Collins – Sibbick (65. Sollbauer), Andersen, Helik – Brittain, Mowatt, Palmer (46. Kane), Styles – Adeboyejo (59. Chaplin), Woodrow (79. Schmidt), Frieser
Oakwell Ground (Barnsley)
Norwich
Krul – Aarons, Hanley, Gibson, Sörensen – Rupp (79. Vrančič), Tettey (65. Skipp) – Hernández (65. Buendia), Dowell (79. Martin), Placheta – Hugill (65. Omotoye)
Barden, Buendia, Martin, Mumba, Omobamidele, Omotoye, Skipp, Vrančič

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek sobotního večera.

Fauly: 15:4
Zápas je u konce, domácí Barnsley po skvělém výkonu slaví postup do dalšího kola, poté co porazili Norwich City 1:0. Hrdinou zápasu se stal Callum Styles, který vstřelil v 56. minutě po akci z pravé strany jediný gól zápasu a později ještě klíčovým blokem zabránil ve vyrovnání Buendiovi, nebýt něj, míč by směřoval do prázdné brány. Domácí byli většinu utkání lepším týmem, předvedli velmi srdnatý a bojovný úkol. Na hostech bylo vidět, že jejich priorita je hlavně v ligové soutěži, kde so chtějí udržet postupovou pozici do Premier League a dnes nevyběhli od začátku s nejsilnější sestavou.
90+4'
90+3'
Barnsley rozehrálo rohový kop na krátko a alespoň na chvíli dokázalo držet míč u rohového praporku.
90+2'
Hra se přesunula na opačnou stranu hřiště. Domácí mají rohový kop a s rozehrávkou nespěchají.
90+1'
Míči si navedl na střelu z hranice šestnáctky Placheta, ale domácí ho dokázali zablokovat.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Krul rozehrával hodně daleko od své branky a málem se mu to vymstilo, když skoro přišel o balón. Naštěstí pro něj rozhodčí Brooks pískal faul na jeho osobu.
89'
Aarons si v souboji o míč pomohl útočným faulem, to jsou zase další cenné sekundy pro fotbalisty Barnsley.
87'
I tuhle prekérní situaci dokázali domácí ustát, nepříjemnou standardní situaci odvrátili. A jsou zase o něco blíž vítězství i postupu.
86'
Domácí Herbie Kane se dopustil faulu a hosté budou mít k dispozici zajímavou standardní situaci z pravé strany.
85'
Norwich sice kombinuje na polovině Barnsley, zatím ale hodně daleko od jeho branky.
84'
Střídání v týmu Barnsley FC: ze hřiště odchází Dominik Frieser, přichází George Miller.
84'
Barnsley se nyní kompletně zatáhlo za míč a připraveno čelit závěrečnému tlaku souepře.
82'
Hosté dokázali ubránit i rohový kop a stále tak mohou živit naději na vyrovnání.
81'
Krásnou střelu z dálky vypálil Frieser, Krull měl co dělat, aby tu ránu vytlačil na rohový kop.
79'
Střídání v týmu Barnsley FC: ze hřiště odchází Cauley Woodrow, přichází Patrick Schmidt.
Střídání v týmu Barnsley FC: ze hřiště odchází Lukas Rupp, přichází Mario Vrančič.
Střídání v týmu Barnsley FC: ze hřiště odchází Kieran Dowell, přichází Josh Martin.
78'
Rohový kop Norwiche byl rozehrán na zadní tyč. Domácího s drobnými obtížemi dokázali odvrátit, míč boxoval Collins a pak odkopla domácí obrana.
77'
Z ničeho nic se dostal do nadějné šance Buendia, přihrávkou ho našel Placheta. Skvělý blok ale předvedl Styles a zachránil tím svůj tým od inkasování.
76'
Rozehrávka Norwiche je zatím dnes hodně pomalá, domácí stíhají napadat a poté i vykrývat prostory na křídlech.
75'
Barnsley dokonce znovu samo ukázalo náznak šance, nakonec se ale mával ofsajd.
74'
Barnsley stále hraje skvěle, nedostává se vůbec pod trvalý tlak týmu, který měl být ve dnešním utkání favoritem.
72'
Centr před branku z kopačky Omotoyeho byl přetažený, ale hosté ještě zůstávají na míči.
69'
S centrem z levé strany si domácím poradili a nyní se budou sami snažit zaútočit.
67'
Pozornost se nyní přesunuje před branku Barnsley, hosté se poprvé v zápase usazují na polovině soupeře.
65'
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Alexander Tettey, přichází Tyrese Omotoye.
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Onel Hernandez, přichází Emiliano Buendia.
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Jordan Hugill, přichází Oliver Skipp.
Střídání v týmu Barnsley FC: ze hřiště odchází Toby Sibbick, přichází Michael Sollbauer.
64'
Hugill už je za postranní čárou a ještě se zkusí vrátit do hry. Zápas mezitím může pokračovat.
63'
Na trávníku zůstává ležet s bolestnou grimasou útočník Norwiche Hugill, bude potřebovat ošetření.
62'
Hosté se snažili vysunout dlouhým pasem za obranu Dowella, ale pro něj to bylo příliš dlouhé.
60'
Po rohovém kopu Norwiche zůstal jeden z hráčů hostujícího celku ležet ve vápně, ale hra plyne dál.
59'
Střídání v týmu Barnsley FC: ze hřiště odchází Victor Adeboyejo, přichází Conor Chaplin.
59'
Rohový kop rozehrál centrem do šestnáctky Styles, ale žádného ze spoluhráčů nenašel.
58'
Domácí ani nyní nepolevují a získávají další rohový kop.
56'
Barnsley právě vstřelilo branku!
Domácí byli konečně za svou aktivitu odměněni a otevírají skóre zápasu! Z pravé strany centroval Brittain, hosté sice jeho centr odvrátili, ale jen ke CALLUMU STYLESOVI, který míč poslal střelou po zemi do brány. Bez asistence.
54'
Rupp se dobře rozběhl a využil volného prostoru ve středu pole. Jenže pak už prováhal ideální čas na přihrávku a o balón zase přišel.
53'
Na druhé straně se sice dostal k centru Placheta, ale bylo to už zbytečné, protože se vzápětí mával ofsajd.
52'
Domácí znovu chtěli ohrozit branku Norwiche, ale Brittain už nestihl míč na hrací ploše.
50'
Hosté zahrávali standardní situaci z pravé strany. K hlavičce se dostal Hugill, ale nenamířil míč na branku.
49'
Brittain posílal další zajímavý míč před branku soupeře, k zakončení to ale znovu nevedlo.
48'
Z pravé strany centroval před branku Norwiche Woodroow, vybojoval alespoň rohový kop.
47'
Norwich začíná druhý poločas aktivně, hned si vybojoval rohový kop.
46'
Střídání v týmu Barnsley FC: ze hřiště odchází Romal Palmer, přichází Herbie Kane.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
První poločas je za námi, Barnsley zatím hraje v rámci 4. kola FA Cupu na domácím hřišti s Norwichem City bez branek. Domácí tým měl od začátku velký tlak a hlavně ze standardních situací si vytvořilo docela velké množství šancí. Jenže zakončení zatím domácí zrazovalo, většina střel letěla přímo na brankáře Norwiche Krula.
45+1'
45'
Po rohovém kopu střílel z dálky Frieser, jeho rána však byla nepřesná.
44'
Tvrdou ránu vyslal z levé strany pokutového území Styles, Krulovi ale stačilo zůstat stát a míč vyrazil.
42'
Brankář Collins provedl dlouhý výkop, který dolétl až na opačnou stranu hřiště ke Krulovi.
41'
Tentokrát Barnsley nedostalo míč z autu až do šestnáctky Norwiche, volí raději kombinační způsob hry.
41'
Adeboyejo se snažil pronikat podél pravé postranní čáry. Byl sice zastaven, ale domácí ještě budou házet aut.
39'
Ke střele z dálky se dostal Aaron, jeho rána ale jen prolétla nad brankou Collinse.
38'
Hosté zahrávali rohový kop. Ten směřoval na první tyč a budou si ho moci zopakovat.
36'
Hosté pomalu přeci jen začínají přivykat tempu Barnsley a už nejsou pod tak velkým tlakem.
34'
Norwich dnes zatím vypadá velmi nepřesvědčivě, rozhodně nehraje jako tým, který by měl v příští sezoně hrát Premier League.
33'
Tlak Barnsley pokračoval rohovým kopem, který domácí rozehráli na bližší tyč, ale tentokrát branku soupeře neohrozili.
31'
Domácí měli další velkou šanci na otevření skóre! Ze střední vzdálenosti střílel Frieser a Krul měl co dělat, aby jeho dělovku vyrazil před sebe.
30'
Znovu si hosté nepohlídali ofsajdovou linii, tentokrát byl přistižen Hugill.
29'
Styles si z křídla seběhl až do vápna, kde zavíral situaci po centru z pravé strany a málem se i dostal k hlavičce.
27'
Po delší době se hosté dostali také k blízkosti branky soupeře, ale Placheta zleva nedokázal odcentrovat.
25'
Do rozehrávky Norwiche se zapojuje i brankář Krul, domácí opět vysoko presují.
24'
Hosté si znovu zavařili špatnou rozehrávkou a ztratili ještě na své polovině míč. Nakonec alespoň nepustili Barnsley do další koncovky.
22'
Ofsajdový praporek pomezního znovu vyletěl nahoru na znamení ofsajdu Norwiche City.
21'
Barnsley je i nadále aktivnějším týme, znovu letěl míč před braku ale moc blízko k brankáři Krulovi, který balón sebral.
20'
Adeboyejo se snažil získat na útočné polovině míč, ale podle názoru sudího Brookse si pomohl faulem.
18'
Nowrich se snažil prosadit se po své pravé straně, ale jeho akci zastavil zdvižený ofsajdový praporek pomezního.
16'
Z pravé stany znovu letěl míč před branku Norwiche a opět musel být připraven zasáhnout brankář Krul.
14'
Další rohový kop Barnsley vyústil ve hlavičku stopera Helika, ta ale mířila jen doprostřed branky, kde byl připravený Krul
14'
Nátlak Barnsley ale pokračoval dalším centrem do vápna. Zakončovat mohl Frieser, ale míč netrefil dobře.
13'
Rohový kop směřoval na první tyč, kde měli hosté prostor pokrytý a ubránili se.
12'
Domácí hodili dlouhý míč až do šestnáctky a vybojovali tím pro sebe rohový kop.
10'
Barnsley vysoko napadá rozehrávku Norwiche, vedoucí tým Championship zatím kombinovat pod tlakem zvládá.
8'
Norwich tentokrát také dokázal zastavit akci Barnsley ještě relativně v zárodku a může nyní v klidu rozehrávat.
7'
Vůbec poprvé předvedli zajímavější útočnou akci také hosté, ale nedostali se ani do pokutového území.
5'
Další přihrávka do vápna Norwiche byla už nepřesný a míč tak získal Krul, který teď může rozehrávat.
4'
I další rohový kop dokázali hosté ustát, ale i dál se musí bránit.
3'
Z rohového kopu sice Barnsley branku Norwiche neohrozilo, ale ze střední vzdálenosti vypálil Woodrow a nadělal brankáři Krulovi hodně práce.
2'
Domácí tým začíná velice aktivně, hned si vybojoval rohový kop.
1'
Hráči obou mužstev už nastupují na hrací plochu, utkání co nevidět začne.

Barnsley FC: Collins – Sibbick, Andersen, Helik – Brittain, Mowatt, Palmer, Styles – Adeboyejo, Woodrow, Frieser
Náhradníci: Chaplin, Kane, Miller, Moon, Oduor, Omar, Schmidt, Sollbauer, Walton

Norwich City: Krul – Aarons, Hanley, Gibson, Sörensen – Rupp, Tettey – Hernández, Dowell, Placheta – Hugill
Náhradníci: Barden, Buendia, Martin, Mumba, Omobamidele, Omotoye, Skipp, Vrančič.
Vzájemné zápasy

V této sezoně se tyto dva týmy už jednou utkaly v rámci Championship a Norwich vyhrál doma 1:0 po gólu Buendii z 62. minuty. Norwich s Barnsley prohrál jen jedno z posledních sedmnácti vzájemných zápasů. Barnsley ale doma s Norwichem prohrálo jen jedno z posledních čtyř utkání.
Norwich City

Norwich hraje také druhou nejvyšší anglickou soutěž, ještě v minulé sezoně ale hrál Premier League. Skončil ale skončil poslední vrátil se po roce zpět do Championship. Nyní Norwich zase usiluje o návrat mezi elitu a zatím je na skvělé cestě, aby se mu to povedlo, na první místě tabulky má náskok sedmi bodů na druhou Swansea. V Ligovém poháru Norwich vypadl hned v prvním kole, když prohrál 1:3 na hřišti Lutonu. Ve třetím kole FA Cupu Norwich porazil na domácí hřišti 2:0 Coventry City. Norwich vyhrál čtyři poslední zápasy, naposledy doma 2:0 nad Bristolem. Venku vyhrál tři ze čtyř posledních zápasů, naposledy 2:1 na hřišti Cardiffu.
Barnsley FC

Barnsley je menším anglickým klubem hrajícím tamní druhou nejvyšší soutěž Championship, a to teprve ve druhé sezoně od svého postupu ze třetí ligy. Barnsley se však ve druhé lize pere statečně a je na jedenácté místě a pravděpodobně nebude mít sestupové starosti. V Ligovém poháru Barnsley skončilo ve třetím kole, když bylo vyřazeno po prohře 0:6 na hřišti Chelsea. V FA Cupu ve třetím kole klub narazil na Tranmere, které doma porazil 2:0. Formu ale Barnsley nemá nejlepší, z posledních čtyř zápasů třikrát prohrál, naposledy 0:1 na hřišti Watfordu. Doma Barnsley naposledy prohrálo 0:2 se Swansea, předtím mělo sérii čtyř výher v řadě.
Zdravím a vítám všechny příznivce anglického fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 4. kola FA Cupu mezi týmy Barnsley FC a Norwich City. Zápas se odehraje na stadionu Oakwell v Barnsley.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.