FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Bristol Rovers : Sheffield Utd. - 9. ledna 2021   16:00

Bristol Rovers
22' Kilgour  • 62' Ehmer
2:3
(1:1)
Sheffield Utd.
7' Day (vl.)  • 60' Burke   • 63' Bogle
Day – Ehmer, Kilgour, Baldwin, Leahy – Westbrooke, Upson (81. Rodman), Oztumer (60. Grant), McCormick – Hanlan, Ayunga (61. Barrett)
Ramsdale – Basham, Egan, Ampadu – Bogle, Lundstram (74. Bryan), Norwood, Fleck (86. Lowe), Osborn – McGoldrick, Mousset (54. Burke)
Brewster, Bryan, Burke, Gordon, Jagielka, Lowe, Sharp, Verrips

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:12.
Je konec! Sheffield United nakonec vítězí 3:2 a postupuje do dalšího kola. Domácí celek sice rychle prohrával, když si nešťastnou branku vsítil brankář Joe Day. Ve 22. minutě však hlavičkou po standardní situaci vyrovnal Alfie Kilgour. Po změně stran nastoupil do hry Oliver Burke, který vrátil Sheffieldu vedení. Za domácí však po rohu rychle vyrovnal Max Ehmer.O rozhodnutí se však krátce po rozehrávce postaral Jayden Bogle.
90+4'
90+3'
Ramsdale si dal pozor na zakončení zpoza velkého vápna a připsal si jistý zákrok. Vypadá to, že Sheffield dnes nakonec překvapení nedopustí.
90+2'
Ampadu si pokryl odražený míč a nechal jej propadnout do autu. Sheffield tak bude vhazovat a může nasbírat další sekundy k dobru.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Bristol se usadil na polovině soupeře a hledá si cestičku do pokutového území. Obrana Sheffieldu však zatím působí velmi pevným dojmem.
89'
Burke napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Střídající hráč Sheffieldu domácí zadáky vystrašil tak moc, že rozehráli nepřesně.
88'
Ampadu v souboji na polovině soupeře doslova zboural domácího Hanlana. Bristol bude rozehrávat, ale obrana Sheffieldu se stačí srovna.t
87'
Bristol se nyní nemůže vymanit z vlastní poloviny. Skvělou práci odváděl zejméně McGoldrick, který ustál dva souboje a získal pro Sheffield vhazování.
86'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Fleck, přichází Lowe.
85'
Bristol se po delší době dostal s míčem do pokutového území. Domácí hned dvakrát zakončili, ale obrana Sheffieldu míč srazila do bezpečí.
84'
Oliver Burke fauloval při boji o míč na polovině domácího Bristolu. Hlavní rozhodčí jeho prohřešek dobře viděl a odpískal mu faul.
83'
McGoldrick prošel do blízkosti velkého vápna, kde se na sebe navázal hned dva soupeře a získal pro Sheffield vhazování.
82'
McCormick se hnal za nákopem na levou stranu, jenže důrazný Ampadu jej čistým zákrokem dokázal odstavit od míče. Sheffield bude rozehrávat.
81'
Střídání v týmu Bristol Rovers FC: ze hřiště odchází Upson, přichází Rodman.
80'
McGoldrick se dostal do pokutového území a zkoušel zakončit z ostrého úhlu. Domácí brankář výborně vyběhl a prudkou ránu vyrazil!
79'
Barrett si naběhl na vysokou přihrávku na levou stranu, krásně si míč zpracoval, jenže prostrčením do pokutového území spoluhráče nenašel.
78'
McGoldrick dostal přihrávku do běhu na levou stranu a odcentroval do pokutového území. Do zakončení se nedostal nikdo v růžovém dresu.
77'
Burke prošel do pokutového území, jenže místo zakončení poslal přihrávku pod sebe, kam si nenaběhl nikdo v růžovém dresu týmu z Premier League.
76'
Bristol vhazoval na pravé straně hrací plochy. Fotbalisté v modrých dresech už vrhají prakticky všechny síly do útoku, ale Sheffield brání skvěle.
74'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Lundstram, přichází Bryan.
73'
Osborn si ve vápně naběhl na přetažený centr z pravé strany, snažil se zakončit placírkou, ale jeho pokus trefil jen boční síť.
72'
Bristol se u míče dlouho neohřál. Dlouhý nákop na polovinu soupeře skončil jen na území, kde kralovali obránci hostujícího Sheffieldu.
