Fotbalová národní liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Vítkovice - 28. dubna 2019   17:00

Vlašim
Vlašim
33' Mil. Kadlec
1:0
(1:0)
Vítkovice
Vítkovice
Vlašim
Řehák – Mil. Kadlec, Šabanov, Blecha, Mizerák – Janda, Skopec, Badocha (80. P. Výborný), Kučera (67. Fortelný) – Novotný (34. Plachý), Fotr.
Bačkovský – Dao, Fortelný, J. Štochl, Pavlík, Plachý, P. Výborný.
Danev – Pelikán, Vlček
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Vítkovice
Květon – O. Cverna, Surzyn, Celba (80. Ožvolda), Holiš (63. Praus) – Mikula, Januška, Pašek, Vasiljev – Kaloč, Motyčka.
Simkanič – Praus, Ožvolda, Tilscher, Chvěja.

90+3'
90+2'
U rohového praporku se nyní odehrává závěr zápasu. Vše hraje domácím do karet.
90+1'
Rohový kop pro domácí barvy. Vlašim logicky nikam nechvátá.
90'
Vlašim má míč ve své moci na polovině soupeře. Tři body jsou blízko.
89'
Nastavují se tři minuty.
88'
Vítkovice nemarnily čas a okamžitě se snažili zaútočit. Dlouhý míč se však dostává do moci brankáře Řeháka.
87'
Tak a mohlo být hotovo. Rohový kop sice hosté ubránili, ale následný Kadlecův centr na přední tyči hlavou zasáhl Výborný. Jeho hlavička minula branku!
86'
Vlašim si situaci zopakuje....
85'
Nyní vybojoval Janda rohový kop.
84'
Domácí tým nedokáže udržet míč delší čas na svých kopačkách a hosté cítí stále svou šanci na vyrovnání. Zbytek utkání bude tedy dost zajímavý....
82'
Ve vápně Vítkovic je také nebezpečno, když se do zakončení hnala hned trojice hráčů a před Výborným nakonec zasáhl Květon.
81'
Žlutou kartu dostává David Skopec (FC Sellier & Bellot Vlašim).
80'
Třetí roh domácí ubránili bez potíží.
80'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Josef Celba, přichází Dan Ožvolda.
80'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ondřej Badocha, přichází Petr Výborný.
79'
Řehák na brankové čáře zasahuje a vyráží míč!
79'
Domácí s menšími potížemi rohový kop ubránili. Sudí následně zapískal odkop od branky, ale Blecha přiznal svou teč a bude to rohový kop.
78'
Vasiljev napálil míč a Řehák musí vyrážet na rohový kop.
77'
Jandův centr našel náručí brankáře Květona.
76'
Janda dal hodně těžký balon na svého spoluhráče a byl z toho nebezpečný brejk pro Vítkovice. Nakonec míč uchopil Řehák.
75'
Rohový kop si zkusí domácí fotbalisté....
73'
Vítkovičtí ve druhém poločase výrazně zlepšili svou hru a nyní opět zahrozili, když po prudké ráně zpoza vápna míč jen prolétl nad břevnem!
71'
Zmatek ve vápně ukončil razantním odkopem Shabanov.
70'
Rohový kop si zkusí hosté.
69'
Nový hráč na hřišti Fortelný měl na noze pojistku, když svou ránu točil k tyči. Květon by na míč zřejmě nedosáhl a proto se mu jistě ulevilo, když zamířil vedle branky.
67'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Adam Kučera, přichází Jan Fortelný.
66'
Mizerák zůstal ležet po souboji, ale vypadá to, že bude v pořádku.
65'
Přímý kop v podání Vítkovic přinesl hlavičkové zakončení Cverny, ale míč opět míří vysoko nad branku.
63'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Roman Holiš, přichází Matěj Praus.
62'
Hosté se snaží o vyrovnání, ale Mikulova střela zamířila hodně nad branku.
60'
Dnešní utkání sleduje 403 diváků.
