Je konec! Teplice v závěru zápasu dokázaly srovnat dvougólové manko, ale hned vzápětí inkasovaly z kopačky Huguese Douglase. Liberec se tak svému soupeři vzdálil v tabulce na rozdíl tří bodů. Děkuji za pozornost a pro dnešek se s Vámi z Teplic loučím!
90+1
Ještě jeden rohový kop Teplic, ale nic z toho.
90
Žlutá karta pro hráče Teplic.
90
Liberec právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Tepličtí se zřejmě ještě v duchu radovali a jejich nekoncentrovanosti využívá HUGUES DOUGLAS, který vrací vedení na stranu Slovanu.
88
Teplice právě vstřelily branku!
Domácí ze svého drtivého závěrečného náporu vytěžili vyrovnání! Bojčuka překonal JAKUB POLÁK – 2:2.
88
Bojčuk si připsal úspěšný zákrok po střele domácích. Slovan se už soustředí jen na obranu.
87
Další rohový kop domácích, Liberečtí se ubránili.
85
Šestý rohový kop pro Teplice v dnešním zápase. Skóre se nemění.
83
Teplice po snížení pochopitelně ožily a ze všech sil se snaží o vyrovnání.
80
Domácí zahrávali roh, po kterém jeden z hráčů zakončoval nepřesně.
78
Tak přece nás čeká zajímavý závěr! Po pěkné akci Teplic uklidil míč k tyči JAN FILIP. Domácí tak snižují na 1:2.
75
Nezdá se, že by Teplice mohly s utkáním ještě něco udělat. Liberec svého soupeře do ničeho nepouští a s přehledem drží své dvougólové vedení.
71
Hosté zakončili rychlý protiútok nepřesnou střelou. Lukáč bude rozehrávat od své brány.
69
Náznak nebezpečného útoku Teplic utnul odmávaný ofsajd.
66
Domácí se stále nemohou dostat na dostřel Bojčukovy brány.
64
Domácím odmáván ofsajd. Liberec bude rozehrávat.
61
Pozorná hostující obrana teplické snaze stále odolává. Do konce zbývá přibližně půlhodina.
57
Zdá se, že Teplice se nadechují k náporu. Teď mají více ze hry.
53
Nebezpečnou ránu jednoho z domácích fotbalistů vyrazil Bojčuk mimo bránu. Z následného rohu se Teplice neprosadily.
52
Domácí Kulhánek se dostal ve vápně ke střele, libereckou bránu však přestřelil.
50
Liberečtí kontrolují hru i na začátku druhého poločasu. Nyní jejich příležitost musel likvidovat jistým zákrokem Lukáč.
46
V úvodu druhé půle drží míč Liberec.
46
První poločas vyšel lépe Liberci, který dokázal využít své dvě příležitosti a zásluhou Jánošíka a Drobílka jde do šaten s vedením 0:2. Jinak se bojuje především ve středu hřiště a kromě libereckých gólů se hraje prakticky bez šancí. Pokud chtějí Teplice ve druhé půli se zápasem něco udělat, budou muset přidat zejména v ofenzivě.
45+3
Na závěr poločasu ještě rohový kop pro Liberec, k ohrožení domácí brány však nedošlo.
45
Teplice inkasují klasický úder do šatny! Na 0:2 pro hosty upravuje FILIP DROBÍLEK.
42
Rohový kop také pro domácí, Bojčuk zasahovat nemusel.
41
Hosté kopali svůj první roh v zápase, teplická obrana odvracela do bezpečí.
40
První poločas pomalu spěje ke svému konci a kromě gólu Liberce a šance domácího Hlaváčka jsme větší příležitosti stále neviděli.
36
Hráči Slovanu šli do hodně zajímavého protiútoku, ale pokazili přihrávku a k míči se dostali domácí, kteří budou rozehrávat akci z vlastní poloviny.
32
Hostující brankář Bojčuk si připsal úspěšný zákrok po střele zpoza šestnáctky.
29
Teplice po inkasovaném gólu zvýšily aktivitu, ale musejí si dávat pozor na rychlé liberecké kontry.
25
Jeden z libereckých fotbalistů obdržel žlutou kartu.
21
Nedáš – dostaneš! Nejprve Hlaváček neuspěl tváří v tvář gólmanovi a na druhé straně přišel trest, když MARTIN JÁNOŠÍK zakončil rychlou akci svého týmu.
20
Dosud jsme viděli jen pokusy mimo bránu, na které vede hostující Slovan 1:2.
18
Po nákopu jednoho z hráčů Liberce se míč dostal až za bránu domácích. Vykopávat bude brankář Lukáč.
15
Po čtvrthodině hry zatím nemusel ani jeden z gólmanů čelit přímému ohrožení své brány. Teplicím už se podařilo srovnat obraz hry, která se teď odehrává především ve středu hřiště.
13
Domácí vybojovali rohový kop, Liberečtí se však bez potíží ubránili.
10
Po útočném provinění Libereckých budou Teplice rozehrávat ze své vlastní poloviny.
8
Aktivnější jsou zatím hosté z Liberce, kteří tráví více času na polovině soupeře.
6
Hosté zahrávali přímý kop z poměrně nebezpečné pozice, ale bránu vážněji neohrozili.
2
Tepličtí rychle přerušili akci Liberce a sami se pustili do protiútoku. Nakonec je z toho jen aut pro domácí.
1

FK Teplice: Lukáč – Polák, Lüftner, Filip, Bubeníček, Soukup, Kodeš, Hlaváček, Šalda, Strada, Kulhánek.

FC Slovan Liberec: Bojčuk – Lukeš, Nilgen, Beníšek, Toth, Kmoníček, Hugues Douglas, Drobílek, Jánošík, Bouška, Komenda.

Rozhodčí: Nenadál – Vlasjuk, Vitner.
Vítám vás u sledování online přenosu z utkání Juniorské ligy, ve kterém se střetnou tabulkoví sousedné, čtrnácté Teplice přivítají třináctý Slovan Liberec. Oba týmy nasbíraly shodně 34 bodů, ale Slovan má oproti Teplicím utkání k dobru. V zápasech těchto mužstev většinou padá poměrně dost gólů, takže ani dnes bychom se rozhodně nudit neměli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.