.
59'
Po akci na levém křídle se k míči dostal Krovinović a prudkým pasem hledal Phillipse. Ten šel po přihrávce skluzem, nedokázal ji však usměrnit na bránu.
58'
Domácí se snaží o korekci opravdu nepříznivého skóre, koncovka jim však dnes vůbec nevychází.
57'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Barry, přichází Krovinović.
55'
Po akci levou stranou přišlo efektní prostrčení na Joelintona, ten byl ale u míče o zlomek vteřiny později, než obrana West Bromwiche.
54'
Newcastle se za tříbrankového náskoku baví fotbalem a předvádí povedené kousky.
52'
Následoval rohový kop, ten ovšem obrana Newcastlu bez potíží odvrátila.
51'
Phillips si naběhl na dlouhý nákop k vápnu, odpoutal se od obránců a obloučkem se snažil přehodit Darlowa. Šlo to kousek vedle, vše navíc svým zákrokem jistil Rose.
50'
Táhlý centr byl v pokutovém území odvrácen, Newcastle jde opravdu pomaličku do protiútoku.
49'
Přímý kop pro domácí tým, který má nyní opravdu co dohánět.
47'
Newcastle právě vstřelil branku!
Tak tohle je ze strany hostů opravdu povedený vstup do druhé půle. Po přechodu do útoku přilétl zprava dlouhý pas do vápna, Bond sice dokázal přihrávku na střed vyrazit před sebe, jenže VALENTINO LAZARO svým tělem dorazil míč do sítě a upravil na 0:3.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
Je za námi první poločas, který přinesl šance na obou stranách, když hostující Saint-Maximin napálil tyč a domácí Austin pohotovou střelou prověřil Darlowa, no a také byly k vidění dva góly. Oba dal hostující Miguel Almirón, když nejprve zakončil rychlou akci střelou ke vzdálenější tyči a v nastaveném čase trefil horní roh Bondovy branky. Newcastle tak vede 2:0 a má slušně našlápnuto do čtvrtfinále FA Cupu.
45+2'
45+1'
A je tu gól do šatny. Hosté zaútočili pravou stranou a když se míč dostal do šestnáctky, tak jej Joelinton patičkou posunul na nabíhajícího MIGUELA ALMIRÓNA a ten bombou trefil horní růžek Bondovy branky – 0:2.
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
44'
Darlow musel na brankové čáře dávat obrovský pozor na vysoký oblouček zprava, míč nakonec zvládl zkrotit a rozehrát.
43'
Danny Rose opět fauloval a nyní už sudímu došla trpělivost a udělil mu žlutou kartu.
41'
Trochu se nám na trávníku začalo přiostřovat, nedovolený zákrok byl nyní odpískán domácímu Bartleymu.
39'
Dlouhý pas od půlky k pokutovému území Newcastlu skončil u hráčů v oranžovém, což jsou právě hosté.
38'
Dva fauly hostů v krátkém časovém rozmezí, rozhodčí si k sobě zavolal Rose a rázně mu vyčinil.
36'
Saint-Maximin se nyní blýskl v obraně, kdy čistým zákrokem pozastavil akci West Bromwiche.
35'
Protiakce domácích skončila u Edwardse, jeho křížné zakončení prolétlo vedle branky.
33'
Teď už tu ale máme gól a hosté jdou do vedení! Po vzniku akce na vlastní polovině vysunul Saint-Maximin rozběhnutého MIGUELA ALMIRÓNA a ten své skvělé postavení zužitkoval ke střele ke vzdálenější tyči, na kterou Bond nedosáhl – 0:1.
32'
Následný roh už nebezpečí pro Darlowa neznamenal, Newcastle míří do protiútoku.
31'
Lépe se po rychlé narážečce vedlo Austinovi, jeho bombu musel Darlow vyrazit na roh. Gólman si zcela určitě oddechl, že stál na správném místě.
30'
Za domácí tým to zkoušel technickým pokusem Edwards, trefil ale pouze bránícího hráče před sebou.
29'
Hosté byli kousek od vedoucího gólu! Z dálky napřáhl Saint-Maximin a jeho dělovka trefila tyč Bondovy branky!
28'
Na obou stranách nyní bylo k vidění několik nepřesností v rozehrávce, je to teď spíše boj o každý metr.
26'
Longstaff se nyní změnil v nahrávače, přihrávku zvládl výborně, následné zakončení však skončilo na pozorných hráčích domácího celku.
25'
Po delší době se dopředu dostali i domácí a dvěma centry trošku vyděsili obranu Newcastlu. Darlow zasahovat nemusel, vše vyřešili jeho spoluhráči.
23'
I tentokrát se do zakončení dostal Sean Longstaff, ale i nyní poslal pouze pozdrav mezi diváky.
23'
Faul na Almiróna, je tu tak další standardní situace pro hostující Newcastle United.
22'
Další roh hostů. Po centru a hlavičkovém přiklepnutí zakončoval Longstaff, moc mu to však nesedlo a míč letěl na tribunu.
20'
Následný roh hostům moc nevyšel, naopak z toho vznikl náznak rychlého kontru West Bromwiche.
20'
Sám se ale při průniku zranil a nějakou dobu si poležel na trávníku. Dokonce se začal rozcvičovat jeden z náhradníků, nakonec se ale Joelinton do hry zřejmě vrátí.
19'
Pěkná akce hostujícího Joelintona. Ten prošel levou stranou do pokutového území, obešel dva protivníky a zvládl i vystřelit. Jeho pokus k tyči gólman Bond vyrazil.
17'
Obranná řad Newcastlu kombinuje na vlastní polovině a nikam se nežene. Hráči poctivě čekají na okénko v rozestavení domácích.
15'
Dlouhý nákop k pokutovému území Newcastlu, u míče byl ale jako první včas vyběhnutý Darlow.
13'
Tempo nám teď po akčnějších minutách lehce pokleslo, sledujeme hru ve středu hřiště.
11'
Přímák si vzal na starost Schär, napálil však dobře postavenou zeď. Domácí přečkali první vážnější okamžik.
10'
Hosté se domlouvají na způsobu rozehrání, sudí zatím rovná zeď do požadované vzdálenosti.
9'
No a pozor, je tu nebezpečný přímý kop pro Newcastle. Phillips stáhl unikajícího Longstaffa a Bond si teď musí stavět bytelnou zeď!
8'
Akcím domácích zatím schází více klidu a přesnosti na hranici pokutového území, chybné přihrávky tyto náznaky šancí hatí.
7'
Po průniku pravou stranou a lehkém centru hlavičkoval hostující Joelinton, šlo to ovšem zcela mimo Bondovu branku.
6'
Další nepřesný odkop West Bromwiche, míč skončil v zámezí, vhazovat bude Danny Rose.
5'
Nepřesný nákop k půlce, hosté se chopili míče a nyní sami kombinují kousek od šestnáctky soupeře.
4'
Teď se předvedli domácí. Po autovém vhazování se hra posunula na střed a přišla prudká rána zpoza vápna, kterou musel gólman Darlow vyboxovat před sebe.
3'
Postupná akce West Bromwiche, zatím domácí tým postupuje do dobře rozestavěné obrany.
2'
Newcastle v prvním náznaku akce, vše ovšem zhatila nepřesná přihrávka v pokutovém území.
1'

