Čáslav - Vlašim | ONLINE | 12.8.2012 17:00 | Fotbalová národní liga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní středočeské derby skončilo jednoznačnou záležitostí pro domácí Čáslav, která smetla Vlašim rozdílem třídy při skóre 3:0 a natahuje tak vítěznou sérii s Vlašimí na pět vítězných utkání. My se s Vámi loučíme a těšíme se na přiště na počtenou.
Konec zápasu.
89
Autora druhé branky Vrabce nahrazuje Kelesiadis.
88
Čáslav právě vstřelila branku!
Pěkná přihrávka mezi vlašimské obránce uvolnila Ujece, který ale nastřelil vlašimského gólmana - od něho se míč odrazil k volnému GAVRIILU EFTIMIADISOVI, který míč dorazil do volné brány.
86
Čáslavská obrana bez větších problémů odvrací akci hostů.
84
Ujec se dostal do další velké šance, když přímo ve vápně obešel protihráče a dostal se přímo před brankáře. Zkoušel zakončovat do protipohybu Tomy, jenomže ten si na střelu chytře počkal a míč chytil.
81
Žlutou kartou potrestán Beránek.
80
Velká šance Čáslavi. Ujec se dostal do úniku sám na brankáře, ale hostující gólman dokázal zmenšit střelecký úhel a vyyrazit střelu.
Dnešní utkání sleduje 678 diváků.
78
Druhé střídání Čáslavi. Efthymiadis nahrazuje střelce první branky - Jana Hodase.
76
Hodas teď vystrašil hostující obranu, která rozehrávala. Míč ale stačil jen na dlouhu nohu kopnout do autu.
75
Čáslav dnes poprvé střídá. Namísto Kučery nastoupí Beránek.
74
Na Kučeru směřoval pěkný pas, vlašimský obránce si ale se situací dokázal poradit.
70
V posledních minutách se hra odehrává převážně ve středu hriště bez větší šancí.
65
Nebepečný nákop Vlašimi do vápna chytá Ducheček.
65
Zraněného Kucalase nahrazuje na hřišti Sus.
65
Kapitán Čáslavi Kunášek potrestán žlutou kartou za faul na půli hřiště.
64
Po souboji v hostujícím vápně zůstává na trávníku ležet Kucalas. Bude ošetřován za čárou.
63
Rohový kop pro Čáslav. Hostující obrana odvrátila míč za pomezní čáru.
61
Čáslav právě vstřelila branku!
Čáslav zahrála rohový kop centrem do středu vápna, kam si nehlídaně naběhl ONDŘEJ VRABEC, který krásnou hlavičkou trefil přesně pravou šibenici Tomovy brány!
59
Přetažený míč odhlavičkoval vlašimský obránce na roh Čáslavi.
58
Unikající Karal byl vlašimským obránce faulován u rohu velkého vápna. Čáslav dostává dobrou příležitost v podobě standartné situace.
55
Osamocený ve vápně Čáslavi se k hlavičce dostal Jícha. Jen tak tak, že míč nezapadl do brány domácích. Ducheček bude odkopávat.
54
Dudka zůstává po souboji ležet na trávníku, bude ošetřován za pomezní čarou.
52
Ducheček chytá centrovaný míč Vlašimi do vápna.
50
Čáslav se dostala přečísleného brejku. Hráči akci sehráli velmi dobře a Vrabec se ze strany řítil sám na Tomu. Se střelou ale zbytečně čekal a vlašimský gólman mu míč vzal z kopaček.
48
Petrů zahnal útok domácích hlavičkou do náručí brankáře Tomy.
47
Prášil dostal od Dudky pěknou přihrávku na střelu, které Prášil využil. Jeho střela mířila k levé tyči, Toma pěkným zákrokem vyrazil míč.
46
Začal druhý poločas.
46
U týmu Vlašimi došlo ke dvojímu střídání. Petra Putze nahradí na hřišti Jan Jícha a Ladislava Jandu nahradí Václav Klán.
Skončila první p§le dnešního utkání mezi Čáslaví a Vlašimí. Už v patnácté minutě dokázala Čáslav skórovat po odpískané penaltě, kterou proměnil Hodas. Od té doby byla Čáslav jednoznačně lepé hrajícím mužstvem, k vidění byly 3 nebo 4 gólové šance, ale navýšit svoje vedení Čáslav nedokázala. Vlašim si v prvním poločase vážnější příležitost k ohrožení domácí brány nevypracovala, ale měla k dispozici dostatek standartní situací.


První poločas skončil.
42
Centr Průchy na útočníky končí až u brankáře Duchečka.
40
Únik Kučery po křídle. Ve vápně se dostal ke střele, kterou nohama vyrazil vlašimský brankář Toma.
37
Jeřábek zahrál další vlašimskou standartní situaci. Míč směřoval na hostujícího hráče, ale Duchečkovi se podařilo míč vyboxovat do bezpečí.
37
David Fikejtz potrestán žlutou kartou.
36
Starý zahrál tandartní situaci Vlašimi, jenomže jeho centr byl příliš dlouhý. Ducheček bude odkopávat od brány.
35
Vrabec vyslal z velké dálky na Tomu dobře umístěnou přízemní střelu, která ale nebyla dostatačně prudká. Vlašimský brankář s klidem chytá míč.
33
Fikejz našel centrem volného Hodase na zadní tyči. Hodas hlavičkou v těžké pozici ale těsně minul.
30
Vrabec krásným míčem poslal Hodase do úniku na samotného brankáře. Hodasovi se podařilo brankáře obejít a zbývala mu k překonání jen prázdná brána, kterou ale Hodas z úhlu nedokázal trefit.
27
...zahraná přiliš krátkým míčem. První postavený hráč Čáslavi v náběhu odvrací míč hlavičkou do bezpečí.
27
Standartní situace ze zhruba pětadvaceti metrů pro Vlašim...
25
Průchovi se nepodařilo zpracovat centr za obranu Čáslavi od svého spoluhráče. Ducheček bude odkopávat od své brány.
24
Rohový kop pro Čáslav zahraný přetaženým centrem nenašel svého adresáta.
23
Hodas se rychlým sprintem dostal až do vápna Vlašimi, kde napřáhl ke střele, ale k překvapení všech netrefil balón.
21
Standartní situaci Čáslavi poblíž rohu velkého vápna zahrál Vrabec, trefil ale jen dobře postavenou zeď Vlašimi.
20
Jiří Petrů postrestán žlutou kartou.
20
Přízemní střela Jandy zamířila vedle Duchečkovy brány, domácí hráče ale pořádně vystrašila.
19
Vrabec pěknou přihrávkou nabil na střelu Dudkovi. Jeho střela trefila jen vlašimského obránce.
18
Chyba v rozehrávce domácích obránců, Vlašimi se naskytla dobrá příležitost k útoku, ale čáslavská obrana stačila vše uhasit.
16
Čáslavskou standarní situaci ze dvaceti metrů zahrál Vrabec, ale nastřelil jen dobře postaveného bránícího hráče na přední tyči.
15
Čáslav právě vstřelila branku!
Ke kopu penalty se postavil JAN HODAS, který střelou po zemi k levé tyči s přehledem proměňuje!
14
Byla nařízena penalta. Pohledná akce domácích, na jejímž konci pronikal volný Ujec do vápna. Tam byl tvrdě faulován a rozhodčí nařizuje penaltu!
12
Pozorný brankář Ducheček, včaným vyběhnutím zamezil vlašimskému útočníku dostat se k balónu.
11
Vrabec se snažil proniknout do vápna, ale vlašimský stoper mu vystavil stopku.
8
Hodas slibně pronikal do vápna Vlašimi, na poslední chvíli stačili hostující obránci pohlídat situaci.
6
Po faulu bude Vlašim rozehrávat z půle hřiště.
4
Vlašim zahrávala rohový kop, během kterého rozhodčí odpískal útočný faul na domácího kapitána Kunáška.
1
Utkání právě začalo.
Letos se budeme na komentátorském stanovišti střídat dva komentátoři a to já Ondřej Boháč a můj kolega Štěpán Pipek. Zápas, ale dnes komentuje můj kolega Štěpán. Já Vás zatím provedu pouze předzápasovou přípravou a budu se na Vás těšit příště.
Dnešním favoritem je podle všeho domácí Čáslav, která drží výherní sérii s Vlašimí už dlouhé čtyři zápasy (tudíž dvě sezóny), Vlašim se, ale pokusí tuto černou sérii prolomit a vyhrát tak v Čáslavi. Můj tip na dnešní zápas je 2:1 pro domácí.
FC Graffin Vlašim
Vlašim v loňské sezóně skončila na 10.místě. Ale ani v tomto klubu nezůstal kámen na kameni. Tým změnil taktéž trenéra. Tým opustil Luboš Urban a novým koučem středočeského celku se stal Martin Frýdek. Tým taktéž prošel kompletní změnou a na hráčské lavici se také pohnuli hráči. Ve Vlašimi ale přeci jen zůstalo více hráčů než v Čáslavi. Do Vlašimi přišli tito hráči. Do útoku: Petr Putz a Václav Klán. Do zálohy: Jan Jeřábek, Milan Zachariáš a Martin Matoušek. Do obrany pak přišli tito hráči: Martin Sus, Jiří Mošna a Panajotis Kucalas. Do brány pak dorazil Ondřej Pávek. Vlašim nově spolupracuje také se Spartou Praha, a proto se v týmu objevilo několik hráčů z loňské Sparty Praha "B". Tak, ale spadla do ČFL, a proto několik mladých sparťanů nově působí právě ve Vlašimi. Vlašim se v minulém kole střetla s ambiciozní Viktorií Žižkov. I když středočeši pražanům dlouho odolávali těsně před předstávkou inkasovali branku, které předcházel offside, který ale pomezní rozhodčí neodmával. Vlašim, už poté nedokázala odpovědět a podlehla Žižkovu 0:1.
FK Čáslav
Čáslav v loňské sezóně skončila na 14.místě a tudíž se znovu dali očekávat velké změny. První z nich bylo vedení. Čáslav nově řídí skupina řeckých firem, která se májí v nejbližší době stát většinovým vlastníkem. Proto v Čáslavi následovali další změny. Novou změnou byl samozřejmě odchod Miloše Sazimi z postu trenéra, kterého nahradil nový kouč a tím se stal dlouhodobý asistent trenéra ve Slavii Praha Petr Vrabec. Ten si jako každoročně v Čáslavi musel sestavit nový tým pro druhou ligu. V Čáslavi zůstali pouze tři hráči zbytek byl znovu povolán na hostování. Tým tak posíli hráči na útoku: Milan Ujec, Michael Krmenčík, Jakub Špičák (ten je odchovancem zdejšího klubu), Jan Hodas, Kuriakos Keleciadis a Gavrilo Eftimiadis. Dále v záloze: Ondřej Vrabec, Stojan Markovič, Jan Leibl, Petr Kučera, Pavlos Eftimiadis, Daniel Dudka a Panagiotis Ahimastos. Obranu vyztužili tito hráči: Jiří Suk, Vlastimil Karal (ten loni působil v dresu středočechů), Pollalis Ilias, David Hloušek, Jan Charuza a Adam Beránek. Do brány přišel pomoci Čáslavi Andrey Grushin. Tým ze Středních Čech také spolupracuje s anglickým týmem Manchaster City a do týmu přišel na zkoužku Emerick Hippias. Čáslav také navázala spolupráci s Admirou Praha. Uvidíme jak se obnovené Čáslavi bude dařit v dnešním utkání. V minulém kole remizovala s Táborskem 0:0 a v v prvním kole poháru České pošty vyhrála v Letohradě 1:0 po brance Vlastimila Karala.
Krásné dobré odpoledne z Čáslavi ze stadionu Pod Hrádkem. Dnes je před námi dohrávka 2.kola II.fotbalové ligy, kde se ve středočeském derby střetnou týmy Čáslavi a Vlašimi. Do zápasu zbývá něco okolo hodiny a třičtvrtě, ale my se zatím podíváme na oba týmy podrobněji.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud