Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Nice - 6. ledna 2019   17:15

Toulouse
Toulouse
40' Diakite  • 45' Gradel  • 68' Dossevi  • 85' Garcia
4:1
(2:0)
Nice
Nice
48' Sacko
Toulouse
Reynet – Adou, Bostock, Diakite, Dossevi, Garcia, Gradel, Jullien, Leya (70. Sanogo), Moreira, Sylla
Mubele Ndombe, El Mokeddem, Jean, Sanogo, Sidibe, Goicoechea
Nice
Benitez – Boscagli (46. Srafri), Burner, Cyprien, Ganago (46. Sacko), Herelle, Jallet, Sarr, Sylvestre (79. Makengo), Tameze, Walter
Clémentia, Pelmard, Makengo, Drame, Mahou, Sacko, Srafri

To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Celek Toulouse zvládl pohárový duel s Nice na jedničku a nakonec doma vyhrál vysoko 4:1. Domácí dnes byli lepším týmem a vyhráli zcela zaslouženě, takže se mohou radovat z postupu do další fáze. Naopak Nice v poháru končí.
90+2'
90+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
87'
Na druhé straně to vzal na sebe Sarr, ale jeho projektil neměl gólové parametry.
85'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Nyní už se ale domácí z rohového kopu prosadili. Po centru se do zakončení dostal MANUEL GARCIA, který vstřelil čtvrtou branku Toulouse.
84'
Je tu další rohový kop pro Toulouse.
82'
Domácí dlouho kombinovali, ale nakonec o míč přišli. Hostům útok také nevyšel. Čas se celku Nice velice rychle krátí.
80'
Ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí jsou ale stále u míče a nikam nepospíchají.
79'
Rohový kop pro Toulouse.
77'
Ale hosté ze svého prvního rohu v tomto utkání nic nevytěžili a stále tak prohrávají o dvě branky.
76'
Rohový kop pro hosty.
75'
Žlutou kartu dostává Sylla (Toulouse FC).
75'
Domácí to měli nyní dobře rozehrané, ale nakonec skončila jejich akce útočným faulem, takže na tahu jsou znovu hosté.
73'
Žlutou kartu dostává Gradel (Toulouse FC).
72'
Domácí drží míč a kombinují. Celek Toulouse nikam nepospíchá, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
70'
Následnou akci Nice zastavil znovu pomezní rozhodčí, ofsajd.
68'
A vypadá to, že je rozhodnuto, protože domácí Toulouse jde po další rychlé akci do vedení 3:1! Tentokrát se ve vápně k míči dostal MATHIEU DOSSEVI, který nechytatelnou hlavičkou překonal Beniteze.
66'
Po bleskové akci se do zakončení dostal jeden z hostujících hráčů, ale s jeho pokusem si pozorný Reynet poradil.
64'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale na další větší šanci stále čekáme. K postupu mají zatím blíže domácí, kteří vedou 2:1.
62'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Po pár divokých minutách se hra uklidnila.
60'
Žlutou kartu dostává Garcia (Toulouse FC).
57'
Domácí se znovu tlačí dopředu. Nice se v posledních minutách pouze brání.
55'
Domácí přidali a je to znát. Nyní už měl Benizet práci, ale se střelou si poradil a stav utkání se tak nemění.
53'
Po zisku míče se domácí hnali dopředu, ale tentokrát z toho byla jen velmi nepřesná střela a od své branky tak bude rozehrávat Benitez.
51'
Celek Toulouse dlouho kombinoval, ale nakonec z toho byl jen útočný faul.
50'
Domácí se hned vydali dopředu, tak uvidíme, zda něco kloudného vymyslí.
48'
Nice právě vstřelilo branku!
A hosté z dobrého vstupu do druhého poločasu vytěžili kontaktní branku. Na konci celé akce byl střídající IHSAN SACKO, který zakončení zvládl a rázem je to 1:2.
47'
Do druhého poločasu vstoupil hostující celek velmi aktivně a od úvodních vteřin se tlačí dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:18 hodin.
První poločas je za námi. Dlouho to byla nuda, žádné šance, ale na konci poločasu se duel rozjel. Domácí vstřelili dvě branky a zcela zaslouženě tak vedou nad Nice 2:0. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.
45+1'
45'
Tak jsem se mýlil, protože v prvním poločase jsme se ještě dočkali jedné branky. Po rychlé akci se prosadil MAX GRADEL a domácí Toulouse vede 2:0! To je parádní závěr prvního poločasu v podání domácích.
42'
Hosté se hned vydali dopředu, ale jejich odpověď nepřišla a vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.
40'
Tentokrát to už domácímu celku vyšlo a na konci prvního poločasu jde do vedení 1:0! Do zakončení se dostal BAFODE DIAKITE, který to zvládl na jedničku.
38'
Už se opět hraje. Domácí šli hned dopředu, ale nevymysleli nic. Stejně dopadl také útok hostů.
36'
Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
34'
A následnou akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
32'
Po delší době se dopředu vydali také hosté, ale ani jejich snažení k ničemu nevedlo.
30'
Míč nyní létá ze strany na stranu a k vidění je pouze mnoho nepřesností, takže nic zajímavého.
28'
Nedočkáme, protože i tentokrát to hosté zvládli a ubránili se.
27'
Je tu další rohový kop pro celek Toulouse. Dočkáme se úvodní branky?
25'
Ani ze svého druhého rohu domácí celek nic nevytěžil. Celek Nice se znovu v pohodě ubránil.
24'
22'
Domácí jsou v posledních minutách lepší týmem, ale do zakončení se nedostávají.
20'
Úvodní dvacet minut bylo velmi opatrných, což se ale očekávalo. V tomto utkání se dá očekávat, že ho možná rozhodne jedna branka.
17'
Obraz hry je stále stejný. Ani jednomu celku se směrem dopředu příliš nedaří, takže stav je i nadále 0:0.
15'
Nyní to domácí zkusili po pravé straně, ale znovu z toho byla pouze nepřesná přihrávka.
13'
Vše podstatné se zatím odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a na první větší šanci i nadále čekáme.
11'
Úvod utkání patřil domácím, ale celek Nice už hru vyrovnal. Je jasné, že nás čeká hodně zajímavý duel.
9'
Nyní sledujeme pasáž, ve které se nic neděje. Oba celky se velmi dobře brání.
7'
Domácí celek je v úvodu utkání aktivnější, tak uvidíme, zda se mu z toho podaří něco vytěžit.
5'
Ale z prvního rohu v tomto utkání nic nebylo a na úvodní branku si tak ještě musíme počkat.
4'
Rohový kop pro domácí Toulouse.
2'
Začátek utkání je zatím velmi opatrný. Ani jeden tým nechce udělat chybu, což je pochopitelné.
1'

Toulouse FC: Reynet – Adou, Bostock, Diakite, Dossevi, Garcia, Gradel, Jullien, Leya, Moreira, Sylla
Náhradníci: Mubele Ndombe, El Mokeddem, Jean, Sanogo, Sidibe, Goicoechea

OGC Nice: Benitez – Boscagli, Burner, Cyprien, Ganago, Herelle, Jallet, Sarr, Sylvestre, Tameze, Walter
Náhradníci: Clémentia, Pelmard, Makengo, Drame, Mahou, Sacko, Srafri.
Poslední vzájemné zápasy

Toulouse – Nice 1:1
Nice – Toulouse 0:1
Toulouse – Nice 1:0
Toulouse – Nice 1:2
TOULOUSE FC hraje samozřejmě Ligue 1. V lize zatím domácí celek nasbíral 21 bodů a nachází se na třinácté pozici, což není špatné. V poháru zatím domácí žádný zápas neodehráli, tak uvidíme, jak si povedou dnes.

OGC NICE hraje také nejvyšší soutěž, tedy Ligue 1. Nice v lize nasbíralo 26 bodů a je na desáté pozici. Hostující celek má ale problém dávat branky, protože v lize zatím odehrál 18 utkání a vstřelil pouze a jen 13 branek, nejméně ze všech celků v soutěži. V poháru celek Nice také žádný duel zatím neodehrál.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský pohár má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Toulouse a Nice. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.