West Bromwich Albion: Bond – Furlong, O'Shea, Bartley, Gibbs – Harper, Barry, Brunt – Phillips, Austin, Edwards.
Náhradníci: Al Habsí – Peltier, Krovinović, Townsend, Zohorè, Fitzwater, Tulloch.

Newcastle United: Darlow – Manquillo, Lascelles, Schär, Rose – Lazaro, Longstaff, Bentaleb, Saint-Maximin – Almirón, Joelinton.
Náhradníci: Elliot – Longstaff, Shelvey, Gayle, Lejeune, Yedlin, Ritchie.

Rozhodčí: Anthony Taylor – Neil Davies, Mark Scholes.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na The Hawthorns začne ve 21 hodin, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Anthony Taylor, kterému budu na pomezí asistovat Neil Davies a Mark Scholes.
West Bromwich Albion

Domácí mají v FA Cupu za sebou dva zápasy, v obou případech hráli na venkovním hřišti a oba duely vyhráli 1:0. Nejprve na půdě Charltonu a poté v Londýně na West Hamu. Dnes se lídr Championship představí konečně doma a bude moci před svými fanoušky odčinit ligovou porážku proti Wiganu. Možnosti na to zcela určitě má.

Newcastle United

I hosté z Newcastlu mají za sebou dva soupeře, v obou případech ale museli jít do opakovaných zápasů. Nejprve udolali Rochdale, když po venkovní remíze 1:1 doma vyhráli 4:1, s Oxfordem naopak zažili trápení doma. Tento zápas skončil 0:0 a i opakování přineslo drama. Po devadesáti minutách to bylo 2:2 a rozhodnutí padlo až v prodloužení, kdy o postupu rozhodl Saint-Maximin.
Dobrý večer u osmifinálového duelu anglického FA Cupu. Společně se podíváme na utkání mezi týmy West Bromwich Albion a Newcastle United.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.