90+3
Hradec odkopl pouze na rohový kop. O třech bodech pro Slovanu už zřejmě není pochyb.
90+2
Jánošík drží balon u rohového praporku a šetří drahocenné vteřinky pro domácí.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
90
Hradeckým už ale moc času nezbývá. Navíc u balonu jsou fotbalisté Slovanu.
89
Liberečtí se ale dokázali osvobodit. Káva navíc vybojoval autové vhazování.
88
Hosté se usadili na útočné polovině a snaží se o závěrečný tlak. Poslední minutky budou ještě hodně napínavé.
87
Novotný se svým centrem nepochodil. Vysoký balon nedoputoval na nikoho v modrém dresu.
86
Na druhé straně se centr Kmoníčka ocitl v rukavicích Jehličky, který okamžitě rozehrál.
85
Juklova hlavička ale skončila vysoko nad. Gólman Hroššo nemusel ani zasahovat.
84
Hradec má v poslední minutách navrch a snaží se srovnat.
83
Bláha se snažil vysunout Paga. Tomu ale chyběla potřebná rychlost, aby balon na hrací ploše zastihl.
82
Káva neobešel Krajáka, který obětavým zákrokem zažehnal slibně vypadající brejk Slovanu.
81
Pago dostal přihrávku do ofsajdového postavení. Veškeré vzrušení tak bylo zbytečné.
80
Je před námi posledních deset minut utkání. Blíže ke třem bodům je zatím liberecká juniorka.
78
Hostující rozehrávka byla až příliš dlouhá. Zec zastihl balon až za postranní lajnou.
77
Liberečtí se snaží kontrolovat hru na vlastní polovině.
76
Slovan také střídá. Kollár uvolnil místo Kmoníčkovi.
75
Bláhův přetažený centr končí pouze v rukavicích domácího gólmana, který se svoji rozehrávku nikterak nespěchá.
74
Hradec naposledy střídá. Utkání skončilo pro Soukupa, který byl nahrazen Pagem.
73
Gólman Hroššo teď podržel svůj tým! Vylámali si na něm zuby, jak Bláha tak i Soukup.
72
Bouška to zkusil rovnou na branku. Střela doprostřed však neměla moc velké vyhlídky.
71
Novák fauloval takřka na hranici šestnáctky. Dobrý příležitost pro Liberec, jak ohrozit Jehličku.
70
Domácí jsou znovu aktivnější a nebezpečnější. Dydowiczův roh nadělal obraně soupeře pořádné problémy, které mohli skončit i třetí brankou.
69
Jánošík se na levé straně uvolnil, z následné centru však bude pouze autové vhazování.
68
Hradec se snaží o rychlou odpověď. Nesmíte ale také zapomínat na defenzivní činnost.
67
Liberec právě vstřelil branku!
Severočeši se opět dostávají do vedení! Krásný centr Novotného doletěl až na hlavu MARTINA JÁNOŠÍKA, který přesně zakončil – 2:1.
64
Obě mužstva vystřídala. Na straně Liberce odešel Lukes a přišel Dydowicz. Na opačné straně přišel Týfa, který nahradil Langera.
64
64
Beníšek neuhlídal nabíhajícího Bláhu, který mohl poslat hosty poprvé do vedení. Jeho pokus ale skončil těsně nad.
63
Severočeši trpělivě kombinují a snaží se něco vymyslet.
62
Jehlička si dává s odkopem načas. Vypadá to, že zvolí dlouho variantu směrem dopředu.
61
Další velká šance Hradce! Soukup se objevil před branou Hroššo úplně volný, zasunout balon do sítě však přesto nedokázal.
60
Lukes trestuhodně chyboval! Nápravu za domácího stopera však udělal Pokorný.
59
Ani Slovan nedokázal ze své výhody nic vytěžit. Frimmelův centr na přední tyči odvrátila obrana.
58
Hradečtí jsou po vyrovnávací brance při chuti. Zezula ale se svým rohem neuspěl.
57
První karetním hříšníkem je liberecký obránce Lukes.
56
Hosté poprvé střídají. Kučeru vystřídal Zezula.
55
Hradec Králové právě vstřelil branku!
"Nedá – dostaneš" Hradec se dostal po šanci Liberce do rychlého přečíslení, po kterém vyrovnává. JIŘÍ BLÁHA napřáhl z dvaceti metrů a balon poslal přesně k pravé tyči – 1:1.
55
Aktivní Jánošík měl na kopačce druhou branku Slovanu! Pěknou ránu k tyči ale dokázal Jehlička zlikvidovat.
54
Lukes si pohlídal náběh Jukla a k míči jej nepustil.
53
Kraják volil místo přihrávky před branku rovnou přímou střelu, kterou však poslal jen vysoko nad.
52
Krčál zastavil výpad Novotného jen za cenu odkopu do zámezí. Stejný liberecký hráč tak bude zřejmě i exekutorem autového vhazování.
51
Beníšek si při svém zpracování pomohl rukou, čehož si však hlavní arbitr nepovšiml.
50
Hosté vstoupili do druhého poločasu dost aktivně a častěji jsou k vidění před libereckou brankou.
49
Zec se hnal za míčem zbytečně. Ten skončil až v zámezí a Slovan bude vhazovat.
48
Kollár se po následné standardní situaci dostal až ke střele. Rána z úhlu ale skončila jen v boční síti.
47
Posléze ale přichází zbytečný faul Nováka.
46
Hradec Králové začal aktivně a hned získal balon na svoji stranu. Soukup se chystá vhazovat.
46
Oba týmy se již pomalu trousí z kabin. Co nevidět tak začne druhý poločas, který bude určitě zajímavý.
Druhý poločas začne přibližně v 14:04.
První poločas mezi Libercem a Hradcem Králové je minulostí. Domácí byli v první pětačtyřicetiminutovce lepším týmem a také zatím zaslouženě vedou. Pokud si budou chtít Hradečtí nějaké body odvést, musí rozhodně v druhém poločase přidat.
45
Vypadá to, že nic zajímavého už se neudá. Oba týmy bojují především na půlce.
44
Káva se ale do zakončení neprodral a tak se bude odkopávat pouze od branky hostů.
43
Liberec je ale znovu u míče a nebezpečně hrozí.
42
Hradečtí se ke konci první půle dostávají častěji do hry. Většina akcí však končí ještě před pokutovým územím.
41
Jánošíkova rána vypadla Jehličkovi z rukavic! Dorážející Frimmel ale se svoji dorážkou neuspěl.
40
Před námi je posledních pět minut první poločasu. Zatím to vypadá, že spokojenější odejdou do šaten hráči Slovanu.
39
Liberec pokazil rozehrávku a musí rychle couvat.
38
Jánošík účinně vysunul Boušku, který udělal dva rychlé kroky a dostal se až před branku hostů. Zakončení bodlem ale zamířilo pouze nad.
37
Velmi podobně se na druhé straně prezentoval Bláha, který však poslal míč pouze za branku.
36
Dlouhý nákop Lukese byl opravdu až příliš dlouhý a končí až v rukavicích Jehličky.
35
Beníšek se vydal na útočný výlet a dostal se až ke střele, kterou ale zablokovala pozorná obrana Hradce.
34
Slovan využívá své herní převahy a dostává se do vedení. Po rychlém brejku se po přihrávce Jánošíka dostal k míči úplně osamocený LUBOŠ KOLLÁR, který poté zakončil přesně k tyči – 1:0.
33
Jehlička nepustil do zakončení Frimmela, který byl u balonu o chloupek později.
32
Novotný si počínal šikovně. Nejdříve obešel dva protihráče, následně ale pokazil finální přihrávku.
31
Kollár už se na hranici šestnáctky napřahoval k zakončení. Tomu ale nakonec pokazil bránící Krčál.
30
Je za námi půlhodina utkání a na první přesný zásah stále čekáme. Oba celky k němu měli ale dost blízko.
29
Jukl se snažil přistrčit Zecovi, který už se napřahoval. Míči do cesty se však na poslední chvíli postavil Lukes.
28
Oba celky se teď snaží hru trochu uklidnit. Aktuální dění se odehrává převážně na polovině hřiště.
27
O chvíli poté měli první větší šanci také domácí. Káva se zjevil až před Jehličkou, který ale vytáhl pohotový zákrok a balon vyrazil.
26
Hra se teď rychlé přelévá ze strany na stranu.
25
