Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Red Star - 18. ledna 2020   13:00

Nice
Nice
27' Danilo  • 29' Ganago
2:1
(2:0)
Red Star
Red Star
90+2' Verdier
Nice
Benitez – Boudaoui, Claude Maurice, Cyprien (68. Pelmard), Danilo, Dante, Dolberg (81. Maolida), Ganago (58. Thuram), Herelle, N'soki, Ounas
Clementia – Guessand, Maolida, Pelmard, Pierret, Thuram, Walter
Clément Turpin – Guillaume Debart, Julien Pacelli
Allianz Riviera, Nice
Red Star
Oberhauser – Bourgaud (77. Michel), Goujon, Hamache, Karamoko, Koukou (81. Chemlal), Mendy, Puyo, Roye, Sao, Verdier (61. Koita)
Charruau – Fontaine, Chemlal, Koita, Labor, Michel, Seidou

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:13.
Je konec. Nice zvítězilo nad Red Star v domácím prostředí 2:1 a postupuje do osmifinále Francouzského poháru! Ve 26. minutě otevřel brankový účet Danilo a o dvě minuty později zvýšil vedení Ganago. Druhá polovina zápasu nebyla moc atraktivní, ale gólu jsme se přece jenom dočkali, když se v 90+2. minutě prosadil z penalty Verdier, ovšem hosté už nedokázali srovnat.
90+3'
90+2'
Red Star právě vstřelil branku! Hostům se v nastaveném čase podařilo snížit na 1:2! K pokutovému kopu se postavil NICOLAS VERDIER, který poslal svou střelu doprostřed brány, zatímco brankář Benitez šel k tyči.
90+1'
Domácí hráč zahrál rukou ve svém vápně a Red Star získal penaltu!
90'
Posléze se domácí útočník ocitl v ofsajdovém postavení.
89'
Red Star se snažil projít po pravé straně, ale nakonec z toho nebylo nic velkého a o vítězi je jasno.
87'
Koita si naběhl do vápna na centr Hamacheho a zakončil z voleje, ovšem minul bránu soupeře.
86'
Nepřesný nákop domácích do vápna soupeře nic nepřinesl a Oberhauser tak má odkop od své svatyně.
84'
Hamache se sice dostal ke střele uvnitř vápna, ale ta mu sklouzla a skončila vedle domácí svatyně.
82'
Nový hráč na hrací ploše Maolida se dostal do úniku, ale při zasekávačce podklouzl a nakonec z toho nic nebylo.
81'
Střídání v týmu Red Star FC 93: ze hřiště odchází Koukou, přichází Chemlal.
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Dolberg, přichází Maolida.
80'
Je před námi posledních deset minut a Nice stále vede nad Red Starem 2:0.
79'
Domácí hráči se nyní dostali hned k několika střelám, ale nakonec ani jedna nešla na bránu.
77'
Střídání v týmu Red Star FC 93: ze hřiště odchází Bourgaud, přichází Michel.
75'
Thuram se po přihrávce spoluhráče dostal do zakončení, ale to skončilo vedle brány.
73'
Bohužel ani není co psát, jelikož domácí bezpečně drží míč na své polovině a rozhodně nikam nepospíchají.
71'
Koita se dostal do velké šance, ale Benitez předvedl skvělý zákrok!
70'
Stále jsou u míče domácí hráči a snaží se projít po pravé straně.
68'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Cyprien, přichází Pelmard.
66'
Nice jasně kontroluje toto utkání a drží míč na svých kopačkách. Bohužel ovšem tento zápas není příliš atraktivní.
64'
Ounas šel k zemi uvnitř vápna, ovšem penalta se pískat nebude.
62'
Domácí hráč N'soki po souboji zůstal sedět na hrací ploše a pravděpodobně bude muset střídat
61'
Střídání v týmu Red Star FC 93: ze hřiště odchází Verdier, přichází Koita.
59'
Karamoko nyní podrazil svého protihráče, ale žlutou kartu nakonec neuviděl, ovšem Nice bude mít k dispozici volný kop z levé strany.
58'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Ganago, přichází Thuram.
56'
Skvěle zasáhl stoper Red Staru a hosté tak mohou vyrazit směrem dopředu po pravé straně.
54'
Nyní se hostující útočník nachytal v ofsajdovém postavení.
53'
Bohužel nám toho momentálně utkání příliš nepřináší, jelikož Nice má pohodlný náskok a směrem dopředu tak nespěchá.
51'
Cyprien si udělal místo pro střelu, ale jeho pokus byl nakonec zblokován.
50'
Centr ze strany domácího celku z levého křídla končí bezpečně v moci brankáře Oberhausera.
48'
Dolberg se snažil patičkou uvnitř vápna posunout míč na spoluhráče, ale to se mu nepovedlo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:02.
První poločas je u svého konce a Nice vede nad Red Starem 2:0. Ve 26. minutě otevřel brankový účet Danilo a o dvě minuty později zvýšil vedení Ganago. Nice tak potvrzuje roli favorita, ale druhá polovina zápasu ještě bude zajímavá.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45'
Velká šance Red Staru po rohovém kopu, ovšem Mendy z bezprostřední blízkosti napálil pouze brankáře!
44'
Po centru z levé strany získal hostující celek ještě rohový kop a může tak snížit stav utkání před poločasem.
43'
Red Star se dostal blíž k vápnu soupeře, ale nedokázal vymyslet nic velkého, ovšem je u míče i nadále.
40'
Momentálně se toho na hrací ploše moc neděje. Nice jako favorit drží míč a snaží se něco vymyslet, ale aktuálně to není nic velkého.
37'
Domácí mužstvo nyní získalo autové vhazování na polovině soupeře a může tak něco vymyslet.
36'
Posléze se dostal ke střele na druhé straně Roye, ale jeho rána letěla nad domácí svatyni.
34'
Nice poslal opět centr do vápna, ale tentokrát to nějakou gólovou situaci nepřineslo.
32'
S následným rohem si ale hostující celek poradil bez problémů.
31'
Opět měl v další akci domácích prsty Claude Maurice, ale střela Dolberga byla zblokována a následuje rohový kop.
30'
Nyní ale mohlo být sníženo, ovšem Benitez předvedl skvělý zákrok a následuje rohový kop pro Red Star!
29'
Nice právě vstřelilo branku!
Nyní je to už 2:0 pro Nice! Claude Maurice dostal balón do vápna, kde na vzdálenější tyči našel volného IGNATIUSE GANAGA a ten zakončil do prázdné branky.
27'
Tentokrát jsme se už dočkali branky, kterou dává domácí celek! Po centru z rohu se míč poodrážel ve vápně až k noze DANILA, který z bezprostřední blízkosti zakončil za záda brankáře Oberhausera.
25'
Posléze se Nice opět dostalo dopředu, ale centr z levé strany jen proletěl vápnem.
24'
Domácí celek získal přímý kop, kterého se ujal Cyprien, ale jeho pumelice orazítkovala horní tyč!
22'
Posléze se dopředu vydal Sao, který se s ničím nepáral a vystřelil, ale jeho pokus byl na hranici vápna zblokován.
21'
Posléze přišel další centr z nohy domácího hráče, ale balón opět uklidil obránce soupeře.
20'
Nyní přiletěl centr z levé strany do vápna, kde se domácí hráč dostal do zakončení, ale to bylo zblokováno.
19'
Nice pomalou kombinací se snaží něco vymyslet, ale bohužel to není nic moc koukatelného a celkově atmosféra na poloprázdném stadionu je špatná.
17'
Sao dostal naloženo od Boudaouia a je ošetřován na hrací ploše. Hra je tak na malou chvíli přerušená.
16'
Red Star po nepřesné přihrávce domácího hráče získal autové vhazování na své polovině.
14'
Opět přišel marný pokus ze strany Nice o střelu z dálky a Oberhauser tak bude odkopávat od své svatyně.
12'
Domácí se snaží nějak vykombinovat soupeře a vstřelit uklidňující první branku, ale zatím se jim to nedaří,
9'
Po centru z rohu se dostal do zakončení hlavou Mendy, ale jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče!
8'
Hosté sice jsou v dnešním utkání outsiderem, ale opět vybojovali rohový kop z pravé strany.
6'
Hostující mužstvo tentokrát získalo rohový kop z levé strany, ale ten nepřinesl nic nebezpečného.
5'
Obránce Red Staru skvěle zasáhl proti střele domácího útočníka.
3'
Opět skončil balón jen za hostující svatyní a gólman Oberhauser tak bude mít odkop.
2'
Domácí se snažili procpat dopředu po pravé straně, ale nakonec z toho nebylo nic moc nebezpečného.
1'

OGC Nice: Benitez – Boudaoui, Claude Maurice, Cyprien, Danilo, Dante, Dolberg, Ganago, Herelle, Nsoki, Ounas
Náhradníci: Clementia – Guessand, Maolida, Pelmard, Pierret, Thuram, Walter

Red Star FC 93: Oberhauser – Bourgaud, Goujon, Hamache, Karamoko, Koukou, Mendy, Puyo, Roye, Sao, Verdier
Náhradníci: Charruau – Fontaine, Chemlal, Koita, Labor, Michel, Seidou

Rozhodčí: Clément Turpin – Guillaume Debart, Julien Pacelli.
Ve 3. kole Nice přivítalo na své půdě Frejus. Ten šel už ve 25. minutě do oslabení, ovšem v prvním poločase jsme se branky nedočkali. Ve druhé půli se ale trefili Boudaoui a Ounas a Nice tak zvítězilo 2:0.
Red Star v 1. kole přešel přes Theix, když jej porazil 3:2. Posléze si rovněž 3:2 poradil také s Vandoeuvre a naposled porazil Chambly 2:1. Tento třetiligový klub tak za sebou má parádní jízdu pohárem.
Před branami osmifinále se proti sobě utkají ve Francouzském poháru týmy OGC Nice a Red Star FC 93. Naposled se spolu tato mužstva utkala v roce 1999 na půdě Nice, které vyhrálo 3:0. Dnes se opět bude bojovat v Allianz Riviera, Nice. Tento stadion nabídne kapacitu pro 35 624 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Clément Turpin a jeho asistenti Guillaume Debart a Julien Pacelli. Úvodní výkop je naplánován na 13:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.