Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Fiorentina - 20. dubna 2022   21:00

Juventus
Juventus
32' Bernardeschi  • 90+4' Danilo
2:0
(1:0)
Fiorentina
Fiorentina
Juventus
Perin – De Sciglio (80. Cuadrado), de Ligt, Bonucci, Alex Sandro – Danilo, Zakaria, Robiot, Bernardeschi (82. Chiellini), Vlahovič (82. Kea), Morata (66. Dybala)
Fiorentina
Dragowski – Venuti (69. Callejon), Martinez Quarta, Igor, Biraghi – Duncan (80. Maleh), Torreira (46. Amrabat), Saponara (63. Sottil) – Ikone (80. Piatek), Cabral, Gonzalez

Juventus vyhrává tento zápas 2:0, první semifinále vyhrál 1:0 a díky tomu celkem jednoznačně postupuje do finále Italského poháru. Opticky aktivnější byli dnes hosté, ale nedokázali se prosadit ani jednou.
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:12.
90+5'
90+4'
Juventus právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení a míří do finále italského poháru. Po bleskově akci měl míč
Juan Cuadrado. Ten přihrál před branku, kde byl volný DANILO. Jeho rána ke vzdálenější tyči se ujala.
90+3'
Domácí hráči si pomohli nedovoleně, hrát tak mohou hosté na útočné polovině. ACF diktuje tempo hry.
90+1'
Nicolas Gonzalez to vzal na sebe, jeho dobrá rána mířila k tyči, ale brankář vytáhl dobrý zákrok.
90+1'
Pět minut uvidíme navíc.
90'
Perin musel zasahovat, dokázal si poradit proti střele, kterou vyslal z dobré pozice Sofyan Amrabat.
90'
Začala poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
89'
V poklidném tempu se zápas dohrává, souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy.
87'
Optickou převahu v tomto zápase mají hostující fotbalisté, ale mají obrovské problémy s koncovkou. Domácí hrají takticky velmi dobře.
86'
Po bleskovém přenesení hry vybojovali rohový kop hosté. Cabral hlavičkoval z předbrankového prostoru vedle branky. Jeho pokus nebyl vůbec špatný.
85'
Domácí měli možnost rohového kopu, ale Dybalům centr byl hodně nepovedený.
83'
Rohový kop díky dobré hře vybojovali hosté. Nakrátko rozehraný roh výraznější šanci nepřinesl.
82'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Giorgio Chiellini.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Moise Kean.
80'
Dostáváme se do posledních deseti minut druhého poločasu, uvidíme, kolik sudí nastaví.
80'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mattia De Sciglio, přichází Juan Cuadrado.
80'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Jonathan Ikone, přichází Krzysztof Piatek.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Youssef Maleh.
79'
Hostující Cabral se dostal do šance, hlavičkoval, ale jeho zakončení o malý kousek minulo branku.
77'
Znovu Dybala a jeho rána rozehrávka rohového kopu. Následně zakončoval jeho spoluhráč, ale míč končí vedle branky.
75'
Dybala to nemyslel vůbec špatně, uvolnil se před brankou do dobré pozice, dostal přihrávku, ale rána se mu nepovedla podle představ.
73'
Volný kop budou nyní rozehrávat domácí. Centr se snesl před branku, domácí se dožadovali odpískání penalty po faulu, ale sudí nechává hru plynout.
73'
Žlutou kartu dostává Lucas Martinez Quarta (ACF Fiorentina).
70'
Je to jasné, pro ofsajd branka neplatí.
70'
Do hry jde VAR, který bude zkoumat možný ofsajd, který předcházel gólu.
70'
Adrien Rabiot sice dostal balon do branky, ale gól po zásahu VAR neplatí. Stále tedy vede domácí celek o jednu branku.
69'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Lorenzo Venuti, přichází Jose Callejon.
69'
Fiorentina po chybě soupeře znovu získala míč.
68'
Nyní se Juventus dostal k polovině hrací plochy, domácí zadní řady si mohou oddychnout.
66'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Alvaro Morata, přichází Paulo Dybala.
66'
Volný kop hostů rozehrával kapitán Biraghi. Jeho rána nebyla vůbec špatná, ale balon končí vedle.
65'
Zakaria si počínal v souboji se soupeřem nedovoleně, fauloval. Hrát tak budou hosté.
64'
Hostující celek stále hraje aktivně, kombinuje na útočné polovině hrací plochy, ale do šancí se nemůže dostat.
63'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Riccardo Sottil.
