Ramsdale – Basham, Egan, Ampadu – Bogle, Lundstram, Fleck, Lowe – McGoldrick – Brewster (84. Burke), Sharp (74. Norwood)
O´Leary – Hunt, Kalas, Mawson, Moore – Towler, Williams (58. Nagy), Vyner – Wells, Paterson (77. Palmer), Diedhiou (77. Semenyo)
Bakinson, Bell, Bentley, Mariappa, Massengo, Nagy, Palmer, Pearson, Semenyo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:12.
Je konec! Sheffield nakonec uhrál proti Bristolu těsné vítězství 1:0. První šanci si vypracoval Bristol, ale Huntovu ránu Ramsdale vyrazil. O minutu později mohl na opačné straně udeřit Lowe, který orazítkoval břevno. Po změně stran zvýšil Sheffield aktivitu a začal se dostávat do šancí. První šanci si vypracoval Bristol, ale Huntovu ránu Ramsdale vyrazil. O minutu později mohl na opačné straně udeřit Lowe, který orazítkoval břevno. V 63. minutě však zahrál rukou ve vápně Mawson a sudí jej vyloučit. Sheffield navíc zahrával penaltu, ze které rozhodl Billy Sharp. Ve zbytku utkání už další branka nepadla.
90+2'
90+2'
Burke kouzlil s míčem u rohového praporku, kde se dostal pod tlak napadajícího Mawsona, který mu míč vypíchl do zámezí. Vhazovat budou hosté.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Brewster uspěl v hlavičkovém souboji, jenže prodloužil míč jen do prostoru, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
89'
Basham dostal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval na malé vápno, jenže tam znovu kralovali zadáci v modrých dresech Bristolu.
88'
Lundstram dostal přihrávku do pokutového území, kde po prvním dotyku zakončil levačkou, ale jeho projektil skončil vedle levé tyčky.
87'
Ampadu dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, jenže jeho centr skončil v rukavicích pozorného brankáře.
85'
McGoldrick dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže nedostal prostor k zakončení. Fotbalisté Sheffieldu si hlídají vedení.
84'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Brewster, přichází Burke.
83'
McGoldrick napadal rozehrávku Bristolu na jeho polovině. Brankář hostuícího celku nakopl míč na levou stranu, kde jej znovu získali hráči Sheffieldu.
82'
Hunt zakončoval zpoza hranice velkého vápna, jenže trefil míč jen vnějším nártem a jeho projektil skončil vedle zadní tyčky.
81'
Hra už byla přerušena a rozhodčí se k údajné ruce O´Learyho nevracel. Hostující brankář měl ve finále velké štěstí, protože jinak by to byla červená karta.
80'
Basham dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, odkud chtěl odcentrovat do šestnáctky, jenže tam neměl nikoho v červenobílém dresu.
79'
Domácí fotbalisté reklamovali ruku hostujícího brankáře mimo pokutové území. Rozhodčí zatím nechává pokračovat ve hře. Uvidíme, zda se k situaci vrátí VAR.
78'
Vyner se snažil procedit průnikovou přihrávku mezi obránce Sheffieldu, jenže jeho pobídka byla příiš okatá a skončila na noze prvního obránce.
77'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Diedhiou, přichází Semenyo.
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Paterson, přichází Palmer.
76'
McGoldrick střílel zpoza pokutového území, jenže jeho technický projektil prosvištěl kolem vzdálenější tyčky. Rozehrávat se bude od branky Bristolu.
75'
Basham dostal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, jenže tam nebyl nikdo v červenobílém dresu.
74'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Sharp, přichází Norwood.
73'
Vyner prošel do blízkosti velkého vápna, kde jej od míče odstavil důrazný Lundstram. Směrem do defenzivy hraje Sheffield skvěle.
72'
Fleck zahrával rohový kop domácího celku. Centrovaný míč se snesl na zadní tyč, kde dotíral Lowe, jenže z ostrého úhlu už branku Bristolu netrefil.
71'
Egan si dal pozor na nákop na polovinu domácího Sheffieldu, zmocnil se odraženého míče a rozehrál na levou stranu. Domácí pokračují v tlaku.
70'
Wells dostal přihrávku na polovinu domácího celku, jenže byl sám proti přesile obránců Sheffieldu, kteří jej nepustili do zakončení.
69'
Fleck poslal nákop na polovinu soupeře, jenže nikdo v červenobílém dresu se k míči nedostal. Bristol se i přes oslabení snaží pokračovat v agresivním napadání.
68'
Domácí mohli rychle přidat druhou branku! McGoldrick se prohnal do pokutového území, jenže technickou střelou placírkou minul zadní tyč!
66'
Sheffield United právě vstřelil branku!
Sheffield se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil BILLY SHARP, který přízemní dělovkou k tyči otevřel skóre!
65'
Mawson přizvedl míč na břevno rukou a kromě penalty dostává i červenou kartu.
65'
Skutečně je to pokutový kop pro Brighton!
64'
Tak pozor! VAR ještě zkoumá, zda jeden z hostů nezahrál v pokutovém území rukou!
63'
Domácí celek neproměnil obrovskou šanci! McGoldrickovu ránu nejprve srazil obránce do břevna a další dorážku odkopl z brankové čáry Kalas.
62'
Moore uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Krajní obránce Bristolu následně hledal spoluhráče, ale odevzdal míč Sheffieldu.
61'
McGoldrick táhl akci Sheffieldu po pravé straně. Jeho centr však trefil jen prvního obránce v modrém dresu hostujícího Bristolu.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme vyrovnaný duel. Sheffield je po změně stran sice mnohem aktivnější, ale obětavá obrana Bristolu odolává.
59'
Střídající Nagy se ihned po svém příchodu na hrací plochu zapojil do akce Bristolu. Jeho průnik však skončil přihrávkou k obránci v červenobílém.
58'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Williams, přichází Nagy.
57'
Jeden z fotbalistů Bristolu zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude po ošetření schopen pokračovat ve hře.
56'
Další akce Sheffieldu končí zdviženým praporkem asistenta rozhodčího. Ofsad. Domácí však po změně stran výrazně zvýšili aktivitu.
55'
Právě McGoldrick už po další akci dokázal zakončit. Rána domácího fotbalisty nabrala zajímavou faleš a prolétla kolem zadní tyčky.
54'
Další zajímavá možnost domácích. Do pokutového území přiletěl přízemní centr z pravé strany, ale ani Sharp ani McGoldrick se do zakončení nedostali.
53'
Sheffield se dostal do pokutového území, jenže Sharp místo zakončení ze skvělé pozice ještě přihrával pod sebe a trefil patu Tomáše Kalase.
52'
Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde se nedovoleným zákrokem provinil Egan. Rozehrávat bude Bristol.
51'
McGoldrick poslal nebezpečný centr na malé vápno, kam spěhal Sharp, před kterým míč na poslední chvíli odvrátil na rohový kop Kalas.
50'
Lowe vhazoval na pravé straně hrací plochy. Jeho pobídka našla McGoldricka, který si dal pozor na napadajícího Kalase a stačil dát míč od nohy.
49'
Bogle dostal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval do šestnáctky, jenže tam opět kralovali zadáci Bristolu.
48'
Egan se jako stoper vydal na výlet na polovinu soupeře, kde chtěl poslat přihrávku do pokutového území, jenže nenašel nikoho ze spoluhráčů v červenobílém.
47'
Wells se po levém křídle dostal do pokutového území, kde si míč posunul kolem obránce a vypálil. Jeho projektil schoval Ramsdale do rukavic.
46'
Sheffield obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Uvidíme, zda domácí celek najde recept na defenzivu Bristolu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. První šanci si vypracoval Bristol, ale Huntovu ránu Ramsdale vyrazil. O minutu později mohl na opačné straně udeřit Lowe, který orazítkoval břevno. Od té doby se šance zcela vytratily. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+1'
45+1'
Paterson už v nastavení rozehrával přímý kop. Jeho centr přiletěl do pokutového území, kde hlavičkoval Moore, ale jeho pokus mířil nad břevno.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Lowe se na malém vápně tlačil k centru z levé strany hrací plochy, jenže brankář O´Leary byl u míče o něco dříve a schoval jej do rukavic.
44'
Mawson nakopl míč na polovinu domácího Sheffieldu, kde byl v souboji faulován obránce Ampadu. Rozhodčí měl střet přímo před očima a nařídil rozehrávku pro Sheffield.
43'
Sharp sprintoval za přihrávkou do pokutového území, ale důrazný Tomáš Kalas mu fantastickou hrou tělem nedal šanci k zakončení. Sheffield přesto zůstává na míči.
42'
Moore se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho projektil skončil vedle branky domácího mužstva. Hosté v závěru poločasu získávají sebevědomí.
41'
Egan uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Stoper domácího celku poslal míč na Bogleho, který se nedostal přes prvního soupeře.
40'
Moore vhazoval na pravé straně v blízkosti vlastní šestnáctky. Jeho pobídka našla Patersona, který následně roztáhl hru na křídlo.
39'
Bristol v posledních minutách zvýšil aktivitu při napadání rozehrávky soupeře. Zadáci Sheffieldu nemají moc času na kombinaci a často si pomáhají odkopem.
38'
Ampadu se na levé straně dostal k odraženému míči, který ještě chtěl udržet na trávníku. Rozhodčí však viděl balón v autu.
37'
Hunt výborně atakoval rozehrávku Sheffieldu na jeho polovině. Odražený míč poté znovu získali domácí, kteří míč odkopli do bezpečí.
36'
Ramsdale se ujal odkopu od domácí svatyně. Brankář Sheffieldu nakopl míč na levou stranu, ale McGoldrick hlavou prodloužil míč jen k zadákům Bristolu.
35'
Williams dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, kde se s míčem dobře otočil a roztáhl hru na levé křídlo. Defenziva Sheffieldu se však rychle srovnala.
34'
Bristol zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Paterson, který poslal centr na značku pokutového kopu, ale zadáci Sheffieldu si dali dobrý pozor.
33'
Další útočnou akci Sheffieldu zastavuje odmávaný ofsajd. Na své postavení si v době přihrávky směřující za obranu nedal pozor Brewster.
32'
Diedhiou spěchal za nákopem na polovinu Sheffieldu, ale podle hlavního rozhodčího si v hlavičkovém souboji s obráncem pomohl faulem.
31'
Ampadu zahrál v pokutovém území rukou, ale míč mu na ni spíše spadl ze vzduchu a domácí obránce ji měl navíc přímo u těla.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi vyrovnané utkání. Domácí Sheffield je o něco aktivnější, ale defenziva Bristolu zatím hraje pozorně.
29'
Lowe si v pokutovém území počkal na centr z levé strany a dostal se do zakončení hlavou. Jeho pokus však skončil v rukavicích brankáře.
28'
Hunt si na pravé straně předkopl míč příliš daleko před sebe. Lowe se před něj dostal tělem a křídelní záložník Bristolu jej musel faulovat.
27'
O´Leary se znovu ujal rozehrávky od branky. Brankář hostujícího Bristolu nakopl míč na levou stranu, ale tam neměl nikoho ze spoluhráčů.
26'
Fleck získal odražený míč na polovině hřiště, dobře se otočil kolem soupeře a nakopl míč na McGoldricka. Druhý jmenovaný o balón ihned přišel.
25'
O´Leary si dal pozor na průnikovou přihrávku do pokutového území, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic. Bristol může uklidnit hru.
24'
Ampadu dostal přihrávku na levou stranu, po které potáhl míč na polovinu soupeře, jenže centrem na hranici pokutového území spoluhráče nenašel.
23'
Domácí brankář Ramsdale se musel znovu zapojit do rozehrávky. Jeho nákop přiletěl až k McGoldrickovi, který o míč přišel v souboji s Tomášem Kalasem.
22'
McGoldrick si naběhl na centr z přímého kopu a dobře vrátil míč na malé vápno. Rozhodčí si však všiml nedovoleného zákroku jednoho z domácích.
21'
McGoldrick dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, kde jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi Wells. Sudí nařídil přímý kop pro Sheffield.
20'
Mawson vhazoval na levé straně hrací plochy. Obránce Bristolu poslal pobídku na polovinu Sheffieldu, ale tam nebyl nikdo v červenobílém dresu.
19'
Lowe po souboji s obráncem ztratil balanc a vlétl do reklamních bannerů za hrací plochou tak nešťastně, že jeden z nich rozpůlil.
18'
Lundstram diriguje rozehrávku na polovině hrací plochy. Fotbalista Sheffieldu následně otočil hru na pravou stranu, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů.
17'
O´Leary si dal pozor na centr z pravé strany hrací plochy a došel si pro balón mezi hlavičkáře.
16'
McGoldrick skvěle napadal rozehrávku soupeře na hranici velkého vápna. Domácí útočník dostal pod tlak Kalase, který si pomohl malou domů.
15'
Williams zahrával přímý kop Bristolu v blízkosti velkého vápna. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale nikdo v modrém na balón nedosáhl.
14'
Moore dostal přihrávku na pravou stranu, po které se prodral na hranici velkého vápna, nicméně zpětnou přihrávkou daroval míč vracejícímu se McGoldrickovi.
13'
Kalas si dal pozor na rozběhnutého Sharpa a odhlavičkoval před ním míč do bezpečí. Český obránce v úvodních minutách podává přesvědčivý výkon.
12'
Diedhiou dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, kde k němu dostoupil Egan, který si pomohl nedovoleným zákrokem. Bristol bude rozehrávat.
11'
Ampadu poslal přihrávku na pravé křídlo, kam sprintoval Fleck, jenže následným centrem trefil jen prvního soupeře v modrém dresu.
10'
Lowe se po levém křídle tlačil do pokutového území, ale důrazný obránce Moore proti němu vystoupil a špičkou kopačky vypíchl míč do bezpečí.
9'
Na opačné straně mohl skóre otevřít Lowe, který se dostal do šestnáctky, ale pohotovou střelou levačkou jen orazítkoval horní tyč!
8'
Hosté měli první obrovskou šanci dnešního souboje! Po přímém kopu se centr odrazil k Huntovi, který přízemní dělovkou pořádně protáhl brankáře!
7'
McGoldrick potáhl míč vpřed po levé straně, jenže jeho průniková přihrávka za obranu Bristolu byla čitelná a zadáci hostujícího celku se stačili srovnat.
6'
McGoldrick dostal přihrávku na hranici velkého vápna, převzetím míče si jej připravil na zakončení, ale jeho projektil skončil nad břevnem.
5'
Tomáš Kalas poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, kam si naběhl Moore, jenže jeho následný centr skončil v rukavicích brankáře Ramsdala.
4'
Ramsdale vyrazil ven z branky a zapojil se do rozehrávky domácího Sheffieldu. Ligový celek se dostal před branku Bristolu, ale Brewster se k míči dostal.
3'
McGoldrick uspěl v hlavičkovém souboji na polovině soupeře. Domácí fotbalista hlavou našel Brewstera, který se do zakončení nedostal.
2'
Wells sprintoval za nákopem na hranici velkého vápna, ale domácí brankář Ramsdale včas vystartoval ven z branky a odkopl míč do bezpečí.
1'
Hostující Bristol v sestavě s českým stoperem Tomášem Kalasem obstaral výkop do prvního poločasu. Kalas nakopl míč na levou stranu, ale nikdo ze spoluhráčů se k míči nedostal.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Sheffield bude hrát v červenobílém, zatímco Bristol oblékne modrou sadu.

Sheffield United FC: Ramsdale – Basham, Egan, Ampadu – Bogle, Lundrastram, Fleck, Lowe – McGoldrick – Brewster, Sharp
Náhradníci: Bryan, Burke, Foderingham, Jagielka, Maguire, McBurnie, Mousset, Norwood, Osborn

Bristol City FC: O´Leary – Hunt, Kalas, Mawson, Moore – Towler, Williams, Vyner – Wells, Paterson, Diedhiou
Náhradníci: Bakinson, Bell, Bentley, Mariappa, Massengo, Nagy, Palmer, Pearson, Semenyo.
Sheffield United FC

Sheffield v FA Cupu v prvním vystoupení přehrál výsledkem 3:2 Bristol Rovers. V dalším kole pak doma zvítězil 2:1 nad Plymouthem. V Premier League se Sheffieldu vůbec nedaří. S jedenácti body je na poslední dvacáté pozici. Na záchranu ztrácí už dvanáct bodů. V posledním kole doma prohrál 1:2 s Chelsea.
Bristol City

Bristol City v letošním ročníku podává solidní výkony. V prvním vystoupení přehrál 2:1 Portsmouth. Ve druhém kole pak přehrál 3:0 Milwall. Bristol jinak hraje druhou nejvyšší anglickou soutěž, ve které mu po dvaceti osmi odehraných zápasech patří desátá pozice. V posledním kole ale doma prohrál 0:2 s Cardiffem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání FA Cupu mezi Sheffieldem United a Bristolem City. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.