FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : Morecambe - 10. ledna 2021   14:30

Chelsea
Chelsea
18' Mount  • 44' Werner  • 49' Hudson-Odoi  • 85' Havertz
Morecambe

Dnešní zápas je u konce. Chelsea potvrdila roli favorita a s plnou sestavou porazila Morecambe ze čtvrté ligy 4:0. Los dalších kol bude probíhat v pondělí večer. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
90+2'
90+2'
Chelsea si pouze přihrává kolem středové čáry, oba týmy čekají na konec.
90'
Nastavovat se budou 2 minuty.
87'
Zápas se spíše dohrává. Chelsea má míč na kopačkách a čeká se na konec.
86'
Střídání v týmu Morecambe: ze hřiště odchází Stockton, přichází McAliden.
85'
Chelsea právě vstřelila branku!
Čtvrtý gól Chelsea. Z pravé strany vyslal Azpilicueta přesný centr na KAIE HAVERTZE, jenž přesnou hlavičkou překonal brankáře.
82'
Giroud se dostal ve vápně do střelecké pozice, ale Songo'o se vrhl do jeho rány a zblokoval ji.
80'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Zouma, přichází Tomori.
80'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Hudson-Odoi, přichází Anjorin.
79'
Hudson-Odoi zahrával rohový kop, ale obrana hostí dokázala míč odvrátit daleko od branky.
78'
Gibson vidí za tvrdý zákrok na Hudsona-Odoie žlutou kartu.
77'
Centrovaný míč končí v rukavicích brankáře Kepy. Následně ale domácí po nepřesném centru přišli o míč.
76'
Morecambe bude mít šanci na čestný úspěch, je tu standardní situace z dobrých dvaceti metrů.
75'
Střídání v týmu Morecambe: ze hřiště odchází Mendes Gomes, přichází Lyons.
74'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Mount, přichází Abraham.
74'
Giroudova hlavička končí vysoko nad brankou. Chelsea bude střídat.
73'
Střela Pulisice nebyla vůbec špatná, ale gól z toho nebude. Chelsea bude zahrávat sedmý rohový kop.
71'
Azpilicueta našel ve vápně Havertze, který z malého vápna nevyzrál na brankáře Halsteada. Následně dorážel i Pulisic, ale ani on nevstřelil čtvrtý gól Chelsea. Nicméně opakovaný záběr ukázal, že akci předcházel ofsajd.
68'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Werner, přichází Giroud.
67'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ziyech, přichází Pulisic.
66'
Ziyech se odhodlal ke střele z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho pokus nebyl přesný.
64'
Chelsea opět hraje s míčem po celé šíři hřiště, zatím ale není blízko brance Halsteada.
62'
Střídání v týmu Morecambe: ze hřiště odchází Cooney, přichází Mellor.
62'
Střídání v týmu Morecambe: ze hřiště odchází Slew, přichází O'Sullivan.
62'
Střídání v týmu Morecambe: ze hřiště odchází Hendrie, přichází Gibson.
61'
Mount nyní hledal Wernera ve vápně, ten byl ale obsazený obráncem hostí.
60'
Chelsea je stále s míčem na kopačkách, ale nemůže vymyslet nic, co by vedlo ke čtvrtému gólu.
57'
Momentálně se na hřišti neděje nic, co by stálo za zmínku. Chelsea drží míč a vyčkává, zdali se v obraně soupeře neotevře okénko, kudy by se dalo proskočit.
54'
Emersonovi utekl míč do zámezí, Morecambe bude vhazovat na vlastní polovině.
Přihrávky: 481:83
51'
Ziyech chtěl k asistenci přidat i gól, ale jeho střela z dobrých pětadvaceti metrů prolétla těsně nad brankou.
49'
A je to o tři branky. Ziyech našel krásným centrem za obranou volného CALLUMA HUDSON-ODOIE, jenž z dobré pozice prostřelil brankáře Halsteada.
49'
Mount dostal míč do vápna, ale Songo'o jej čistým skluzem odzbrojil.
47'
Songo'o zasáhl nešťastně Hudson-Odoie do obličeje. Sudí za tento zákrok kartu udělovat nebude.
46'
Hosté by potřebovali zázrak, aby mohli pomýšlet na postup. Uvidíme, co nám druhá půle nabídne, zůstaňte s námi.
První půle je u konce. Chelsea v ní téměř nepůjčila míč svému soupeři a je jasně lepším týmem. Dalo se to očekávat, zvlášť když Lampard zazdil mládí a nasadil to nejsilnější, co jeho klub má.

První gól vstřelil Mount po přesné ráně k tyči, o druhý se po pěkné akci postaral Werner.
45'
44'
Chelsea se dostává do dvoubrankového vedení. Centr Ziyecha dolétl na hlavu Havertze, který ještě našel volného TIMA WERNERA. Ten měl před sebou prázdnou branku, čehož lehce využil.
43'
Nepřesnosti na straně Chelsea, Halstead bude odkopávat od branky.
42'
Chelsea je sice s míčem téměř celou dobu, ale k šancím se prostě nemůže dostat. Svěřenci Lamparda, který v zápase s týmem ze čtvrté ligy nedal šanci mladým hráčům, jsou zatím nesmírně bezzubí.
40'
Chelsea měla další roh, ale ani tentokrát neodkázala z této standardní situace udeřit.
38'
Havertz si naskočil na centrovaný míč, ale trestuhodně netrefil z velmi výhodné pozice branku.
37'
Chelsea bude mít k dispozici další rohový kop, dnes již pátý.
36'
Slew si nabíhal za obranu soupeře, míč tam sice letěl, ale hostující sedmička jej nedoběhla.
35'
Chelsea hraje s míčem na útočné polovině, ale nemůže se dostat do míst, odkud by se dala dobře ohrozit branka soupeře.
33'
Úspěšný zákrok Kepy. Stockton dostal přihrávku do vápna, na nic nečekal a vypálil. Jeho střela ale nepatřila k těm povedeným, neboť postrádala razanci. Kepa s lehkostí zakročil.
31'
Útočný faul jednoho z domácích hráčů, Morecambe bude rozehrávat z vápna.
30'
Hudson-Odoi vybojoval další roh pro Chelsea. Jeho centrovaný míč z vápna odkopl Davis do zámezí.
28'
Werner se dostal k zakončení, ale mezi tři tyče zamířit nedokázal. Při střele totiž lehce podklouzl.
27'
Chelsea si vybojovala výhodu rohového kopu. Podaří se jí vstřelit další gól?
24'
Ze standardní situace nedokázali hosté nic vytěžit. Následně chyboval Havertz ve vápně Chelsea,, ale nikdo z hostů si odražený míč nenašel, a tak se Chelsea ubránila.
23'
Hosté budou zahrávat standardní situaci z pravé strany, kde byl faulovaný Stockton.
21'
Ani tentokrát Rudiger nemířil po rohovém kopu přesně.
20'
Mount za hranicí velkého vápna přiťukl míč Emersonovi, ten ihned pálil, ale jeho pokus zblokoval jeden z obránců na roh.
18'
Chelsea se dostává do vedení. Hudson-Odoi našel na ose hřiště MASONA MOUNTA, který nebyl nikým hlídaný a přízemní ranou prostřelil Halsteada.
16'
Emerson se sice dostal s míčem do vápna, poté ale nepřesně přihrál a míč končí v zámezí. Odkop od branky.
15'
Po patnácti odehraných minutách ve statistikách Chelsea svítí 90% držení míče.
15'
Rudiger se dostal k zakončení, ale branku netrefil. Bude z toho odkop.
13'
Hudson-Odoi se prosmýkl do vápna soupeře, vyslal technickou střelu, ale Songo'o ji zblokoval na roh.
11'
Hosté se málem dostali do vedení! Z pravé strany vyslal do vápna střílený centr Phillips a Kepa jej málem pustil za svá záda! Nakonec ale míč udržel na brankové čáře, a tak se skóre měnit nebude.
10'
Chelsea sice drží míč na kopačkách, sem tam vyšle nějakou střelu, ale zatím se nedostala ani k jedné větší šanci.
8'
Emerson se dostal ke střele zpoza vápna, ale netrefil to vůbec dobře. Míč skončil o dobré tři metry vedle.
7'
Hosté se sice dostali s míčem na útočnou polovinu, nedokázali se tam však udržet, a tak může Chelsea znovu zamířit kupředu.
5'
Azpilicueta si nabíhal za obranu soupeře, směřovala tam také přihrávka, ale nebyla přesná. Míč tak doputoval pouze do zámezí, Halstead bude odkopávat od branky.
3'
Werner si naskočil na centrovaný míč z pravé strany, ale nedokázal balón umístit mezi tři tyče.
2'
Havertz centroval do vápna, ale obrana hostujícího týmu dokázala míč odvrátit.
1'

Chelsea FC: Arrizabalaga – Azpilicueta (C), Zouma, Rudiger, Emerson – Gimour, Mount, Havertz – Ziyech, Werner, Hudson-Odoi
Náhradníci: Caballero – Jorginho, Abraham, Pulisic, Tomori, Kovacic, Giroud, Chilwel, Anjorin

Morecambe: Halstead – Cooney, Knight-Percival, Davis, Hendrie – Wildig (C), Songo'o – Slew, Philips, Mendes Gomes – Stockton
Náhradníci: Turner – Lyons, Mellor, Diagouraga, Kenyon, O'Sullivan, Leitch-Smith, McAlinden, Gibson

Rozhodčí: England – Hatzidakis, Jones.
Pro Chelsea je to první zápas letošního ročníku FA Cupu. Naopak Morecambe už má dva za sebou. Tým ze 4. nejvyšší anglické ligy si nejprve poradil s Maldon & Tiptree, když jej porazil venku 1:0. Ve druhém kole pak Morecambe hostilo tým Solihull Moors a vyhrálo 4:2.
Dobrý den. Vítám vás u online přenosu z FA Cupu! Na programu je duel, ve kterém změří síly Chelsea FC a Morecambe. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 14:30, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.