90
Liberečtí ještě šetří čas a takticky střídají. Ze hry odešel Dydowicz a místo něj přišel Bouška.
89
Definitivní zisk třech bodů mohl zajisti Kaiser. Jeho ránu ale pohotově dokázal zlikvidovat hostující gólman.
88
Moravané mají balon ve své moci. Aktuální dění se ale odehrává až příliš daleko od liberecké branky.
87
Olomoucká útočná akce končí až u brankáře Koláře.
85
Severočeši střídají. Odpracováno má dnes Káva, který své místo přepustil Řehákovi.
84
Nic vážného to však nebylo. Stoper Lukes se vrací do hry a rovnou se zapojuje do bránění.
83
Hra je nyní přerušena. V liberecké pokutovém území zůstal ležet jeden z domácích hráčů a očividně potřebuje lékařské ošetření.
82
Olomouc se dožadovala penalty. Hýbl to ale z protesty u rozhodčího přehnal.
80
Před námi je poslední deset minut hry. Zatím mají ke třem bodům blíž domácí borci v modrých dresech.
79
Hosté z Olomouce nebyli daleko od vyrovnání! Stříž se objevil ve vyložené šanci uprostřed šestnáctky, branku ale trestuhodně přestřelil.
78
Káva sbírá drahocenné vteřiny u rohového praporku a navíc vybojoval autové vhazování.
77
Liberec poprvé střídá. Ze hry odešel zatím jediný autor branky Frimmel, kterého nahradil Ondráček.
75
Také Hanáci rozehráli roh, který ale do bezpečí odpravil hlavičkují Soungole.
74
Olomoučtí se po špatné přihrávce od zajímavé přečíslení připravili. Bude z toho pouze aut.
73
Domácí se snaží kontrolovat utkání a držet balon. Zatím se jim to docela i daří.
72
Liberecký roh ale nic zajímavého nepřinesl.
71
Kaiser se snažil prosadit střelou z hranice vápna. Rána ale byla zblokovaná na roh.
70
Dydowicz se ujal exekuce standardní situace. Nízký centr ale bez problému odvrátila olomoucká obrana.
68
Kaiser se hnal do zakončení. Své úmysly ale musí po odmávaném ofsajdu minimálně odložit.
67
Ten rozehrál Beníšek, který ale balon poslal pouze do míst, kde stál hostující gólman.
66
Dydowiczova rána byla sražená pouze na roh.
65
Hosté jsou v posledních minutách aktivnější a snaží se vyrovnat. Domácí se usilovně brání.
64
Olomoučtí měli k dispozici roh, se kterým ale naložili prach bídně.
63
A hosté dnes střídají naposledy. Hýbl nahradil Kováče.
60
Olomouc znovu střídá. Utkání skončilo pro Hladíka, kterého na hřišti nahradil Ševčík.
59
Liberec právě vstřelil branku!
Pravidlo nedáš-dostaneš se potvrdilo! Kaiser dobře napadal a balon získal. Ten posléze předložil DENISU FRIMMELOVI, který už měl jednoduchou práci – 1:0.
58
Před brankou Severočechů teď bylo i v chladném počasí pořádné dusno. Domácí se ale dokázali nakonec ubránit.
57
Holub se přes Kasteloviče nedostal. Pro hosty ale vybojoval alespoň rohový kop.
56
Hanáci drží balon a snaží se s ním něco vymyslet.
55
V Liberci se znovu hostě rozpršelo. Uvidíme, jaký vliv to bude mít na samotný obraz hry.
54
Prvním karetním hříšníkem je hostující Nešický.
52
Na druhé straně se podobně prezentoval Kaiser, který ale na rozdíl od svého kolegy přestřelil.
51
Langerovi se rána z hranice šestnáctky vůbec nevydařila a skončila až u rohového praporku.
50
Severočeši jsou na začátku druhého poločasu aktivnější a mají více ze hry.
48
Jánošík se na levé straně objevil úplně sám. Následná přihrávka ale postrádala větší přesnost.
47
Hned v úvodu utkání je k vidění hodně vysoké tempo. Hra se rychle přelévá od vápna k vápnu
46
Hosté si v úvodu připravili hned trojí střídání. Ze hry odešel Fišer, Weinlich a Schmidt. Do hry nastoupil Holub, Žák a Texl.
46
46
46
Druhý poločas začne přibližně v 14:03.
Je za námi první poločas, ve kterém žádná branka k vidění nebyla. Zatím sledujeme v Liberci hodně vyrovnané utkání bez větších příležitostí na obou stranách. Uvidíme, zda se ve druhém poločase něco změní k lepšímu a gólu se dočkáme.
44
Olomoucký Schmidt uvízl v ofsajdu.
43
Domácí se snaží dohrát poločas v klidu a především s míčem na kopačkách.
42
Olomouc už mohla vést! Fantastický zákrok libereckého gólmana ale hlavičku Langera vytěsnil mimo tři tyče.
40
Před námi je posledních pět minut prvního poločasu. Zatím to vypadá, že oba celky odejdou do šaten za nerozhodnutého stavu.
38
Olomoučtí vyslali další střelu na libereckou branku. Hladík ale zamířil pouze nad.
37
Dění poslední minut se odehrává převážně na půlce.
36
Fišer se kousek za vápnem zbavil obránce a poté vystřelil. Ránu mu ale podle představ nesedla.
35
Domácí rozehráli svůj první roh, po kterém se ke střele dostal Dydowicze. Jeho nepřesná rána ale skončila dobrý metr od pravé tyče.
34
Hanáci zahrávali standardní situaci. Centr ale skončil pouze v rukavicích Kolář.
32
Severočeši mají míč ve své moci a snaží se něco vymyslet. Zatím se to domácím ale příliš nedaří.
31
Nepřesný centr Nešického doplachtil pouze do míst, kde stál připravený liberecký brankář.
30
Olomouc zahrávala další roh, který rozehrála na krátko a neudělala vůbec dobře.
28
Domácí se dostávali do velmi zajímavého přečíslení. Frimmel ale nedokázal přesně přihrát na Jánošíka.
27
Oba celky teď trápí hodně nepřesná kombinace.
26
Kaiser se ocitl v první vážnější šanci! Jeho ráně se ale po přihrávce od Kávy postavil do cesty gólman Neuer.
25
Po kratičké pauze se opět začalo hrát. Aktuálně se dění odehrává na půlce Severočechů.
24
Na trávníku se objevil ležící Novotný. Hlavní rozhodčí Kubr hru raději přerušil.
23
Hosté jen bezhlavě odkopli na polovinu Liberce, který se tak opět dostane k balonu.
22
Olomouckého Schmidta teď vychytal domácí gólman.
21
Káva se ocitl v dobré pozice po chybné rozehrávce Olomouce. Jeho ráně ale chyběla především razance.
20
Frimmel se přes Lagera dostával zbytečně. Bude z toho pouze autové vhazování pro hosty.
18
Kaiser se hezky prezentoval uvolněním přes dva protihráče. Poté ale chyboval v rozehrávce.
17
Také Liberečtí ale dokázali zahrozit. Hbitý Jánošík ale svým sólem nic vymyslet nedokázal.
16
Hosté teď převzali iniciativu a jsou aktivnější.
15
Na druhé straně hřiště se do šance pokoušel prokousat Kaiser. Avšak bez výsledně.
14
Hladíkovi se ale hlavička vůbec nepovedla.
13
Fišer se dostával až před branku Koláře. Ten ale nakonec nemusel vůbec zasahovat. Bude z toho ale roh pro Sigmu Olomouc.
12
Hra se v posledních minutách přelévá rychle ze strany na stranu. Žádné vyložené šance ale zatím nejsou.
10
Je za námi první desetiminutovka, ve které toho k vidění příliš nebylo. Oba celky jsou si zatím rovnocennými soupeři.
9
Olomoučtí zahrávali první roh, centr Langera ale na hlavu někoho ze spoluhráčů nedoletěl.
8
Hanáci drží míč a snaží se něco vymyslet.
7
Dlouhý nákop Lukese byl snadným soustem pro Vavříka, který si bez problémů poradil.
6
Domácí nic z rychlého brejku nevytěžili. Po špatném centru z pravé strany se k míči nikdo v modrém nedostal.
5
Olomoucká nepřesná rozehrávka končí až v zámezí.
4
Hladík se dostal do střelecké pozice. Jeho pokus z hranice šestnáctky ale zamířil vysoko nad.
3
Severočeši mají v úvodu střetnutí mírně navrch. Zatím se hraje především na polovině Sigmy.
2
Liberečtí dobře napadali a balon získali. Jánošík si ale v samostatném úniku roh nevymodlil.
1
Olomouc se ujali rozehrávky a zatím nikam nespěchá. Hostující kombinace se odehrává na vlastní půlce.
1
-2
Počasí se na severu Čech konečně trochu umoudřilo. Oba celky už se pomalu trousí ze šaten.
-8
V Liberci teď panuje hodně nefotbalové počasí. Nad Městským stadionem aktuálně "leje jako z konve".

FC Slovan Liberec: Kolář – Soungole, Beníšek (C), Kastelovič, Kaiser, Dydowicz, Jánošík, Novotný, Lukes, Frimmel, Káva.

SK Sigma Olomouc: Neuer – Vavřík (C), Kotouč, Fišer, Kováč, Weinlich, Langer, Hladík, Schmidt, Nešický, Stříž.

Rozhodčí: Kubr – Kříž, Martínek.
Oba celky se spolu střetly celkem dvakrát a pokaždé z toho bylo vítězství domácího týmu (2:1, 0:4).
Pohled na tabulku naznačuje, že se dá očekávat hodně vyrovnaný duel. Liberečtí jsou aktuálně jedenáctí se 14 body. Olomouc je na tom ještě o něco lépe a má bodů 17, které ji řadí na místo páté.
Hezké odpoledne ze severu Čech. Před námi je utkání 11. kola Juniorské ligy, ve kterém se představí domácí Slovan Liberec proti Sigmě Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.