62'
Cristiano Biraghi poslal před branku zajímavý centr, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal balon tečovat.
60'
Hodina hry je pryč, domácí celek vede o jednu branku, navíc vyhrál i první semifinálový zápas. Juventus míří za výhrou a postupem.
60'
Domácí si pomohli faulem, míč snadno získávají hosté.
59'
Sudí nyní hodně důrazně domlouvá hráčům, že pokud uvidí další tvrdý zákrok, bude ho už trestat důrazněji.
58'
Nyní už znovu hostující celek diktuje tempo hry a útočí. Domácí se znovu stahují na svou polovinu.
57'
Málo stačí k tomu, aby se domácí fotbalisté dostali do velké šance. Takticky hraje Juventus výborně.
56'
Zakaria měl velkou šanci, dostal dobrou přihrávku, ale z bezprostřední blízkosti trefil pouze tyč
55'
Morata to zkoušel individuálně, ale nedokázal se přes obránce natlačit do střelecké pozice, jedna z mála šancí domácích.
53'
Fiorentina má míč pod kontrolou, diktuje tempo hry. Domácí fotbalisté se brání a trpělivě čekají na možnost přejít do rychlé protiakce.
51'
Perin byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře, dobré čtení hry od domácího brankáře, který se výborně natáhl a zastavil míč.
51'
Ikone hledal před brankou spoluhráče, ale neuspěl. Následně Ambarat hlavičkoval, ale minul branku.
50'
Sledujeme hodně podobný fotbal jako v prvním poločase. Hostující celek kontroluje hru, ale na nějakou výraznější šanci čeká.
48'
Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, kde úřadoval gólman. Perin v pohodě získal míč. Následně rozehrál na spoluhráče.
47'
Rabiot je ošetřovaný mimo hrací plochy, brzy se podle všeho vrátí do hry.
46'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Lucas Torreira, přichází Sofyan Amrabat.
46'
Juventus vede zaslouženě na své půdě 1:0 a míří za postupem do další fáze turnaje. Fiorentina, pokud chce postoupit, musí výrazně zlepšit hru.
45+5'
45+5'
Domácí jsou hodně pasivní, Gonzalez to zkoušel individuálně, ale neprosadil se.
45+4'
Probíhá poslední nastavená minuta a dál mají hosté balon pod kontrolou. Obrana Juventusu je pozorná.
45+2'
Žlutou kartu dostává Mattia De Sciglio (Juventus FC).
45+2'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, hosté jsou nastěhovaní na útočné polovině, ale marně se snaží získat si střeleckou pozici.
45+1'
Podle světelné tabule je jasné, že uvidíme přinejmenším čtyři minuty navíc.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.
44'
Hra pokračuje dál.
44'
Jeden z hráčů je ošetřovaný na hrací ploše, uvidíme, zda bude moci dohrát poločas.
41'
Cabral se po chybě domácí obrany dostal do zakončení, jeho pokus výborně vyrazil brankář.
41'
Fiorentina má momentálně územní převahu, nastěhovala se na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet.
40'
Gonzalez zakončoval z velké dálky, jeho tečovaný pokus poměrně snadno kryje brankář. Bude rozehrávat od své branky.
38'
Bez výraznějších šancí se nyní hra přelévá ze strany na stranu, obrany obou celků hrají nyní zodpovědně.
37'
Martinez Quarta si v souboji o míč počínal nedovoleně, rozehrávat tak budou fotbalisté Juventusu.
36'
Domácí fotbalisté na poslední chvíli dokázali překazit zajímavou akci soupeři. Fiorentina hrozila brejkem.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, hostující Biraghi vybojoval vhazování na své polovině.
32'
Tentokrát to už domácím vyšlo a dostávají se do vedení, první šanci obrana odvrátila, následně balon získal FEDERICO BERNARDESCHI. Jeho šikovná rána letěla nad brankářem, který na balon nedosáhl. Juventus jde do vedení.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí fotbalisté mají převahu, snadněji se dostávají do šancí, naopak hosté na nějakou výraznější příležitost čekají.
30'
Znovu se Vlahovič dostal do brejku, dostal dobrou přihrávku a mířil sám na brankáře. Jeho dobrou ránu tak tak vytáhl hostující brankář.
28'
Juventus je nyní u míče a kombinuje na útočné polovině, Danilo to zkoušel individuálně, ale přes obranu soupeře se k zakončení nedostal.
27'
Zdá se, že jeden z hostujících hráčů má nějaké zdravotní problémy. Na hrací plochu míří lékaři.
