Urwin – Birch, Halls, Leather (C), Baines (84. Miller) – Tomlinson – Newby, Calveley, Shenton (84. Henley) – Cardwell, Hall (87. Smith).
Victory Park, Chorley
Wolves
Ruddy – Boly, Coady (C), Kilman – Hoever, Moutinho (68. Neves), Vitinha (68. Traoré), Dendoncker, Ait-Nouri – Cutrone (68. Neto), Fabio Silva

Tímto se s vámi loučím! Děkuji za vaši pozornost, přeji příjemný zbytek večera.
Neskutečné drama končí! Wolves doslova urvali vítězství a postup na půdě Chorley z šesté ligy, které ve druhé půli svého soupeře přehrávalo a vytvořilo si několik slibných šancí. Kdyby hosté s tímto výkonem nastoupili v Premier League, schytali by výprask.

Důležitý je však výsledek, který hovoří díky krásnému gólu Vitinhy z dvanácté minuty pro favorita. Borci z Chorley si však zaslouží velké uznání, protože se velkého soupeře nezalekli a předvedli proti němu důstojnou atraktivní partii.
90+4'
90+4'
Série hlaviček domácím štěstí nepřinesla, Wolves se úspěšně brání.
90+4'
Rozhodčí dává Chorley poslední šanci! Domácí vhazují na útočné polovině, očekávejme další dlouhý aut.
90+3'
Kilman se sice nedostal k centru, ale vybojoval cenné vteřiny. Brankář Urwin vykopne, jenže nastavení končí.
90+3'
Zakroucený míč zachytili hráči Wolves, načež Traoré vybojoval aut v blízkosti velkého vápna.
90+2'
Obléhání končí. Birch sbírá volný míč a dlouhým nákopem vybízí své spoluhráče v ofenzivě.
90+2'
Druhou minutu načínají hosté na soupeřově polovině, protože zachytili jeho rozehrávku a vydali se rychlého brejku.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty! Chorley kombinuje na útočné polovině, ale nedaří se mu prosadit skrz hostující defenzivu.
90'
Wolves vysoký míč odvrací, přesto jsou domácí znovu na tahu. Zbývá jim už jen nastavení.
89'
Chorley se nevzdává, hosté na útočné polovině faulují a brankář Urwin se chystá nakopnout míč až k soupeřově vápnu.
89'
Žlutou kartu dostává tentokrát Harry Cardwell (CFC).
88'
Neto dostal na středu hřiště hodně prostoru, tudíž si potáhl míč a levačkou vyslal střelu směrem k brance. Jeho pokus však letěl hodně mimo.
88'
Chorley ztrácí míč na útočné polovině a musí se hodně rychle vracet, protože Wolverhampton jde do brejku!
87'
Střídání v týmu Chorley FC: ze hřiště odchází Hall, přichází Smith.
86'
Chorley se drželo na útočné polovině, ale za půlící čárou vlétl do souboje Arlen Birch (CFC).
85'
Snaha Chorley končí útočným faulem. Do útoku se ženou Wolves, kteří by rádi přidali druhý uklidňující gól.
84'
Střídání v týmu Chorley FC: ze hřiště odchází Baines, přichází Miller.
Střídání v týmu Chorley FC: ze hřiště odchází Shenton, přichází Henley.
83'
Chorley se tentokrát muselo bránit nepříjemnému tlaku, z něhož ale hosté nedokázali zakončit. Chystá se domácí střídání.
81'
Zakroucený míč jen proletěl nad velkým vápnem a skončil v autu. Chorley vhazuje na vlastní polovině hrací plochy.
80'
Na levé straně si nabíhal na centr Ait-Nouri, před nímž obránce odhlavičkoval míč na rohový kop.
79'
Neúspěšně, na tahu jsou naopak Wolves, kteří znovu drží míč na soupeřově polovině, ale nedaří se jim prodrat do vápna.
77'
Chorley drží míč a posouvá se s ním na útočnou polovinu, kde se snaží najít cestu za hostující defenzivu.
76'
Když už se Wolves dostanou do útoku, jsou totálně bez nápadu a bezzubí. Zástupce Premier League trápí nepřesnosti.
75'
Začíná poslední čtvrthodina, do které Wolves vstupují jako horší tým druhého poločasu! Chorley je v posledních minutách solidně potrápilo, ale vyrovnání se nedočkalo.
74'
Rychlý brejk Wolves vytáhl Ait-Nouri až do velkého vápna, kde hru uklidnil a vrátil míč svým spoluhráčům. Hosté kombinují!
73'
Tomlinson našel hlavičku svého parťáka, který však mířil jen do země. Nátlak domácích nadále pokračuje!
72'
Vhozený centr se pokusilo na přední tyči prodloužit na malé vápno, ale jen na hlavu hráče Wolves. Domácí vzápětí zahrozili po pravé straně, kde si vybojovali rohový kop.
72'
Centr na přední tyč je odvrácen do autu. Pro míč si znovu běží Birch, který předvede dlouhý aut do vápna.
71'
Zakroucený míč hosté odvrátili, ale jen na chvilku. Domácí se po levé straně rychle vrátili a vybojovali si rohový kop.
70'
Wolves nebezpečný centr těžce odvraceli, načež se dopustili faulu. Nebezpečný přímý kop ze slibné pozice!
69'
Traoré se uvedl důrazným hitem Bainese u střídačky Chorley, kde si vyměnil několik peprných slov s domácími hráči a realizačním týmem.
68'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Vitinha, přichází Traoré.
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Cutrone, přichází Neto.
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Moutinho, přichází Neves.
67'
Chorley se hostující kombinaci ubránilo, přičemž hosty nepustilo ani do blízkosti své šestnáctky.
66'
Centr z přímého kopu sebral Ruddy, který přes své obránce znovu rozehrává. Wolves by potřebovali vydařený úsek hry.
65'
Střídačka Wolves chystá několik střídání najednou, kterými chce oživit svou hru a dostat ji pod kontrolu. Aktuálně diktují tempo domácí.
64'
Zajímavý centr dokázali Wolves odvrátit, načež Chorley rozehrálo nepřesnou přihrávkou – odkop od branky.
63'
Conor Coady (WOS) při snaze odkopnout míč zasáhl Cardwella. Přímý kop domácích z poloviny hřiště.
62'
Chorley neuspělo ani na druhý pokus, jelikož jeho centr skončil v zámezí a rozehrávat tak mohou hosté. Ti jsou ve druhé půli horším týmem.
61'
Obrovská šance! Chorley rozehrálo rohový kop parádně, když si na vysoký míč naběhl z druhé vlny Halls, jehož dobrou hlavičku vytáhl Ruddy nad břevno!
60'
Domácí si vybojovali aut v blízkosti vápna, proto už poněkolikáté zvolili dlouhý aut. Ten se podařilo na přední tyč prodloužit, načež Wolves odvrací na rohový kop.
59'
Aktivita Chorley nepolevuje, ba naopak! Rozdíl pěti lig není vůbec znát. Když Chorley může, útočí a dostává soupeře do úzkých.
58'
Domácí míč ztrácí, na tahu jsou znovu Wolves, kteří kombinují na polovině soupeře.
56'
Rodící se protiútok Chorley zastavil Vitinha odkopem do autu. Domácí vhazují na vlastní polovině.
55'
Centrovaný míč zasáhl Kilman, jehož hlavička míří vedle branky. Urwin může vykopávat míč.
54'
Wolves vzapětí zahrozilo, a přestože u pravé tyče nezakončilo, vybojovalo si alespoň rohový kop.
53'
Na druhé straně zakončil po centru z pravé strany Hall, ale jeho střela z vápna letěla hodně vysoko.
53'
Centrovaný míč do vápna musel najít Urwin, jenž ho bez problémů vyboxoval.
52'
Wolves se poprvé ve druhé půli usazují na soupeřově polovině, leč na střelecké zakončení stále čekáme.
51'
Wolves ne a ne zaútočit, Chorley se úspěšně brání a ve druhé půli je zatím aktivnějším týmem!
50'
Rodící se brejk Wolves zastavuje taktický faul Bainese, jenž se nespokojeně otáčí za rozhodčím, ale nikterak výrazně neprotestuje.
49'
Z centru domácí nezahrozili a do zakončení se nedostali ani po zajímavé skrumáži ve vápně Wolves.
48'
Wolves zatím v podstatě nepřelezli půlící čáru a jen se brání. Chorley na ně v úvodu poločasu vlétlo a vybojovalo si faul u lajny.
47'
Velká šance Chorley! Krásný zakroucený míč na malé vápno dostal Hall, jehož hlavičku Ruddy zachytil!
