V posledním střídání Mostu nahrazuje Běloušek Štefka.
85
Žlutá karta pro Kadeřábka.
81
Šanci snížit měl Griffiths, který hlavičkoval po centru Folprechta jen těsně vedle.
79
Žlutou kartu viděl i nový muž na hřišti Štípek, který fauloval Vidličku.
78
První žlutou kartu zápasu viděl za faul na gólmana Frýdek.
77
Druhá změna Mostu: místo Mliky nastupuje Štípek.
76
Nejdříve střílel na zadní tyč Pilař a poté centroval Knakal. S oběma situacemi si gólman Holý poradil.
71
V prvním střídání hostí nahrazuje Danoského Holub.
71
Zakončení Hybše po rohovém kopu ještě před Bertelmanem přizvedl Griffiths, nicméně hostujícího gólmana nepřekonal.
69
Sparťanská kombinace nyní naopak postrádala přesnost, po přihrávce Hybše na Sýkoru míč skončil v zámezí.
65
Nadějnou akci sparťanské rezervy ukončil odmávaný a odpískaný ofsajd.
60
Frýdek centroval na zadní tyč na Kadeřábka, který se snažil míč zasáhnout ve skluzu, ale to se mu nakonec nepodařilo.
58
Sparta naposledy vystřídala, když Juhara nahradil Griffiths.
55
Další nepovedená standardka Pilaře, tentokrát míč skončil u brankáře Holého.
51
Most právě vstřelil branku! Střelu hostujícího mužstva dokázal brankář Sparty Holý vyrazit jen ke stoperovi HOFMANNOVI, který před prázdnou bránou nezaváhal.
50
Baník Most zahrával rohový kop, nový muž na hřišti Vidlička míč odvrátil.
46
Sparta o poločasové přestávce dvakrát vystřídala. Dohráli Jánoš a Grajciar, místo nich na hřiště vyběhli Frýdek a Vidlička.
46
46
45
V závěru prvního poločasu se v obrovské šanci ocitl hostující Danoski, ovšem skvělým zákrokem zachránil své mužstvo Holý.
42
Huňa se snažil ve vápně Sparty najít Mliku, jenže pozorný byl Krch a míč odvrátil.
35
Most rozehrával rohový kop, který si vzal na starosti Pilař a míč odvrátil Krch.
32
Veřte tomu nebo ne, ale Most v utkání vůbec poprvé vystřelil mezi tři teče. A hned je z toho krásný gól.
30
Most právě vstřelil branku! K odraženému míči se dostal ZORAN DANOSKI, který následnou krásnou střelou mířil přesně do šibenice sparťanské branky. Most vede 1:0!
29
Jenže ani druhá standardní situace rozehraná Pilařem nebyla nebezpečná, Sparta B se v pohodě ubránila.
28
Po faulu Jiráska na Pilaře, který jej zatáhl za dres, bude Most zahrávat standardku z poměrně dobré pozice.
24
Další akci Sparty rozvíjel Krch s Kadeřábkem, který prodlužoval hlavou na Sýkoru, nicméně u míč byl jako první brankář Bertelman.
20
První velkou šanci zápasu zlikvidoval hostující gólman Bertelman. Po centru Grajciara se na zadní tyči z první do míče opřel Hybš a mostecký tým zachránil skvělým zákrokem jeho gólman.
16
Na druhé straně centroval do šestnáctky Sparty Štefko, míč odvrátil Grajciar.
14
První střelu mezi tři tyče vyslal domácí Sýkora, Bertelman jeho pokus vyrazil a na vápně se k dorážce dral Jirásek, ovšem upadl a ze zakončení nic nebylo.
13
Po faulu Jánoše na Danoského zahrával standardní situaci Baníku Pilař, nicméně jeho nepovedený centr dokázal odvrátit Polom.
11
Standardní situaci Sparty rozehrál Folprecht a míč na roh odvrátil Danoski. K následnému centru od rohového praporku se nedokázal nikdo z domácích protlačit.
9
V postavení mimo hru se ocitl i hostující Daniel Huňa, domácí Sparta je u míče.
6
V prvním ofsajdu v zápase se ocitl domácí Hybš, a tak jeho akce končí.
3
Grajciar se snažil vyslat vpřed Kadeřábka, ovšem úmysl domácích vystihl pozorný stoper Procházka.
2
Hned na úvod utkání se do šance mohl dostat Sýkora, proti němuž musel vyběhnout Bertelman a míč odkopnout.
1
Úvodní sestavy: AC Sparta Praha B: Holý – Jánoš, Krch, Polom, Hybš – Kadeřábek, Folprecht, Jirásek, Grajciar, Juhar – Sýkora. FK Baník Most: Bertelman – Knakal, Hofmann, Procházka, Řehák – Schut, Pilař – Štefko, Danoski – Mlika, Huňa. Rozhodčí: Možíš – Hájek, Handlíř.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.