Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Rennais : Orlová - 27. února 2019   18:30

Rennais
Rennais
65' Bourigeaud  • 71' Niang
2:0
(0:0)
Orlová
Orlová
Rennais
Koubek – Traore, Da Silva, Mexer, Bensebaini (76. Doumbia) – André, Grenier – Sarr (86. Laurienté), Ben Arfa, Bourigeaud (79. Hunou) – Niang.
Badiashile – Doumbia, Gelin, Johansson, Del Castillo, Hunou, Lauriente.
Delerue
Roazhon Park, Rennes
Orlová
Renault – Pinaud (77. Ephestion), Cambon, Mutombo, Furtado – Lopy, Demoncy (76. El Khomousti), Avounou – Ziani (61. Lecoeuche), Benkaid, Perrin.
Gallon – Lecoeuche, Ephestion, Talal, El Khoumisti, Le Tallec, Thiam.

Díky gifům od kolegy Jana Hochmana jste v obraze a nic Vám z tohoto utkání neuteklo. Rennes zaslouženě postupuje do semifinále francouzského poháru. Orléans hrál na pokraji svých možností, Koubek však uzamkl svou branku, chytil jednu gólovku a další šance šla těsně mimo tyč. To Rennes vsítilo dva regulérní góly a navrch jim tři branky nebyly uznány pro ofsajd jinak by to bylo pro US Orléans velmi zlé. Hezký večer všem.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:21.
90+3'
90+2'
Tak to jsme snad ještě nikdy nezažil. Ben Arfa ustál několik soubojů, míč Niang prodloužil na spoluhráč a ten ho již uklidil od sítě, nicméně i tato třetí branka Rennesu neplatí pro ofsajd!
90+1'
Laurienté se provinil útočným faulem.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
90'
Mexer včas skluzem ve svém pokutovém území odehrál míč na rohový kop.
89'
Slabou střelu si Koubek doslova vychutnal.
88'
Střelu Nianga po rohovém kopu srazil jeho spoluhráč mimo tři tyče! Zastal tedy činnost obránců US Orléans.
87'
Rohový kop byl rozehrán nakrátko a čerstvý Laurienté vybojoval další roh pro Stade Rennes.
86'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Ismaila Sarr, přichází Armand Laurienté.
84'
Špatné zpracování míče El Khomoustiho tudíž znamená, že neohrozil střelou Tomáše Koubka v brance Rennes.
83'
Do ofsajdové pasti byl chycen hráč Stade Rennes.
82'
Další nepřesný centr v podání hráčů Rennes, ale za tohoto stavu je to vůbec nemusí mrzet.
81'
Přihrávka byla sražena na další rohový kop pro Stade Rennes.
80'
Přímo kop šle pouze do míst, kde byl připraven brankář Renault.
79'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Adrien Hunou.
77'
Střídání v týmu US Orléans: ze hřiště odchází Gauthier Pinaud, přichází Thomas Ephestion.
77'
Nedovolený zákrok, hra se trochu přiostřuje.
76'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Ramy Bensebaini, přichází Sulejman Doumbia.
Střídání v týmu US Orléans: ze hřiště odchází Yohan Demoncy, přichází Fahd El Khoumisti.
75'
Žlutou kartu dostává Ramy Bensebaini (Stade Rennes FC).
75'
Ostrý faul domácího hráče.
74'
Nepřesný centr vůbec neohrozil obranu US Orléans.
73'
Koncovka hostujícího hráče Perrina po uvolnění od Benkaida pouze o centimetry minula tyč Koubkovy branky!
72'
Rennes má rázně našlápnuto do semifinále francouzského poháru.
71'
Rennes právě vstřelilo branku!
Ben Arfa skvěle všechny povodil v pravý čas uvolnil zcela volného M´BAYE NIANGA a ten až nyní zaznamenal regulérní gól a zvyšuje na 2:0!
70'
Laciná ztráta míče pro Orléans ve středu hřiště, která se ukázala jako fatální.
69'
Niang sice pěkně dostal míč do sítě, ale poněkud zbytečně, po dlouhém pasu šlo o jasný ofsajd a gól tak nemůže platit!
68'
Dlouhá kombinace Rennes.
67'
Pinaudova rána ze střední vzdálenosti přeletěla branku Rennes.
65'
Mistrovsky zahrál přímý kop BENJAMIN BOURIGEAUD, který poslal bez váhání míč přímo do sítě branky za zády bezmocného Renaulta – 1:0!
63'
Domácí hráči byli v držení míče, přesto byl odpískán přímý kop po faulu na Bensebainiho.
62'
Střídání v týmu US Orléans: ze hřiště odchází Karim Ziani, přichází Quentin Lecoeuche.
61'
Nepřesný centr Furtada končí za koncovou čárou.
60'
Souboj čistý, ale neskutečnou zbrklostí zkažená rozehrávka Rennes.
59'
Další nebezpečný míč proletěl napříč celým pokutovým územím US Orléans aniž by ho kdokoliv z hráčů zasáhl.
58'
A další nebezpečný míč byl z pokutového území odkopnut razantně za postranní čáru.
57'
Čtyři narážečky byly na Ben Arfu už moc, po pravdě řečeno tu čtvrtou zpětnou nahrávku jsme již nečekal ani já.
55'
Hráči týmu US Orléans se momentálně brání vytrvalému tlaku soupeře s vypětím všech sil.
54'
Žlutou kartu dostává Gauthier Pinaud (US Orléans).
53'
Gauthier Pinaud to přehnal s důrazem v osobním souboji.
51'
Další rohový kop pro Rennes.
49'
Dobrý obranný skluz z původního rohového kopu, je nařízen na hranici pokutového území přímý kop.
47'
Střela Ben Arfy letěla těsně nad břevno možná ho i trochu lízla.
46'
Avounou ukázal dobrou technickou vybavenost a tak dostal od hráče Rennes pořádně na pamětnou za svou troufalost.
46'
US Orléans předvádí na soupeře z nižší soutěže zatím solidní výkon. Regulérní branku jsme neviděli, jelikož branka Rennes od Da Silvy nemohla platit pro dorážku z ofsajdu. Video také odhalilo simulaci Greniera o snahu získat pokutový kop. Druhý poločas začne cca v 19:35 hodin.
45+3'
45+3'
Žlutou kartu dostává Yohan Demoncy (US Orléans).
45+2'
Ziani dobře rozdal míč nalevo, ale jeho spoluhráč to ukázkově zpackal.
45+2'
Přímý kop pro celek Orléans.
45+2'
Průnik Bensebainiho byl zastaven na polovině hřiště jen za cenu faulu.
45+1'
Přihrávka do pokutového území z pravé strany hřiště nikoho v červenočerném nenašla.
45'
44'
Zablokovaná střela domácího hráče a míč je následně odkopnut za postranní čáru.
43'
Před pokutovým územím vše vyřešila obrana Orléans.
42'
Traore nezvládl na hrotu svůj úkol, čemu se nelze divit, jelikož jde o defenzivního hráče.
40'
Videorozhodčí ho na to právě upozornil., penalta se kopat nebude.
39'
Grenier padá po souboji s Cambonem a rozhodčí nařizuje pokutový kop, zjevně nesprávně.
38'
Benkaid si došel pro faul na svou osobu.
37'
Přihrávku Greniera mezi obránce jeho spoluhráč zjevně nepochopil.
36'
Koncovka Rennes se nevešla mezi tři tyče.
35'
Žlutou kartu dostává Joseph Lopy (US Orléans).
35'
Ben Arfu pořádně přibrousil Lopy a zřejmě tak bude dalším hráčem se žlutou kartou na kontě.
34'
Ben Arfa byl faulován u postranní čáry.
33'
Nedovolený zásah hráče v červenočerném dresu.
32'
Benkaid v přečíslení obrany Rennes opět selhal v zakončení.
31'
Ddomací hráč sice skvěle motal obranu soupeře, ale jeho slabou přihrávku před branku sbírá brankář Renault.
30'
Grenier to zkusil z velké dálky přímo na bránu, střela nebyla vůbec špatná, ale zařízení minula.
29'
byla donucena zastavit útok Rennes faulem.
28'
Obrana hostí se nenechala překonat, nicméně o chvíli později............
27'
Rennes opět kombinuje s míčem na kopačkách kolem středového kruhu.
26'
Útok hostí po levé straně u postranní čáry byl včas zatrhnut.
24'
Branka nakonec není uznána pro ofsajd dorážejícího Da Silvy.
23'
Branku posuzuje videorozhodčí.
22'
Rennes po přímém kopu, který byl zahrán Grenierem do břevna hostující branky a odrazil se přímo k domácímu hráči, který jej dorazil do odkryté branky.
21'
Žlutou kartu dostává Hicham Benkaid (US Orléans).
20'
Zianiho úmysl vystihl v pokutovém území obránce Mexer a odvrátil míč z nebezpečných pozic.
20'
Slabá koncovka domácích byla nakonec s tečí tak to značí další, rohový kop.
18'
Domácí hráč je ošetřován přímo na hrací ploše jde pravděpodobně o Ben Arfu.
17'
Faul hostujícího hráče v hlavičkovém souboji.
16'
Žlutou kartu dostává M´Baye Niang (Stade Rennes FC).
15'
V jasné gólové pozici se ocitl Benkaid, jenže byl skvěle vychytán Tomášem Koubkem, odražený míč nedokázal Ziani usměrnit do brankového prostoru a střílel zcela mimo branku!
14'
Traore nedokázal zpracovat míč a ten mu utíká za koncovou čáru.
13'
Rennes sice udává tempo hry, ale nemůže se zatím dostat do nějakého tlaku.
11'
Vzápětí fauloval jasným držením Greniéra, který vyvážel míč.
11'
Avounouvi nevyšel pokus o střelu z voleje.
10'
Domácí hráč byl ve vzdušném souboji faulován.
9'
Domácí hráč to zkusil po pravé straně hřiště, ale v souboji jeden proti jednomu neuspěl.
8'
A domácí hráči si připisují první střelu na branku, která však gól zatím neznamená.
7'
Po rohovém kopu Bourigeauda následovalo nepřesné zakončení jeho spoluhráče mimo branku soupeře.
7'
Po sražení míče obranou bude vzápětí následovat další roh tentokráte z druhé strany hřiště.
6'
První rohový kop pro Stade Rennes.
5'
Rennes se postupnou kombinací snaží dostat na soupeřovu polovinu.
4'
Hráči Orléans dobře zakročili kolem středového kruhu a ujali se míče.
3'
Na polovině hřiště bude Stade Rennes zahrávat volný přímý kop.
2'
Hosté vstoupili do utkání neohroženě a získali pro sebe první rohový kop v utkání.
1'

Stade Rennes FC: Koubek – Traore, Da Silva, Mexer, Bensebaini – André, Grenier – Sarr, Ben Arfa, Bourigeaud – Niang.
Náhradníci: Badiashile – Doumbia, Gelin, Johansson, Del Castillo, Hunou, Lauriente.

US Orléans: Renault – Pinaud, Cambon, Mutombo, Furtado – Lopy, Demoncy, Avounou – Ziani, Benkaid, Perrin.
Náhradníci: Gallon – Lecoeuche, Ephestion, Talal, El Khoumisti, Le Tallec, Thiam.

Caennaise – Orléans 0:2
Stade Rennes FC se ve čtvrtfinále francouzského poháru střetne na svém hřišti s druholigovým US Orléans. Favoritem je samozřejmě domácím tým.