Velká šance Hrance Králové! Jukl dostal ideální pas za libereckou obranu. Radost z gólu mu však zkazil gólman Hroššo, který včasným výběhem čaroval.
24
Frimmelovo zakončení už bylo zbytečné. Ještě předtím vyletěl do vzduchu praporek pomezního sudího.
23
Hlavička jednoho z hradecký fotbalistů skončila těsně vedle. Hroššo si tak na balon opět nesáhl.
22
Domácí drží balon a kombinují po celé šíři hřiště.
21
Káva se pral s dvojnásobnou přesilou marně. Liberečtí však i nadále zůstávají před hradeckou svatyní.
20
O jeho exekuci se postaral Kučera, který ale nikoho ze svých spoluhráčů přesně nenašel.
19
Votroci se konečně dostali do hry. Kraják se svým centrem neuspěl, ale bude z toho rohový kop.
18
Jukl váhal se svoji rozehrávkou až příliš dlouho. Hradecký záložník byl o míč připraven.
17
Kollár fauloval Soukupa a od hlavní rozhodčího Bílka dostal pořádně vyčiněno.
16
Severočeši mají v posledních minutách očividně navrch. Hosté gólmana Hroššo zatím nijak neohrozili.
15
Káva nabil Bouškovi, který pálil kousek za hranicí pokutového území. Střela ale zamířila pouze doprostřed branky.
14
Kollárova střela slabší levou nohou neměla šanci na úspěch. Hradecký brankář ji v poklidu zachytil.
13
Jánošík si nepohlídal obrannou linii soupeře a byl mu odmáván a posléze i odpískán ofsajd.
12
Frimmelův centr nevypadl vůbec špatně. Jehlička měl plné ruce práce, aby balon poslal mimo šestnáctku.
11
Novotný vybojoval obětavý zákrokem roh pro Liberec.
10
Úvodních deset minut se hrálo v hodně svižném tempu. Avšak bez nějakých gólových náznaků, na ty jsi budeme zřejmě ještě počkat.
9
Jukl se snažil vysunout do zajímavé pozice Kučeru. Ten měl ale k míči až příliš daleko.
8
Kraják se na pravé straně prezentoval nepřesnou rozehrávkou a kulatý nesmysl odevzdal pouze hráčům v modrých dresech.
7
Nepřesná kombinace Slovanu končí až u Jehličky.
6
Na druhé straně hřiště si balon až příliš předkopl Káva. Novák jej odpravil daleko na tribunu.
5
Pokorný měl k míči o kousek blíž než rozběhnutý Bláha, který pro hosty vybojoval alespoň aut.
4
Domácí zahrávali první roh utkání. Krátká varianta ale nebyla příliš účinná. Defenziva Hradce se dokázala v poklidu ubránit a odkopnout.
3
Liberečtí teď okupují útočnou polovinu. Ke střele se však zatím nedostali.
2
Severočeši ale dobře napadali rozehrávku soupeře a balon získali. Ani oni však do útoku nijak nekvapí.
1
Hosté z Hradce Králové se ujali rozehrávky. Zatím kombinují na vlastní polovině a dopředu příliš nespěchají.
1

FC Slovan Liberec: Hroššo – Pokorný, Beníšek (C), Kollár, Soběslav, Jánošík, Novotný, Bouška, Lukes, Frimmel, Káva.

Náhradníci: Kmoníček, Dydowicz, Zoul.

FC Hradec Králové: Jehlička – Soukup, Kučera, Vobejda, Krčál (C), Langr, Zec, Kraják, Novák Bláha, Jukl.

Náhradníci: Zezula, Pago, Týfa, Zavřel.

Rozhodčí: Bílek – Poživil, Martínek.
Oba soupeři se proti sobě postavily již dvakrát a pokaždé slavili vítězství Hradečtí. Konkrétně to bylo v minulém roce, když se v Hradci zrodil výsledek 2:0 a v jarní odvetě utkání skončilo výsledkem 1:3.
Severočeši vstoupí do utkání jako favorité i díky svému postavení v tabulce. Aktuálně patří Slovanu třetí místo se ziskem 26 bodů. Hradecká juniorka je dvanáctá a má o šest bodů méně.
Hezké odpoledne z města pod Ještědem. Před námi je utkání 15. kola Juniorské ligy, ve kterém se představí domácí Slovan Liberec, který přivítá soupeře z Hradce Králové.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.