Hr. Králové - Č. Budějovice | ONLINE | 3.5.2019 18:00 | Fotbalová národní liga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Fotbalová národní liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hr. Králové : Č. Budějovice - 3. května 2019   18:00

Ukončeno
Hr. Králové
Hr. Králové
41' Zorvan 
1:0
(1:0)
Č. Budějovice
Č. Budějovice
Hr. Králové
Sestavy:
Ottmar (C) – Kopečný, J. Pokorný, Martinec, Leibl (75. Durdević) – Jukl – Vlkanova, Kateřiňák, Zorvan (87. Kvída), Urma – Šípek (89. Firbacher).
Náhradníci:
Vízek – Finěk, Kvída, Durdević, Soukeník, Firbacher.
Rozhodčí
Franěk – Dobrovolný, Šimáček
Všesportovní stadion, Hradec Králové
Č. Budějovice
Sestavy:
Staněk – Kladrubský (C), L. Havel, P. Novák, Helešic (67. Mršić) – Čavoš, Javorek (61. Táborský) – Brandner (74. Wermke), Grajciar, Provod – Ledecký.
Náhradníci:
Křížek – Fišl, Táborský, Wermke, Řezáč, Havelka, Mršić.
Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno! Hradec dnes vybojoval hodně cenné tři body, které oddalují postupové radosti Jihočechů a zároveň jim ukončující dlouhou sérii bez prohry, která se traduje od konce loňského září! Ode mě vše, díky za pozornost a příště zase na počtenou!
90+2'
Konec zápasu.
90+2'
Vlkanova ještě spěchal za dlouhým míčem, který ale nestihl. Hradci to však nevadí, protože sudí vzápětí ukončuje zápas!
90+2'
Staněk se zapojuje do hry a nevrací se ani do branky, Dynamo tlačí, co mu všechny síly stačí!
90+1'
Hosté mají autové vhazování nedaleko pokutového území Hradce, ve vápně už je i Staněk!
90'
Domácí v důležitých soubojích u středového kruhu zvládli obtížné souboje s vysokými hráči hostů a dostali balon blíže k brance Dynama.
89'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jakub Šípek, přichází Filip Firbacher.
88'
Ottmar vzápětí tak dlouho otálel s rozehrávkou, až ho nakonec od žluté karty zcela jistě vysvobodilo střídání.
87'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Filip Zorvan, přichází Jan Kvída.
86'
Na druhé straně vychytal v obrovské příležitosti Ottmar hostujícího borce, kterým byl Wermke! Na levé straně vápna se pokoušel domácího strážce svatyně přehodit, ale nakonec neúspěšně!
84'
Tutovka Šípka! Zorvan mu nahrál ve vápně míč do obrovské příležitosti, míč však letěl pouze na Staňka, který tak zároveň předvedl hodně kvalitní zákrok. Tato příležitost by však ještě Votroky mohla tuze mrzet...
83'
Ledecký nyní dostal kopačkou do hlavy, tady byl tedy sudí Franěk hodně hodný, že neudělil žlutý kartónek...
82'
Snažení Dynama je u konce, dopředu putují hráči v bílých dresech.
81'
Východočechům se zatím daří poměrně dobře držet hosty od své branky, nyní to trochu sice začínalo v hradeckém vápně hořet, i tady to však Votroci zvládli.
79'
Rohový kop se sice Hradci vůbec nepovedl, jeden z domácích hráčů ale obětavým skluzem vybojoval míče nazpět a Durdević pořádně z hranice vápna dokázal protáhnout Staňka! Domácí začínají opět postupně přidávat.
77'
Po přímém kopu Zorvana vybojoval Vlkanova rohový kop o nohy Táborského.
76'
Hradečtí tak trochu nečekaně posilují ofenzivu! Přinese to domácí potřebné ovoce?
75'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Fahrudin Durdević.
74'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Patrik Brandner, přichází Roman Wermke.
73'
Na druhé straně mohl z ničeho nic udeřit jeden z hostí, prudká rána o centimetry minula pravou části branky!
72'
Značná příležitost však tentokrát už přichází! Z levé strany běžel osamocený na bránu Leibl, který nakonec místo přihrávku zvolil prudkou ránu na zadní tyč, kterou těsně netrefuje zařízení!
70'
Hra se teď trochu uklidnila, hosté faulovali nedaleko svého vápna, takže se kopala standardní situace. S tou ale domácí nějak nespěchali a nakonec o míč záhy přišli.
68'
Dnešní zajímavé utkání sleduje 915 diváků, nutno podotknout, že převážná část je samozřejmě domácích, která svůj tým v domácím prostředí už delší čas neviděla takto bojovat a hrát převážně dobrý fotbal!
67'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matěj Helešic, přichází Matej Mršić.
