Karviná - Sokolov | ONLINE | 25.5.2013 17:00 | Fotbalová národní liga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Hosté už se k ničemu nedostali a dá se říci, že se kromě Vaněčkova břevna nedostali k ničemu v průběhu celého zápasu. Karvinští zaslouženě vyhrávají a loučí se s domácím prostředím a svými diváky třemi body. Poslední dva zápasy totiž odehrají v Pardubicích a ve Zlíně.
Konec zápasu.
90
Karviná už natahuje čas. Puškáč si na pár posledních sekund přijde zahrát za Limanovského.
87
Fischer to hned zkusil. Jeho podařené ráně scházelo pár čísel. Přízemní jedovka profičela těsně kolem vzdálenější tyče.
86
Karviná podruhé sahá ke změně hráčského složení. Fialu vystřídal zkušený Fischer.
84
Vrtělka zatahal Cika za dres a také on si zblízka prohlédl žlutý kartónek.
83
S kartami se teď roztrhl pytel, přesněji řečeno kapsička přesně pískajícího arbitra Mikela. Ten udělil napomenutí Šamánkovi ze Sokolova.
81
Teď vidí žlutou kartu i druhý Hoffmann na hřišti. Domácí Josef.
80
Sokolov znovu střídá. Machek si přijde zakopat místo Hrubého.
79
M. Hoffmann zastavuje faulem Limanovského, vidí žlutou kartu.
77
Cikova bomba letí vedle.
75
Přečíslení Karviné 4 na 3. Ciku nahrál Fialovi, jehož přízemní dělovku likviduje gólman. Akce si zasloužila přesnější zakončení.
72
Limanovský se dostal až k brankáři, ale na míč nedosáhl.
70
Hostující Dvořák, jeden z nejnebezpečnějších hráčů Sokolova, nyní pronikal po levé straně hřiště, z jeho akce nevytěžili spoluhráči nic, ale Hoffmann s Fialou si při odkopu dávali tak dlouho přednost, až jejich váhání hosté málem využili.
68
Roh domácích. Na míč si naběhl chumel hráčů, trefuje jej Limanovský, ale nečistě, takže jeho koníček sebral bez potíží sokolovský brankář.
66
Také domácí se uchylují ke střídání. Besta nahrazuje mladíka Legierského.
64
Krásná akce domácích. Hottkův průnik po pravé straně končí u Legierského, který vymyslel překvapivou příhru na Fialu do gólové pozice. Fiala ale přestřelil.
64
Sokolov střídá. Kapitána Vaněčka nahrazuje z pro mě neznámých důvodů M. Hoffmann. Kapitánskou pásku přebírá Dřížďal.
59
Centr Limanovského nepřevzal nikdo z karvinských hráčů, takže ten doskákal k pozornému Bertelmanovi.
55
Tak konečně pořádná akce hostů. Vaněk odvrátil centr jen k nabíhajícímu kapitánovi Vaněčkovi, který se do míče hezky opřel a orazítkoval břevno!
53
Sokolov se snaží útočit, ale vůbec mu to nejde. Pozorná domácí obrana jej nepouští do blízkosti Palečkovy svatyně.
46
Začal druhý poločas.
A ten je tady. Úvodní půle přinesla jeden gól do sítě Sokolova, ke kterému domácí Karviné dopomohli sami hosté. Kromě tyče Limanovského jsme ale prakticky neviděli větší šanci.
První poločas skončil.
45
Konec poločasu se nese ve znamení nevýrazných pokusů o útok z obou stran. Čeká se na poločasový hvizd.
40
Dvořák nyní obdržel hezký pas, dostal se před Mikulu, ale ukopl si míč do autu...
35
Limanovský hezky napřáhl a trefuje tyč sokolovské brány. Velké štěstí pro hosty!
27
Karviná právě vstřelila branku!
Malá domů se teď Sokolovu hrubě nevyplatila. Brankář Bertelman balon hrubě podcenil, vypadl mu z ruky a z jeho kiksu těží ELVIST CIKU, který do prázdné svatyně "s prstem v nose" skóruje.
25
Roh Hottka přistál u Fialy, jeho hlavička jde do brány, ale nemá potřebnou razanci, takže Bertelman míč "slupnul" jako malinu.
21
První pořádná akce Karviné a hned nejnebezpečnější šance celého utkání. Limanovskému se ale v malém vápně zamotal balon mezi nohy.
19
A z rohu nic.
19
Střelu Hrubého nadzvedl Mikula a řádně tím vyděsil gólmana Palečka, protože balon šel úplně mimo jeho dosah. Je z toho rohový kop.
16
Čadova rána jde vedle brány. Zatím ale hrají spíše hosté.
10
Mikula hasí začínající útok soupeře za cenu žluté karty.
5
Centr hostujícího Dvořáka končí u hlavičkujícího Vaněčka, brankář Paleček míč bez problémů lapil.
4
Identifikace sokolovských hostů půjde dnes mnohem obtížněji než obvykle. Na žlutých dresech totiž mají hráči bílá čísla. Tuto kombinaci barev nejspíš navrhl barvoslepý.
4
Sokolu patří první útočná akce. Šamánek zakončoval hlavou nad.
1
Utkání právě začalo.
pět let se potkávají ve druhé nejvyšší fotbalové soutěži celky Karviné a Sokolova. Vzájemná bilance však nevyznívá pro fotbalisty Karviné příliš dobře. Sokolov dokázali porazit pouze jednou, na podzim však na západě Čech remizovali 1:1 a jistě se budou chtít rozloučit s domácími diváky výhrou. Scházet jim však bude jejich nejlepší střelec Vladimír Mišinský, který viděl v Mostě červenou kartu a svou desetigólovou sbírku v tomto ročníku FNL již nerozšíří.
Sokolovští hosté zažívají mimořádně vydařenou sezonu. Naposledy si doma po boji poradili s poslední Opavou 1:0 a připsali si do tabulky již třináctou výhru v aktuálním ročníku. Zatímco pro svěřence trenéra Aleše Jindry to bude závěrečné utkání venku, pro domácí Karvinou naopak rozlučkové utkání doma.
Karvinští fotbalisté mají v posledních zápasech slušnou formu, která se datuje od nástupu zkušeného trenéra Josefa Mazury na karvinskou lavičku. Šest výher ze sedmi zápasů posunuly Karvinou z pásma ohrožení do pásma bezbřehého klidu, ze kterého ji nemůže vytrhnout ani poslední porážka 0:2 na půdě zachraňujícího se Mostu.
Uhelné derby bude dnes k vidění na stadionu v Karviné. Duel dvou "baníků" obstarají domácí MFK OKD Karviná a Baník Sokolov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud