To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den.
A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 1:1. Hosty poslal do vedení ve 13. minutě Juliš, ale o devět minut později vyrovnal Šimek. Ve druhém poločase měla více šancí Boleslav, avšak ztroskotala na výborném brankáři Holém.
90+2
K míči se postavil Mehanovič, ale kulatý nesmysl poslal vysoko nad branku Sparty.
90+1
Domácí budou za soupeřovu hru rukou zahrávat zajímavou standardní situaci zhruba ze sedmnácti metrů!
90+1
Žlutou kartu uviděl hostující Holas.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Hosté se ženou dopředu, ale domácí se výborně brání.
84
První žlutou kartu uviděl domácí Skořepa.
84
Domácí se hnali do rychlé šance. Rozsíval se dostal do těžké pozice, ale ještě zvládl odcentrovat. Jenže s tím žádný z domácích hráčů nepočítal.
82
Další rohový kop pro Boleslav. Pro centrovaný míč si ale bez potíží vyskočil brankář Holý.
80
Po rohu domácích hlavičkoval Šulc, ale poslal míč nad branku Sparty.
77
Skořepa našel dlouhou přihrávkou Horáka, ale ten to nevyřešil dobře a ani tentokrát z toho nic nebylo.
76
Synek se hnal do dobré šance, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.
74
Mižič našel parádně Mehanoviče, ale ten nedokázal prostřelit Holého.
73
K další střele se dostal Machač, ale po jeho dělovce skončil i tentokrát míč nad brankou.
71
Hosté rozehrávali přímý volný kop z dobré pozice, ale jeden z Sparťanských mladíků poslal míč nad branku.
70
Po závaru u hostující branky se srazilo několik hráčů a opět se chvíli hrát nebude.
68
Hostující kapitán Breda byl tvrdě atakován a musí být ošetřen.
66
Ve druhém poločase se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a stále čekáme na nějaký výrazně střelecký pokus.
64
Před brankou domácích se ocitl osamocený Juliš, který se rozhodl pro střelu z první, ale ta mu vůbec nesedla a míč skončil daleko od svatyně Šedy.
60
Domácí střídají. Odešli Roman Sloboda a Matej Sivrič. Místo nich si zahrají Stanislav Skořepa a Patrik Šulc.
60
58
Šťastný předvedl hodně obětavý zákrok a zřejmě při něm utrpěl nějaké menší zranění. Vypadá to, že domácí borec bude v utkání pokračovat.
57
Po dalším rohu se dostal k hlavičce hostující Tomášek, ale poslal míč nad branku domácích.
55
Ani z tohoto rohu ale mladí Sparťané nic nevytěžili.
54
Rohový kop pro hosty z hlavního města.
52
Zatím se na trávníku neděje nic zajímavého a na další šance stále čekáme.
51
Sparta střídá. Neužila nahradil Holas.
50
Domácí se dostali k centru, ale u míče byl jako první střídající Uljaky, který celou akci zastavil.
48
Brankář Holý dobře přečetl Mižičův centr a nepovolil žádné ohrožení branky.
46
Oba týmy střídaly. Sparťanského Láchu nahradil Uljaky a mladoboleslavského Bastera vystřídal Rudolf Mozr.
46
46
Druhý poločas začne zhruba v 15:37.
První poločas je za námi. Sledujeme pohledné utkání, které je zatím velmi vyrovnané. Do vedení šli mladíci pražské Sparty. Ve 13. minutě se totiž trefil Juliš a Sparta vedla. Jenže o 9 minut později vyrovnal Šimek a začínalo se od začátku. Poté už žádná další branka nepadla a po 45-ti minutách je tak stav utkání 1:1.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
42
Hosté se dostávali do další slibné šance, ale tu na poslední chvíli zastavil domácí Baster, který se prezentoval skvělým obranným zákrokem na Peška, jenž byl v držení míče.
40
Aktivní Reiter na hranici vápna obešel dva protihráče, ale poté nevyzrál na Šedu.
38
Reiter se dostal mezi obránce, ale poté poslal míč pouze do prostoru, kde stál Šeda.
36
Macháč pokazil centr a nic z této akce nebylo.
35
Ani tento roh k ničemu nevedl a stav utkání je tedy stále nerozhodný.
34
Rohový kop pro Spartu.
32
K vidění je mnoho nepřesností na obou stranách, což se nyní na průběhu hry velmi projevuje.
29
Na druhé straně zahrozil Folprecht, který se zjevil v dobré příležitosti. Ale ani jeho hlavička neměla gólové parametry.
26
Domácí rozehráli standardní situaci, na malém vápně se dostal k míči Šťastný, ale nedokázal poslat míč do branky. To byla výborná příležitost.
25
Pouček se dral dopředu a dostával se do šance, ale byl v ofsajdu.
22
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí podnikli rychlou akci, míč se dostal až na malé vápno, kde se objevil ROMAN SLOBODA, který neměl problém uklidit míč za záda sparťanského brankáře. Je tedy vyrovnáno.
20
Synek málem využil chyby při malé domů Sparty. Brankář však včas zareagoval.
17
Reiter se dostal do dobré šance, ale Šeda výborně zasáhl a podržel svůj tým.
15
Hosté z hlavního města jsou lepší na míči a častěji se tlačí dopředu. Jejich vedení je zatím zasloužené.
13
Sparta právě vstřelila branku!
Reiter zabojoval a dokázal přihrát na malé vápno, kde byl LUKÁŠ JULIŠ, který poslal míč za záda Šedy. Pražský celek jde tedy do vedení.
10
Folprecht pálil, ale jeho střela nebyla přesná.
9
Hosté jsou zatím aktivnější a častěji se tlačí dopředu, ale domácí mladíci pozorně brání.
7
Hosté poslali další centrovaný míč do vápna domácích, ale brankář Šeda byl pozorný a míč sebral.
5
Do šance se hnal i Rudolf Reiter, ale i on byl v ofsajdu.
3
Hostující Juliš dostal parádní přihrávku, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.
2
Na centrovaný míč si nabíhal Juliš, ale k míči se nedostal.
1

FK Mladá Boleslav: Šeda - Mehanovič, Mižič, Baster, Sloboda, Rozsíval, Synek, Horák, Šimek, Sivrič, Šťasný

AC Sparta Praha: Holý - Machač, Breda, Tomášek, Neužil, Pešek, Reiter, Folprecht, Lácha, Juliš, Pouček

Rozhodčí: Berka - Pospíšil, Štefan.
Poslední zápasy

Mladá Boleslav hrála v posledním kole v Jihlavě, kde po velkém boji prohrála nejtěsnějším možným rozdílem, tedy 1:0.

Pražská Sparta narazila v minulém kole na Slovácko a v tomto duelu se diváci branky nedočkali.