Fotbalová národní liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Vlašim - 3. srpna 2019   10:15

Pardubice
Pardubice
43' Prosek
1:0
(1:0)
Vlašim
Vlašim
Pardubice
Letáček – Prosek, Toml, Šejvl, T. Čelůstka – Jeřábek (C) – Kohút (81. Mužík), Hlavatý, Solil, Pfeifer (76. Sokol) – P. Černý (89. Zifčák).
Šmíd – F. Čihák, Lee, Kovář, Mužík, Zifčák, Sokol.
Vojkovský – Myška, Bureš
Stadion Pod Vinicí, Pardubice
716 diváků
Vlašim
Řehák – Mil. Kadlec (84. Šabanov), J. Štochl, Broukal, P. Breda – P. Pilík (68. Dias), Skopec (76. Fotr), Blecha, Janda (C) – Svoboda, Jelínek.
Bačkovský – Šabanov, Plachý, Dias, Fotr, Diamé.

Zápas je u konce, Pardubice poráží Vlašim 1:0! Hosté měli velkou šanci penaltou Pilíka, toho ale skvěle vychytal Letáček. Domácí tak berou tři body a alespoň dočasně se posunuli na druhou příčku druhé ligy.
90+3'
90+2'
Václav Svoboda zbytečně fauloval na útočné polovině. U míče tedy budou domácí.
90+1'
Hlavatý už neudržel míč na hrací ploše a tak mají hosté šanci na útok.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90'
V poslední minutě základní hrací době se domácí dopustili faulu na útočné polovině.
89'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Pavel Zifčák.
89'
Černý se při zákroku zranil a domácí zatím hrají v deseti lidech.
88'
Pavel Černý (FK Pardubice) skluzem dohrál Josefa Řeháka a vidí za to žluté napomenutí.
87'
Michal Hlavatý z následného volného kopu našel nohu Jeřábka, který patičkou tečoval míč a ten skončil jen kousek vedle tyče.
86'
Ladislav Mužík se parádně dostal přes Davida Broukala (FC Sellier & Bellot Vlašim), který ho stáhl k zemi a může být rád jen za žlutou kartu.
84'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Milan Kadlec, přichází Ilja Šabanov.
83'
V rohu na útočné polovině si Michal Hlavatý poradil s obráncem, který poté zatáhl za záchranou brzdu a zastavil domácího středopolaře za cenu faulu.
81'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Kohút, přichází Ladislav Mužík.
81'
Petr Breda si zasekl balón do středu a vystřelil na vzdálenější tyč, střela sice ve vzduchu zaplavala, na branku ale nezamířila.
78'
Střela Hlavatého zpoza pokutového území končí vysoko nad brankou Řeháka.
76'
Následuje přestávka na občerstvení.
76'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Pavel Sokol.
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází David Skopec, přichází Oskar Fotr.
74'
Domácí se dostali do dobré šance po chybě v rozehrávce hostů, Kohút ale místo střely volil přihrávku a to se ukázalo jako špatná volba. Následný protiútok Vlašimi musel uhasit až Jiří Letáček.
72'
Hosté se dopustili útočného faulu a tak jejich útočné snažení končí.
68'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Pavel Pilík, přichází Lucas Dias.
67'
Vlašim si ve druhé půli, kromě penalty, nic nevytvořila a je pod permanentním tlakem. Další útok Pardubic po křídle končí narohu.
66'
Dnešní utkání sleduje 716 diváků.
65'
Další centr domácích z levé strany propadl až na Michala Kohúta, který měl hodně prostoru, trvalo mu to ale až příliš dlouho a jeho pokus byl tak zablokován.
63'
Znovu byl vidět Čelůstka, nyní se k němu odrazil míč na hranici pokutového území, následná střela domácího hráče ale branku neohrozila.
62'
Následný roh rozehrál Michal Hlavatý, který našel nohu Kohúta a jeho pokus se štěstím vyrazil Řehák!
61'
Na zadní tyči hlavičkoval Martin Toml, jehož pokus sice šel vedle, bylo to ale s tečí bránícího hráče.
61'
Po faulu na Pavla Černého na útočné polovině zahrával Čelůstka volný přímý kop, který se odrazil od obránce na roh. Tomáš Čelůstka si tedy situaci zopakuje.
