Fotbalová národní liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Brno - 14. dubna 2019   15:30

Táborsko
Táborsko
67' Březina
1:2
(0:2)
Brno
Brno
20' Michal Škoda   • 43' Šumbera
Táborsko
Šiman – Šandera (65. Klusák), Březina, Navrátil (C), Hasil – P. Pilík, Ad. Čermák, Gebert (76. Schramhauser), M. Kučera, Ch. Frýdek – Kopřiva (54. Musiol).
Zadražil – Zárybnický, Ngimbi, Musiol, Klusák, Schramhauser, Pfeifer.
Dubravský – Vodrážka, Mojžíš
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
836 diváků
Brno
Halouska – Sukup, L. Krejčí, Kryštůfek, Eismann – Štepanovský (78. Bartolomeu), Bariš (61. Sedlák), Růsek, Šumbera – Magera (C) (67. Přichystal), Michal Škoda.
Floder – Kotula, Sedlák, Přichystal, Vraštil, Bartolomeu, Kříž.

Zbrojovka vyhrála v předposledním Táborsku 1:2, když o svém vítězství rozhodla v prvním poločase dvěma brankami. Domácí ve druhém dějství už jen snížili po tečované střele Březiny, zpečetit výsledek mohl těsně před koncem zápasu střídající Přichystal, ale branku minul. Brno se výhrou posunuje na pátou pozici a na třetí Varnsdorf ztrácí čtyři body.
90+4'
90+4'
Ještě jeden pokus z kopačky domácího Schramhausera mířil vedle branky
90+4'
Ještě jeden faul a standardka pro Táborsko.
90+3'
Halouska zasahuje proti Musiolovi skokem k tyči, následně končí míč po obloučku nad bránou a Halouska odkopává.
90+3'
Smolný odraz, střela domácích ale nebyla prudká a Halouska ji nadvakrát lapil.
90+3'
Přichystal v gólové pozici odmítl rozhodnout, přestřelil bránu.
90+2'
Růsek kombinuje se Šumberou ve středu hřiště.
90+1'
Bartolomeu vybojoval míč a šetří cenné vteřiny pro Zbrojovku.
90'
Musiol hlavičkuje mimo, nastaveny budou 4 minuty.
89'
Hodně nepřesný centr domácích a rozehrává Halouska.
89'
Dobrou akci Brna přerušil pomezní sudí, když Přichystala zastavuje v cestě na bránu ofsajd.
89'
Následně brejk Zbrojovky hasí domácí taktickým faulem.
88'
Táborsko zahrálo signál, poté následovala rána obránce, ten trefil spoluhráče prudkou ranou.
87'
Jakub Přichystal fauluje Březinu a vidí žlutou kartu.
86'
Táborsko u míče, následně odvrací Kryštůfek ve spolupráci s Eismannem a Přichystal vybojoval na půli faul.
85'
Míč po hlavičce Musiola končí mimo tyče a hráči Zbrojovky mohou na chvíli vydechnout.
85'
Březinův centr odvrací obrana na roh.
83'
Tentokrát David Březina minul bránu.
82'
Přichystal neobratně fauloval za vápnem a Táborsko bude mít výhodnou pozici k ohrožení branky Halousky.
81'
Táborsko stupňuje nápor, Zbrojovka spíše odkopává a čeká na brejky.
80'
Chyba gólmana Šimana, Škoda zkouší lob, gólman se stihl vrátit a lapil míč do rukavic.
79'
Sérii nepřesností řeší Krejčí razantním odkopem.
78'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Peter Štepanovský, přichází Robert Bartolomeu.
78'
Táborsko teďd přichází o míč nepřesnou přihrávkou a Zbrojovka střídá.
77'
Přichystal dostal míč od Škody, ve vápně ale jeho střela byla zblokována.
76'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Vojtěch Gebert, přichází Patrik Schramhauser.
76'
Další centr končí v zámezí a Halouska rozehrává od své branky.
75'
Krejčí odhlavičoval nepovedený centr hráče Táborska.
74'
Šumbera našel Přichystala a před skákajícím Škodou zasahuje gólman.
73'
Brno dlouho míč neudrželo, Táborsku však kombinace nevyšla a balon skončil v autu.
72'
Centr Štepanovského do vápna, Škoda se k hlavičce nedostal.
72'
Po autu míč ukryl gólman Táborska Šiman a rozehrává.
71'
Dopředu se hnal čerstvý Přichystal, byl faulován, sudí Dubravský ponechal Zbrojovce výhodu, Brňané získali následně aut
71'
Domácí ožili a kombinují na polovině Zbrojovky.
69'
Po střele Musiola zasahuje Halouska, navíc máván ofsajd.
67'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Lukáš Magera, přichází Jakub Přichystal.
67'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Táborsko snižuje na rozdíl jedné branky. Tečovaný pokus DAVIDA BŘEZINY končí v síti!
66'
Faul Jana Sedláka tentokrát končí žlutou kartou a přímým kopem.
66'
Série tvrdých soubojů končí faulem Štepanovského, hra se kouskuje.
65'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Vojtěch Šandera, přichází David Klusák.
64'
Magera ve středu pole faulován.
63'
Po kombinaci nahrává Šumbera, Škoda nedokázal vystřelit. Táborsko dohrává souboje hodně důrazně.
61'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Damián Bariš, přichází Jan Sedlák.
61'
Další roh pro Táborsko. Míč prolétl bez doteku až do autu.
60'
Závar ve vápně Táborska končí odkopem, hra se přelévá ze strany na stranu.
58'
Táborsko kopalo rohový kop, Michal Škoda odhlavičkoval balon mimo vápno.
58'
Štepanovský po chybě mířil do vápna, Růsek nedokázal vystřelit a následná kombinace končí ofsajdem, velká škoda pro Brno.
57'
Žlutá karta pro Ondřeje Sukupa za faul na útočné polovině.
56'
Šumbera ustřážil soupeře a je to jen odkop od brány Brna.
56'
Zbrojovka svírá soupeře, Růskův pokus zblokován.
54'
První střídání Táborska. Ze hřiště odešel Jakub Kopřiva a nahradil ho Zbyněk Musiol.
54'
Magerovu příhru Eismann nedostihl na hrací ploše.
54'
Eismanův centr byl přetažený, domácí odkopli zbrkle a Brno se vrací k míči. Následně Škoda nechal vyniknout gólmana Šimana.
53'
Pokus o kolmici u domácího celku končí až u Halousky.
52'
Oba snad budou v pořádku, Růsek nicméně po ošetření musí počkat za lajnou.
51'
Na zemi skončil i faulující Gebert, oba zatím v nefotbalové poloze.
51'
Faul na Růska ve středu pole. Zbrojovka bude rozehrávat.
50'
Gebert dobře přečetl rozehrávku Zbrojovky, vybojoval míč a po třech krocích tvrdě pálí, minul bránu.
50'
Růsek vstoupil domácím do kombinace a zastavil ji.
49'
Obránce Krejčí odvrací centr Táborska.
49'
Už se zase hraje.
47'
Štepanovský na trávníku ošetřován, po jednom ze soubojů.
46'
Štepanovský teď neprošel přes obránce a hrát mohli domácí, ovšem ani jim kombinace nevyšla.
46'
Šumbera hledal Škodu, ale domácí se ubránili a odkopli míč.
46'
Domácí si pomohli faulem a jejich akce končí.
46'
Po prvním poločase vede Zbrojovka v Táborsku o dvě branky, když nejprve se prosadil Michal Škoda a druhý zásah přidal dvě minuty před koncem prvního poločasu Šimon Šumbera. Domácí fotbalisté ohrozili branku Halousky vetšinou po standardních situacích. D prvního gólu to bylo vyrovnané, pak Brno bylo nebezpečnější a lepší, ale domácí sympaticky bojují.
45'
43'
Brno právě vstřelilo branku!
Po kombinaci Sukupa, Štěpanovského a Magery, který chytře našel ŠIMONA ŠUMBERU, který byl osamocen ve vápně a šanci proměňuje.
42'
Teď zkoušel štěstí také Čermák, taktéž minul.
41'
David Březina střílí z dálky nad bránu.
40'
Lukáš Magera se ocitl na zemi v pokutovém území, nepíská se a hraje Táborsko.
40'
Míč se ocitl u Magery, který trefil v těžké pozici tyč, Zbrojovka bude zahrávat další roh.
39'
Zbrojovka delší aktivitou vybojovala roh, konkrétně Škoda.
38'
Zbrojovka vysoko napadá a získala aut.
37'
Šumbera našel Mageru, ten sklepl zhruba 50 cm od pravé tyče.
36'
Centr se po silném závanu větru snesl do vápna Zbrojovky, Kryštůfek odvrací a Brno se ubránilo i následnému autu.
35'
Když nevíš co s míčem, vystřel, zkusil teď Kopřiva a prudkou ranou minul. Špatné to ovšem nebylo.
34'
I domácí ztrácejí, Růsek se pokusil vystřelit, míč mu na poslední chvíli odebral Šandera.
34'
Sukup dlouhý aut vhodil na Mageru, který pak při pokusu o centr podklouzl.
33'
Míč prolétl vápnem, Škoda na něj těsně nedosáhl.
33'
Další standardka pro Brno a žlutou kartu dostává David Březina.
32'
Žlutá karta po faulu pro hostujícího Lukáše Mageru.
31'
Brno zlobí, centr Eismanna do vápna obrana Táborska s vypětím sil odvrací.
30'
Dlouhý centr na Škodu, ten prudce hlavičkuje pod břevno, gólman Šiman vyrazil balon.
29'
Faul a standardka pro Brno, Bariš zkusil přímou střelu a minul jen o kousek.
28'
Eismann našel Šumberu, ten ještě Škodu, jeho pokus nebyl dost důrazný a obrana jej blokuje.
27'
Táborsko opět u míče, dlouhý míč hledal Kopřivu, toho uhlídal Sukup, míč se dostal do zámezí a od své branky bude rozehrávat Halouska.
25'
Závar ve vápně, nedůrazná obrana Brna málem neodkopla míč. Těžko na dálku soudit, co se v šestnáctce dělo, vše rezultuje žlutou kartu pro domácího Jakuba Navrátila.
25'
Sukup při odkopu zasáhl soupeře, faul a standardka kousek za vápnem poněkud z úhlu.
24'
Nadějný kontr domácích hatí ofsajd, následně standardka pro Táborsko.
23'
Centr Štepanovského, který hledal Škodu, ten byl ubráněn a navíc si pomohl faulem.
21'
Štepanovský centruje a následně Šumbera pálí, a rána je sražena na roh, po kterém Růsek ve skluzu nedosáhl na míč.
20'
Zbrojovka jde do vedení! Eismann centroval, Magera hlavičkoval a odražený míč MICHAL ŠKODA doráží do brány.
19'
Z něj nebezpečí nerezultovalo a míč má v držení Zbrojovka.
17'
Gebert napřáhl za vápnem, Halouska vyráží na roh.
17'
Zhruba minutová pasáž, kdy Brno svíralo Táborsko, končí míčem v zámezí a domácí rozehrávají.
16'
Šumbera hledal Škodu, ten v souboji odstaven a nezakončil.
15'
Eismann centruje do vápna, Štepanovského obrana ustrážila.
14'
Halouskův nákop prodloužil Magera a do šance se dral Štepanovský, gólman Šiman byl u míče dřív.
13'
Kučerův centr byl zajímavý, hlavička jednoho z domácích končí nad bránou.
13'
Po pokusu o centr roh pro Táborsko.
12'
Kryštůfek zastavil útok Táborska ve středu pole faulem, domácí hráči se ale vyhnali sami do autu.
11'
Štepanovský zkusil střelu, obránce dobře zblokoval.
11'
Brno vysunulo napadání a získalo míč znovu.
10'
Ve středu pole domácí odolali a Brno začíná znovu od brankáře Halousky.
10'
U míče nyní Brno, na vlastní polovině.
7'
Rýsovala se možnost pro domácí, vzruch domácích fanoušků byl zbytečný, útočník Kopřiva stál v ofsajdu.
7'
Sukup vybojoval faul ve středu pole, rozehrávat bude Brno.
6'
Zbrojovka se po aktivní první minutě nebo dvou nedokáže dostat trvaleji k balonu.
5'
Zajímavá střela Kopřivy končí mimo tyč, Rána byla zpoza vápna a doskákala za brankovou čáru.
4'
Standardní situace pro domácí,Kučerův centr odvrátil Škoda a Brno se v klidu ubránilo.
3'
Aktivita domácích fotbalistů končí autem.
2'
Táborsko vybojovalo míč, Bariš fauluje ve středu pole, standardka pro domácí.
2'
Sukup střílel po odraženém míči z vápna, nad bránu Táborska.
1'

FC MAS Táborsko: Šiman – Šandera, Březina, Navrátil (C), Hasil – P. Pilík, Ad. Čermák, Gebert, M. Kučera, Ch. Frýdek – Kopřiva.
Náhradníci: Zadražil – Zárybnický, Ngimbi, Musiol, Klusák, Schramhauser, Pfeifer.

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Sukup, L. Krejčí, Kryštůfek, Eismann – Štepanovský, Bariš, Růsek, Šumbera – Magera (C), Michal Škoda.
Náhradníci: Floder – Kotula, Sedlák, Přichystal, Vraštil, Bartolomeu, Kříž.

Rozhodčí: Dubravský – Vodrážka, Mojžíš.
Ve vzájemnějších zápasech je úspěšnější Brno, jelikož dvakrát vyhrálo, v posledním vzájemném zápase na půdě Táborska 0:2. Naopak Táborsko bylo úspěšnější v Brně, když vyhrálo 1:4.
Zbrojovka, jak už bylo řečeno, je v tabulce na sedmém místě. Z posledních tří zápasů neprohrálo a získalo čtyři body, když nejprve prohrálo v Českých Budějovicích (3:2) a následně vyhrálo s Prostějovem (1:0) a remizovalo ve druhém domácím zápase s Ústím nad Labem (0:0).
Táborsko vyhrálo naposledy ve Vlašimi 2:3, když fotbalisté Táborska v nastavení druhého poločasu rozhodli o svém vítězství zásluhou ex-ligisty Jiřího Valenty. V následujících dvou zápasech Táborsko získalo jen jeden bod, za remízu v domácím prostředí s Třincem.
Příjemné nedělní odpoledne, Vítám Vás u sledování 22. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém přivítá předposlední FC MAS Táborsko hráče sedmého týmu FC Zbrojovka Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.