71'
McGoldrick to v souboji na polovině soupeře přehnal s agresivitou a dopustil se faulu. Bristol bude rozehrávat z vlastní poloviny.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá dvacet minut a ve druhém poločase sledujeme opravdu parádní fotbal. Domácí Bristol si to s ligovým celkem rozdává bez jakéhokoliv respektu.
69'
Aktivní Oliver Burke se po levém křídle prohnal do pokutového území, jenže obstřelem brankáře poslal míč do tyče!
68'
Ramsdale měl znovu další práci! Hostující brankář vystartoval z branky na značku pokutového kopu a schoval míč do rukavic.
67'
Ehmer poslal z levé strany přihrávku na levou stranu, kde byl faulován domácí Hanlan. Bristol bude zahrávat přímý kop.
66'
Oliver Burke se po levém křídle prohnal do blízkosti pokutového území, jenže celé akci předcházel ofsajd. Bristol bude rozehrávat.
65'
Domácí Bristol se znovu tlačil do útoku se snahou o rychlé vyrovnání. Obrana Sheffieldu si tentokrát dala pozor a dokázala míč odehrát do bezpečí.
63'
Sheffield United právě vstřelil branku!
Neskutečná pasáž dnešního souboje! Třetí branka během čtyř minut! Sheffield okamžitě odpovídá a potřetí v utkání vede. McGoldrick poslal přihrávku do vápna, kde se uvolnil JAYDEN BOGLE a nasadil brankáři jesličky!
62'
Bristol Rovers právě vstřelil branku!
Je znovu vyrovnáno! Sheffield se ve vedení dlouho neohřál! Domácí Bristol vyrovnal po rohovém kopu! Na malém vápně zůstal nehlídaný MAX EHMER, který měl snadnou pozici!
60'
Sheffield si bere zpět své ztracené vedení! Hosté udeřili po bleskovém protiútoku. Na přihrávku mezi obránce si naběhl OLIVER BURKE a přízemní střelou obstřelil brankáře!
59'
Baldwin si dal pozor na další vysoký oblouček do pokutového území a hlavou prodloužil míč do rukavic brankáře Ramsdala.
58'
Další akce Sheffieldu skončila přihrávkou na paty, kterou dostal McGoldrick. Na hráčích v růžovém začínají být patrné známky frustrace.
57'
Burke po zajímavě sehraném rohu střílel z hranice velkého vápna, nicméně jeho prudkou ránu nártem přizvedl brankář výborným zákrokem nad břevno.
56'
Burke dostal přihrávku na hranici velkého vápna, krásně se s míčem otočil, jenže centrem McGoldricka nenašel.
55'
Burke si ihned po svém příchodu na hřiště naběhl ve vápně na centr z levé strany, jenže jeho zakončení placírkou minulo branku!
54'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Mousset, přichází Burke.
53'
Mousset si v pokutovém území skvěle zpracoval míč hrudníkem, přehodil si jej na levačku, ale jeho dělovku srazil Kilgour na poslední chvíli do autu.
52'
McGoldrick si v hlavičkovém souboji pomohl nedovoleným zákrokem, když soupeře trefil loktem. Sudí nařídil rozehrávku pro Bristol.
51'
Stopeři Bristolu nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v růžovém dresu Sheffieldu rozehrávku domácíh neatakuje.
50'
Upson dostal přihrávku na polovinu soupeře, ale Fleck mu skvělým skluzem vypíchl míč do autu. Pokračuje se v hodně bojovném tempu.
49'
Ramsdale se ujal rozehrávky Sheffiledu od jeho branky. Hostující brankář poslal nákop na pravé křídlo, kde se k míči nedostal McGoldrick.
48'
Hanlan si tělem odstavil statického soupeře, pokryl si míč a následně získal pro domácí celek další rozehrávku. Bristol pokračuje v aktivní hře.
47'
Domácí kombinovali v blízkosti velkého vápna, nicméně nikdo v modrém dresu se nedostal k odcentrování do pokutového území.
46'
Bristol obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil u pozorného Egana.
46'
První poločas končí! Třetiligový Bristol může být s výkonem z prvního poločasu spokojený! Domácí celek sice rychle prohrával, když si nešťastnou branku vsítil brankář Joe Day. Ve 22. minutě však hlavičkou po standardní situaci vyrovnal Alfie Kilgour. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
McGoldrick sprintoval za obloučkem do pokutového území, nicméně obránce před ním odkopl míč do bezpečí. Sheffield zůstává na míči.
