Fotbalová národní liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Vlašim - 8. března 2019   18:00

Ústí
Tvrdoň – Prošek, Brak, Pimpara, Janso – Krátký (66. Šup), D. Richter, J. Peterka (C), Miskovič (46. M. Bílek), D. Procházka (75. R. Dvořák) – Matějka. Trenéři: Aleš Křeček, Petr Vrabec, Juraj Šimurka.
Lindr – M. Bílek, Šimeček, R. Dvořák, Šup, Valenta, Nágl.
Cieslar – Antoníček, Pfeifer; delegát: Tulinger; technický delegát: Neuberg
Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov
765 diváků
Vlašim
Bačkovský – Pavlík (77. Plachý), Šabanov, Červak, Mil. Kadlec – Janda (C) (56. Kučera), Fortelný, Blecha, P. Výborný (85. Novotný) – Selemani, Dao. Trenéři: Erich Brabec, Vasil Boev, Miloslav Brožek.
Řehák – Plachý, Kučera, Fotr, Skopec, Badocha, Novotný.

Utkání 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Ústím nad Labem a Vlašimí končí bezbrankovou remízou, avšak fanoušci defenzivního fotbalu by dnes měli radost jen z výsledku. Hrál se pohledný fotbal na obě strany, ale je třeba uznat, že o trochu aktivnější dnes byli domácí. Šance na rozhodnutí zápasu každopádně měli i fotbalisté Vlašimi.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
:
Pozápasové statistiky:

Bez branek
.
ŽK: 69. M. Bílek, 78. Prošek – 86. Selemani, 88. Červak.
Střely na branku: 8:4 (4:3).
Střely mimo branku: 12:9 (6:4).
Rohové kopy: 7:3 (2:1).
Ofsajdy: 1:0 (1:0).
Fauly: 15:16 (7:5).
90+3'
Konec zápasu po nastavení dvou minut a třinácti sekund ve druhé půli.
90+3'
Hugo Jan Bačkovský bude vykopávat od vlastní brány.
90+2'
Ústí nad Labem se dopustilo hloupého útočného faulu.
90+2'
Arma si rohový kop zopakuje z opačné strany.
90+1'
Tlak Army, ze kterého Daniel Richter vytěžil pouze roh!
90+1'
Hlavní rozhodčí nastaví ve druhé půli dvě minuty.
90'
Ahinga Bienvenu Selemani vykopl z brankové čáry míč po střele Dominika Šupa!
90'
Oliver Janso mířil ke vzdálenější tyči, Jan Fortelný odvrátil míč na roh.
88'
Vadym Červak (VLA) odkopl míč, když měli zahrávat domácí rohový kop. Za zdržování hry obdržel stoper hostů žlutou kartu.
86'
Žlutou kartou za faul potrestán Ahinga Bienvenu Selemani (VLA).
85'
"Ať už jsi zpátky! Hrál jsi dobře!" I takové pokřiky doprovází Petra Výborného, který za potlesku domácích fanoušků přenechá místo na trávníku Ondřeji Novotnému.
84'
Vlašim se brání zuby nehty, Armu dnes svazuje zakončení.
82'
Youssouf Dao útočným faulem zastavil Jana Peterku.
80'
Jan Fortelný vybojoval rohový kop.
Dnešní utkání sleduje 765 diváků.
78'
Žlutý kartónek po faulu u středové čáry vyfasoval Václav Prošek (UNL).
77'
Nucené střídání. Jan Pavlík zůstal ležet na hrací ploše a přispěchali k němu lékaři. Zraněného hráče, jenž po svých míří k ošetření za postranní čáru, střídá Petr Plachý.
75'
Poslední změna v sestavě Army. Daniela Procházku nahradí Radek Dvořák.
75'
Daniel Richter se dostal jako první k odražené střele, avšak opět stejný scénář. Přestřelil.
74'
Filipu Blechovi stejně jako jeho sokovi na druhé straně byla brána malá.
74'
Daniel Richter jen těsně přestřelil!
73'
Zmaření slibně se rozvíjející šance má na svědomí Filip Blecha, jenž zastavil Lukáše Matějku. Domácí budou kopat standardní situaci přibližně z dvaceti metrů!
70'
Velká chyba Vlašimi zůstala nepotrestána! Ilia Šabanov z přímého volného kopu přihrál Lukáši Matějkovi, který následně předal míč Danielu Richterovi. Balón se postupně dostal až k Michalu Bílkovi, který ale vůbec nezakončil.
69'
Youssouf Dao byl zastaven Michalem Bílkem (UNL) za cenu faulu, hráč Army inkasoval žlutou kartu.
68'
Jan Peterka faulován u středové čáry.
66'
Druhou změnu v sestavě připravil domácí kouč. Na místo Marka Krátkého přichází Dominik Šup.
65'
Oliver Janso po přihrávce Daniela Richtera zamířil nad.
65'
Arma bude zahrávat dnes čtvrtý rohový kop.
63'
Ahinga Bienvenu Selemani nezakončil podle svých představ.
62'
Daniel Richter přízemním pokusem nechal vyniknout brankáře Vlašimi.
60'
Petr Výborný byl příliš důrazný v souboji s brankářem Mariánem Tvrdoněm, Ondřej Cieslar nařizuje přímý volný kop pro domácí.
59'
Jan Pavlík zprava mířil ke vzdálenější tyč, ke gólu nechybělo mnoho!
58'
Jan Fortelný ze středu přestřelil.
56'
Realizační tým Vlašimi reaguje na šance Army střídáním! Kapitána Ladislava Jandu na hrací ploše střídá Adam Kučera.
56'
Další příležitost Army, Daniel Richter usměrnil nebezpečný míč těsně vedle!
54'
Tutová šance! Daniel Richter si vyměnil míč ve velkém vápně s Danielem Procházkou, jehož střelu mířící do brány odvrátil skokem na roh Jan Pavlík.
53'
Michal Bílek vyzkoušel střelecké štěstí z dálky, jeho pokus k bráně hostů nedoputoval.
52'
Lukáš Matějka faulován u postranní čáry na útočné polovině.
50'
Daniel Procházka centrem z levé strany nalezl osamoceného Marka Krátkého, který hlavičkoval z velmi dobré střelecké pozice nad.
48'
Petr Výborný je dnes velice aktivní a chce se proti svému bývalému celku jistě ukázat. Střela dnes již vlašimského záložníka zblokována.
46'
Jan Fortelný vzal na sebe rozehrání druhé půle.
46'
První střídání připravil o přestávce trenér Aleš Křeček. Jiřího Miskoviče nahradí Michal Bílek.
46'
V prvním poločase si vytvořily šance oba týmy, přesto gól zatím diváci v Ústí nad Labem neviděli. Těsně před přestávkou mohl Armu poslat do vedení brankou do šatny Daniel Procházka, Hugo Jan Bačkovský se měl na pozoru, a tak platí i nadále bezbrankový stav.

Fauly: 7:5.

Druhý poločas začne přibližně v 19:02 hod.
45+1'
První poločas skončil po nastavení jedenácti sekund.
45+1'
Gólman Vlašimi bude vykopávat od vlastní brány, nastavovat se ale pravděpodobně nic nebude.
45'
Marek Krátký zamířil nad.
45'
Daniel Procházka napřáhl z dálky a mířil k levé tyči! Hugo Jan Bačkovský skokem vyrazil balón na rohový kop.
44'
Přímý volný kop zahrál Ladislav Janda vedle brány.
42'
Marián Tvrdoň na hranici velkého vápna nyní vyrazil skákající míč pouze k Petru Výbornému, který se bývalému celku nepomstil a odkrytou bránu minul.
41'
Youssouf Dao tečoval centr Jana Fortelného do náruče připraveného domácího brankáře.
40'
Vadym Chervak zblokoval přihrávku Václava Proška na roh.
39'
Marek Krátký zahlédl ve velkém vápně Daniela Procházku, který na centr zprava ani hlavou nedosáhl.
37'
Z přímého volného koup Filip Blecha prověřil pozornost Mariána Tvrdoně.
35'
Oliver Janso zleva přestřelil.
34'
Z protiútoku hledal Ahinga Bienvenu Selemani křižnou přihrávkou do velkého vápna spoluhráče, míč skončil v zámezí.
34'
Marek Krátký svým centrem z pravé strany nikoho ze spoluhráčů nenašel.
31'
Youssouf Dao se probojoval ke střele, ze středu se naštěstí pro domácí mýlil.
30'
Branková příležitost pro změnu na opačné straně! Daniel Procházka vybídl ke skórování svého jmenovce Richtera, který pálil do připraveného gólmana soupeře.
28'
Největší dosavadní šance Vlašimi! Ahinga Bienvenu Selemani hledal v předbrankovém prostoru spoluhráče jménem Youssouf Dao, který zblízka minul!
26'
Balón nyní putoval od Daniela Richtera k Danielu Procházkovi a následně na levou stranu, kde stál Oliver Janso. Posledně zmiňovaný přízemní střelou Huga Jana Bačkovského nepřekvapil.
25'
Václav Prošek centroval z pravé strany do pokutového území na nohu Daniela Richtera, který ale nedokázal míč zpracovat.
22'
Asistent rozhodčího se nyní spletl s ukázáním autu, kdy podle jeho praporku měla rozehrávat Vlašim. Hlavní arbitr přisoudil míč Armě a asistent rozhodčího na čáře se hráčům omluvil.
21'
Milan Kadlec přistrčil u půlicí čáry Marka Krátkého, Ondřej Cieslar s použitím píšťalky neváhal.
19'
Vlašim rozehrála rohový kop nakrátko, Marián Tvrdoň nemusel zasahovat.
18'
Youssouf Dao vybojoval rohový kop pro svůj celek.
17'
Vlašim zcela určitě nepřijela hrát do Ústí nad Labem na remízu a snaží se o výpady podél postranní čáry. Domácí zatím pozorně brání.
15'
Po chybě v rozehrávce Vlašimi se míče zhostil Daniel Richter, jenž se s míčem příliš dlouho zdržel na hranici velkého vápna. Následná střela vedle se již minula účinkem, přesto si vysloužila potlesk publika.
15'
Pohledná souhra Marka Krátkého a Lukáše Matějky gólem nekončí, druhý jmenovaný hlavičkoval přímo do připraveného Huga Jana Bačkovského.
14'
Jiří Miskovič nalezl míčem ze standardní situace jen náruč připraveného hostujícího brankáře.
13'
Vadym Chermak fauloval Lukáše Matějku, Arma bude zahrávat přímý volný kop ze zhruba pětadvaceti metrů.
12'
První faul mají na kontě také domácí, když si Marek Krátký před vlastní střídačkou počínal nedovoleně v souboji s Petrem Výborným.
10'
Jan Pavlík z pravé strany nemířil přesně.
10'
Dělovku Petra Výborného z hranice pokutového území zblokoval Václav Prošek.
7'
Hosté trápí soupeře s rozehrávkou, když svěřenci Aleše Křečka nyní dvakrát vraceli míč zpět na Mariána Tvrdoně.
6'
Střelecký pokus Václava Proška z ostrého úhlu neohrozil svatyni Huga Jana Bačkovského.
5'
Zahrozit se snažila také Vlašim, ale domácí defenziva se měla na pozoru.
4'
Jan Pavlík před napadajícími protihráči volil raději hlavičku na vlastního gólmana.
3'
Ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 1:0).
2'
Marek Krátký skákající míč v útočném velkém vápně netrefil podle svých představ, balón skončil vedle brány.
1'
Oliver Janso byl v blízkosti středové čáry faulován Ladislavem Jandou, což hlavnímu arbitrovi neuniklo.
1'
Úvodní výkop obstaral Lukáš Matějka.
1'
Arma nastupuje v bílomodré barvě dresů, Vlašim se představí v dresech zelenobílých. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu černou.
Celá jména sudích a delegátů:

Hlavní rozhodčí:
Ondřej Cieslar.
Asistenti: Petr Antoníček, Michal Pfeifer.

Delegát svazu: Ing. Miroslav Tulinger.
Technický delegát: Jiří Neuberg.
Domácí pro dnešní utkání nastoupí v rozestavení 4-5-1, hosté volí tradiční rozestavení 4-4-2.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Prošek, Brak, Pimpara, Janso – Krátký, D. Richter, J. Peterka (C), Miskovič, D. Procházka – Matějka.
Náhradníci: Lindr – M. Bílek, Šimeček, R. Dvořák, Šup, Valenta, Nágl. Trenéři: Aleš Křeček, Petr Vrabec, Juraj Šimurka.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Bačkovský – Pavlík, Šabanov, Červak, Mil. Kadlec – Janda (C), Fortelný, Blecha, P. Výborný – Selemani, Dao. Trenéři: Erich Brabec, Vasil Boev, Miloslav Brožek.
Náhradníci: Řehák – Plachý, Kučera, Fotr, Skopec, Badocha, Novotný.

Rozhodčí: Cieslar – Antoníček, Pfeifer; delegát: Tulinger; technický delegát: Neuberg.
Úvodní zápasy jara obou mužstev:

FK Fotbal Třinec – FK Ústí nad Labem 1:2 (0:2)

FC Sellier & Bellot Vlašim – SK Dynamo České Budějovice 0:1 (0:1)

Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí favorizují mužstvo FK Ústí nad Labem.
Červené karty:

FK Ústí nad Labem:
Michal Leibl, Jiří Lindr – oba 1 červená karta.

FC Sellier & Bellot Vlašim:
Vojtěch Hadaščok – 1 červená karta.
Žluté karty:

Jiří Miskovič – 7 žlutých karet;
Adam Nágl, Michal Leibl, Michal Bílek, Vojtěch Brak – všichni 4 žluté karty;
Marek Krátký, Jiří Pimpara – oba 3 žluté karty.

Ladislav Janda, Vojtěch Hadaščok – oba 6 žlutých karet;
Milan Piško, Adam Kučera, David Skopec, Daniel Mareček – všichni 4 žluté karty;
Jan Fortelný – 3 žluté karty.
Porovnání brankářů obou mužstev v soutěži:

Jiří Lindr – 2 nuly ze 14 zápasů; 16 inkasovaných branek, 1 červená karta;
Marián Tvrdoň – žádné čisté konto ze 4 zápasů (322 minuty); 8 inkasovaných branek; bez karet.

Patrik Le Giang – 2 nuly ze 12 zápasů; 19 inkasovaných branek, bez karet;
Hugo Jan Bačkovský – 1 čisté konto ze 6 zápasů (528 minut); 5 inkasovaných branek; 3 žluté karty.
Nejlepší střelci obou celků v lize:

Martin Jindráček* – 5 gólů;
Daniel Richter, Lukáš Matějka, Michal Leibl – všichni 3 góly;
Jiří Pimpara, Daniel Procházka, Dominik Šup – všichni 2 góly.

1:2 (0:2)
Branky: 72. Fortelný – 24. D. Richter, 45+2. Leibl.
Rozhodčí: Mikyska – Dobrovolný, Dohnálek.
ŽK: 14. M. Kadlec, 33. Hadaščok, 56. Janda, 68. Piško, 72. Plechatý – 41. Krátký, 70. Miskovič.
Diváci: 706.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

17 zápasů: 9 výher, 1 remíza, 7 proher; skóre 25:24, 28 bodů, 5. místo.

17 zápasů: 5 výher, 6 remíz, 6 porážek; skóre 22:23, 21 bod, 9. místo.
:
Příjemný páteční podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky předehrávky 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR. Hráči FK Ústí nad Labem hostí FC Sellier & Bellot Vlašim.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:00 hod.