65'
Na druhé straně o hodně lépe seřídil svá mířidla Kateřiňák, ke vší smůle však mířil jen doprostřed branky, kde si to Staněk bezpečně pohlídal.
64'
Hostující Táborský teď běžel s míčem před velké vápno, ale nakonec vystřelil vysoko nad.
63'
Dynamu se útok příliš nepovedl, takže toho chtěl využít domácí tým k rychlému brejku, který však taktéž nedopadl příliš povedeně...
61'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Petr Javorek, přichází Ivo Táborský.
60'
Vzápětí ještě o kulatý nesmysl bojoval ve vápně hostů Vlkanova, prudce ale dostal míčem do břicha, což mu vyrazilo dech, takže rychle musel přispěchat na pomoct brankář Dynama. Po chvíli se bude pokračovat.
59'
Šípek mohl trestat obrovskou chybu! Ta vznikla na levé straně, takže hradecký hráč šel ze strany sám na brankáře, ale vzhledem k tomu, že to bylo už opravdu z velkého úhlu, dokázal Staněk tuto situace perfektně zvládnout!
58'
Vlkanova podruhé! Tentokrát běžel do zdánlivě ztracené situace mezi dva obránce, kteří si však s hostujícím brankářem nedokázali rychle porozumět a Budějovice mohou být hodně rády, že to neskončilo hůře!
56'
Další balon z levé strany, ten tentokrát našel ve vápně nejmenšího hráče na hřišti, kterým je hradecký Vlkanova. Staněk tak musel rychle skákat k levé tyči, kam domácí útočník povedeně uklidil míč.
55'
Po přímém kopu z levé strany si naběhl před Staňka Pokorný, brankář Dynama byl však rychlejší a míč rychle schoval do rukavic.
53'
Dlouhý míč v útoku zalepil povedeně Urma, následně ho ale spoluhráči už nedokázali včas podpořit, takže bylo stejně tak rychle po celé akci.
52'
Žlutou kartu dostává Jakub Pokorný (FC Hradec Králové).
51'
Votroci jsou však při chuti a už jsou opět nastěhovaní v útoku, aby se pokusili dostat do nadějné střelecké pozice.
49'
Neuvěřitelné, na druhé straně překonal vzápětí Ottmara Brandner, i on ale zakončuje z ofsajdu!
48'
Přímý kop domácí zahráli skvěle a na dorážku si naběhl Vlkanova, který se dokázal prosadit. Velkou radost Hradeckých ale kazí praporek rozhodčího, který značí opravdu těsný ofsajd!
48'
Žlutou kartu dostává Petr Javorek (SK Dynamo Č. Budějovice).
47'
Zatím se hraje vyrovnaně na obě strany, teď ale má míč v moci Hradec, který se snaží postupně probojovat dopředu.
46'
Začal druhý poločas.
45+2'
První poločas skončil.
45+2'
Probíhá druhá ze dvou nastavených minut, hosté se drží v útoku, do koncovky se už ale asi neprobojují.
45+1'
Martinec byl opět zcela identicky faulován, akorát na druhé straně hřiště! Žlutá karta pro hostujícího Ledeckého a možná štěstí, že poločasová přestávka uklidní emoce...
45'
Žlutou kartu dostává Michal Leibl (FC Hradec Králové).
Žlutou kartu dostává Peter Grajciar (SK Dynamo Č. Budějovice).
44'
Martinec šel uprostřed hřiště do tvrdého souboje, ze kterého nakonec spadl z výšky na záda. Následuje velká strkanice a rozhodčí určitě bude udělat karetní tresty!
43'
Žlutou kartu dostává Patrik Čavoš (SK Dynamo Č. Budějovice).
41'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Na levé straně vybojoval v útoku balon Jakub Šípek, který se pak dostal na hranici vápna pro Miloše Kopečného. Už to vypadalo, že hradecký hráč prováhal ideální možnost na zakončení, ovšem on následně lobem za obranu oslovil FILIPA ZORVANA, který zachoval klidnou hlavou a následně prudce uklidil míč k pravé tyči – 1:0!
39'
Hradec si oddychl a nyní to tak zase bude pro změnu on, který bude směrem dopředu tvořit.
37'
Hradec přečkal sérii velkých závaru ve vlastním pokutovém území! Z pravé strany centroval Grajciar a poté Kladrubský, ani tady však nakonec Ottmar nemusel zasahovat do hry, jelikož Budějovice své koncovky vždycky až příliš uspěchaly.
35'
Zlepšení Dynama je vidět stále více a více každou minutou, nyní se tak budou bránit hlavně Votroci, protože směrem dopředu se řítí Dynamo.
34'
Hradec dlouho držel míč na kopačkách, až se nakonec dostal do vápna, kde si však hosté všechny hradecké hráče rychle rozebrali, takže Staněk vůbec zasahovat nemusel.