59'
Nyní už to mohlo být 2:0! Domácí postupovali tři na jednoho, ale Badocha nedokázal ideálně zakončit. Míč zůstal ve hře a po tečované ráně Fotra si pro míč došel Květon.
58'
Hosté dokázali nebezpečí eliminovat.
57'
Nepřesná rozehrávka pokazila Vlašimi postupný útok. Nicméně domácí jsou stále na polovině soupeře.
56'
Faul hostujícího hráče dává domácím možnost rozehrát přímý kop na polovině hřiště.
54'
Květon opět zasahuje před domácím útočníkem. Tentokrát jej dokázal opět skvěle připravit o jeho šanci, když míč odehrál do autu.
53'
Domácí poslali dlouhý nákop na Fotra, ale místo domácího útočníka si pro míč došel hostující brankář. A právě dlouhý nákop Květona přinesl závar v domácím vápně, který ukončuje až hvizd sudího.
51'
Domácím hráčům se vstup do druhého poločasu moc nedaří a vypadá to, že domácí vyčkávají s čím přijde soupeř.
49'
Vasiljev hledal přihrávkou ve vápně nabíhajícího Paška, kterého naštěstí pro domácí uhlídal Mizerák!
48'
Roman Holiš se snažil zakončit, ale míč mu skočil a následně již nebylo dostatek času vystřelit.
47'
Janda pokazil rozehrávku, ale včasným návratem dokázal své zaváhání napravit.
46'
45'
44'
Dlouhý míč přímo pro Květoně.
43'
Plachý výborně přebral míč a svým únikem překonal dva protihráče, následně přihrál na Badochu jehož rána pořádně protáhla vítkovického strážce svatyně!
42'
Kaloč nyní hledal ve vápně Vasiljeva, ale druhý jmenovaný byl rychlejší než přihrávka.
39'
Přímý kop Vlašimi přinesl nebezpečí do vápna hostí, ale hráči v červeném dokázali dobře pohlídat soupeře a nebezpečí eliminovat.
38'
Domácím se podařilo získat odražený míč před vápnem, ale Blecha následně poslal příliš dlouhý pas na Badochu.
36'
Na kopačky domácích se vrátil klid a vidíme uvolněnější kombinaci a po jedné z nich je tu rohový kop.
34'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ondřej Novotný, přichází Petr Plachý.
33'
Vlašim právě vstřelila branku!
MILAN KADLEC poslal míč na branku z dobrých třiceti metrů. Jeho rána se otřela o jednoho z obránců a zapadla k tyči.
31'
Domácí lavička podle pokynů připravuje střídání.
30'
Blecha se vydal do útoku a mohl vyslat do samostatného úniku Fotra, ale Mikula dokázal včas zakročit a míč zastavil.
29'
Jandův centr v klidu odhlavičkoval před Kučerou obránce Vítkovic.
28'
Mikula hledal nabíhající spoluhráče, ale přihrávku přečetl Blecha a útočné snažení vítkovických zastavil.
27'
Více do kombinace se začínají dostávat i hosté....
25'
Kučera se nezaobíral kombinací a poslal míč rovnou ze střední vzdálenosti na branku a v hledišti to jen zahučelo. Míč míří vedle branky.
23'
Domácí se stále složitěji dostávají přes obranný val soupeře, který těží ze svého napadání brejky. Na pozoru se tedy musí mít i domácí obrana. Nyní eliminovala snahu Paška s Kaločem.
20'
Vlašimi se nezadařilo svou kombinací ohrozit branku, ale na druhé straně se povedlo ve vápně z otočky vystřelit Surzyn. Jeho rána minula domácí branku a hosté se jen chytají za hlavu.
18'
V pokutovém území Vlašimi si sjednal pořádek Řehák, který si došel pro centrovaný míč z kopaček Janušky.
17'
Dlouhý pas Shabanova na Fotra. Vykopávat bude Květon.
16'
Ani tentokrát se domácím rohový kop nepodařil.
15'
Hosté opět dobře brání. Ovšem budeme svědky dalšího rohového kopu.
14'
Na druhé straně bude rohový kop rozehrávat Vlašim.
13'
Nyní se domácí moc nepředvedli při přechodu do útoku a těžit z toho mohl Kaloč, který se dostal do zakončení, ale jeho slabá rána Řehákovi větší potíže nenadělala.
12'
Vlašimský celek je v úvodu zápasu zatím o něco aktivnější. Hosté se snaží aktivně napadat rozehrávku, což se zatím daří a domácí nemají tolik potřebný klid na rozehrávku.
10'
Rychlá rozehrávka domácích byla spíše na škodu a Vítkovice odvracejí nebezpečí.
9'
Rohový kop pro Vlašim....
7'
Dlouhý nákop směrem dopředu má ve své moci Květon.
5'
Koloč zkusil své štěstí zpoza vápna, ale střela mu nesedla a Řehák neměl práci.
4'
Další akce Vlašimi. Nebezpečný centr nakonec odklidila hostující obrana. Domácí celek zůstal u míče a akci zakončil Kučera střelou vysoko nad branku.
3'
Na druhé straně Kadlec zablokoval střelu Janušky.
2'
Tak hosté také ztratili míč a byla tu velká šance domácích. Fotr našel ve vápně dobře postaveného Adama Kučeru, který krásně střílel na zadní tyč, ale jeho střela nakonec zamířila o pár centimetrů vedle!
1'
Vlašim se snažila kombinovat a najít cestu přes obranu soupeře, ale přihrávka Badochy nebyla zrovna přesná a snažit se mohou hosté.
1'
Hráči obou celků nastupují na hrací plochu.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – Mil. Kadlec, Šabanov, Blecha, Mizerák – Janda, Skopec, Badocha, Kučera – Novotný, Fotr.
Náhradníci: Bačkovský – Dao, Fortelný, J. Štochl, Pavlík, Plachý, P. Výborný.

MFK Vítkovice: Květon – O. Cverna, Surzyn, Celba, Holiš – Mikula, Januška, Pašek, Vasiljev – Kaloč, Motyčka.
Náhradníci: Simkanič – Praus, Ožvolda, Tilscher, Chvěja.

Rozhodčí: Danev – Pelikán, Vlček.
Krásné a trochu chladné odpoledne z Vlašimi, kde se nám pomalu schyluje k zahájení utkání mezi Vlašimí a Vítkovicemi. Hráči obou celků se prozatím rozcvičují na hrací ploše.
Podzimní vzájemný zápas na vítkovickém stadionu dopadl dobře právě pro Vítkovice, které vyhrály 1:0 díky brance Vasiljeva. Vlašim má tedy o další důvod více soupeře na svém stadionu porazit.
Vítkovický celek přijede do Vlašimi v lepším rozpoložení, kdy ve čtvrteční dohrávce 24. kola doma remizovala se severočeským Ústím nad Labem a v letošním ročníku se zatím tým trenéra Balcárka vyhýbá záchranářským starostem. Aktuálně se MFK pohybuje na osmé příčce tabulky se ziskem čtyřiatřiceti bodů.
Jarní bilance Vlašimi zatím nabízí pět remíz a tři porážky. Na jarní výhru blaničtí rytíři stále čekají. Po utkání v Sokolově je jasné, že Vlašimi bude chybět dva zápasy vykartovaný Milan Piško a Erich Brabec naznačil možné změny v sestavě. “Předvedli jsme hodně málo. Na druhou stranu, nám to otevírá možnost i do dalších zápasů, aby si další hráči řekli o to, jestli mohou pokračovat ve druhé lize a ukázali své schopnosti a dovednosti,” uvedl šéf vlašimské lavičky.
Po čtyřech remízách v řadě Vlašim vyrazila v minulém týdnu na půdu Sokolova, kde prohrála 0:2. Osud zápasu byl rozhodnut během prvního poločasu. “Sokolov vyhrál zaslouženě. My jsme prospali první poločas, kdy jsme neplnili to, co jsme si řekli,” hodnotil nevydařený zápas Erich Brabec, který bude se svým týmem v nadcházejícím souboji proti Vítkovicím uspět a na jaře poprvé naplno bodovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.