46'
Chorley okamžitě po rozehrání zaútočilo po levé straně, dostalo se až do vápna, ale před finální koncovku Wolves odkopávají míč.
46'
Co si budeme povídat, Wolves sice míří za postupem, ale pokud ve druhé půli trošku nepřidají, mohou mít problém. Chorley je totiž důstojným soupeřem, a přestože prohrává, několikrát dokázalo favorita nepříjemně zatlačit a dostat pod tlak.
45'
45+1'
Z levé strany potáhl míč do středu Cutrone a ještě stihl zakončit, když povedenou střelu zakroutil nad břevno domácí branky!
45+1'
Jedinou minutu prodloužení startují Wolves na polovině soupeře, ale pokud nepřidají, zakončit už nestihnou.
45'
Dlouhý nákop na osamoceného útočníka Chorley nevyšel. Míč končí zpět na kopačkách hráčů Wolverhamptonu.
44'
Centr z pravé strany pozorná defenziva Chorley odvrací, navíc se hosté zahání až za autovou čáru.
43'
Wolves znovu drží míč a ze své poloviny se snaží vytvořit útočnou akci, ze které by vytěžili gól do šatny.
42'
Vitinha už se dneska jednou nádherně trefil, ale tentokrát jeho padající centr zaplul do Urwinových rukavic.
40'
Na hřišti zůstali ležet dva hostující hráči v krátkém sledu. Taylor píská faul až při druhém zákroku, tudíž rozehrávají hosté.
39'
Rozhodčí znovu píská do píšťalky. Tentokrát je důvodem faul na Cardwella na půlící čáře.
38'
Favorit se snaží v závěru poločasu zahrozit a přidat uklidňující druhý gól, ale defenziva Chorley je prozatím pozorná.
37'
Wolves překvapivě zvolili rozehrávku do strany místo střely, načež centr Hoevera proletěl jen nad brankou.
36'
Hoever šikovně obešel protihráče u postranní čáry, až jeho výlet středem hřiště zastavil před vápnem skluz Willema Tomlinsona (CFC).
35'
Na prudký centr naskakovali hráči ve žlutém marně, vzápětí přišel ještě jeden přízemní pas na přední tyč, ale tečovanou pobídku hosté nezakončili.
34'
Centr za obranu si domácí pohlídali, přesto hosté rozehrají alespoň rohový kop.
33'
Wolves pokračují v postupné kombinaci, díky které se plynule usazují na polovině svého soupeře.
32'
Prudký centr z pravé strany hosté nezakončili, protože jich ve vápně nebyl dostatek. Nátlak Wolves pokračuje.
31'
Chorley svůj tlak vytěžit nedokázalo a znovu se musí bránit postupnému útoku Wolverhamptonu.
30'
Celek z Premier League má plné nohy i hlavy práce, protože jeho vápna zasypávají centry z obou stran – bez úspěchu.
29'
Wolves mi přijdou v posledních minutách jako opaření. Chorley je svou aktivitou dostává do úzkých a drží je na jejich polovině.
27'
Vysoký a dlouhý aut na přední tyč si hostující defenziva pohlídala, přesto se nemůže na delší dobu vymanit z tlaku.
26'
Sympatický úsek v podání Chorley. Birch dobře zabojoval u pravé postranní čáry a vybojoval si autové vhazování v blízkosti rohového praporku.
25'
Chorley svého soupeře nepříjemně zamáčklo, jenže z centrů do šestnáctky žádné zakončení nevzešlo.
24'
Centr do vápna domácí bez problémů odvrací, a přestože jim rychlý brejk nevyšel, budou vhazovat na polovině hřiště.
23'
Žlutá skvadra si vynutila faul u levé postranní čáry, odkud rozehraje další přímý kop.
22'
Wolves se posouvají blíž a blíž domácí šestnáctce. Borci v černo-bílém se snaží jim rozehrávku co nejvíce znepříjemnit.
21'
Wolves útočná kombinace nevyšla, protože skončila v zázemí. Chorley však po výkopu míč ztratilo.
20'
Chorley je nutno pochválit, protože rozhodně nehraje ustrašeně. Když domácí cítí šanci, útočí, ale aktuálně se hosté úspěšně brání.
19'
Z pravé strany se tlačil do zakončení Hoever, jehož střelu zablokoval bránící hráč Chorley. Vzápětí se hosté zahnali do autu.
18'
Wolves rozjíždí další útočnou akci ze své poloviny, ale přechod půlící čáry jim dělá překvapivě velké problémy.
17'
Defenziva Wanderers centrovaný odvrátila, přesto tlak domácích pokračoval, až zpoza vápna vystřelil vedle levé tyče Tomlinson!
16'
Faulují pro změnu hosté, kteří tak dávají domácím šanci zaútočit. Přímý kop pro Chorley.
15'
Aktivita Wolves skončila nepřesnou rozehrávkou, po které vykopával brankář Urwin. Ve vzdušném souboji však fauloval Cardwell, jenž vrací míč hostujícímu týmu.
13'
Chorley se však nesložilo, zaútočilo a vypracovalo si zajímavý pokus Cardwella, jenž usměrnil své zakončení mimo branku.
12'
Wolves právě vstřelili branku!
Favorit zápasu parádně zakombinoval, až se z úctyhodné dálky opřel do míče VITINHA, jehož fantastická padající střela zapadla pod horní břevno domácí branky.
10'
Zakroucený míč na zadní stranu vápna vrátil domácí hráč do varu, načež se k odraženému míči dostal Tomlinson, jenž ze střední vzdálenosti prověřil Ruddyho.
9'
Vracející se Cardwell si vybojoval faul Kilmana, jenž získal pro svůj tým zajímavý přímý kop!
8'
Kombinace Wolves zatím zakončení nepřináší, přesto hosté operují převážně na polovině soupeře.
7'
Wolves se provinili útočným faulem, po němž se pokusili na útočné polovině kombinovat také domácí – neúspěšně.
6'
Nákop za obranu Wolves nezakončili, přesto pokračují v obléhání domácí šestnáctky. Chorley se houževnatě brání.
5'
Domácí si musí dávat pozor! Halls neuhlídal jednoho ze soupeřů, který se po centru vyšvihl do vzduchu a zakončil vedle branky – rohový kop.
4'
Dobývání domácího území pokračuje. Chorley odvrací vysoký míč zpět na kopačky hostů, kteří rozehrávají až na své polovině.
3'
Chorley se však ubránilo také centru ze strany, který odvrátilo do autu. Wolverhampton se vrací na vlastní polovinu.
2'
Wolves drží míč na útočné polovině a kombinují. Zdá se, že podobný obrázek budeme sledovat po většinu utkání.
1'
Chorley uteklo do sympatického brejku, který zakončeilo centrem z levé strany po němž ve vápnu vypálil Newby. Ruddy úspěšně zasahuje!
1'

Chorley FC: Urwin – Birch, Halls, Leather (C), Baines, – Tomlinson – Newby, Calveley, Shenton – Cardwell, Hall.
Náhradníci: Dutton – Smith, Miller, Henley, Putnam, Garratt, Malaki, Roberts, Birchall

Wolverhampton Wanderers: Ruddy – Boly, Coady (C), Kilman – Hoever, Moutinho, Vitinha, Dendoncker, Ait-Nouri – Cutrone, Fabio Silva
Náhradníci: Rui Patrício – Neves, Neto, Semedo, Traoré, Richards, Otasowe, Lonwijk, Corbeanu

Rozhodčí: A. Taylor.
Chorley, kterému se přezdívá Straky, tak dosáhlo na nejvýraznější pohárový úspěch ve své historii. Do druhého kola se dostali ještě v sezonách 1986/1987 a 1991/1992.
Chorley půjde do utkání v roli jednoznačného favorita. Celek z šesté ligy však překvapil v předešlém kole, kde díky vítězství 2:0 vyřadil druholigové Derby County, které však kvůli koronaviru nastoupilo s dorostenci. V šesté nejvyšší soutěži patří Chorley devátá pozice z dvaadvaceti týmů, ale rozdíl mezi ním a druhým Chesterem je "jen" šest bodů.

Wolves tak budou obrovským favoritem a cokoliv jiného než jednoznačné vítězství by bylo zklamáním. Wanderers se mohou nakopnout k lepším zítřkům, protože na ligovou výhru čekají už šest zápasů. V předešlém kole FA Cupu udolal Crystal Palace jen nejtěsnějším rozdílem.
Všem fanouškům fotbalu přeji příjemný sobotní večer! Od 20:45 pokračuje také anglický FA Cup, v němž se o postup do osmifinále utkají Chorley s Wolverhamptonem.