25'
Domácí fotbalisté vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, následně hlavičkoval Bonucci. Jeho projektil končí nad.
23'
Na nějakou výraznější šanci v tomto odvetném semifinálovém zápase zatím čekáme, a tak stále platí bezbrankový stav.
22'
Vlahovič předčil dva obránce a pokoušel se dostat do střelecké pozice. Balon se mu ovšem zamotal, a tak v rozhodující chvíli nedokázal přesněji zakončit.
21'
Torreira to zkoušel individuálně, dostal se ke střele, ale jeho projektil končí výrazně vedle branky.
19'
Zajímavou akci hostů, kterou zakončoval Cabral nepřesnou střelou ukončil také sudí. Píská se ofsajd. Domácí brankář rozehrává od své branky.
18'
Duncan kombinuje se spoluhráči na útočné polovině, ACF má nyní převahu, ale ke střele se nemůže protlačit.
17'
Zajímavá možnost domácích, Zakaria si nabíhal před branku, dostal míč, ale míč se k němu nedostal.
16'
Fiorentina má momentálně více ze hry, ale hosté přišli o balon, a tak mohli do rychlého protiútoku proniknout domácí.
15'
Biraghi poslal balon před branku, ale obrana si dokázala poradit.
15'
Mnoho fotbalové krásy jsme zatím v úvodu zápasu neviděli. Hosté nyní vybojovali možnost volného kopu.
12'
Brankář hostujícího celku rozehrával od své branky, míč se snesl na polovinu hrací plochy. Následně domácí De Sciglio vybojoval autové vhazování.
10'
Deset minut hry, s rozehrávkou domácím pomohl brankář, následně se Alex Sondro pokoušel něco vymyslet na polovině soupeře, ale neuspěl.
8'
Domácí Morata měl obrovskou šanci, dostal přihrávku za obranu. Překonal obránce, a pak vypálil. Brankář Dragowski vytáhl skvělý zákrok, a pak sudí přerušili hru pro ofsajd.
7'
Domácí vybojovali míč na své polovině, balon se dostal rychle za útočnou polovinu, ale Juventus se do zakončení nedostal.
6'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme hodně opatrný fotbal. Oběma týmům jde o hodně.
4'
Domácí brankář Perin rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
4'
Stejný hráč rozehrával, brankář vypadl míč ze hry. Hosté reklamovali hru rukou, ale sudí nechává hru plynout dál.
3'
Biraghi poslal balon před branku, následná akce jeho spoluhráčů byla zblokovaná za cenu dalšího rohového kopu.
3'
Fiorentina vstoupila do zápasu aktivně, nyní vybojovala i rohový kop.
2'
Martinez Quarta rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
2'
Hosté vybojovali zajímavou rozehrávku, následně vhazoval Gonzalez, ale jeho spoluhráči byli obsazení.
1'
Domácí celek hraje v bílém, hosté oblékli fialové dresy, utkání začalo.
1'

Juventus FC: Perin – De Sciglio, de Ligt, Bonucci, Alex Sandro – Danilo, Zkaria, Robiot, Bernardeschi, Vlahovič, Morata
Náhradníci: Pinsoglio, Szczesny – Caudrado, Dybala, Chiellini, Kean, Miretti, Pellegrini, Rugani, Soule

ACF Fiorentina: Dragowski – Venuti, Martinez Quarta, Igor, Biraghi – Dincan, Torreira, Saponara – Ikone, Cabral, Gonzalez
Náhradníci: Rosati, Terracciano – Amrabat, Boneventura, Callejon, Kokorin, Maleh, Nastavič, Odriozola, Piatek, Sottill, Terzič.
Jedná se o odvetný duel prvního semifinále. Semifinále Coppa Italia se hrálo 2. dubna na Stadio Artemio Franchi. Více než 28 tisíc fanoušků sledovalo dlouhou dobu nerozhodný duel. Více ze hry měla domácí Fiorentina, která v zápase vyslala na branku soupeře hned šest střel. Jenže ani jednou nedokázala prostřelit brankáře. Podle statistik si Juventus vypracoval jednu střelu na branku. Hosté tento duel dokázali vyhrát díky momentu z první minuty nastavení. Vlastní branku si nešťastně dal Venuti. Stará dáma si z prvního zápasu odvezla domů těsnou výhru a má před tímto mačem dobrou výchozí pozici.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky italského klubového fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Juventus FC a ACF Fiorentina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.