FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Millwall : Bristol - 23. ledna 2021   16:00

0:3
(0:1)
Bristol
Bristol
32' Diédhiou   • 58' Wells   • 72' Semenyo
Millwall
Fielding – Leonard, Pearce (C), Cooper – Romeo, Parrott (63. Burey), Thompson (76. Woods), Ferguson – Bradshaw, Bennett (77. Skalák) – Zohore (63. Smith).
Harrington – Leach, Lewis
The Den, Londýn
Bristol
O´Leary – Rowe, Moore, Kalas (C), Mariappa – Palmer (75. Massengo), Balkinson, Vyner (80. Edwards), Semenyo (75. Adelakun) – Wells (87. Bell), Diédhiou (75. Martin).
Bentley – Hunt, Edwards, Massengo, Nagy, Adelakun, Towler, Martin, Bell.

Pohárové utkání FA Cupu lépe zvládlo družstvo Bristol City, které zvítězilo 3:0, díky lepší koncovce a výtečnému výkonu brankáře. Millwall FC minimálně pět brankových šancí. Za Bristol City odehrál celé utkání Tomáš Kalas, za Millwall FC naskočil do hry Jiří Skalák v 77. minutě. Bristol City tak může začít slavit postup do další fáze FA Cupu. Mějte hezký zbytek večera.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 9:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:10.
90+3'
90+3'
Tyler Burey si v souboji s Tyreeqem Balkinsonem pomohl jen za cenu nedovolených prostředků.
90+2'
V souboji jeden na jednoho s ev pokutovém území neprosadil Massenga.
90+1'
Centrovaný míč končí pouze v rukavicích brankáře O´Learyhgo.
90'
Rozhodčí natsaví 3 minuty!
88'
Millwall to chce sehrát se ctí, což se tentokráte ukázalo při bránění.
87'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Nahki Wells, přichází Sam Bell.
87'
Nepřesný míč do pokutového území končí pouze v moci brankáře Bristolu City.
86'
Centr Jiřího Skaláka byl nakonec sražen hostujícím hráčem na rohový kop pro Millwall FC.
85'
Ze strany domácích je to pouhá křeč, hosté míří k zaslouženému postupu do další fáze FA Cupu.
83'
Massengo byl dle rozhodnutí rozhodčího zastaven nedovoleně.
82'
I v tento moment zasáhla obrana Bristolu City na výtečnou.
81'
Edwards se provinil u postranní čáry faulem.
80'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Zak Vyner, přichází Owura Edwards.
79'
Kapitán Pearce odchází od hlavního rozhodčího s nepořízenou.
77'
Střídání v týmu Millwall FC: ze hřiště odchází Mason Bennett, přichází Jiří Skalák.
76'
Střídání v týmu Millwall FC: ze hřiště odchází ben Thompson, přichází Ryan Woods.
75'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Famara Diedhiou, přichází Chris Martin.
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Antoine Semenyo, přichází Hakeeb Adelakun.
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Kasey Palmer, přichází Han-Noah Massengo.
73'
Centr zleva přinesl gólovou hlavičku Millwallu k tyči, kterou parádně vyškrábl O´Leary na rohový kop!
72'
Bristol City právě vstřelilo branku!
V pohybu z první sklepl Kasey Palmer míč na svého spoluhráče ANTOINE SEMENYO, který obráncům Millwallu ukázal pouze svá zháda a velmi precizně zakončil – 0:3!
71'
Bradshaw se neohroženě dral do zakončení, leč byl odpískán ofsajd hráčům Millwallu.
70'
Centr zleva brankář O´Leary ukázkově podskočil, leč hráči Millwallu toho nedokázali vůbec využít.
69'
Rohový kop Millwallu rozehraný na vzdálenější tyč nebyl pranic nebezpečný soupeři.
68'
I Tommy Rowe si vyšlápl nedovoleně na Bureyho a to přímo v prostoru před lavičkami obou týmů.
67'
Tomáš Kalas prohrál souboj s čerstvým Burey a následně ho jasně postrčil, nechápu proč se zlobí na rozhodčího, který v tuto chvíli rozhodl správně.
66'
Skákavý nákop bere rukavic brankář Fielding a rychle jej rozehrává na své spoluhráče.
65'
Ani centr zleva do pokutového území nepovede k úspěchu hráčů Millwallu.
63'
Střídání v týmu Millwall FC: ze hřiště odchází Kenneth Zohore, přichází Matt Smith.
Střídání v týmu Millwall FC: ze hřiště odchází Troy Parrott, přichází Tyler Burey.
61'
Nyní se na hřišti odehrává velmi oboustranně bojovná pasáž.
60'
Bristol City pod dostatečným náskoku hraje v naprosté pohodě nyní zasáhl na poslední chvíli jeden z obránců Millwallu.
59'
Kasey Palmer byl ve středu hřiště zastaven zápasnickým chvatem Ryana Leonarda.
58'
Z přímého kopu se i pomocí teči domácích hráčů trefuje NAHKI WELLS a posílá Bristol City do dvougólového vedení!
56'
Semenyo hravě obešel Fergusona, tak ho zezadu sestřelil vracející se Bennett.
55'
Po chvilce váhání přeci jen sudí odpískal nedovolený zásah Roweho na záložníka Thompsona.
54'
Tomáš Kaals i v tuto chvíli úspěšně zasáhl v defenzivní činnosti i když za cenu odkopu balonu mimo hřiště.
53'
Biliár a míč po několika nečekaných odrazech končí pouze za postranní čárou mimo hřiště.
52'
Defenzíva Bristolu City se nenechává přehrát na levé straně útočícího Millwalu.
51'
Uvolnění spoluhráče na pravé straně hřiště v podání Bristolu City nebylo zrovna také učebnicové.
50'
Souhra ve finální fázi velmi vázně v podání hráčů Millwallu FC.
49'
Kapitán Alex Perce se vydal na útočný výlet a jeho ostrou střelu vyráží na rohový kop brankář O´Leary!
48'
Ve skluzu v pokutovém území Antoine Semenyo z ostrého úhlu trefuje pouze boční síť branky Fieldinga.
47'
Patička ua sebe sice byla v pokutovém území pěkná, ale následná střela Bristolu byla zablokována obranným valem Millwallu.
46'
Antoine Semeneyo si tentokrát faul na sebe u postranní čáry nevykoledoval.
46'

Fauly: 4:2
Čtyři velmi nebezpečné stuace měl Millwall FC ani z jedné však neskóroval. To po faulu na svou osobu potrestal z penalty Diédhiou. Bristol City měl v závěru poločasu možnost přidta další branku, ale střelu z příméjho kopu vyrazil brankář Fielding. Druhý poločas začne cca v 17:02 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Střelu z přímého kopu pěkným zásahem vyrazil na rohový kop brankář Frank Fielding!
44'
Semenyo se pustil do individuální, nekonečné akce a má z pekla štěstí, že sudí poněkud přísně na anglické poměry odpískla faul Parrotta. Ten si o tom myslí své.
43'
Obrana v červených dresech zvládla odvrátit i tento atak protihráčů.
42'
Rohový kop zleva rozehrán do ohně před branku Bristolu byl odvrácen prvním bránícím mužem mimo pokutové území.
41'
Hlavičkové souboje ve středu hřiště patřili hráčům Millwallu, kteří si vedli o poznání úspěšněji než soupeři.
40'
A opět velmi nebezpečně střílel ze střední vzdálenosti Bennetta a i tento jeho pokus s obtížemi srazila obrana Bristolu City na rohový kop pro Millwall FC!
38'
Králem svého pokutového území byl brankář Fielding.
37'
Po centru zprava z kopačky Mariappy nepřesně hlavou zakončoval mimo branku Diédhiou.
36'
Následný brejk Bristolu City nebyl veden do úspěšného konce.
35'
Na brankové čáře zaskočil místo brankáře jeden z členů obrany Bristol City – mohlo být srovnáno!
34'
Obrana hostí se bude bránit rohovému kopu MIllwallu FC.
32'
Autorem branky z pokutového kopu je FAMARA DIÉDHIOU, který střelou k tyči, tak dostává Bristol City do poněkud nečekaného vedení – 0:1!
31'
Po následné protiakci brankář Fielding uzmul míč, ale navíc podrazil v pokutovém území Diédhioua – pokutový kop!
29'
Po špekové přihrávce obránce Bristolu míč do bezpečí vyrazil po nebezpečné střele soupeře bravurně brankář O´Leary!
28'
Nejvíce tomu chybí přesnost, moment překvapení a hlavně umět potrestat chybu soupeře.
27'
Velké sousto si vzal na své kopačky Kasey Palmer a může být velmi rád, že toho protihráči nedokázali nijak využít.
25'
Zákork obránce Millwallu přišel včas, navíc se posléze dopustil faulu útočník Bristolu City Famara diédhiou.
24'
Rozháraná a nepřesná hra nyní probíhá v prostoru středového kruhu.
23'
Tom Bradshaw byl také velmi pozorně ubráněn na druhé straně hřiště pozornou obranou Bristolu City.
22'
Shane Ferguson vůbec nebyl úspěšný při svém presinku a svůj záměř získat míč nesplnil.
21'
Velké nedorozumění hostující obrany končí pouze rohovým kopem z pravé strany pro Millwall FC.
20'
Dvacet minut svižného fotbalu je za námi, největší šancí ke skórování měl zatím domácí Bennett.
18'
Sraženou přihrávku si přeci jen našel Troy Parrott a z krkolomné pozice se snažil ohrozit klid a bezpečí brankáře O´Learyho.
17'
Po odvráceném centru zprava následně odražený míč z voleje napálil Zak Vyner mimo prostor tří tyčí.
16'
Po delší době musela zasahovat obrana Millwallu, ovšem bez větších komplikací.
15'
Centr zprava přinesl pouze nepřesné zakončení Bennetta v pokutovém území mimo branku Bristolu.
13'
Útočné choutky Masona Bennetta v souboji jeden na jednoho hodně zkrotil svým výborným zásahem bránící Tomáš Kalas.
12'
Obránce Millwallu při nakopnutém míči sice podklouzl, ale ani jeho spoluhráč Tom Bradshaw v následném v hlavičkovém souboji neuspěl.
11'
Další zakončení šlo pouze nedůraznou střelou přímo do míst, kde to měl pokryté brankář O´Leary.
10'
I po rozehrání rohového kopu zůstávají hráči Millwalu na své útočné polovině.
9'
Místo přihrávky doleva na volného spoluhráče, vyslal Mason Bennett ostrou přízemní střelu k tyči, kterou srazil dobrým zásahem na rohový kop brankář O´Leary!
8'
Pravou stranu hřiště si pronajali hráči Millwalu FC, ale nic kloudného nedokázali vymyslet.
6'
Nebezpečného Wellse zastavil jen za cenu faulu bránící Jake Cooper.
5'
Diédhiou byl perfektně pozičně uhlídán obráncem a proto bude Fielding rozehrávat od své branky výkopem.
4'
Wells se sice šikovně vyhnul ofsajdu, ale jeho následné zakončení šlo po zemi vedle levé tyče.
3'
Úvod utkání dává najevo, že minimálně od Bristolu City můžeme čekat typický, anglický fotbal s nakopávanými míči.
2'
Antoine Semenyo nedokázal v pokutovém území soupeře zpracovat míč
a kácí se pod ztrátou rovnováhy k zemi.
1'
Následně jeho spoluhráč Shane Ferguson vybojoval alespoň autové vhazování.
1'
Mason Bennett vedl první útok celého utkání,ale zradilo ho zpracování míče jenž si nešikovně přišlápl.
1'
Millwall FC natsoupí v tmavě modrých dresech, Bristol City budou hrát v dresech barvy červené.
V tomto pohárovém utkání může být až dvojnásobná česká účast. Za Bristol City pravidelně nastupuje exolomoucký Tomáš Kalas, který dnes vyběhne na hřiště jako kapitán. O něco složitější pozici má bývalý hráč týmů Sparta Praha a Mladá Boleslav Jiří Skalák, který začne na lavičce náhradníků týmu Millwall FC.

Millwall FC: Fielding – Leonard, Pearce (C), Cooper – Romeo, Parrott, Thompson, Ferguson – Bradshaw, Bennett – Zohore.
Náhradníci: Bialkowski – Hutchinson, Skalák, Burey, Woods, Malone, McNamara, Smith, Bödvarsson.

Bristol City FC: O´Leary – Rowe, Moore, Kalas (C), Mariappa – Palmer, Balkinson, Vyner, Semenyo – Wells, Diédhiou.
Náhradníci: Bentley – Hunt, Edwards, Massengo, Nagy, Adelakun, Towler, Martin, Bell.

Rozhodčí: Harrington – Leach, Lewis.
Utkání se kvůli situaci ohledně Covidu-19 odehraje bez diváků.
Millwall FC je na tom, jak již bylo zmíněno podstatně hůře. Ze tří venkovních zápasů po sobě dokazál Millwall vytěžit čtyři body po remíze s Bournemouthem 1:1, přišlo vítězství 1:0 nad Huddersfieldem. Do toho se vklínila porážka s Nottinghamem 1:3.

Nicméně i Millwall byl úspěšný v předchozím kole poháru azaznamnal postup díky výhře 2:0 nad Boreham Woodem.
Bristol City FC drží zatím deváté místo v tabulce, po Vánocích byl doma stoprocentní, o poznání horší to bylo venku, kde si připsal porážky s Lutonem a Norwichem.

V předchozím kole poháru zdolal Porstmouth 2:1, kdy se trefili Diedhiou a Martin.
V FA Cupu se střetnou dva týmy z druhé nejvyšší soutěži, kdy Millwall FC přivítá na svém hřišti Bristol City FC. Oba soupeře v druholigové tabulce dělí sedm bodů a i sedm příček.