32'
Další velká příležitost Dynama! Odražený míč se snažil z první vecpat mezi tři tyče Čavoš, prudká rána ale jen o kousek minula branku!
30'
Zlepšené minuty mohli hosté korunovat klidně i vedoucí branky! Do samostatného úniku se totiž po velké hrubce hradecké defenzivy dostal Brandner, Ottmar ale dokázal celou situace perfektně vyřešit!
28'
Je to tak, hosté hru trochu vyrovnávají a Hradec postupně z převahy ztrácí.
26'
Ale pozor! Hosté se najednou dostali do akce, která skončila nebezpečným pohybem ve vápně a pak také střelou! Ottmar však nakonec zasahovat nemusel, každopádně to vypadá, že se Dynamo směrem dopředu začíná zvedat.
24'
Další dvě akce domácích, pravou stranou, ale ani levou to Hradci nakonec nevyšlo tentokrát podle představ. Nutno podotknout, že Votroci jsou sice stále aktivnější, ale v prvních minutách byl o hodně nebezpečnější, než tomu je teď.
22'
Jihočeši se prozatím skutečně moc nemohou dostat do potřebných akcí, možná to je zvolenou taktikou, jelikož na hřišti je dnes vidět opravdu zatím převážně Hradec.
20'
Hradečtí sice opravdu dostali balon do šestnáctky Dynama, ale dopustili se tam zároveň faulu, takže se hra opět přerušuje a po dalším odmlce bude tentokrát rozehrávat Dynamo.
18'
Faulovaný byl nakonec nedaleko středového kruhu hradecký Zorvan, po další krátké pauze se tak bude pokračovat dlouhým balonem do vápna hostů.
17'
Teď se nic zásadního neděje, oba týmy si párkrát vyměnily míč a nyní to vypadá, že zase dojde na nějakou zásadnější akci. Každopádně Hradec se dopředu teď také nějak extra nežene.
15'
Do hry se teď na chvíli dostaly také Budějovice, vpředu toho ale příliš nevymysleli, proto se hraje už znovu blíže k brance hostů.
13'
Východočeši mají i nadále převahu a jsou směrem dopředu pohledně tvořiví, teď se snažil z levé strany centrovat Leibl, celou situaci sice vyřešil velice dobře, v poslední chvíli ale uklouzl!
11'
Domácí však nyní málem trestuhodně nechali volného nejlepšího střelce soutěže, Ledecký se ve vápně Hradce obtočil s míčem na noze, ovšem pak pálil vysoko nad!
9'
Staněk zatím dvakrát během deseti minut sice předvedl dva důležité zákroky, zároveň ale dvakrát nerozehrál úplně podle představ. Hradec ale nynější nepovedené rozehry nedokázal využít ani ke kombinaci.
7'
Votroci zatím hosty tlačí a snaží se jít do nečekaného vedení, Staněk ale opět přerušil hru, tentokrát dokázal uzmout ze vzduchu hodně prudký centr z pravé strany.
5'
Tutovka Hradce! Zorvan střílel z vápna sice hodně nepřesně, ale trefil chumel hráčů, od kterého se balon prudce odrazil přímo mezi tři tyče. Staněk ale fantasticky zasahuje!
3'
Jihočeši zahrávali následně rohový, který přinesl o poznání větší nebezpečí! Votroci to však nakonec dokázali zvládnout a na hranici pokutového území dostat balon do bezpečných míst!
2'
První akci si připsali domácí, ale příliš se jim tedy nepovedla, protože míč se brzy stěhoval i hostující branky na kopačky Dynama.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FC Hradec Králové: Ottmar (C) – Kopečný, J. Pokorný, Martinec, Leibl – Jukl – Vlkanova, Kateřiňák, Zorvan, Urma – Šípek.
Náhradníci: Vízek – Finěk, Kvída, Durdević, Soukeník, Firbacher.

SK Dynamo Č. Budějovice: Staněk – Kladrubský (C), L. Havel, P. Novák, Helešic – Čavoš, Javorek – Brandner, Grajciar, Provod – Ledecký.
Náhradníci: Křížek – Fišl, Táborský, Wermke, Řezáč, Havelka, Mršić.

Rozhodčí: Franěk – Dobrovolný, Šimáček.
Příjemný páteční podvečer z Hradce Králové! FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA sem dnes v rámci atraktivního šlágru 26. kola přivede souboj mezi domácím týmem, který je momentálně na třetí pozici v tabulce, a jednoznačným lídrem z Českých Budějovic. A pokud by Dynamo dnes uhrálo více bodů než v tabulce druhá Jihlava, byli bychom dokonce svědky postupových oslav Jihočechů! Votrokům však jde také o hodně, v důležitém zápase musí bodovat, aby se udrželi na barážové příčce!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud