Molineux Stadium, Wolverhampton
31381 diváků
Romero – Young, Lindelof, Maguire, Williams – Pereira, Matić, Chong, Mata, James – Greenwood
Grant – Dalot, Fred, Gomes, Jones, Rashford, Wan-Bissaka

Viděli jsme vyrovnané utkání, které šancemi neoplývalo. Mírně lepším týmem byli Wolves, kteří si vypracovali více šancí. Tu největší měl však krátce po příchodu na hřiště Rashford z Manchesteru United. Remíza znamená, že se zápas bude opakovat a to na stadionu United, tedy Old Trafford.
90+7'
90+5'
Dalot se pokusil o střelu z velké dálky, po teči od Greenwooda mířila těsně vedle .
90+4'
Maguire vyhrál vysoký balon uprostřed vápna soupeře, sklepl Pereirovi, ale jeho střela byla velmi nepovedená.
90+3'
Moutinho srazil na polovině hřiště protihráče a bude dohrávat se žlutou.
90+2'
Prudký centr Adamy byl zpacifikován, Wolves u míče však zůstali.
90+1'
Ashley Youngovi trvalo vhazování moc dlouho, a tak dostal od rozhodčího napomenutí, aby neudržoval.
90'
Nastavovat se bude 6 minut.
90'
Fred dokázal obehrát ve středu hřiště čtyři hráče, pátý už byl nad jeho síly, a tak dobře rozjetá akce byla ukončena.
88'
Neto velmi dobře rozběhl rychlý protiútok, následně ho zazdil velmi nepovedeným centrem.
87'
Neto nevybíravě poslal k zemi Younga a rozhodčí Tierney mu dává poslední napomenutí.
86'
Young zbytečně dojel obránce Wolves a dostává jednoznačnou žlutou kartu.
85'
United si určitě dají pozor na nastavený čas, ve kterém se Wolves v této sezóně povedlo dát už sedm gólů.
84'
Ruben Neves zastavil pronikajícího Rashforda riskantním skluzem ve vápně, povedl se ale na výbornou. Dokonce se bude odkopávat od branky domácích.
83'
Moutinho se po nakrátko rozehraném rohu pokusil o střelu, té chyběla jen větší přesnost.
82'
Mládí za mládí, Dalot za Chonga.
81'
Jimenez postupoval sám po lajně proti obrovské přesile. I tak se dostal ke střele a z velkého úhlu orazítkoval břevno.
79'
Wolves se nadechují k velkému tlaku, každý odražený balon je jejich, kolem branky United lítá centr za centrem.
77'
Doherty vstřelil po centru Jonnyho branku, pomohl si při tom však paží, a tak branka neplatí.
75'
Vinagreho nahrazuje Jonny.
74'
Fred poslal vysoký centr na zadní tyč, Matić ho na hrací ploše nestihl.
72'
Kilman u lajny sestřelil Chonga, ten potřebuje okamžité ošteření. Kilman za svůj tvrdý skluz obdržel žlutou kartu.
70'
I Wolves střídají, na hřiště přišel Moutinho, odešel Saiss.
69'
První dotyky Rashforda a hned ta největší šance celého zápasu. Rashford se objevil sám před brankářem a trefil břevno.
68'
Druhé střídání United, přichází Rashford, odešel James.
68'
Ze hřiště odchází Mata, nahrazuje ho Fred.
67'
Rychlý protiútok United vedený Maguirem nakonec zakončil ukvapenou střelou Greenwood.
66'
Young nakonec neúspěšně centroval, bude se jen odkopávat od brány.
65'
Young chtěl rychle rozehrát přímý volný kop u lajny, rozhodčí byl však proti a důrazně vysvětloval Youngovi, že na hřišti se bude hrát podle něj.
64'
Wolves teď zavřeli Manchester ve vlastním vápně, dlouhá kombinace byla zakončena Vinagrem a jeho velmi nepovedeným volejem z dobré pozice na kraji malého vápna.
62'
Chong skvěle pronikl po pravé straně až do vápna, následný centr jeho spoluhráče nenašel.
60'
Romero výrazně pokazil rozehrávku a místo Maguireovi přihrál do autu. Roh Wolves obrana v klidu odvrátila
58'
Mata kopl přímý kop nadmíru dobře, jen o pár centimetrů balon minul tyčku na straně brankáře, ten zariskoval a šel naslepo za zeď.
57'
Saiss těsně před vápnem skluzem srazil Chonga na zem a dostává po právu žlutou kartu. Následuje přímý volný kop ze zajímavé pozice.
54'
Neves již odchází po svých za lajnu a vypadá to, že by mohl pokračovat dále ve hře.
52'
Ruben Neves se srazil hlavou s Lindelofem a potřebuje ošetření. Lindelof ze souboje odešel bez zranění.
51'
Velká šance Neta, který se objevil s míčem na hranici vápna. Jeho prudká střela letěla pouze doprostřed brány a Romero s menšími problémy střelu pokryl.
51'
Vypadá to, že brankář United je v pořádku, a tak můžeme pokračovat ve hře.
50'
Nějaké problémy se stehenním svalem má Romero, uvidíme, jestli bude moci pokračovat.
49'
V druhém poločase mají zatím skoro bezvýhradně míč na kopačkách hráči Wolves, jejich akce jsou však pomalé a naivní, k brance United se dostali jen na dohled.
48'
Roh nebyl rozehrán nijak zvlášť dobře a u míče jsou rudí ďáblové.
47'
Nevesova dalekonosná střela byla zblokována, Wolves mohou dále pokračovat v útoku. Mají k dispozici roh.
46'
Debutujícího útočníka nahradila o poločase zkušenost v podobě Jimeneze, Ashley-Seal byl v prvním poločase naprosto neviditelný.
46'
Úvodních 45 nenabídlo nějakou přehlídku velkých šancí či krásného fotbalu. United se ke konci poločasu zhostili tempa hry, uvidíme, jestli v druhém poločasu přitlačí na pilu. Největší šanci zápasu měl Doherty, který byl naprosto sám na malém vápně, Romero předvedl naprosto skvělý zákrok a dal zapomenout na to, že je to dvojka Manchesteru. Na druhé straně se mezi dvě tyče netrefil James, a tak poločas skončil za stavu 0:0.
45'
43'
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou, do mírného tlaku se postupně dostávají United.
42'
Jako házenkáři teď obehrávali hráči United bránu soupeře, pokažená přihrávka však všechnu snahu zničila.
39'
Lindelof po rohovém kopu Maty z velmi těžké pozici hlavičkoval nad bránu.
37'
James byl po Matově dobré přihrávce mezi několika obránci poměrně sám, s šancí však nenaložil vůbec dobře a jeho střela byla jak pomalá, tak nepřesná.
35'
Míč se po rohu nakonec dostal až k Nevesovi, který střílel zpoza vápna. Střela šla vysoko nad bránu a bude následovat odkop od brány.
34'
Další zablokovaný centr Adamy Traorého, další roh.
32'
Ani na záznamu rozhodčí neviděl porušení pravidel, hra tak může pokračovat dál. Fanoušci Wolves začali skandovat oslavné pokřiky na VAR (videorozhodčí).
31'
Dendoncker po své velké chybě možná podkopl Williamse. Rozhodčí ukazuje, že se nic nestalo. Vše však přezkoumá videorozhodčí.
30'
Dnešní zápas zatím skvěle charakterizuje dlouhý nákop, který si v klidu sebere brankář či obránce. Doufejme v něco lepšího v dalších minutách.
28'
Do svého oblíbeného úniku se chystal Adama, ale Maguire mu vystavil stopku v podobě povedeného skluzu.
26'
Pereira se pokusil o střelu ze třiceti metrů, ta letěla výrazně nad.
24'
James připravil střelu pro Greenwooda, ten si ji připravoval velmi dlouho a obrana Wolves stačila střelu zblokovat. S pomalým skákavým projektilem Ruddy neměl problém.
22'
Vinagre běžel dobrých 40 metrů po levé straně, následný centr se mu ale vůbec nepovedl.
21'
Young centroval do vápna. V něm se však nacházel osamocený Mata, a tak to byla pro obranu Wolves jednoduchá práce.
19'
Greenwood předvedl v jinak nezajímavé části hry krásnou zidanovku. To je možná jediná věc, která mohla fotbalového fandu za posledních pár minut potěšit.
16'
Stadion se teď zlobil na rozhodčího, že neodpískal ruku Lindelofa ve vápně. Na ruku to však z opakovaných záběrů skutečně nevypadalo.
15'
Po faulu Matiće měl Wolverhampton k dispozici přímý kop ze zajímavého místa, naložil s ním však špatně.
13'
Velká šance Dohertyho. Po rohovém kopu se ocitl úplně sám na zadní tyči. Romero se proti jeho střele z první vytáhl.
12'
Tečovaná hlavička skončila vedle. Další roh.
12'
Williams skvěle zablokoval centr Adamy Traorého a uvidíme další rohový kop v podání Wolves.
11'
Hra je poměrně neurovnaná a na obou stranách vidíme velké množství pokažených přihrávek a driblinků.
9'
Útočné snažení Wolves skončilo jen útočným faulem.
8'
První zakončení zápasu v podání Greenwooda končí vysoko nad.
7'
Rohový kop byl jedoduše ubráněn a do útoku se chystají United.
6'
Únik Ashley-Seala byl přerušen jen za cenu rohového kopu.
5'
Pereira však centrem trefil hráče ve zdi a balón se odrazil do autu.
5'
Neto fauloval u lajny a United budou mít výhodu volného kopu.
3'
Po delší kombinaci Wolves přišel dlouhý nákop za obranu, akci však přerušil ofsajd.
1'
První nákop Wolves skončil jen v náručí Romera.
-3'
Ohnivá show na stadionu jede na plno, hráči již kráčí na hřiště a atmosféra vypadá už před začátkem zápasu velkolepě.
-7'
Na stadionu se nachází spousta známých osobností fotbalového světa, mimo jiné legendy Manchesteru United Rio Ferdinand a Sir Alex Ferguson.

Wolverhampton Wanderers: Ruddy – Vinagre, Kilman, Coady, Dendoncker, Doherty – Saiss, Neves – Neto, Ashley-Seal, Adama
Náhradníci: Patricio – Bennett, Jimenez, Jonny, Moutinho, Otasowie, Rasmussen

Manchester United: Romero – Young, Lindelof, Maguire, Williams – Perreira, Matić, Chong, Mata, James – Greenwood
Náhradníci: Grant – Dalot, Fred, Gomes, Jones, Rashford, Wan-Bissaka.
Manchester United

Možná nejslavnější tým na světě neprožívá lehké období. Již několikátý rok za sebou se United spíše trápí, v současné době je na páté pozici, která rozhodně neodpovídá ambicím tohoto velmi bohatého týmu. Na Chelsea a tedy i čtvrtou příčku, ze které by se dostali do vytoužené Ligy mistrů, ztrácejí 5 bodů. Na třetí Manchester City ztrácí propastných 13 bodů, a tak by se musel stát zázrak, aby se nakonec tato sezóna stala úspěšnou.
Nejistou pozici má manažer Manchesteru Ole Gunnar Solskjaer, na Nový rok United prohráli 2:0 s, také v krizi se potácejícím, Arsenalem. Navíc předváděná hra už dlouhou dobu není dostatečně kvalitní na tým s takřka neomezenými možnostmi.
Jistě bude chybět největší hvězda týmu Paul Pogba, který podstoupil v minulých dnech operaci a svému týmu nepomůže měsíc.
V Evropské lize se ve skupině střetli s Astanou, Alkmaarem a Partizanem a bez větších problému postoupili z prvního místa do jarní fáze.
Wolverhampton Wanderers

Tento čtyřnásobný vítěz FA Cupu se aktuálně nachází na 7. místě Premier League a aktuálně ve velmi vyrovnané tabulce patří k tomu lepšímu, co anglická nejvyšší soutěž nabízí. Na příčky zajišťující evropské poháry na příští rok ztrácí Wolves, jak se Wolverhamptonu přezdívá, jen pouhý jeden bod.
Nejčerstvější výsledky Wolves působí jaksi rozporuplně. Dokázali porazit velmi silný Manchester City a také poslední Norwich, v posledním dvou zápasech si však připsali dvě porážky po zápasech s Liverpoolem a s Watfordem, který hrál přes dvacet minut o deseti bez vyloučeného Kabaseleho.
Wolves se také představili v Evropské lize, kde postoupili do jarních vyřazovacích bojů z druhého místa. Lepších výsledků dosáhla ve skupině K Braga, za sebou Wolves nechali Slovan Bratislava a Besiktas.
Krásné fotbalové odpoledne! Dnes budeme sledovat třetí kolo nejstarší fotbalové klubové soutěže na světě, FA Cupu. V prvním a druhém kole proti sobě bojovaly jen týmy z nižších anglických lig, ve třetím se nám představí i prvoligové a druholigové celky. Los nám dnes svedl k sobě dva prvoligové, tudíž uvidíme souboj mezi Wolverhamptonem Wanderers a Manchesterem United.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:31.