Angers - Paris SG | ONLINE | 27.5.2017 21:00 | Francouzský pohár 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:6.
Je dobojováno. Vítězem francouzského poháru se stává Paris Saint-Germain. Jeho hráči tak získávají trofej za vítěz poháru. Takže sezóna je pro ně rozhodně úspěšná, i když se jim nepodařilo obhájit titul. Pro Angers utkání skončilo hodně smolně, celý zápas drželi s PSG krok, nakonec však rozhodla vlastní branka Cissokha.
90+3
Konec zápasu.
90+3
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Santamaria, přichází Berigaud.
90+1
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelný závěr tohoto zápasu. Už to vypadalo, že dojde na prodloužení, ale opak byl pravdou. PSG zahrávalo rohový kop, po něm se pak dostal míč před branku Angers, kde si ho nešťastně do vlastní sítě srazil ISSA CISSOKHO a stává se tak smolařem zápasu.
90
Druhý poločas hlavní rozhodčí nastavil o dvě minuty navíc.
90
Po dalším rohovém kopu PSG neuspělo a do dalšího úniku se tak mohou vydat hráči Angers.
89
Rohový kop pro PSG branku Angers znovu neohrozil. Di María poslal míč úplně mimo pokutové území a chytá se pak za hlavu.
88
Verratti se snažil prostrčit míč Cavanimu, to se mu ovšem nepodařilo a rázem tak skončila další šance týmu PSG.
87
Pastore uvolnil po pravé straně Di Maríu, ale druhý jmenovaný pak poslal míč přímo do obrany Angers. Stále se tak skóre nemění a čas kvapem běží. Moc času už oběma týmům nezbývá.
86
Verrattiho střelu se snažil dorážet Di María, ale celou akci zastavil znovu pozorný brankář Angers Letellier.
86
Cavani se dostal do další slibné šance před brankou Angers, ale ten poslal pouze kousek od pravé tyče branky soupeře.
85
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pepe, přichází Tait.
83
Ekambi byl v další dobré šanci, jenže ani tentokráte se skóre nemění. Zatím to vypadá, že zápas spěje do prodloužení.
82
Maxwell si naběhl do blízkosti branky Letelliera, střelou po zemi se ho snažil ohrozit, jenže brankář Angers byl pozorný a míč má ve své moci.
81
Aréola musel znovu do výskoku, aby chytil do svých rukavic vzdušnou střelu Ekambiho.
80
Vstupujeme do poslední desetiminutovky řádné hrací doby, u míče jsou hráči PSG, kteří míří do další akce.
79
Aréola z výskoku chytl míč, který před jeho branku poslal z pravé strany Cissokho. Následovat tak bude odkop od jeho brány.
77
Cissokho doslova sebral míč Pastoremu, jenž se snažil o průnik před branku Angers. To se mu nakonec tedy nepovedlo a u míče znovu bude soupeř.
76
Pastore znovu založil akci PSG, jenomže znovu to bylo pouze do obrany soupeře. Angers se tak zmocnili míče a už s ním míří do útočné akce na druhé straně.
74
Pastore centroval míč z pravé strany, ale poslal ho pouze na hlavu Bamby, který tak odvrátil nebezpečí a míč poslal mimo ohrožení Letellierovy branky.
73
S přibývajícím časem je vidět tlak na obou stranách, jenže ten opět gól nepřinesl. Čekat tak musíme i nadále.
72
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Draxler, přichází Pastore.
71
N´Doye hlavičkoval po centru Manganiho, ale z výskoku poslal míč jen vedle pravé tyče Aréolovy branky. Angers tak zase vystrčili růžky.
71
Cavani byl uvolněn Di Maríou do úniku, ale prvně jmenovaný si nechal míč utéci hodně před sebe a rázem tak z další šance PSG nebylo zhola nic.
70
Po volném přímém kopu se k hlavičce kousek za značkou pokutového kopu dostal Edinson Cavani, jenže míč poslal pouze vysoko nad branku Angers.
69
Domácí Traoré tvrdě poslal k zemi svého soupeře a vyfasoval za to další žlutý kartonek.
68
Hráči Angers vycítili šanci a nyní přidali na obrátkách. Následkem toho byla další jejich akce a po střele Ekambiho znovu úřadovala obrana PSG.
66
Maxwellův centr do vápna zablokovala pozorná obrana Angers, která tak opět podržela svůj tým a s PSG i nadále drží krok.
66
Ekambi nadvakrát střílel na branku Aréoly, ale ten nemusel zasahovat. Pomohla mu totiž obrana PSG a to bude nyní znovu u míče a už míří do útoku.
64
Maxwell nacentroval míč do pokutového území, na něj ale nedosáhl Cavani, který tak spálil další šanci svého celku.
63
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Diedhiou, přichází Bamba.
63
Matuidi hlavičkoval těsně před brankou Angers, ale míč přelétl břevno a skončil daleko za brankou. Hráči PSG nadále buší do vrat Angers, ale zatím je to marné.
61
Cavani s Verrattim si vyměnili míč a posledně jmenovaný se pak opřel do střely, která ovšem skončila opět úplně mimo.
59
Volný přímý kop měli k dispozici ze slibné pozice hráči PSG. K němu se postavil Ángel Di María, který poslal míč do boční sítě Letellierovy branky. Další velká šance PSG.
58
Žlutou kartu dostává Diedhiou (Angers SCO).
57
Další velká šance těsně před brankou Angers. Po střele Matuidiho se vyznamenal znovu Letellier, jenž míč odvrátil mimo ohrožení vlastní branky!
56
Kousek před velkým vápnem se k prudké střele odhodlal Diedhiou, ale ani tentokráte recept na branku Aréoly nenašel.
55
Vysoký míč pro Diedhioua, který si ho nakonec sklepl před sebe, ale se střelou už to bylo horší. Ta skončila mimo tři tyče.
53
Pepe byl nyní otřesen po srážce se soupeřem a chvíli se opět nehrálo. Nakonec ale může pokračovat dále a hráči Angers tak sportovně vrací míč hráčům PSG.
52
Dva rohové kopy nyní zahrávali hráči Paris Saint-Germain, ale ani v jednom případě branku Angers neohrozili.
50
Na druhé straně se netrefil Ekambi a série neúspěšných útoků na obou stranách tak pokračuje i nadále.
48
Di María opět prošel obranou Angers jako nůž máslem, ale těsně před Letellierem svou střelu poslal hodně mimo.
47
Maxwell uvolnil Draxera, ale druhý jmenovaný svou střelu ukvapil. Po ní se pak radovala obrana Angers, která další šanci PSG zastavila.
46
Začal druhý poločas.
Držení míče: 31% – 69%
Střely na branku: 1 – 3
Rohové kopy: 1 – 4
První poločas finálového duelu mezi Angers a Paris Saint-Germain je u konce. V něm měli hráči PSG jasnou herní převahu, ale zúročit ji gólem nedokázali. Uvidíme, co nám přinese další průběh hry. Druhý poločas začne ve 22:10.
45+4
První poločas skončil.
45+3
Aurier podrazil soupeře a je z toho další žlutá karta pro PSG.
45+2
Aréola nyní ze vzduchu chytil nebezpečnou střelu hráčů Angers a poté bude mít odkop od své branky.
45+1
Na Cavaniho mířil další centr, ale ten byl příliš prudký a hvězda PSG na něho nakonec nedosáhla. Do asi poslední akce v prvním poločase se tak vydají hráči Angers.
45
Hlavní rozhodčí nastaví první poločas o dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
45
Aurier vystřelil zblízka na Letelliera, ale míč si cestu do branky nenašel a skončil jen kousek od levé tyče Letellierovy brány.
44
Nakonec je v pořádku a bude tak moci pokračovat ve hře. První poločas se už chýlí ke svému konci a stále jsme branku neviděli.
43
Thiago Motta po souboji se soupeřem upadl k zemi a bude tak potřebovat ošetření.
41
Z tohoto mráčku ovšem nezapršelo a na druhé straně se zrodila další šance pro Di Maríu. Ten po pravé straně unikl všem, ale k přesnější střele se nakonec vůbec nedostal.
40
Nakonec ji Di María dostává a následovat tak bude nebezpečný volný přímý kop jen kousek před velkým vápnem.
38
Di María srazil těsně před velkým vápnem Pepeho k zemi a dlouho se diskutovalo a hra tak neplynula. Hráči Angers se domnívají, že byl měl dostat žlutou kartu.
37
Znovu Di María v akci. V pokutovém území si vyskočil na vzdušný míč po rohovém kopu, ale jeho střela hlavou skončila jen nad brankou Angers.
36
Di María převzal přihrávku od Draxlera, ale jeho střela z otočky se mezi tři tyče nevešla. Opět šance na straně Paříze první brankou zápasu neskončila.
34
Do velkého vápna poslal míč Aurier, ale znovu se dobře postavili obránci Angers, kteří další útok Paris Saint-Germain zastavili.
33
Cissokho centroval míč směrem k brance PSG, ale nikdo na jeho přihrávku tam nebyl. Angers se tak připravili o další slibnou akci na území pařížského celku.
32
Di María utekl po pravé straně obraně Angers, ale nakonec se Cissokho stihl vrátit a celou jeho akci dokázal včas zastavit.
31
Edinson Cavani je stále hodně aktivní a nyní byl v další šanci před brankou Angers. Jenže nebylo by mu to stejně nic platné, byl totiž v ofsajdové pasti.
30
Cavani a po něm také Di María mohli znovu ohrozit branku Angers, jenže obrana byla zase na svém místě. V právě probíhající třicáté minutě tak na úvodní gól tohoto finálového zápasu stále čekáme.
29
Ekambi si naběhl přímo před branku PSG, ale ke střele se nakonec nedostal. Marquinhos se vložil do jeho rány a pomohl tak Aréolovy, že nemusel vůbec zasahovat.
27
Thiago Silva po dalším rohovém kopu dostal míč pod kontrolu, ale dobře ho nezpracoval a tak znovu končí celá akce hráčů PSG.
24
Na druhé straně to zkoušel svou střelou také Draxler, ale ten svou střelu příliš přetáhl a skončila tak opět vysoko nad brankou Angers.
22
Mangani ovšem poslal míč jen do náruče Aréoly, který ho chytá ze vzduchu do svých rukavic.
22
O další akci se nyní postarali hráči Angers, kteří se dostali do blízkosti Aréolovy branky, jenže následoval odkop za zadní čáru a pro Angers je tu také rohový kop.
20
Edinson Cavani spálil další šanci svého celku, který tak opět skóre finále neotevírá. Zatím se hráči Angers s favoritem utkání drží.
19
Vůbec první roh zahrávali hráči PSG, k jeho exekuci se pak postavil Ángel Di María, jenže centrovaný míč branku Angers neohrozil.
17
A po něm byl také v dobré pozici Verratti, jenže jeho přízemní střela obranou Angers neprošla.
16
Další šance agilního Edinsona Cavaniho brankou neskončila. Tentokráte hrála prim také obrana týmu Angers.
14
Pepe se chtěl prodrat mezi obránci PSG a dostat se poté do ohrožení branky Aréoly. Jenomže obrana byla znovu pozorná a Angers do šance nepustila.
14
Nicméně u míče jsou opět hráči v červených dresech a hned se snaží o další průnik před branku Angers.
13
Hned na to střílel doprostřed branky Edinson Cavani, ale jeho střela neměla moc síly a pro Letellliera tak nebyl problém ji zneškodnit.
11
Matuidi dostal přihrávku od Di Maríi a hned se ocitl těsně před brankářem Letellierem, který dalším parádním zákrokem šance Parisu zneškodnil!
10
Další akce PSG byla zmařena, když se ke střele napřáhl Verratti, jenže i jeho projektil byl zablokován.
9
Po něm to pak zkoušel Draxler, ale také jeho centr do vápna byl zastaven. Tentokráte brankářem Angers Letellierem.
8
A znovu se nyní prezentoval Angel Di María, jenž z pravé strany naservíroval míč do pokutového území, jenže celou akci jeho týmu zastavila pozorná obrana.
7
Hráči PSG čím dál více ožívají a hned předvedli další pohlednou akci, jenže Cavani svou střelu poslal jen vedle branky Angers.
5
Draxler poslal k zemi soupeře a hráči Angers tak zahrávali volný přímý kop. Ale ze standardní situace se prosadit nedokázali.
3
Diedhiou to zkoušel sám přes obranný val hráčů PSG, ale neprošel. Poté ještě zpětnou přihrávkou vyzval Ekambiho, ale ani druhý jmenovaný branku PSG neohrozil.
2
A nyní už to byla lepší střela z kopačky Di Maríi, jenž kousek před velkým vápnem vystřelil, ale jeho rána skončila pouze vysoko nad brankou Angers.
2
Následně pak byli u míče hráči v červených dresech, tedy Paris Saint-Germain, ale Matuidi, jenž se napřáhl z dvaceti metrů, branku netrefil.
1
Ekambi z poloviny hřiště poslal míč směrem k brance PSG, jenomže Aurier byl připraven a akci Angers tak dokázal zastavit.
1
Utkání právě začalo.
A před samotným výkopem ještě proběhne minuta ticha za oběti teroristického útoku v Manchesteru. Hráči i rozhodčí nastoupí s černými páskami.
Ještě proběhne focení hráčů a úvodní výkop finále francouzského poháru se už nezadržitelně blíží.
Aktéři obou celků jsou již na hrací ploše a utkání tak bude moci za malou chvíli začít.
Úvodní sestavy:

Angers SCO: Letellier – Cissokho, Traoré, Thomas, Manceau – Santamaria – N´Doye, Mangani, Pepe, Ekambi – Diedhiou
Náhradníci: Bamba, Berigaud, Capelle, Pavlović, Petrić, Sunu, Tait

Paris Saint-Germain: Aréola – Aurier, Marquinhos, Silva, Maxwell – Verratti, Motta, Matuidi – Di María, Cavani, Draxler
Náhradníci: Guedes, Kimpembe, Lo Celso, Pastore, Rabiot, Lucas, Trapp

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Pacelli.
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a fotbalovou zábavu.
Vzájemná utkání

V Ligue 1 se v právě ukončené sezóně utkaly oba celky dvakrát a pokaždé se z vítězství 2:0 radoval pařížský celek. Bude tomu tak i ve finále francouzského poháru?
Paris Saint-Germain

Hosté z Paříže po tom, co neobhájili titul v Ligue 1, kterou nakonec vyhrálo Monako, si budou chtít spravit chuť alespoň ve finále poháru a získat alespoň jednu z tuzemských trofejí. V zápase s Angers budou rozhodně hráči PSG favoritem a na hřišti svého dnešního soupeře se vynasnaží tuto roli naplnit. Uvidíme, jak to nakonec celé dopadne. Zápas si rozhodně nenechte ujít.

Cesta PSG do finále

PSG – Bastia 7:0
PSG – Rennes 4:0
PSG – Niort 2:0
PSG – Avranches 4:0
PSG – Monako 5:0
Angers SCO

Domácí fotbalisté ve finále poháru vyzvou hvězdný Paris Saint-Germain a i když vědí, že proti tomuto celku rozhodně nebudou favoritem, pokusí se pařížský tým alespoň hodně potrápit.

Cesta Angers SCO do finále

Angers – Granville 2:1
Angers – Caen 3:1
Angers – CA Bastia 1:0
Angers – Bordeaux 2:1
Angers – Guingamp 2:0
Hezký sobotní večer přeji všem příznivcům kvalitní kopané. Sezóna ve Francii sice skončila, ale ještě je na programu finále francouzského poháru, do kterého se probojovaly celky Angers SCO a Paris Saint-Germain.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.


Články odjinud