Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Rumunsko : Metz - 6. ledna 2020   20:55

Rumunsko
Rumunsko
6' Dembi  • 77' Fataki  • 88' Diarra
3:0
(1:0)
Metz
Metz
Rumunsko
Monteiro – Oudah, Burel (C), Fourneuf, Sanson, Bassin – Barthelemy (68. N´Chobi), Dembi (85. Rogie), Benzia, Diarra – Sidibé (67. Fataki).
Drais – Fataki, Gabe, Gonel, N´Chobi, Rogie, Sainte-Luce.
Angoula – Henninot, Cravo
Stade Robert Diochon, Le Petit-Quevilly
Metz
Delecroix – Centonze, Boye, Bronn, Delaine – Pajot (64. Gakpa), N´Doram, Angban – Nguette (81. Yade), Diallo (C), Ambrose.'
Úkíddžá – Gakpa, Lo, Mikautadze, Sildialli, Traoré, Yade.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 18:9.
Je dobojováno! Souboj sedmnáctého týmu nejvyšší soutěže a vedoucího celku třetí ligy končí až nečekaně vysokým vítězstvím Rouenu, který proti slavnějšímu soupeři proměnil takřka všechny své šance a po gólech Dembiho, Fatakiho a Diarry může slavit postup mezi dvaatřicet nejlepších týmu Francouzského poháru. Pro mizerně hrající Méty tato soutěž naopak končí a nyní se už mohou zaměřit výhradně na náročný boj o záchranu mezi elitní společností.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Victorien Angban (FC Méty).
90+2'
Účastník třetí ligy klidně může přidat i další zásah. Po drzé kombinaci bude kopat standardní situaci poblíž rohu velkého vápna.
90+1'
Nad rámec druhého poločasu jsou přidány další tři minuty.
90'
Spokojený střelec Diarra byl faulován uprostřed hřiště, jenže následná rozehrávka z půlící čáry znamenala odlet míče za koncovou čáru.
88'
Rouen právě vstřelilo branku!
Ještě jedna gólová třešnička na domácí postupový dort! Ouadah vynikajícím pasem z půlící čáry našel nastartovaného N´Chobiho, který z pravého křídla přihrál pod sebe na MAHAMADOUA DIARRU a ten střelou z jedničky precizně zvýšil už na 3:0.
87'
Jonathan Monteiro si dokonce dovolil riskantní zpracování propadlého nákopu ze středu hřiště. Asi všem hráčům Mét už je jasné, že pro ně účast v poháru dneškem končí.
86'
Prakticky každý centr jasně dokumentuje dnešní zmar Mét. Monteiro velice snadno sbírá jeden balón za druhým.
85'
Střídání v týmu FC Rouen: ze hřiště odchází Fred Dembi, přichází Anthony Rogie.
84'
Fred Dembi byl na ose hřiště zastaven velmi hraničním zákrokem Ouadaha. Rozhodčí Angoula zůstal v klidu a nechal běžet brejk Mét, který končí rozehrávkou od praporku.
83'
Clément Bassin centroval z pravé strany na přední tyč, ale tam se nacházeli jen hráči soupeře. Oběma týmům se dnes standardní situace vůbec nevedou.
82'
Fatakiho finální přihrávku na malé vápno hostující obránci na poslední chvíli překazili. Následuje rohový kop a další šetření času ve prospěch Reuenu.
81'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Opa Nguette, přichází Papa Ndiaga Yade.
80'
Bassin rozehrál standardní situaci, jenže míči nedal dostatek razance a ten víceméně ani nedoletěl dovnitř velkého vápna.
79'
Teď už to budou mít hosté hodně složité. Tento fakt podpořil Delaineho nákop, pro který se zkušeně natáhl zatím bezchybný gólman Rouenu.
77'
Marvin Gakpa rozehrál roh na krátko, jenže následný centr nenadělal v obraně Rouenu žádnou paseku. Domácí se naopak dostali k protiútoku a z něj asi rozhodli o svém postupu! Kader N'Chobi měl moře volného prostoru na pravé straně, odkud vymyslel vynikající přihrávku za obranu a ARCHI FATAKI pravačkou prodloužil míč přes vybíhajícího Delecroixe až do sítě.
76'
Delaine svým centrem minul veškeré spoluhráče číhající v pokutovém území. Hostům se čas na vyrovnání začíná pomalu krátit.
75'
Clément Bassin nastavil hrudník a sklepl letící centr k Monteirovi. Po jeho odkopu však propadlý balón sebrala obrana Mét.
74'
Po dlouhém nákopu se v obležení obránců zničehonic propracoval ke střele střídající Archi Fataki, ovšem Delecroix nijak zasahovat nemusel.
73'
Nguette střílel z větší vzdálenosti, jenže trefil jen nohu spoluhráče Dialla, od které se balón odrazil směrem k Monteirovi.
72'
Kévin N'Doram vložil hlavu do centru z pravého kraje hřiště a jen o malý kousek minul ze svého pohledu pravou tyč! Moc lepších šancí dnes Méty neměly...
71'
Aktivní Thierry Ambrose zaútočil po pravém křídle. Bassin se položil do obětavého skluzu a srazil balón na rohový kop.
70'
Victorien Angban si došel pro faul a u středového kruhu. Hned po rozehrávce pro změnu Abdelali Ouadah atakoval Nguettea a řekl si tím o žlutou kartu.
68'
Střídání v týmu FC Rouen: ze hřiště odchází Nicolas Barthelemy, přichází Kader N'Chobi.
67'
Střídání v týmu FC Rouen: ze hřiště odchází Adama Sidibé, přichází Archi Fataki.
66'
Další akce s Ambrosem v hlavní roli. Hostující útočník si ale dal míč daleko od nohy a pak už neobešel vracejícího se Fourneufa.
65'
Thierry Ambrose dostal míč do křídla, ovšem křižnou střelou z levé strany o nějaký ten metr minul vzdálenější tyč Monteirovy brány.
64'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Marvin Gakpa.
63'
Zápasu stále chybí nějaké zajímavější momentky. Domácím fanouškům jejich absence ale vadit nemusí, Rouen je stále blíže cennému postupu přes účastníka Ligue 1.
62'
Paul Delecroix včas vyběhl z branky a zastavil letící centr ještě předtím, než se k balónu stačil natáhnout Adama Sidibé.
61'
Držení míče: 43 % – 57 %.
60'
O střílený centr z nulového úhlu se postarala dvoučlenná zeď. Útočná akce Rouenu pak ještě chvíli pokračovala, ale míč už se do pokutového území nedostal.
59'
Thomas Delaine nestíhal v rychlostním souboji o volný balón a na hranici vápna nedovoleně vrazil do Barthelemyho. Hosté mají velké štěstí, že je místo penalty nařízena jen běžná standarkda z takřka nepalebného úhlu.
58'
Ani další standardka se ale hostům vůbec nepovedla. Vysoký pas z hloubi pole doplachtil až do dlaní Jonathana Monteira.
57'
Hra je v posledních minutách až nehezky rozkouskovaná. Nyní se nějakou dobu nehraje kvůli nedovolenému zákroku na Ambroseho.
56'
Sklepnutý centr ze standardní situace nenadělal bránícímu Rouenu žádné problémy. To samé platilo po nákopu letícímu k Monteirovi.
55'
Ze zaplněných tribun míří směrem do hřiště poměrně hustý dým. Žádné přerušení zápasu se však zatím nekoná.
54'
Alžirský krajní bek házel míč až k hranici velkého vápna. Domácí ale znovu faulovali a okamžitě se stáhli do obranného bloku.
53'
Abdelali Ouadah zkazil centr z pravé strany. K mírné spokojenosti publika získal pro Rouen alespoň autové vhazování.
51'
Znovu je pískáno proti Sidibému, který podle názoru sudích fauloval ve středovém kruhu. Na obrazu hry a převaze Mét se nic nemění.
50'
Ani v úvodu druhého poločasu to na hřišti není žádná velká divočina. Hned po autu nyní fauloval Adama Sidibé.
49'
Ofsajd a v něm Ambrose, který je vidět rozhodně více než na druhé straně operující Opa Nguette.
48'
Thierry Ambrose se ambiciózně vrhal po centru z pravého křídla. Střela z voleje byla efektní, ale zároveň velice nepřesná.
47'
Ani jeden z trenérů před začátkem druhého poločasu nestřídal, takže na obou stranách pokračujeme v původních základních sestavách.
46'
Je za námi první poločas, ve kterém se všechno zajímavé vešlo do úvodní desetiminutovky. Už v šesté minutě se tým hrající třetí nejvyšší soutěž dostal Dembiho zásluhou do vedení, o které mohl přijít hned vzápětí. Diallo svou šanci ale neproměnil a ve zbylém průběhu už to bylo jen marné dobývání dobře fungující obrany Rouenu.
45+2'
45+1'
Thomas Delaine ztratil stabilitu u postranní čáry a s ní i balón, jenže domácí fotbalisté ho jednou z mnoha chyb Métám okamžitě vrátili.
45'
Nastavují se 2 minuty.
44'
Ani od Mét to ale není bůhvíjak kvalitní výkon. Přetažený nákop z hloubi pole nyní skončil až u brankáře Monteira.
43'
Uteklo jen pár vteřin a Rouen se opět zmohl jen na odevzdání balónu. Takto si tým z Normandie hodně zahrává.
42'
Další menší chybička od Benzii, který neuklidil situaci z pohledu domácího týmu a ten kvůli tomu zůstává pod značným tlakem.
41'
Na přímou střelu to přece jenom bylo trochu daleko, takže Barthelemy jen nakopával a míč proletěl nad hlavami všech hráčů až do autu.
40'
Sidibé to vzal na sebe a neohroženě se pokusil prodrat přes hostující obranu. N´Doram ho nakonec fauloval a je z toho přímý kop.
39'
Pokus o překvapivou kolmici skončil u Delecroixe, po jehož dlouhém výhozu už znovu pádí do útoku hosté z Mét.
38'
Centonzeho centr z pravé strany se snášel k zadní tyči. Monteiro se pro balón ale natáhl a zamezil jakémukoli vzrušení.
37'
Už několikátá zbytečnější ztráta Mét. Jeden z hráčů nepřesně předával míč Centonzemu a vhazovat tak bude moci Clément Bassin.
35'
Už podruhé skončil rohový kop z pravé strany u Dialla, který úspěšně vypomohl obraně Mét. Po špatném nákopu Bassina si míč sebral Delecroix.
34'
Po delší době vyrazil kupředu i Rouen. Prudký centr z pravé strany schytal do hlavy Boye a přesměroval míč na rohový kop.
33'
Hosté si ale příliš nerozuměli a hra bude pokračovat autovým vhazováním Ouadaha v klidném středu hřiště.
32'
Mustapha Benzia trochu neuváženým nákopem odevzdal míč Métám, které díky tomu pokračují v územní převaze.
31'
Utkání se dostalo do malinko hlušší fáze. Už přes dvacet minut čekáme alespoň na náznak výraznější šance.
30'
Držení míče: 44 % – 56 %.
28'
Fabien Centonze se snažil zpracovat míč u postranní čáry, když se na něj přilepil Bassin. Z těsného souboje resultuje aut pro Rouen.
27'
Bassinův neadresný nákop se stal snadnou kořistí pro hostující defenzivu, která pomalu zakládá nějaký ten protiútok.
26'
Domácí gólman po zmíněném zásahu spadl z výšky na záda, nicméně po krátkém ošetření bude moci pokračovat ve hře bez vážnějších následků.
25'
Jonatham Monteiro si hlasitě zakřičel a přes srážku se spoluhráčem Burelem precizně schoval letící centrovaný balón do rukavic.
24'
Ambroseho drzý průnik zastavil dobře provedený obráncův skluz, ze kterého vyplynul rohový kop pro Méty.
23'
Mahamadou Diarra dobře načasovaným pasem vysunul Sidibého, který ale předvedl technickou nedokonalost a míč mu utekl mimo výseč.
22'
Další prodleva kvůli zdravotním problémům. Ve vzdušném souboji tentokrát inkasoval bolestivou ránu do zad hostující záložník Vincent Pajot.
21'
Monteiro nedostal ideální malou domů, a tak musel pořádně natáhnout krok, aby zamezil nějaké té fatální chybě.
20'
Na hrací ploše zůstává s bolestivou grimasou ležet Clément Bassin, do kterého jeden ze soupeřů zajel nevybíravým skluzem. Hra je na malou chvíli přerušena.
19'
Díky zásahu ruky získaly Méty standardní situaci, ovšem Monteiro poněkud riskantním způsobem centr zleva vyrazil.
18'
Nicolas Barthelemy využil volného prostoru před sebou k navedení míče na pravačku. Střele z dálky však chybělo hodně přesnosti.
17'
Nepovedený centr u přední tyče zpacifikoval Diallo a balón se během krátké chvíle přesunul až na druhý konec hřiště k Monteirovi.
16'
Sidibé se neprodral přes obránce k centru z pravého kraje. Domácí dostávají k dispozici alespoň výhodu rohového kopu.
15'
Snadná práce pro sedmadvacetiletého domácího gólmana Jonathana Monteira, kterému vletěl do náruče centr podél koncové čáry.
14'
Thomas Delaine zvládl rychlostní souboj na křídle a pustil míč za koncovou čáru, což znamená rozehrávku od hostující branky.
13'
Centonze chyboval ve snaze přenést míč na levou stranu. V protiakci Rouenu centroval Bassin, ale zadní řady Mét si u Delecroixe poradily.
12'
Urostlý hrotový útočník Adama Sidibé si v souboji pomohl nedovoleným zákrokem, hosté rozjíždí další akci ze středu pole.
11'
Vstřelený gól domácí fotbalisty do žádného dalšího laufu nedostal, Méty převzaly iniciativu a rády by co nejrychleji vyrovnaly.
10'
Vincent Fourneuf si věděl rady proti centru hledajícího Dialla. Zkušený obránce zakopl míč za postranní čáru.
9'
Na řadu přišel rohový kop, ovšem s jeho bráněním už domácí defenziva žádné starosti neměla. Míč skončil až u Delecroixe.
8'
Změnit to mohl Habibou Diallo, který si v souboji zpracoval těžký míč, ale střelou z úhlu brankáře Monteira prostřelit nedokázal.
7'
Tým hrající třetí nejvyšší soutěž tak hned v úvodu dostal účastníka Ligue 1 pod značný tlak. Métám vstup do zápasu hrubě nevyšel.
6'
Za svlečení dresu při bouřlivé oslavě si Fred Dembi vysloužil žlutou kartu.
6'
Domácí se v šesté minutě dostávají do vedení! Bassin vybojoval aut a sám jej na vlastní půlce rychle rozehrál. Poté narazil Diarrovi, po jehož pasu Sidibé přenesl těžiště na pravou stranu a FRED DEMBI chytrým obloučkem zabránil dobíhajícím obráncům odhlavičkovat míč do bezpečí.
4'
Dylan Bronn hlavou odvrátil centr z pravé strany a poté už musela domácí akce skončit, protože Barthelemy si při zpracování balónu pomohl rukou.
3'
První desítky vteřin se nesou v duchu soubojů v přehuštěném středu hřiště. Rouen se přes něj nemůže přiblížit brance Paula Delecroixe.
2'
O úvodní výkop zápasu se postarali domácí, kteří nastupují v červených, zatímco hosté v bílých dresech.
1'

FC Rouen: Monteiro – Oudah, Burel (C), Fourneuf, Sanson, Bassin – Barthelemy, Dembi, Benzia, Diarra – Sidibé.
Náhradníci: Drais – Fataki, Gabe, Gonel, N´Chobi, Rogie, Sainte-Luce.

FC Méty: Delecroix – Centonze, Boye, Bronn, Delaine – Pajot, N´Doram, Angban – Nguette, Diallo (C), Ambrose.
Náhradníci: Úkíddžá – Gakpa, Lo, Mikautadze, Sildialli, Traoré, Yade.

Rozhodčí: Angoula – Henninot, Cravo.
Pohárové utkání Rouen – Méty začíná ve 20:55 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít. Myslím si, že se máme na co těšit.
FC Méty hraje francouzskou nejvyšší soutěž, tedy Ligue 1. V té si hostující celek zatím nevede úplně nejlépe, protože po devatenácti zápasech má 17 bodů a nachází se až na sedmnáctém místě. V poháru zatím Méty neodehrály ani jeden zápas, tak uvidíme, jak si povedou dnes.
FC Rouen hraje třetí nejvyšší soutěž, kde si ale vede skvěle. Po patnácti zápasech má 34 bodů a je na první pozici, když má na druhý celek náskok čtyři body. Domácí se spoléhají hlavně na skvělou obranu, protože z patnácti zápasů inkasovali pouze devětkrát. V poháru už domácí celek odehrál dva zápasy. Nejdříve porazil Gravelines 3:2 po prodloužení a poté porazil 1:0 Orleans.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský pohár má na programu další zápas, ve kterém na sebe narazí Rouen a Méty. Mírným favoritem je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:55.