Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Parma : Frosinone - 5. prosince 2019   18:00

Parma
Parma
20' Siligardi  • 90+2' Hernani
2:1
(1:0)
Frosinone
Frosinone
71' Trotta
Parma
Colombi – Laurini, Dermaku, Brugman, Gagliolo – Barillà (63. Kucka), Pezzella, Hernani – Siligardi (90. Darmian), Adorante (72. Kulusevski), Sprocati
Iacoponi, Artistico, Darmian, Kucka, Kasa, Kulusevski, Alastra, Corvi, Balogh
Frosinone
Iacobucci – Salvi, Szymiński, Capuano (62. Brighenti) – Paganini, Tribuzzi, Vitale, Haas, Eguelfi (89. Zampano) – Matarese (69. Citro), Trotta

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, Parma v dnešním pohárovém utkání potvrdila roli favorita a druholigové Frosinone porazila 2:1, byť to bylo šťastné vítězství, kdy rozhodovala proměněná penalta v nastaveném čase. Jinak si ale domácí postup zaslouží, po celou dobu zápasu byli o něco lepším týmem.
90+5'
90+4'
Nastavená čtyřminutovka se chýlí ke svému závěru.
90+2'
Parma právě vstřelila branku!
HERNANI s přehledem proměňuje pokutový kop a pravděpodobně rozhoduje o postupu svého týmu.
90+1'
Po rohovém kopu svalil bránící Paganini útočícího hráče a je z toho pokutový kop!
90'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Siligardi, přichází Darmian.
89'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Eguelfi, přichází Zampano.
87'
Domácí rozehráli, ale vše končí útočným faulem na gólmana Iacobucciho (Frosinone).
85'
Bránící Fabio Eguelfi (Frosinone) odkopl míč na roh, ten domácí rozehrají z pravé strany.
83'
Také Brugman netrefuje branku Frosinone, domácí pálí ze všech možných pozic, ale zatím je to marné.
82'
Kulusevski (Parma) ani na druhé straně Citro netrefují branku.
81'
Domácí měli k dispozici dva rohové kopy, ale ani jednou Iacobucci zasahovat nemusel.
79'
Parma jde dopředu po pravé straně, ale domácí jakoby vypadli z tempa, po vyrovnávacím gólu.
78'
Alessio Tribuzzi (Frosinone) to zkusil zpoza vápna, Colombi s obtížemi chytá.
76'
Míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
74'
Zajímavý vývoj zápasu... Parma má viditelnou převahu, ale hosté přesto ze své snad jediné opravdu gólově šance dokázali srovnat...
72'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Adorante, přichází Kulusevski.
71'
Frosinone právě vstřelilo branku!
Eguelfi poslal centr do vápna Parmy, kde si míč zpracoval MARCELLO TROTTA, který také následně pohotově, z otočky, vypálil a gólman Parmy již neměl moc šancí zasáhnout, leda by ho míč trefil, což se nestalo.
70'
Je před námi posledních dvacet minut zápasu, v němž mají domácí převahu a zatím celkem v poklidu hájí těsné vedení.
69'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Matarese, přichází Citro.
68'
Útočným faulem končí akce Frodinone, provinil se Vitale.
67'
Velmi povedený přímý kop domácích, který Iacobucci dokázal vytěsnit.
66'
Protiútok Parmy zastavují hosté pouze za cenu faulu na vlastní polovině, volný kop pro domácí.
64'
Hosté zkouší rychlou útočnou akci a vyšlo to, Alessio Tribuzzi střelou z pravé strany vystrašil domácího gólmana.
63'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Barillà, přichází Kucka.
62'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Capuano, přichází Brighenti.
60'
Sprocati (Parma) prověřil brankáře Iacobucciho střelou zpoza vápna, kterou gólman Frosinone jen tak tak vyráží.
58'
Paganini (Frosinone) poslal z pravé strany centr do vápna, na který si naběhl Matarese, který ale branku netrefil.
56'
Andrea Adorante (Parma) to zkusil z levé strany, odkud se snažil zakroutit míč do branky, což se mu ale nakonec nepovedlo.
54'
Gaston Brugman (Parma) fauluje na polovině soupeře, míč pro Frosinone.
53'
Od Iacobucciho (Frosinone) začíná další rozehrávka.
52'
Ale dopadlo to tak, jak se asi dalo čekat, hosté nejsou schopni ohrozit branku Parmy a dopadlo to tak i nyní, kdy se z přímého kopu netrefují.
51'
Luca Paganini (Frosinone) faulován na polovině Parmy, standardka pro hostující tým.
50'
Naopak Parma je schopna zaútočit a to jí zatím odděluje od svého soupeře, který toho moc schopen není.
49'
Frosinone se dopouští zbytečných chyb, domácím v podstatě jen stačí čekat na to, až hosté udělají chybu.
48'
Frosinone s míčem na polovině soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
První poločas končí vítězstvím favorizované Parmy, která se ujala vedení ve 20. minutě zásluhou pěkného gólu Siligardiho. To byla asi to jediné pěkné v první půli. Jinak byl k vidění hodně slabý fotbal, odehrávající se většinou kolem půlící čáry, se spoustou laciných ztrát míče.
45+1'
45'
V poslední minutě řádné hrací doby prvního poločasu mají domácí výhodu volného kopu z levé strany.
44'
Nepřesný odkop od branky Frosinone, Iacobucci se omlouvá svým spoluhráčům.
42'
Rychlá akce domácích končí hodně nepovedeným pasem Sprocatiho na Sligardiho, míč letí do autu.
41'
Malá domů v podání Frosinone, Iacobucci rychle rozehrává.
40'
Posledních pět minut prvního poločasu tohoto pohárového utkání, v němž zatím favorizovaná Parma potvrzuje roli favorita.
38'
Frosinone pod tlakem, domácí se snaží napadat rozehrávku soupeře a jsou v tom docela úspěšní.
36'
Hraje se ve středu hřiště, Frosinone ztrácí míč.
35'
Iacobucci (Frosinone) vykopává od své branky, míč míří na polovinu Parmy.
34'
Nebude, alespoň pro tentokrát ne, Luca Siligardi (Parma) totiž trefil jen bránícího hráče ve zdi.
33'
Vzápětí získávají další takovouto standardku, bude z toho druhý gól Parmy?
32'
Zajímavá standardka pro Parmu, domácí rozehrají ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky.
31'
Je za námi první půl hodina hry, která nabídla velkou fotbalovou nudu. Zápas má i nulovou kulisu, je to opravdu hodně slabý fotbal.
29'
Giuseppe Pezzella (Parma) fauluje na polovině Frosinone, které tak získává míč.
28'
Frosinone se ale po inkasovaném gólu dostalo pod tlak a nyní je to Parma, kdo udává tempo hry.
27'
Nepřesnou střelou zpoza vápna končí útočná akce domácích.
26'
Luca Paganini (Frosinone) fauluje na pravém křídle, míč pro Parmu.
24'
Nepřesná rozehrávka hostů, míč letí do autu, vhazovat budou domácí, z pravé strany, na polovině soupeře.
23'
Míč končí v rukavicích Iacobucciho (Parma), který rozehrává na levou stranu.
22'
Giuseppe Pezzella (Parma) faulován na polovině Frosinone, volný kop pro domácí.
20'
První gól dávají domácí, LUCA SILIGARDI si navedl z pravé strany míč k vápnu a parádní střelou na vzdálenější tyč nedal brankáři Iacobuccimu šanci.
19'
Při volném přímé kopu Frosinone míří míč nad branku Parmy, domácí gólman ještě nemusel zasahovat.
18'
Sprocati (Parma) nezachytil míč na levém křídle a hrát tak mohou hosté.
16'
Zatím je to hodně opatrný fotbal z obou stran.
14'
Domácí již rozehráli, vybojovali roh z pravé strany, který také již rozehráli, ale bez valného úspěchu.
13'
Andrea Adorante (Parma) faulován na polovině Frosinone, volný kop pro Parmu.
12'
Simone Colombi (Parma) s míčem u své branky, následuje rozehrávka na pravou stranu.
11'
Registrujeme první střelu na branku, Giuseppe Pezzella to zkusil z levé strany, zpoza vápna, Iacobucci ale jeho střelu dokázal zneškodnit.
10'
Nepřesným centrem z pravé strany končí akce domácích.
9'
Parma s míčem u půlící čáry, zatím toho moc domácí nepředvedli.
7'
Znovu je Frosinone na polovině Parmy.
6'
A znovu je k vidění snaha Frosinone na polovině Parmy, zatím je výkon druholigových hostů.
5'
Nepřesným centrem z levé strany končí akce Parmy, míč pro hostující tým.
4'
Na polovině Parmy ztrácejí hosté míč a stahují se zpět k půlící čáře.
3'
Míč na polovině Frosinone, které je zatím o něco aktivnější.
2'
Alessandro Iacobucci (Frosinone) rozehrává od své branky, hosté se dostali na polovinu Parmy.
1'

Parma Calcio 1913: Colombi – Laurini, Dermaku, Brugman, Gagliolo – Barillà, Pezzella, Hernani – Siligardi, Adorante, Sprocati
Náhradníci: Iacoponi, Artistico, Darmian, Kucka, Kasa, Kulusevski, Alastra, Corvi, Balogh

Frosinone Calcio: Iacobucci – Salvi, Szymiński, Capuano – Paganini, Tribuzzi, Vitale, Haas, Eguelfi – Matarese, Trotta
Náhradníci: Dionisi, Beghetto, Ariaudo, Bastianello, Maiello, Novakovich, Gori, Brighenti, Bardi, Ciano, Citro, Zampano.
Vítěz tohoto utkání si zajistí postup do osmifinále a favoritem na postup je domácí Parma, účastník nejvyšší fotbalové soutěže v Itálii. Naproti tomu Frosinone, po loňském sestupu, bojuje o patro níže a není to žádná sláva. Aktuálně je totiž až desáté, tedy v polovině tabulky. Oba týmy si pozice vyměnily, zatímco Parma putovala do Serie A, Frosinone po loňské sezóně putovalo ze Serie A do Serie B...
Parma, coby prvoligový nováček, si zatím vede nad očekávání dobře. Po čtrnácti odehraných kolech je na skvělém osmém místě, mj. před AC Milán nebo Fiorentinou, pouze s dvoubodovou ztrátou na Neapol.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 4. kola italského poháru, v němž PARMA CALCIO 1913 přivítá na svém stadionu FROSINONE CALCIO.