59'
Z levé strany si zasekl míč do středu Ladislav Janda, ten se poté snažil vysunout spoluhráče, mezitím ale podklouzl a tak můžou hrát domácí.
57'
Jiří Letáček chytá penaltu! Pavel Pilík napálil míč k levé tyči ze svého pohledu, domácí brankář se natáhl a chytl míč do rukavic!
56'
Václav Svoboda vystřelil nebezpečnou střelu, Letáček vyrazil. Míč se poté odrazil do ruky Čelůstky a rozhodčí ukazuje na penaltový puntík!
56'
Penalta pro Vlašim!
55'
Roh se Čelůstkovi nepovedl, míč se k němu vrátil. Domácí levý bek ho poslal na zadní tyč, kde číhali Kohút s Hlavatým, kteří si ale neporozuměli a balón tak skončil za brankovou čarou.
54'
U pravé postranní čáry si s Bredou pohrál Michal Kohút a vybojoval další kop od rohového praporku.
52'
Domácí zahájili druhou půli podobně jako tu první, i nyní mají velký tlak. Další roh bude rozehrávat Čelůstka.
51'
První centr Čelůstky z rohu se nepovedl. tak to domácí zkusili z druhé strany, odkud poslal míč do vápna Hlavatý. Na konci centru byl právě Tomáš Čelůstka, ten v pádu svou slabší nohou nedokázal nasměrovat míč mezi tři tyče.
50'
Pěkná kombinace Čelůstky s Pfeiferem vyústila v centr do pokutového území, který odvrátil Petr Breda na roh.
47'
Po centru Pavla Pilíka z pravé strany tečoval jeden z domácích míč tak nepříjemně, že proskákal jen pár centimetrů vedle pravé tyče domácí branky. Následuje roh.
46'
Prosek hledal nabíhajícího Michala Kohúta. Přihrávka ale na něj byla příliš vysoká, dokázal ji pouze hlavou tečovat do náruče brankáře.
46'
První poločas utkání mezi Pardubicemi a Vlašimí je u konce. Domácí měli po většinu první půle převahu a ta vyústila v zatím jedinou branku utkání, kterou vstřelil ve 43. minutě Jan Prosek. Východočeši tedy vedou nad hosty 1:0.
45'
45'
Na druhé straně se o rychlou odpověď snažil Pavel Pilík, jeho střílená přihrávka do pokutového území byla tečována obráncem a skončila na autovém vhazování.
43'
Pardubice právě vstřelily branku!
Tak aktivita se domácím vyplatila a zaslouženě se dostávají do vedení! Lukáš Pfeifer obdržel skvělou přihrávku mezi obránce a centrem našel JANA PROSKA, který zakončil k levé tyči a dává tak svůj první gól v dresu východočeského týmu!
41'
Michal Kohút se poté u postranní čáry elegantně dostal přes obránce a založil útok Pardubic. Po skvělé průnikové přihrávce Hlavatý ještě hledal Černého, ten ale ve skluzu zamířil nad branku.
41'
Jelínek si nyní chytře přehodil Martina Šejvla a už se pomalu dostával do zakončení, v tom mu zabránil jeden z domácích hráčů.
39'
Svoboda hledal centrem na zadní tyči Jakuba Štochla, před ním nadzvedl míč Jiří Letáček.
39'
Vlašim má po delší době k dispozici rozehrávku rohového kopu, o kterou se postará Václav Svoboda.
36'
Domácí šli do akce pět na tři. Míč vyvezl Černý, do zakončení se poté dostal Michal Kohút, ten ale trefil jen místo, kde zrovna byl Josef Řehák.
34'
Po ztrátě Pardubic na útočné polovině se Vlašim hnala do rychlého protiútoku, který ale skončil dobrým zákrokem Čelůstky.
32'
Po faulu Tomla hosté zahrávali volný přímý kop, signál ale Vlašimským vůbec nevyšel, Letáček si pro míč vyběhl a vyboxoval ho ze svého pokutového území.
30'
Čelůstka nadýchaným centrem našel hlavu Jana Jeřábka, jeho pokus hlavou mířil k pravé tyči, Řehák byl na zemi včas a chytl míč do rukavic.
29'
Na druhé straně obránce tečoval centr a bude z toho rohový kop Pardubic.
29'
Řehák nyní zariskoval vyběhnutím z branky proti Pfeiferovi, nakonec to ale bylo správné rozhodnutí. Zastavil totiž akci Pfeifera a odkopl míč za Vlašimskou střídačku.
27'
První větší šance tohoto utkání! Čelůstka se na levé straně uvolnil a poslal míč do pokutového území. Míč proskákal až k Černému, který ještě sklepl na Jana Proska, jehož pokus vyrazil brankář Vlašimi!
26'
Vzdušnou přihrávku Hlavatého na Pfeifera vystihl David Broukal, který odhlavičkoval balón do zámezí. Hosté to nyní zkouší dlouhými nákopy na Jelínka, ty jim ale, zatím, nevychází.
22'
Rychlou akci Vlašimi nyní vedl po levé straně Jan Jelínek, toho doběhl Jeřábek a čistě ho obral o balon.
22'
Oproti začátku utkání se hra vyrovnala, oba týmy nyní bojují převážně ve středu pole.
19'
Tvrdou střelou z hranice pokutového území se nyní prezentoval Filip Blecha, míč z jeho kopačky přeletěl i ochrannou síť za brankou domácího celku.
17'
Akce Pardubic po pravé straně Proskovi s Hlavatým moc nevyšla, a tak se k míči na chvíli dostali hosté. Ti se poté provinili proti pravidlům, do další akce se tedy ženou domácí fotbalisté.
15'
Prudký centr Michala Kohúta z levé strany našel jen obránce, od kterého se míč odrazil na rohový kop také na druhé straně.
13'
Letáček si vyběhl pro centr na zadní tyč, míč však podběhl. Hlavou poté zakončoval Ladislav Janda, jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
13'
Centr Pilíka z pravé strany odvrátil Martin Toml na první rohový kop tohoto utkání.
11'
Skopec poslal míč za obranu, kam si nabíhal Jan Jelínek. Domácí brankář situaci dobře přečetl, vyběhl z branky a odkopl míč do bezpečí.
9'
Hosté se dokázali dostat z tlaku domácích a dostali se i do zakončení, jenomže hlavička Ladislava Jandy skončila jen nad brankou Jiřího Letáčka.
6'
Vlašim se stále nedostala k míči na polovině domácích. Do rychlého protiútoku se poté hnal Tomáš Čelůstka, jehož dalekonosná rána neměla nárok na úspěch.
5'
Zajímavou přihrávku za obranu vyslal domácí kapitán, Jan Prosek míč nedokázal udržet na hrací ploše.
4'
Michal Kohút vyslal první střelu tohoto utkání. svou levačkou ale netrefil svatyni Josefa Řeháka a ten bude odkopávat.
3'
Centr Hlavatého z levé strany odhlavičkoval Jakub Štochl. Domácí fotbalisté zůstávají na balónu a pokračují v úvodním tlaku.
2'
Toml se z pozice stopera dostal s míčem až na pravé křídlo. Dával míč pod sebe, kde hledal Solila, před kterým ale zakročil obránce.
1'
Pardubice zahájily utkání s míčem na kopačkách a ihned se usadily na polovině Vlašimi.
1'
Domácí Pardubice nastoupí v tradiční červenobílé, hosté z Vlašimi nastoupí celí v modrém.

FK Pardubice: Letáček – Prosek, Toml, Šejvl, T. Čelůstka – Jeřábek (C) – Kohút, Hlavatý, Solil, Pfeifer – P. Černý.
Náhradníci: Šmíd – F. Čihák, Lee, Kovář, Mužík, Zifčák, Sokol.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – Mil. Kadlec, J. Štochl, Broukal, P. Breda – P. Pilík, Skopec, Blecha, Janda (C) – Svoboda, Jelínek.
Náhradníci: Bačkovský – Šabanov, Plachý, Dias, Fotr, Diamé.

Rozhodčí: Vojkovský – Myška, Bureš.
Vítejte u online přenosu za zápasu 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém se utkají týmy FK Pardubice a FC Sellier & Bellot Vlašim. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.