44'
Mousset se musel zapojit do defenzivy na vlastní polovině. Hostující útočník soupeři míč vypíchl pouze do zámezí. Bristol bude vhazovat.
43'
Sheffield zahrával další rohový kop. Prudký centr tentokrát směřoval na přední tyč, ale obránci Bristolu jej odehráli na další roh.
42'
Osborn se snažil projít vpřed po levé straně hřiště, nicméně obránce Leahy proti němu dobře vystoupil a donutil soupeře ke zpětné přihrávce.
41'
Egan poslal nákop na polovinu soupeře, nicméně na jeho vysokou pobídku nedosáhl nikdo v růžovém dresu. Bristol bude vhazovat.
40'
Day po úvodní chybě podává skvělý výkon. Domácí brankář opět prokázal fantastické čtení hry a nechal míč propadnout do zámezí.
39'
McGoldrick se dostal do pokutového území, přehodil si míč na pravačku, ale jeho pokus zablokoval hned první obránce v dresu Bristolu.
38'
Norwood prošel po pravém křídle do blízkosti velkého vápna, nicméně ani on nedostal prostor k jakémukoliv centru do šestnáctky.
37'
McGoldrick si tentokrát musel dojít pro míč až na hranici velkého vápna, nicméně obránci v modrobílém mu nedali ani metr prostoru na manipulaci s míčem.
36'
Basham zahrával rohový kop hostujícího celku. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, odkud obráni v modrém přizvedli míč na další roh.
35'
McGoldrick vypálil zpoza hranice pokutového území, jenže jeho prudkou dělovku srazil jeden z obránců v modrobílém dresu na rohový kop.
34'
Oztumer dostal přihrávku na levou stranu, prošel s míčem na polovinu Sheffieldu, ale tam si jej zasekl a opět si pomohl přihrávkou do zadních řad.
33'
Bogle upadl po souboji s domácím obráncem v pokutovém území, jenže podle rozhodčího se nejednalo o nedovolený zákrok. Sheffield se tak penalty nedočká.
32'
Sheffield se trápí hlavně v kombinaci. Další prudká přihrávka směřovala na pravé křídlo, kam sprintoval McGoldrick, jenže ani jeho rychlost nestačila.
31'
Ramsdale vyrazil ven z branky a po střetu s jedním z útočníků domácího Bristolu byl podle názoru hlavního rozhodčího atakován nedovoleným způsobem.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi zajímavé utkání. Sheffield sice v úvodu vedl, ale Bristol od té doby převzal aktivitu.
29'
McGoldrick spěchal za prudkou přihrávkou do pokutového území, ale Baldwin jej skvěle odstavil tělem. Domácí brankář poté schoval míč do rukavic.
28'
Baldwin poslal prudký centr do pokutového území, jenže obránci Sheffieldu byli znovu pozorní. Bristol se však vyrovnávací brankou oklepal, odhodil respekt a tlačí se vpřed.
27'
Fleck zkoušel své střelecké štěstí zpoza hranice velkého vápna. Hostující fotbalista vyslal hodně tvrdou ránu, která skončila těsně nad břevnem.
26'
Bristol zahrával rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na přední tyč, odkud jej bez problémů odhlavičkoval skvěle postavený Egan.
25'
Upson procedil přihrávku do pokutového území, jenže tam se k míči nedostal Hanlan. Před domácím útočníkem odkopl míč do bezpečí Basham.
24'
Sheffield se usadil na polovině soupeře, jenže fotbalisté v růžových dresech si zatím jen velmi těžko hledají cestičku do zakončení.
22'
Je vyrovnáno! Bristol se dočkal odpovědi po standardní situaci! Na centr z přímého kopu si ve vápně naskočil ALFIE KILGOUR a prudkou hlavičkou poslal míč do sítě!
21'
Kilgour si na hranici velkého vápna troufl na hodně riskatní způsob rozehrávky, nicméně McGoldricka ošálil dokonale. Bristol je v posledních minutách aktivnější.
20'
McCormick poslal přihrávku na hanici velkého vápna, kde byl Hanlan, jenže důrazný stoper Sheffieldu Egan jej fantasticky odstavil od míče.
19'
Joe Day si dal pozor na prudký střílený centr z pravé strany a schoval míč do rukavic. Brankář domácího Bristolu teď působí mnohem jistěji.
18'
Sheffield se po pravé straně dostal do blízkosti pokutového území soupeře. Centr z pravé strany však přiletěl na přední tyč, kde kralovala obrana.
16'
Bristol se v posledních minutách velmi zlepšil v defenzivní fázi. Domácí fotbalisté si znovu dali pozor na McGoldricka, který se v první půli hodně snaží.
15'
McGoldrick se hnal za dalším nákopem do pokutového území, jenže brankář Day snad potřetí v utkání předvedl skvěle načasovaný výběh a míč vyboxoval.
14'
Osbom je v prvním poločase hodně aktivní. Nyní znovu potáhl míč vpřed, jenže na odcentrování si netroufl a raději si pomohl zpětnou přihrávkou.
13'
Osbom prošel po levé straně do blízkosti velkého vápna, parádním centrem našel hlavu McGoldricka, jenže jeho zakončení skončilo v rukavicích brankáře.
12'
Ampadu si dal pozor na nákop za obranu, dal si pozor na rozběhnutého Hanlana a odehrál před ním míč hlavou do bezpečí.
11'
McGoldrick spěchal za dalším nákopem na polovinu soupeře, ale brankář Day znovu prokázal fantastické čtení hry a došel si pro míč.
10'
Domácí brankář si dal pozor na průnikovou přihrávku na McGoldricka a nechal míč propadnout do zámezí. Bristol bude rozehrávat od své svatyně.
9'
Domácí celek se ihned po obdržení úvodní branky vydal do útoku se snahou o bleskovou odpověď. Akci Bristolu však zastavil faul McGoldricka.
7'
Celek z Premier League se hned v úvodu utkání dostává do vedení! Sheffield dokázal udeřit z nenápadné akce. Na centr z levé strany si naskočil Lys Mousset, jehož hlavičku si JOE DAY srazil do vlastní branky!
6'
Day si dal pozor na další nákop za obranu domácího celku, vystartoval ven z branky a schoval míč do svých rukavic. Bristol zatím brání pozorně.
5'
Domácí brankář Day si dal pozor na prudký přízemní centr z pravé strany hrací plochy. Domácí brankář poté ukryl míč do rukavic a rozehrál výhozem na levou stranu.
4'
McGoldrick napadal rozehrávku Bristolu na jeho polovině. Obránce Leahy se raději pokusil o odkop levačkou a získal pro domácí celek vhazování.
3'
Domácí celek se poprvé v utkání vydal do útoku. Vysoký nákop přiletěl na hranici velkého vápna, odkud jej nikým neatakován odhlavičkoval Egan.
2'
Hosté si vypracovali první obrovskou šanci! Na parádní centr z levé strany si naběhl Mousset, ale domácí brankář jeho pokus vyrazil.
1'
Sheffield obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Za dlouhým nákopem spěchal na pravou stranu McGoldrick, který míč na hřišti nezastihl.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v modrém, zatímco Sheffield oblékne růžovou sadu.

Bristol Rovers FC: Day – Ehmer, Kilgour, Baldwin, Leahy – Westbrooke, Upson, Oztumer, McCormick – Hanlan, Ayunga
Náhradníci: Barrett, Grant, Hargreaves, Harries, Kelly, Koiki, Little, Rodman, van Stappershoef

Sheffield United FC: Ramsdale – Basham, Egan, Ampadu – Bogle, Lundstram, Norwood, Fleck, Osborn – McGoldrick, Mousset
Náhradníci: Brewster, Bryan, Burke, Gordon, Jagielka, Lowe, Sharp, Verrips.
Bristol Rovers FC

Bristol už musel dvě kola FA Cupu odehrát. Na úvod přehrál Walsall těsně 2:1 Ve druhém kole si pak poradil s Darlingtonem vysoko 6:0 a mohl se těsit na ligového soupeře. Domácí celek jinak hraje třetí nejvyšší anglickou soutěž, ve které je zatím až osmnáctý. V posledním kole doma přehrál výsledkem 2:1 Blackpool.
Sheffield United

Sheffield letos zatím prožívá opravdu hrůzostrašnou sezónu. Ve dvaceti kolech získal jen dva body a v Premier League se krčí na poslední dvacáté pozici. Na záchranu navíc ztrácí propastných dvanáct bodů. Z posledních pěti zápasů uhrál Sheffield jen bod za remízu na půdě Brightonu. Naposledy prohrál 0:2 na hřišti Crystal Palace. V poháru se však může zvednout.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání FA Cupu mezi Bristol Rovers FC a Sheffieldem United FC. Výkop je stanoven na 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.