Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Rennais : Lille - 6. února 2019   21:05

Rennais
Rennais
74' Siebatcheu  • 90+1' Siebatcheu
2:1
(0:0)
Lille
Lille
66' Pepe
Rennais
Koubek – Zeffane (72. Siebatcheu), Da Silva, Mexer, Traore – Andre (C) (46. Niang), Grenier – Sarr, Ben Arfa, Hunou (90+2. Gelin) – Bourigeaud
Badiashile – Camavinga, del Castillo, Gelin, Niang, Nyamsi, Siebatcheu
Mikael Lesage – Husseyin Ocak, Stephan Luzi
Roazhon Park, Rennes
Lille
Maignan – Celik, Soumaoro (C), Fonte, Kone – Xeka (83. Soumare), Mendes – Pepe, Ikone, Bamba (90+3. Luiz Araujo) – Leao (22. Dabila)
Koffi – Dabila, Luiz Araujo, Thiago Maia, Pied, Remy, Soumare

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:11.
Je konec! Stade Rennes nakonec postupuje přes Lille do čtvrtfinále francouzského poháru přes Lille, které porazilo 2:1. Už v 19. minutě byl vyloučen hostující Soumaoro a Lille tak hrálo v oslabení. Rennes mělo posléze hned dvě obrovské šance, ale branku vstřelit nedokázala po skvělých zákrocích Maignana.
V 65. minutě přišel šok, jelikož se prosadil Pepe a Lille tak v oslabení šlo do vedení. Ovšem v 74. minutě srovnal Siebatcheu, který byl na hrací ploše dvě minuty a v 90+1. minutě se opět trefil Siebatcheu. Domácí trenér tak měl zlatou ruku při střídání.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Bamba, přichází Luiz Araujo.
90+2'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Hunou, přichází Gelin.
90+1'
Rennes právě vstřelilo branku!
Je to gól a Rennes jde v nastaveném čase do vedení! Centr domácího hráče Nianga lehce tečoval hostující hráč a následně se dokázal prosadit v hlavičkovém souboji THEOSON SIEBATCHEU, který tak dává druhou branku v tomto zápase a to je na hrací ploše ani ne dvacet minut! Asistence: Niang.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
89'
Centr domácího hráče z pravé strany skončil jen v zámezí za bránou Lille.
87'
Siebatcheu se opět dostal ke střele po centru z pravé strany, ale jeho pokus skončil daleko vedle brány.
86'
Nyní skončil balón jen vedle brány Lille a Maignan tak má odkop od své brány.
85'
Následně se k míči dostal Ben Arfa, který vyslal centr, po kterém přišla střela, ale ta byla zblokována. Rennes tak má další rohový kop.
85'
Sarrův centr z pravé strany byl odkopnut do zámezí a Rennes získalo rohový kop.
84'
Centr domácích skončil v moci gólmana Lille a stav je tak stále nerozhodný.
83'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Xeka, přichází Soumare.
82'
Siebatcheu se snažil zakončit uvnitř vápna, ale nakonec zamířil pouze vedle hostující svatyně.
80'
Nyní se nedovoleného zákroku dopustil domácí hráč a hra je tak opět přerušena.
79'
Po centru Sarry se dostal do zakončení Hunou, ale jeho hlavička skončila pouze vedle pravé tyče.
78'
V Rennes dnes dost prší a na trávníku můžeme vidět tvrdé skluzy jako nyní od hostujícího hráče.
77'
Nákop domácího týmu skončil pouze u brankáře Maignana.
76'
Centr hostů skončil jen vedle Koubkovy brány a Rennes tak bude pokračovat.
74'
Je srovnáno na 1:1! Hostující hráč se parádně dostal středem hřiště a posléze posunul míč na Sarra, který jej odcentroval na zadní tyč, kde ho vrátil před bránu Bourigeaud a následně zakončil hlavou THEOSON SIEBATCHEU. Asistence: Bourigeaud.
73'
Hosté se ale následně ocitli v ofsajdovém postavení a Rennes mohou jít dopředu.
72'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Zeffane, přichází Siebatcheu.
71'
Zeffane zezadu stáhl protihráče k zemi a uviděl žlutou kartu.
70'
Zbývá nám posledních dvacet minut a Lille v oslabení vede nad Rennes 1:0.
69'
Nyní si už ovšem domácí poradili s touto standardní situací a dostali balón do bezpečí.
68'
Hosté získali další rohový kop, který jim minule vyšel skvěle.
67'
Domácí chtěli rychle odpovědět, ale dopustili se pouze útočného faulu.
66'
Lille právě vstřelilo branku!
Nakonec je to opravdu gól a Lille tak vede v Roazhon Parku 1:0! Centr Bamby z rohu letěl přesně na hlavu NICOLASE PEPEHO, který svým zakončením z malého vápna nedal Koubkovi šanci. Asistence: Bamba.
65'
Lille ovšem nyní získalo rohový kop, což pro hosty může být šance, jak vstřelit branku.
64'
Nákop domácích skončil pouze v moci brankáře Maignana a nyní toho tak není moc k vidění.
63'
Posléze to zkusil z velké dálky domácí borec, ale jeho pokus byl nepřesný.
62'
Lille se zatáhlo a osm hráčů brání uvnitř svého vápna.
60'
Hodina hry je u konce a stále jsme se nedočkali žádné branky, ovšem Rennes je lepším týmem a navíc hraje od 19. minuty v přesilovce.
58'
Hlavička hostujícího hráče skončila jen vedle domácí brány.
57'
A také Mexer uviděl kartu žluté barvy a na straně domácích se tak nyní hodně barví.
57'
Ovšem s následným centrem si domácí poradili. Posléze ale musel Koubek zasahovat proti nepříjemnému centru, který se stáčel do brány.
56'
Da Silva je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou a Lille tak bude mít šanci ze standardní situace.
54'
Ben Arfa se prodral do šestnáctky soupeře a získal pro domácí mužstvo rohový kop.
53'
Nákop hostů skončil jen v zámezí a Stade Rennes tak bude mít autové vhazování.
51'
Posléze Bourigeaud přerušil rychlý brejk Lille a uviděl žlutou kartu.
51'
A další naprosto obrovská šance domácích, ovšem ta skončila pouze na horní tyči Maignanovy brány, do které poslal svou hlavičku Hunou!
50'
Domácí se dál snaží o vstřelení branky proti oslabenému Lille.
48'
Brankář Maignan měl co dělat, aby vyboxoval centr, který se řítil do jeho brány.
47'
Xeka ještě dostal za tento nedovolený zákrok žlutou kartu.
47'
Hostující hráč se dopustil faulu a Rennes tak má přímý kop z dobré pozice.
46'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Andre, přichází Niang.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:09.
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Ovšem už v 19. minutě byl vyloučen hostující Soumaoro a Lille tak hraje v oslabení. Rennes mělo posléze hned dvě obrovské šance, ale branku vstřelit nedokázala po skvělých zákrocích Maignana.
45+3'
45+3'
Nyní se domácí dopustili faulu ve středu hrací plochy.
45+2'
Následně se ale dostali dopředu domácí, kteří získali autové vhazování.
45+1'
Hosté se sice motali ve vápně soupeře, ale nakonec získali alespoň rohový kop.
45'
Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.
45'
Ovšem rána hostujícího hráče letěla pouze nad horní tyč Koubkovy brány.
43'
Traoré se dopustil faulu blízko svého vápna a uviděl tak žlutou kartu. Lille navíc bude mít přímý kop ze skvělé pozice.
41'
Domácí to se svou dravostí přehnali a dopustili se faulu.
39'
Po rohu se ale už domácí nedostali do vápna soupeře a míč skončil jen v moci gólmana Maignana.
38'
Rennes svírá soupeře a je v tlaku, ale Sarrovo zakončení bylo zblokováno a následuje rohový kop.
37'
Nyní musel být Koubek připraven, jelikož se hostující hráč dostal ke střele.
36'
A ani tentokrát to není gól! Domácí se dostali do další obrovské šance, ale Maignan skvělým zákrokem vyrazil balón, který skončil pár centimetrů vedle tyče!
34'
Opět se tlačil do zakončení Sarr, ale jeho pokus letěl pouze vedle hostující svatyně.
33'
Kombinace se Lille nepodařila a dopředu tak může jít pomalým útokem Stade Rennes.
32'
Pokus o křížný pas domácích skončil jen u hostujícího hráče, ale posléze se k balónu dostalo opět Rennes.
31'
Nyní došlo k menší strkanici na hrací ploše, ale vypadá to, že se vše obejde bez karet.
30'
Ovšem centr letěl jen na hlavu domácího obránce a v první půlhodině hry jsme se gólu nedočkali.
29'
Posléze přišel faul domácích ve středu hřiště a Lille tak má standardní situaci.
28'
Po skvělé kombinaci se ocitl ve velké šanci Sarr, ale jeho zakončení letělo těsně vedle pravé tyče!
27'
Zatím toho příliš nevidíme a u míče je stále Lille, které se ale nemůže dostat středem hrací plochy.
26'
Lille i v oslabení drží míč na svých kopačkách a posléze získalo autové vhazování na polovině soupeře.
25'
Bourigeaud sice stihl míč na hrací ploše, ale jeho centr nakonec skončil pouze v rukou Maignana.
24'
Hostující hráč chtěl z dálky přelobovat Koubka, ale jeho pokus skončil vedle domácí brány.
22'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Leao, přichází Dabila.
21'
Centr domácího hráče z levé strany byl zblokován a dopředu se vydalo Lille, ovšem to se ke střele rovněž nedostalo.
19'
Brankář Maignan ještě uviděl žlutou karty za protesty.
19'
Tak nikoliv žlutou, ale hned červenou kartu dostává hostující stoper a kapitán Soumaoro (Lille OSC) za svůj ošklivý faul, kdy zajel do holeně soupeře!
18'
Domácí hráč je ošetřován na hrací ploše, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.
17'
Soumaoro velice tvrdě zajel do holeně soupeře, za což by měl vidět naprosto jasnou žlutou kartu, ale zatím se řeší především zdraví domácího hráče.
16'
Opět se domácí provinili dost obtížnou a také nepřesnou přihrávkou.
15'
Pas Bena Arfy přes šířku hřiště nakonec skončil v zámezí. Maignan tak bude mít odkop od své brány.
14'
Rennes postupně postupují dopředu, ale Lille předvádí skvělé vysoké napadání.
13'
Centr z nohy hostujícího hráče byl hodně nepřesný a Koubek tak má odkop od své svatyně.
12'
Koubek si připisuje další zákrok proti zakončení hostujícího hráče.
10'
Sarr se snažil projít po pravé straně, ale nakonec ztratil stabilitu a upadl.
8'
Zatím jsou k vidění pouze fauly, kterých se dopouštějí především hráči Lille jako nyní ve středu hrací plochy.
6'
Koubek si připisuje první úspěšný, ale dost lehký zákrok, když hlavička hostujícího hráče neměla razanci a navíc letěla do rukou českého brankáře.
5'
Začátek utkání je dost pozvolný a pro změnu je u balónu Lille.
4'
Nyní je to další faul z hostující strany, tentokrát se jednalo o Fonteho, který se dopustil nedovoleného zákroku ve hlavičkovém souboji.
3'
Lille se dopustilo faulu na polovině Rennes a Tomáš Koubek tak pošle odkop na polovinu soupeře.
2'
Nakonec se rána Bena Arfy točila k bližší tyči, ale míč skončil pouze v boční síti.
1'
Xeka zezadu podkopl Sarra a Stade Rennes tak získalo volný kop z pravé strany.
1'

Stade Rennes FC: Koubek – Zeffane, Da Silva, Mexer, Traore – Andre (C), Grenier – Sarr, Ben Arfa, Hunou – Bourigeaud
Náhradníci: Badiashile – Camavinga, del Castillo, Gelin, Niang, Nyamsi, Siebatcheu

Lille OSC: Maignan – Celik, Soumaoro (C), Fonte, Kone – Xeka, Mendes – Pepe, Ikone, Bamba – Leao
Náhradníci: Koffi – Dabila, Luiz Araujo, Thiago Maia, Pied, Remy, Soumare

Rozhodčí: Mikael Lesage – Husseyin Ocak, Stephan Luzi.
Lille má momentálně fantastickou formu, jelikož slaví už šest výher v řadě. Ve francouzském poháru si ve třetím kole poradilo se Sochauxem, který porazilo 1:0. V dalším a zatím posledním kole vyhrálo v Sete rovněž 1:0. V lize je to paráda, jelikož Lille je naprosto nečekaně na druhém místě se čtyřiceti šesti body a skóre 40:22. V posledním zápase doma rozdrtili Nice 4:0.
Rennes se ve třetím kole francouzského poháru střetlo s Brestem a toto utkání nakonec bylo dramatické, ovšem Rennes to zvládli a vyhráli 3:2. Ve čtvrtém kole se utkalo Rennes se Saint-Pryve a tentokrát vyhráli 2:0. V lize se momentálně nachází ve středu na desátém místě se třiceti třemi body a skóre 31:31. V posledním zápase přivítalo Amiens, které porazilo 1:0. Nejlepším střelcem je s pěti góly Sarr.
V osmifinále Coupe de France se proti sobě utkají týmy Stade Rennes FC a Lille OSC. Naposled se spolu tato prvoligová mužstva potkala minulý rok v srpnu na půdě Lille, které ovšem vyhrálo 3:1. Dnes se ale bude hrát Roazhon Parku v Rennes. Tento stadion nabídne kapacitu pro 29 778 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Mikael Lesage a jeho asistenti Husseyin Ocak a Stephan Luzi. Úvodní výkop je naplánován na 21:05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.