To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den.
A je dobojováno. Domácí Hradec Králové v utkání dominoval a zaslouženě porazil Jihlavu 3:0. Za domácí se střelecky prosadil Krčál a Hofman, jednu branku si hosté z Vysočiny vstřelili sami.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Domácí střídají. Purika nahradil Zavřel.
87
Hradec Králové právě vstřelil branku!
O vítězi tohoto utkání je definitivně rozhodnuto. Na přesnou přihrávku si naběhl MICHAEL HOFMAN, který poslal míč přesně k levé tyči a nedal Rožníkovi šanci.
84
Domácí střídají. Kroloba nahradil Vobejda.
81
Ve výborné šanci se ocitl domácí Doležal, ale hostující brankář se vyznamenal a podržel svůj tým skvělým zákrokem.
78
I hosté sáhli ke změně v sestavě. Košuliče nahradil Šuta.
77
Domací poprvé střídají, když hřiště opouští Uškovič, kteréhonahradí Hofman.
76
Po dlouhé přihrávce se do úniku dostával domácí Krčál, ale tomu chyběla potřebná rychlost a nakonec z toho nic nebylo. Včas zasáhl brankář Rožník.
74
Koudelka dostal prihrávku na hranici penalty, ale po jeho střele skončil míč vedle domácí branky. Lindr zasahovat nemusel.
71
Další akci Hradce ukončil nepřesný centr.
69
Domácí jsou stále aktivnější a tlačí se do útoku, ale hostující zadáci odolávají.
65
Krolob vykouzlil parádní přihrávku na Doležala, ten ještě centroval na lépe postaveného spoluhráče, ale přihrávka mu nevyšla a z této akce nic nebylo.
62
Zatím se na hřišti neděje nic vážného. Domácí stále vedou o dvě branky a diktují tempo hry.
60
Z následného rohu ale hosté z Vysočiny nezahrozili.
59
Hostující Vašíček to zkusil z úhlu a domácí brankář Lindr měl s tímto pokusem obrovské problémy. Nakonec dokázal míč vyrazit alespoň na rohový kop.
56
Purik poslal míč do vápna, kde to zkoušel z první Bodlák, ale jeho projektil šel nad branku hostů.
54
Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení, ale Lindr byl pozorný a stále tak drží čisté konto.
53
Jenže zahrozili i hosté, kteří nakonec vybojovali alespoň rohový kop. Už svůj čtvrtý v tomto utkání.
52
Domácí jsou stále aktivnější a tlačí se před branku Jihlavy.
50
Hosté se vydali dopředu, ale rychle o míč přišli. Domácí podnikli bleskovou akci. Do vápna dostal míč JAKUB KRČAL, který lehkým obloučkem poslal míč k levé tyči a zvýšil tak vedení Hradce Králové.
49
I tentokrát se hosté ubránili, navíc mají míč na svých kopačkách.
48
Rohový kop pro domácí celek.
46
O přestávce střídají hosté, kteří ze hřiště stahují Kavku jehož místo zaujme Zeman.
Druhé dějtství začne zhruba v 15:33.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavé utkání, které zatím zvládají lépe mladíci Hradce Králové, kteří po prvních 45. minutách vedou nejtěsnějším možným rozdílem, tedy 1:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
42
Purik přenesl hru na druhou stranu. K míči se dostal Bodlák, který se prokličkoval až do vápna Jihlavy, ale střela mu nesedla.
39
Na druhé straně to zkusil z hranice velkého vápna Koudelka, který poslal míč k pravé tyči, ale Lindr byl připravený a s tímto pokusem si poradil.
37
Domácím se podařilo dostat míč až na malé vápno Jihlavy, ale tam nebyl žádný z Hradeckých hráčů a míč skončil v zámezí.
35
Domácí Votroci jsou stále aktivnější a tlačí se před branku Jihlavy, ale druhou branku se jim zatím vstřelit nepodařilo.
32
Hra se malinko uklidnila a na další šanci stále čekáme. Po 32 minutách je na tom lépe Hradec Králové, který vede 1:0.
29
Další rohový kop pro Otroky končí gólem. Po střele jednoho z domácích hráčů se míč odrazil od hostujícího DANIELA KAVKY tak něšťastně, že skončil za zády Rožníka.
28
Domácí vybojovali další rohový kop.
26
Míč mají na svých kopačkách častěji domácí, kteří se ale nemohou prokombinovat před branku Jihlavy.
24
Pro centrovaný míč si dobře došel brankář Lindr.
23
Další roh pro hosty z Vysočiny.
22
Na druhé straně je tady rohový kop pro Jihlavu.
19
Ale ani z tohoto rohu nedokázali domácí vsítit první branku tohoto duelu.
18
Domácí budou rozehrávat další rohový kop.
15
Hostující Kliment to zkusil z velkého úhlu, ale napálil míč pouze do boční sítě.
12
Roh rozehrál Kafka, který našel Kryštůfka. Jeho střele ale scházela přesnost a razance a Lindr neměl problémy.
11
Rohový kop pro Jihlavu.
8
Krolob centroval do vápna hostů, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
6
Hosté se ale ubránili a stav utkání se tak nemění.
5
Rohový kop pro Hradec.
3
Domácí začali aktivně a tlačí se před branku Jihlavy.
1
FC Vysočina Jihlava se nachází ve středu tabulky na sedmém místě. Jihlavští fotbalisté už pravděpodobně titul nezískají, nicméně je nutné podotknout jejich neuvěřitelnou bojovnost. V 18. kole na hřišti Dukly prohrávali po poločase již 0:4. Jenže parádní jízda ve druhé pětačtyřicetiminutovce, kde dokázali vstřelit svému soupeři 4 branky, znamenala pro hráče z Vysočiny velmi cenný bod. Následná výhra nad Mladou Boleslaví 1:0 vyšvihla Jihlavu právě před tento celek.
FC Hradec Králové je po 20. kolech na čtvrtém místě. Bohužel pro hradecké fotbalisty to není příliš dobrá příčka, protože mohli být minimálně o stupínek výše, nicméně dvě prohry v řadě nejprve se Slávii 1:2 a následně i s Olomoucí 0:2 tomu tak neučinili, a tak si budou chtít v dnešním klání východočeši určitě napravit reputaci. O motivaci mají postaráno. Případná výhra by je znovu mohla posunout na třetí příčku, kde se právě sluní Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.