Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Fréjus St-Raphaël - 5. ledna 2020   17:15

Nice
Nice
55' Boudaoui  • 90+2' Ounas
2:0
(0:0)
Fréjus St-Raphaël
Nice
Benítez – Durmisi (73. Coly), Burner, Dante, Nsoki, Cyprien, Myziane (87. Guessand), Lees-Melou, Dolberg, Ounas, Boudaoui (76. Danilo).
Clementia – Coly, Danilo, Cissé, Srarfi, Thuram, Guessand.
Ousseni – Buisson, da Silva (30. Bourigeaud), Delvigne, Fachan, Keita, Marignale, Mouillon, Orinel, Ouchmid, Tlili.
Sissoko – Balmy, Bourigeaud, N'Sondé, Perracino, Russo.

To už je z mé strany vše. Mějte se fajn!
Fotbalisté Nice splnili roli favorita a soupeře ze čtvrté nejvyšší soutěže zdolali 2:0. Domácím hodně pomohlo vyloučení Fachana ve 25. minutě, po němž se už celek Fréjusu jen bránil. Hosté přesto drželi bezgólové skóre až do 55. minuty, kdy se trefil po rohovém kopu Hicham Boudaoui. V samotném závěru pak zpečetil postup Nice Adam Ounas.
90+4'
90+2'
Nice právě vstřelilo branku!
Pojistku na postup domácích dává ADAM OUNAS! Alžírský fotbalista se dostal za záda obránců Fréjusu a tváří v tvář Oussenimu nezaváhal.
90+1'
Hráči Fréjusu už musejí riskovat a poslat vše dopředu. Cestou mohou být dlouhé nákopy a případně nějaká standardka.
90+1'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty!
87'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Myziane, přichází Evann Guessand.
86'
Vynikající výkon dnes předvádí hostující brankář Moyadh Ousseni! Ten vychytal v krátkém sledu Danteho, Dolberga a nakonec i Ounase!
83'
Střely na bránu – 9:1
82'
Opět Cyprien. Domácí hráč to zkusil z ostrého úhlu, brankáře Ousseniho nepřekvapil.
80'
Další příležitost na navýšení domácího náskoku měl Wylan Cyprien. Jeho střela skončila těsně vedle brány Fréjusu.
76'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Hicham Boudaoui, přichází Danilo.
73'
Střídání v týmu Fréjus St-Raphaël FC: ze hřiště odchází Riza Durmisi, přichází Racine Coly.
71'
Do konce utkání schází zhruba dvacet minut. Nice drží těsný náskok, který se ale domácí snaží navýšit.
68'
Riza Durmisi, který přišel do Nice na hostování z Lazia, se mohl zapsat mezi střelce hned při premiéře za svůj nový klub. Z přímého kopu orazítkoval brankovou konstrukci!
65'
Domácí mohli navýšit svůj náskok. Po centru Leese-Meloua zakončoval těsně vedle brány Kasper Dolberg!
57'
Teď už se bude hráčům Nice dýchat lépe. Hosté hrají o deseti a pokud chtějí myslet na vstřelení gólu, nebudou už moci jen bránit.
55'
Po rohovém kopu se už domácí prosazují! Na centr na přední tyč si naskočil HICHAM BOUDAOUI a hlavou překonal brankáře Ousseniho.
55'
Exekuce přímého kopu se chopil Cyprien. Ten trefil jen zeď, která míč srazila na rohový kop.
54'
Nsoki byl před pokutovým územím faulován a domácí tak budou zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.
47'
O přestávce žádný z týmů neprovedl změnu v sestavě. Uvidíme, co nám druhý poločas přinese.
46'
První poločas gól nepřinesl, přestože hostující Fréjus hraje od 25. minutě o deseti. Za faul na Myzianeho byl totiž vyloučen Marc Fachan. Domácí si největší šanci vytvořili pár minut před přestávkou, kdy střelu Leese-Meloua vytlačil na tyč brankář Ousseni.
45+4'
45'
První poločas bude nastaven hned o čtyři minuty!
41'
Se skóre mohl pohnout Pierre Lees-Melou! Jeho střelu však stačil líznout konečky prstů brankář Ousseni, který míč vytlačil na tyč!
36'
Žlutou kartu dostává Pierre Lees-Melou (OGC Nice).
34'
Hosté se po vyloučení ještě více zatáhli. Hráči Nice obehrávají jejich pokutové území, ale dovnitř se kombinací těžko dostávají.
30'
Žlutou kartu dostává Raphael Delvigne (Fréjus St-Raphaël FC).
30'
Hosté reagují na své oslabení taktickým střídáním. Útočníka Sébastiena Da Silvu nahrazuje střední záložník Alexis Bourigeaud.
25'
Velká nepříjemnost pro hosty! Za hrubý faul na Myzianeho na polovině Nice je vyloučen Marc Fachan. Celek Fréjusu tak bude dohrávat o deseti!
23'
Další zajímavá příležitost Nice. Pěkný průnik zakončil Adam Ounas střelou, která minula Ousseniho bránu.
20'
Nebezpečnou střelu Wylana Cypriena vyrazil hostující brankář! Následně spadl po hlavičkovém souboji v šestnáctce Adam Ounas, penalta se však k nelibosti fanoušků Nice nepíská!
17'
Čtvrthodina hry za námi a hosté drží na půdě Nice bezgólový stav. Navíc zatím nepustili favorita do čisté šance.
11'
Fotbalisté Fréjusu se občas snaží alespoň o rušivé protiútoky. Motivaci rozhodně mají, na půdě prvoligisty se chtějí ukázat.
9'
Žlutou kartu dostává Karim Tlili (Fréjus St-Raphaël FC).
7'
Domácí Boudaoui si dělal prostor na okraji pokutového území. Po souboji s protihráčem však skončil na trávníku.
3'
Domácí začali utkání aktivněji. Od jeho začátku mají míč na svých kopačkách oni. Do prvního zakončení se už také dostal Wylan Cyprien, který minul bránu.
1'

OGC Nice: Benítez – Durmisi, Burner, Dante, Nsoki, Cyprien, Myziane, Lees-Melou, Dolberg, Ounas, Boudaoui.
Náhradníci: Clementia – Coly, Danilo, Cissé, Srarfi, Thuram, Guessand.

Fréjus St-Raphaël FC: Ousseni – Buisson, da Silva, Delvigne, Fachan, Keita, Marignale, Mouillon, Orinel, Ouchmid, Tlili.
Náhradníci: Sissoko – Balmy, Bourigeaud, N'Sondé, Perracino, Russo.
OGC Nice:
Nice je už stabilním účastníkem Ligue 1, tedy nejvyšší soutěže. V letošním ročníku patří tomuto celku v tabulce zatím desáté místo. Hráčům ze slunné oblasti se ale před Vánoci dařilo, když ze tří utkání posbírali sedm bodů. Naposledy přehráli na domácím hřišti 3:0 Toulouse.
Fréjus St-Raphaël FC:
Fréjus je účastníkem National 2 – skupiny D, což je čtvrtá nejvyšší úroveň ve Francii. V loňském ročníku si tento klub vedl velmi dobře, když ve své skupině obsadil konečné druhé místo. V této sezóně to ale tak slavné není, když mu v tabulce soutěže patří až desátá pozice. Poslední dva ligové zápasy celek Fréjusu prohrál. Do pohárového souboje s Nice se mužstvo kvalifikovalo díky domácím výhrám 2:1 nad Grenoblem a Alesem.
Vítám tu všechny fotbalové příznivce! Francouzský pohár vstoupil do fáze, do které se už zapojují celky z Ligue 1. Jeden z nich, Nice, v neděli hostí účastníka čtvrté nejvyšší soutěže Fréjus St-Raphaël. Jasným favoritem tedy budou domácí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.