FORTUNA:LIGA - Základní část - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Zlín - 27. dubna 2019   17:00

Ml. Boleslav
14' Komličenko (Mešanović) • 40' Komličenko  • 43' Přikryl (Komličenko)
3:0
(3:0)

Šeda – Jakub Klíma (35. Hašek), Jugas, Hájek, Fulnek – Wiesner, Bucha (69. Mašek), Hubínek, Přikryl (C) – Komličenko, Mešanović (78. Provazník).
Stejskal – Tatajev, Mašek, Hašek, Takács, Křapka, Provazník.
Jan Machálek – Petr Caletka, Jakub Šimáček
Adidas Aréna, Mladá Boleslav
1707 diváků
Rakovan – Nečas, Hnaníček (46. Bačo), P. Buchta, Gajić, Li. Holík – Slaměna, Hlinka, Jiráček – Železník (C) (70. Cedidla), Jakubov.
S. Dostál – Cedidla, Bačo, Vyhnal, V. Mlýnek.
Rakovan

SESTŘIH: Mladá Boleslav - Zlín 3:0. Další překvapení se nekonalo, Boleslav smetla Zlín

Ode mě je to z Mladé Boleslavi vše. Hezký zbytek víkendu!
Utkání končí, Mladá Boleslav poráží Zlín vysoko 3:0. Středočeši se tak v tabulce vyhoupli na sedmou příčku a ve skupině o Evropu se utkají s Teplicemi, Fastav vyzve olomouckou Sigmu. Vše podstatné se dnes odehrálo v prvním poločase. Svěřenci trenéra Webera dominovali, do vedení je ve čtrnácté minutě po krásné akci poslal Nikolaj Komličenko. Čtyřicátá minuta přinesla proměněnou penaltu v podání ruského kanonýra, který tak v základní části zaznamenal čtyřiadvacet branek a suverénně ovládl tabulku střelců. Ještě před přestávkou zvýšil náskok domácích Tomáš Přikryl, ve druhé půli už Boleslav komfortní vedení s přehledem kontrolovala.
90+3'
90+2'
Wiesner byl ještě zbytečně dohrán napadajícím Nečasem. Hlavní rozhodčí neudělil žlutou kartu nyní. Nutno poznamenat, že s tresty dnes Jan Machálek hodně šetřil.
90+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
90'
Do zajímavé možnosti se hnal Slaměna, proti Jugasovi s Haškem byl ale naprosto osamocen. Právě díky nedostatečné podpoře od spoluhráčů neuspěl.
89'
Ondřej Bačo netrefil míč ideálně, z pravé strany jej poslal pouze do malého vápna, kde se pohotovým výskokem prezentoval nikým neatakovaný Jan Šeda.
88'
Hubínek se odhodlal ke střele z nějakých třiceti metrů. Balon se vzduchem hezky nesl, zastavil se však o před vápnem blokujícího záložníka Jiráčka.
87'
Martin Nečas, který si dnes odkroutil premiéru v dresu zlínského Fastavu, se nyní potýká s křečemi. Jeden ze spoluhráčů mu vyrazil na pomoc, chvíli se tedy hrát nebude.
86'
Mašek zareagoval ze všech nejrychleji, zvedl hlavu a poslal míč na hranici malého vápna, kde vysoko vyskočil Nikolaj Komličenko, k hlavičce mu ale ještě pár centimetrů chybělo.
85'
Jiráček zaváhal na vlastní polovině, jeho chybu hodlal potrestat Provazník. Daleko se s balonem neprobojoval, díky výbornému skluzu jej zastavil Gajić.
84'
Slaměna povedenou nahrávkou uvolnil z druhé vlny si nabíhajícího Holíka. Jeho centr trefil do hrudi bránícího Jakuba Jugase, Zlínští budou kopat od rohového praporku.
83'
Utkání sice končí až zhruba za deset minut, závěr se ale opravdu už pouze dohrává. Zlínští se směrem dopředu nezmohou téměř na nic, domácí se naopak už nikam neženou.
82'
Hodně prostoru se otevřelo před Haškem. Ten se rozhodl kombinovat s Maškem, jehož vysoký pas se snesl pouze k v ofsajdu čekajícímu Přikrylovi.
81'
Dnešní utkání sleduje v Adidas Aréně pouze 1707 diváků.
80'
Po faulu na Komličenka kopala Boleslav standardní situaci ze zajímavé pozice. Ruský střelec přenechal exekuci Dominiku Maškovi, který zamířil o kousek nad zlínskou branku.
79'
Wiesner to zkoušel zpoza vápna, jeho pokus skončil mimo
79'
Domácí se vydali do rychlého brejku. Maškovi se přes Gajiće nepodařilo vypálit, o chvíli později to zkoušel zpoza vápna Tomáš Wiesner, jenže ani on Rakovana neprověřil.
78'
Hájek nebezpečně hlavičkoval k vlastní bráně! Nechybělo málo a mohl z toho být vlastní gól
78'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Muris Mešanović, přichází Adam Provazník.
77'
Hostům se málem podařilo vstřelit kontaktní branku! Při Mladé Boleslavi stálo velké štěstí, Hájek totiž ve snaze o zneškodnění Bačova centru trefil tyč.
76'
Přikryl to nemyslel vůbec špatně, když posílal za obranu soupeře čechraný balon pro Mešanoviće, dobrou defenzivní práci ale odvedl Petr Buchta.
75'
Po levé straně unikající Mešanović byl nakonec dostižen a posléze i obrán vracejícím se Bačem. Auto vhazování Fastavu rozehraje pravý bek Holík.
74'
Wiesner získal balon od Nečase, načež jej předložil Přikrylovi, který trefil pouze před sebou padajícího Bača. Celá situace byla navíc, Wisner totiž dle hlavního rozhodčího fauloval.
73'
Boleslav se díky Wiesnerovi dočkala rohového kopu. Dominik Mašek kroutil balon k přední tyči, kde nejvýše ze všech přítomných vyskočil Petr Buchta.
72'
Tomáš Hájek místo prodloužení na vlevo zapomenutého Fulneka zkusil překvapit soupeře přihrávkou pro Hubínka, kterého k míči nepustil Jiráček.
71'
Mašek se ihned zapojil do hry, když rozehrál přímý kop. Balon se vydal nahánět Nikolaj Komličenko, který ve vzduchu tentokráte nestačil na stopera Buchtu.
70'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Lukáš Železník, přichází Martin Cedidla.
69'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Dominik Mašek.
68'
Do Nečasova centru vložil pravou nohu Hašek. Balon se posléze vznesl do vzduchu a mířil za čáru, včas reagující Jan Šeda jej ale zvládl uzmout pro sebe.
67'
Fulnek si na cestě k centru narazil s Hubínkem, poté ale našel jen v ofsajdu znovu číhajícího Nikolaje Komličenka. Zpět do hry uvede balon Matěj Rakovan.
66'
Holík se pokusil překvapit domácí obranu nečekanou nahrávkou pro Jakubova, jeho záměr al výborně přečetl Jakub Fulnek, který okamžitě peláší vpřed.
65'
Buchova nabídka zůstala nevyslyšena, míč do pokutového území vracel Hubínek. O hlavičku se pokoušejícímu Tomáši Wiesnerovi byl ale odmáván ofsajd.
64'
V posledních okamžicích se hra hodně kouskuje, především kvůli nedovoleným zákrokům. Po dalším z nich, který měl na svědomí Železník, budou domácí kopat standardní situaci.
63'
O chvíli později už neměl hlavní sudí na vybranou, Bačo totiž přiběhl do souboje s Mešanovićem později a fauloval. Mezitím se zpět do hry vrátil Železník.
62'
Po souboji s Gajićem se ze země nějakou chvíli nezvedal Nikolaj Komličenko. Sudí tento souboj pustil, dle jeho názoru se o faul nejednalo.
61'
Jugas se vrací na trávník, naopak Železník je stále v péči zdravotníků, té krve je tam opravdu hodně. Uvidíme zlínského útočníka ještě na hřišti, nebo pro něj utkání skončilo?
60'
Oba hráči už jsou na nohou, oba si ze souboje odnesli krvavé zranění v obličeji. Hůře to vypadá s hostujícím kapitánem Železníkem, který je opravdu hodně otřesený.
59'
Au! Jugas se Železníkem se nebezpečně srazili hlavami
59'
Tohle byl velice nepříjemný moment! Jugas se Železníkem se v plné rychlosti srazili hlavami, na trávník jsou okamžitě přivolání zdravotníci obou celků.
58'
Hře zatím schází jakékoliv tempo. Něco změnit se pokoušel Pavel Bucha, rána mu ale vůbec nesedla, balon skončil vysoko nad horní tyč zlínské svatyně.
57'
Zatím se ale Středočeši ve druhém poločase zmůžou jen na ofsajdy. Tentokráte se v něm ocitl Nikolaj Komličenko, dobrá práce od pomezního arbitra.
56'
První poločas nabídl ze strany Boleslavi parádní kombinační představení, po přestávce hra svěřenců trenéra Webera trochu hapruje. Domácí fanoušci si od svého týmu žádají další branky.
55'
K volnému balonu se užuž hnal Bucha, jenže rozhodčí Machálek v ten moment odpískal faul. Mešanović dle něj nedovoleně atakoval Hlinku, hodně přísné posouzení.
54'
Přikryl krásně přenechal balon sprintujícímu Mešanovićovi. Ten se v plné rychlosti pokusil o zasekávačku, svůj pohyb ale neubrdzil, čehož využil střídající Bačo.
53'
Výrazným vedením možná trochu ukolébaná Boleslav se nyní poprvé po přestávce vydala kupředu. Mešanović svůj náběh nenačasoval ideálně, jasný ofsajd.
52'
Nečasova střela byla jedním z bránících hráčů tečována, hosté poté zahrávali hned dva rohové kopy. Ten první odvrátil Komličenko, poté musel z branky Šeda.
50'
Hubínkovo roztažení hry bylo pro Fulneka až příliš prudké. Domácí univerzál balon i přes velkou snahu nezpracoval, následovat bude autové vhazování Zlína.
49'
Slaměna využil pomalejšího přístupu ze strany soupeřů a vybojoval pro své kolegy přímý kop. Jeho exekuce se sám ujal, balon mimo vápno odhlavičkoval Hubínek.
48'
Jakubov se odpoutal od Fulneka, navíc si před něj dal tělo. Nakonec se odhodlal k jakémusi střílenému centru, který vystihl vybíhající brankář Šeda.
47'
Domácí zaspali a nechali na kraji šestnáctky osamoceného Holíka, ten se ale volného prostoru spíše lekl, centr uspěchal a navíc hodně přetáhl.
46'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Josef Hnaníček, přichází Ondřej Bačo.
46'
Z dnešního duelu zbývá odehrát ještě pětačtyřicet minut, už nyní ale můžeme říci, že o vítězi je téměř rozhodnuto, Mladá Boleslav totiž vede po prvním poločase nad Zlínem 3:0. Zhruba od dvanácté minuty domácí hru zcela ovládli, do vedení je poslal Komličenko. Krátce před přestávkou se ruský útočník trefil podruhé, tentokráte proměnil pokutový kop, a momentálně má tak na svém kontě čtyřiadvacet gólů. To nebylo ze strany nejlepšího střelce ligy vše, nedlouho nato po jeho nahrávce přesně mířil Přikryl.
45+3'
45+2'
Po Buchově centru od rohového praporku vracel hlavou míč do ohně Komličenko, nikdo z nabíhajících si spoluhráčů ale jeho nabídku nevyslyšel.
45+1'
45'
Na konci další ofenzivní kombinace Mladé Boleslavi stál Nikolaj Komličenko. Hattricku se ruský útočník zatím nedočkal, z první totiž mířil pouze do připraveného Rakovana.
44'
Přikryl z otočky hledal Murise Mešanoviće, další pohromu pro Fastav ale ve skluzu zastavil Holík. Boleslavský tlak pokračuje i nadále, domácí fanoušci jsou velmi spokojeni.
43'
Rychlá akce domácích a Přikryl přidal třetí gól, 3:0
43'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hra zlínských fotbalistů se v závěru prvního poločasu totálně rozpadla, v jejich obranných řadách zavládl chaos, což domácí nekompromisně trestají! Nikolaj Komličenko se tentokráte pasoval do role nahrávače, když posunul míč ke sprintujícímu TOMÁŠI PŘIKRYLOVI, proti jehož zakončení neměl Rakovan šanci zasáhnout.
42'
Mešanović na kraji šestnáctky nahrál Přkrylovi, kterému se balon v klíčový okamžik zamotal mezi nohama. Celá situace skončila jeho faulem, na zemi se svíjí jeden z hostí.
40'
Komličenko razantní střelou proměnil penaltu a přidal svůj druhý gól, 2:0
40'
Domácí se krátce před koncem prvního poločasu prosazují podruhé! NIKOLAJ KOMLIČENKO opět potvrdil svou formu a zároveň ukázal, že ani zahrávaní pokutových kopů mu rozhodně není cizí. Rakovan sice trefil stranu, na balon ale neměl šanci dosáhnout, a ruský útočník se tak prosadil už počtyřiadvacáté v sezoně!
39'
Fulnek upadl v pokutovém území, sudí neváhal a nařídil pokutový kop
39'
Faulu se dopustili i hosté, navíc ve vlastním pokutovém území. Po Fulnekově pádu sudí neváhal a nařídil ve prospěch Středočechů penaltu.
38'
Pavel Bucha ve středu hřiště zezadu atakoval Nečase. Jednalo se o jasný faul, za který by se měla udělit žlutá karta, jenže sudí Machálek pro ní nesáhl.
37'
Do hodně otevřeného prostoru na levé straně se vydal Zoran Gajić. Špatně postavení hráči domácího týmu měli štěstí, jeho centr přelétl celou šestnáctku.
36'
Železník vybojoval balon a následně roztáhl hru pro Slaměnu. Ten to zkoušel individuálně a nakonec centroval pro Jakubova, dobře ale zasáhl Hájek.
35'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jakub Klíma, přichází Dominik Hašek.
34'
Vše nasvědčuje tomu, že mladoboleslavský mladík si přivodil nějaký problém s kolenem. Jeho působení v dnešním utkání zřejmě skončilo, brzy se bude střídat.
33'
Klíma přeběhl situaci a špatně při svém pohybu došlápl. Míč je zakopnut za postranní lajnu a k domácímu obránci už spěchají zdravotníci. Tohle nevypadá dobře.
32'
Fulnekův centr dobře zablokoval Holík, domácí zadák tak posunul balon k Buchovi. Ten přenášel hru k Wiesnerovi, jenž míč na hrací ploše už nedostihl.
31'
Buchta neměl s kým nakrátko kombinovat, proto vyslal dlouhatánský nákop na levou stranu, kde si se zpracováním balonu neporadil Nečas. Autové vhazování pro Boleslav.
30'
Boleslav se dostala zpět k míči poté, co Železník fauloval Klímu. O chvíli později Fulnekova nabídka oslovila Komličenka, jehož hlavička skončila mimo branku.
29'
Domácí se ještě chvíli pohybovali v Rakovanově bezprostřední blízkosti, jejich nápor skončil až po Klímově ztrátě, kterou musel faulem zažehnat Hubínek.
28'
A Nikolaj Komličenko nebyl vůbec daleko k druhé brance v tomto zápase! Ruský kanonýr míč zakroutil přes zeď, Matěj Rakovan ale stihl zareagovat a pohotově zasáhnout.
27'
Komličenko zakroutil míč přes zeď, Rakovan stihl pohotově zasáhnout
27'
Josef Hnaníček zahrál rukou kousek před vlastním pokutovým územím, přímý kop tak uvidíme i na druhé straně. Tentokráte se ale bude rozehrávat z daleko zajímavější a nebezpečnější pozice.
26'
Domácí defenziva odklidila balon jen do míst, kde se pohyboval Libor Holík. Jeho střela z otočky nebyla dostatečně prudká ani přesná, míč skončil mimo tři tyče.
25'
Hlinka přenesl hru vpravo na úplně zapomenutého Martina Nečase. Ten si v souboji s Fulnekem došel pro faul, hosté tak mají k dispozici standardní situaci.
24'
Ani tentokráte se hráči Fastavu na útočné polovině dlouho neudrželi. Nedovoleným zákrok je o poziční výhodu připravil Alexander Jakubov, rozehrávat bude Šeda.
23'
Železník nejprve přišel o balon, poté jej získal zpět díky dobrému skluzu proti Fulnekovi. Zlínští ale nic dalšího nevymysleli, jejich kombinace zatím trochu vázne.
22'
Pomezní arbitr má praporek opět nahoře, tentokráte se do ofsajdové pasti svěřenců trenéra Pivarníka nechal chytit domácí útočník Muris Mešanović.
21'
Boleslav v posledních okamžicích dominuje, svému soupeři balon skoro nepůjčuje. Nyní domácí kombinují na vlastní polovině, zahraje si i brankář Šeda.
20'
Další práce pro Matěje Rakovana. Po Přikrylově nabídce z levé strany hlavičkoval aktivní Wiesner, jenže hostujícího gólmana jeho zakončení neprověřilo.
19'
Tentokráte přilétl centr ke vzdálenější tyči. Hosté jej opět odvrátili, ovšem pouze k Wiesnerovi, po jehož střele míč ještě tečoval Hubínek, nemířil ovšem přesně.
18'
Další ofenzivní kombinaci Mladé Boleslavi zastavil zdvižený praporek, v ofsajdu se zjevil Tomáš Přikryl. O chvíli později získal další roh pro domácí Fulnek.
17'
Tentokráte už se Wiesner s balonem potkal, když jej ze vzduchu sklepl lépe postavenému Mešanovićovi. Jeho střela mířila pouze doprostřed, kde říhal Matěj Rakovan.
16'
Komličenko s Mešanovićem si elegantně vyměnili balon, za což sklidili z ochozů hlasitý potlesk. Druhý jmenovaný posléze hledal Wiesnera, jeho pas byl však až příliš razantní.
15'
Jugas nebyl nikým atakován, i tak ale odklidil míč hlavou pouze k Železníkovi. Ten z nadějně vypadající akce nevytěžil nic, byl totiž odstaven Hubínkem.
14'
Přikryl dobře načasoval přihrávku, Komličenko otevřel skóre, 1:0
14'
Domácí v posledních okamžicích utkání převzali iniciativu, zlepšený výkon nyní korunovali vedoucí trefou tohoto utkání! Do otevřenější defenzivy soupeře se vrhl Mešanović, který celou situaci vyřešil pasem pro NIKOLAJE KOMLIČENKA. Nejlepší ligový střelec se tváří v tvář Rakovani nezmýlil, a přidal tak už třiadvacátou trefu v této sezoně.
13'
Železníka v klíčový moment ve vápně balon vůbec neposlechl, Přikryl na to konto vyslal s odpovědí Mešanoviće, který se do šance nedostal díky včasnému výběhu gólmana Rakovana.
12'
Klímův dlouhatánský nákop v klidu dostihl Wiesner, jenž se odhodlal k centru z první, výbornou práci ale předvedl ve skluzu bránící Martin Nečas.
11'
Domácí v posledních minutách přepnuli na vyšší rychlost, nyní byli ale aktivně napadajícím soupeřem vytlačeni až na polovinu hřiště. U míče stoper Jugas.
10'
Krátce poté zahrávala Boleslav ještě další dva rohy. Ten první dobře pokryl Buchta, po tom dalším pálil Tomáš Wiesner pouze do blokujícího obránce Holíka.
9'
Domácí díky Wiesnerovi vybojovali rohový kop. Míč do pokutového území poslal Bucha, zlínská defenziva ale jeho centr odvrátila do bezpečné vzdálenost od branky.
8'
Na solidní šance je to už 1:1, skóre ale zůstává bezbrankové! Přikryl si zaběhl za obranu soupeře, zasekl balon a poté jej poslal na hlavu Mešanoviće, kterého vychytal Rakovan.
7'
Přikryl našel Mešanoviče, Rakovan musel zasáhnout
7'
K vidění byla série nerozhodných zákroků. Nejprve to s důrazem přehnal Komličenko, o chvíli později zase při bránění Mešanoviće Buchta. Přímý kop pro Středočechy.
6'
Zničehonic se k odraženému balonu dostal Jiráček, jehož kolmici pro sbíhajícího si Lukáše Železníka na poslední chvíli zastavil zasahující obránce Jugas.
5'
Hlinka ve středu hřiště obral o balon zmatkujícího Klímu, o chvíli později se díky šikovné kličce zbavil i Hubínka. Daleko se ovšem nedostal, o kousek dál jej zastavil Hájek.
4'
A hned z něj se narodila zajímavá příležitost. Na přední tyč si seběhl nehlídaný Zoran Gajić, po jehož zakončení skončil míč těsně nad břevnem domácí branky.
3'
Zatím se na míči drží hostující hráči, kteří to zkoušeli po pravé straně. Železníkova nabídka se otřela o kopačku bránícího Jugase, uvidíme první roh.
2'
Komličenko hned v úvodu utkání inkasoval úder ve vzdušném souboji s Gajićem, celá situace se obešla bez povšimnutí hlavního rozhodčího Machálka.
1'
Hlavní arbitr Machálek právě odstartoval utkání mezi Mladou Boleslaví a Zlínem, pojďme na to! Rozehrávky se ujali domácí fotbalisté, kteří nastupují v modro-bílých dresech, naopak svěřenci trenéra Pivarníka budou hrát ve žlutém.
1'
Poslední vzájemné utkání

21. 7. 2018 – FC Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav 3:2

Branky: 68. Gajič (Džafić), 80. Matejov, 90+2. Beauguel (Hronek) – 7. Matějovský (Komličenko), 64. Komličenko (Hůlka)

FC Fastav Zlín: Dostál – Matejov, Gajič, Buchta, Bartošák (73. Holík) – Železník (C) (38. Poznar), Traoré, Hnaníček, Jiráček, Džafić (71. Hronek) – Beauguel

FK Mladá Boleslav: Kamenár – Pauschek, Takács, Král, Fabián – Matějovský (C) (78. Hubínek), Hůlka – Diviš (61. Mareš), Přikryl (88. Ladra), Konaté – Komličenko
FC Fastav Zlín

Výborný podzim, bídné jaro. S výkonnostním a výsledkovým výpadkem v druhé části sezony se Zlín potýká už několik let. Po skončení zimní přestávky odehrál Fastav deset utkání, přičemž zvítězit dokázal jen třikrát, navíc hned v šesti případech vyšel naprázdno zároveň bodově i gólově. Co se posunu do elitní šestky týče, jsou na tom svěřenci trenéra Pivarníka stejně jako jejich dnešní soupeř, do skupiny o záchranu už se rovněž díky dostatečnému náskoku propadnout nemohou. Minulý víkend si celek z Baťova města spravil náladu i pošramocené sebevědomí, když před vlastními fanoušky ku příležitosti stoletého výročí od založení klubu po parádní trefě Adnana Džafiće přetlačil pražskou Slavii. Jednalo se jen o výstřel do tmy, nebo dnes zlínští fotbalisté na tento překvapivý skalp lídra ligové tabulky navážou?
FK Mladá Boleslav

Mladoboleslavští fotbalisté prožívají povedené jaro, díky zlepšeným výkonům se ještě před pár týdny drželi v boji o elitní šestku. Ovšem vzhledem k tomu, že ztráta Středočechů na šestý Liberec, v jehož prospěch navíc hovoří vzájemné zápasy, čítá tři body, jsou jejich naděje na postup do skupiny o titul nulové. Situaci si přitom svěřenci trenéra Webera zkomplikovali sami. Nejprve na domácí půdě prohráli právě se Slovanem, minulý víkend pak zaváhali na půdě poslední Dukly. V hlavním městě vedla parta okolo kanonýra Komličenka, který nasázel už dvaadvacet branek, 2:0, ovšem Pražané se dokázali zvednout a nakonec urvali bod za remízu 2:2. Dnes tak bude Boleslav, jež zakončí základní část nejhůře na devátém místě, se Zlínem kromě bodů a konečného postavení hrát i o to, kdo začne dvojzápas v rámci skupiny o Evropu doma a kdo venku
Příjemný sobotní podvečer přeji všem fanynkám a fanouškům české kopané! Základní část FORTUNA:LIGY se nachýlila ke svému konci, zbývá odehrát už jen poslední třicáté kolo. My se v tomto online přenosu zaměříme na souboj mezi Mladou Boleslaví a Zlínem. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.