Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Palatický.
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Ledecký, přichází Tichý.
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Vodička, přichází Rozkovec.
Opět se velké příležitosti ocitl Červenka, kterému se dnes vůbec nedaří. Znovu mu byl odpískán ofsajd.
79
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Šimeček, přichází Liška.
78
Zoubele se ocitl v menší šanci, ale jeho střela letěla mimo tři tyče hostující branky.
75
Slavii se tedy rohový kop vůbec nepodařil a míče se ujal domácí brankář, který ihned rozehrává.
74
A uvidíme další rohový kop na straně Slavie.
72
Jablonec právě vstřelil branku!
Jablonec jde do dvoubrankového vedení, když se TOMÁŠ OKLEŠTĚK dostal k míči a po rohovém kopu zvyšuje na 3:1.
70
Zámečník se dostal před branku a zkoušel hlavičkovat, ale Krásný předvedl perfektní zákrok.
69
Žlutou kartu dostává Kovář (FK Baumit Jablonec).
65
Tak to škoda pro Slavii. Hosté měli velký tlak, ale poté se míče ujali domácí, kteří si rychlým protiútokem berou vedení zpět. Okleštěk přihrával na DAVIDA LEDECKÉHO, který si dnes vstřelil druhou branku.
61
Mensah se probojoval až na hranici vápna, odkud vystřelil, ale jeho střela jen těsně míjela horní břevno.
60
Hosté hrají ve druhém poločasu úplně jinak. Jablonec se neustále brání a nemůže se dostat z vlastního pásma.
58
Slavia právě vstřelila branku!
Slavii se ve druhém poločasu daří. JIŘÍ VONDRÁČEK se před brankou zorientoval nejlépe a umístil míč do sítě – 1:1.
56
Slávistický tlak stále trvá. Jablonec se zatím jen brání.
54
Žlutou kartu dostává Vodička (FK Baumit Jablonec).
52
Zámečník chtěl vyzkoušet pozornost domácího brankáře, ale trefil pouze boční síť.
49
Slávistický útočník je opravdu aktivní. Nyní dostal krásnou přihrávku, ale opět je to ofsajd.
48
Červenkova střela byla vyražena a nakonec je z toho rohový kop.
47
Červenka začal ve druhém poločase velice aktivně, ale nyní se dostal bohužel do ofsajdu.
46
V prvním poločase jsme viděli dvě branky, ale pouze jedna byla uznána. O první gól se postaral Červenka, ale rozhodčí tuto branku neuznali. Následoval tlak domácích, kteří se nakonec prosadili. Autor úvodní branky byl Ledecký.
45
42
Nyní se hraje spíše ve středu hřiště. Nikdo se už nikam nežene.
40
Červenka se dostal k míči, ale jeho střelu vychytal skvělým zákrokem Krásný.
37
Krásná kombinační akce Jablonce. Landovský dostal přihrávku, a poté se dostal do úniku, ale z krásné pozice branku přestřelil.
34
Jablonec stále u míče, ale zatím nikam nespěchá.
31
Žlutou kartu dostává Vaníček (FK Baumit Jablonec).
29
Šance jako hrom! Slavie byla blízko k vyrovnání, ale přečíslení dva na jednoho zneškodnil domácí brankář Krásný, který pohotovým zákrokem míč vyrazil na druhou stranu, kde našel své spoluhráče.
26
Teď se před brankou Slavie seběhl menší chumel, ze kterého nakonec vystřelil domácí útočník, který asi z dvaceti metrů trefil pouze připraveného Hrubeše.
24
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází zraněný Štemberk, přichází Kovář.
22
A další centr. Tentokrát od Bejbla, který opět zkoušel míč dostat před branku, ale k zakončení se nikdo nedostal.
21
Červenka zkoušel centr před branku, ale domácí brankář si vše pohlídal a míč chytil do náruče.
20
Slavisté otáčejí hru a přesouvají se na druhou polovinu hřiště.
19
Skwarczek dostal přihrávku na hranici vápna, ale jeho střela letěla mimo branku.
17
Domácí jsou nyní poměrně aktivním celkem.
15
Hosté se mohli dostat do pěkné akce, ale tu jim zkazil rozhodčí, který zamával praporkem, a je z toho ofsajd.
13
Slávistům se rohový kop vůbec nepodařil a míče se ihned ujímají domácí, kteří se ženou dopředu.
12
A máme tady první rohový kop, který má Slavie.
10
Tak nakonec to jsou domácí, kteří otevírají skóre. Landovský vyzkoušel centr na DAVIDA LEDECKÉHO, který svou přesnou střelou zakončil pod břevno.
8
Mensah dostal míč, ale k brance byl otočen zády, a tak zkusil nůžky, ale ty se mu moc nevydařily. Míče se tak ujal domácí brankář.
6
Červenka otevřel skóre utkání, ale rozhodčí se nakonec dohodli, že branka nemůže být uznána, protože hostující hráč stál v ofsajdu!
5
Slavia se pokouší o založení nějaké akce, ale příliš se jí to nedaří.
4
Hrubeš, se ocitl několik metrů od své branky a toho chtěl využít Gebert, který svojí technickou střelou vystřelil těsně vedle tyče.