Je za námi další kolo juniorské ligy, kde si v dnešním střetnutí poradila hostující Ostrava poměrně snadno s Jabloncem. Po dvou brankách Celby, brance Půdy a Behana vítězí hosté poměrem 4:1.
89
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Soltyn, přichází Novák.
88
Baník právě vstřelil branku!
Centrovaný balón doklepl za záda Šebka hostující ZDENĚK BEHAN.
82
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Ledecký, přichází Palačický.
78
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Vodička, přichází Mihálik.
74
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Matěj, přichází Kundrátek.
72
Akci domácích zastavil ofsajd Vodičky.
70
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Štemberk, přichází Sedláček.
68
Rozhodčí udělal chvíli pauzu, jelikož v Jablonci je velké teplo.
67
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Půda, přichází Opatřil.
64
Malchárek se ocitl sám ve vápně, ale jeho pokus skončil nad břevnem.
63
Dvě velké šance Ostravy. K Pycvíkovi se snesl balón, ale hostující hráč ho netrefil ideálně.
62
Ledecký střílel z úhlu, ale jen vyprášil rukavice hostujícího gólmana.
60
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Šašinka, přichází Pycvík.
58
Jablonecký Ledecký vypálil k tyči, ale Macej vyrazil balón na rohový kop.
50
Landovský se protáhl skrz čtyři hráče a nahrál na Rozkovce, který netrefil branku.
47
Hosté mohli zvýšit vedení, když Půda našel Šašlíka, který vypálil na branku, ale tam Šebek reflexivním zákrokem vyrazil balón mimo tři tyče.
46
Dnešní utkání vyznívá mnohem lépe pro hostující Baník, který udává tempo hry. Domácí zjevně nestíhají. Důkazem toho je i vyloučení Drozda ze čtyřicáté minuty.
45
44
Domácí reagují na vyloučení střídáním. Kovář dnes dohrál a místo něj si zahraje Houser.
42
Po rohovém kopu se podruhé prosadil JOSEF CELBA, který navyšuje náskok Baníku.
40
V téže minutě si ostravský Celba vykoledoval žlutou kartu.
40
Filip Drozd zastavil unikajícího protihráče jen za cenu červené karty a domácí budou dohrávat o deseti hráčích.
36
KAMIL PŮDA využil zaváhání domácí obrany a střelou na vzdálenější tyč vrátil hostům vedení.
31
Jablonec právě vstřelil branku!
Domácím se podařilo vyrovnat, když Vaníček centroval balón do vápna a ONDŘEJ ROZKOVEC vyrovnal stav utkání.
28
Po trestném kopu se dostal balón k Landovskému, který vystřelil vysoko nad branku.
26
Rozhodčí Vlasjuk udělil první žlutou kartu, kterou ukázal hostujícímu Matějovi.
25
Hostující akci zastavil ofsajd Šašinky.
23
Ostravský Půda střílel, ovšem jeho pokus byl velmi nepřesný.
12
Drozd fauloval ve vápně jednoho z Ostravských a rozhodčí Vlasjuk odpískal pokutový kop pro hosty. Brankář Šebek penaltu chytil, ovšem na dorážku JOSEFA CELBY byl již krátký,
7
Štemberkův centr napálil Rozkovec pouze nad branku.
6
Šebek vyhazoval balón, ale hodil ho jen k hostujícímu Šašinkovi, který se dostal do šance, kterou ovšem nevyužil. Domácí obránci na poslední chvíli odkopli balón na rohový kop.
5
Vodičkům centrovaný balón netrefil jeden z domácích borců a šance je tak vniveč.
4
Šašinka centroval do vápna, kde se do míče opřel Behan, který ovšem trefil je střed branky.
2
Štemberk se pěkně uvolnil, ale jeho pokus o vytažení Landovského vystihli hostující obránci.
1

FK Baumit Jablonec: Šebek – Kovář, Vaníček, Ledecký, Rozkovec, Štemberk, Karásek, Drozd, Vodička,Schkwartzek, Landovský
Náhradníci: Houser – Palačický, Sedláček, Mihálik, Repáň

FC Baník Ostrava: Macej – Honiš, Matěj, Soltyn, Behan, Šašinka, Půda, Kundrátek, Celba, Zawada, Malchárek
Náhradníci: Hrdlička – Opatřil, Pycvík, Kundrátek, Novák, Jaška

Rozhodčí: Vlasjuk – Štěrba, Vokřínek.
Dobrý den, utkání mezi Jabloncem a Baníkem se nedohrálo z důvodu krupobití. Komise rozhodla o osudu utkání následovně. Zápas se bude začínat od samého začátku s bezbrankovým stavem. Utkání začíná ve 14:00, tak u toho buďte s námi.
Konec zápasu!
33
Mohutné krupobití donutilo rozhodčího ukončit první poločas předčasně. Uvidíme, kdy se bude opět pokračovat. Stejná situace se stala i v Příbrami, kde se začátek druhé půle zpozdil o dobrých patnáct minut.
28
Pyclík mohl běžet sám na brankáře, když dostal pěknou přihrávku za obranu, ale pomezní rozhodčí byl proti a odmával ofsajd.
25
LUKÁŠ LANDOVSKÝ dostal fantastickou přihrávku za obranu, pokračoval sám na brankáře a tváří v tvář Jaškovi uspěl pěkným lobem.
21
Čech přihrál Pyclíkovi, ten střílel na vzdálenější tyčku, ale minul.
15
Zápas Jablonce s Ostravou okořenil mohutný déšť, jenž znepříjemňuje hru oboum týmům.
15
Jablonského centr dolétl na hlavu Štemberka, jehož pokus o centimetry branku minul.
12
Gebertova střela z hranice velkého vápna končí jen těsně nad břevnem.
8
Štemberk našel zpětnou přihrávkou Skwarczeka, jenž svým pokusem síť nerozvlinil.
6
Derrick se dostal do střelecké pozice, ale branku těsně minul. Střela byla velmi podobná té, kterou vyslal Jablonský.