Tak a je tu konec zápasu, ve kterém se zrodil překvapivý výsledek. Hosté ze Znojma si vyšlápli na lídra Juniorské ligy a přehráli Slavii 3:2. Domácí tedy odmítli možnost navýšit náskok na druhou Boleslav. Do konce sezony sice zbývá ještě dost zápasů, nicméně boj o titul bude dramatický až do samého konce. To je ode mě vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a někdy u dalšího onlajnu nashledanou.
90+1
90
Znojmo hlídá výsledek, Slavii k ničemu nepouští.
90
Nastavena bude 1 minuta.
88
Znojmo je nastěhováno na půlce domácích, což se nelíbí domácímu kouči a dává to hlasitě najevo.
86
Na závěrečné minuty se na hřiště podívá Jakub Mac, který přišel místo Ondřeje Bejbla.
84
Čepelák fauloval Comara a hosté jsou jistě rádi za drahocené vteřiny a ještě k tomu mají možnost ohrozit Hrubeše.
83
Do otevřené obrany se snažil zaútočit hostující Stáňa. Jeho střela ale mířila metr vedle levé tyče.
82
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Adou, přichází Bogner.
81
Útočné snahy Slavie utnul praporek pomezního.
80
Čeká nás zhruba posledních deset minut zápasu. Dá se očekávat snaha sešívaných o vyrovnání proti dobře bránícímu Znojmu.
78
Z rohového kopu poslal Šimeček pěkný centr na který se chystali hned tři sešívaní. Bohužel pro domácí na něj těsně nedosáhli.
76
Slavia posiluje ofenzivu. Do hry se místo Sodomy podívá Liška.
74
Rychlonohý Mensah pelášil po levé straně. Poslal přihrávku do vápna kde byl ustrážen Peterka.
73
Hostující kouč Kalvoda posílá do hry Valu. Zápas skončil pro Janáka.
72
Střela Slavíka ze zhruba 25 metrů končí v náruči Hrubeše.
70
Útočný faul Viktora Šimečka je vysvobozením obrany hostů.
69
K odraženému míči se dostal Peterka a tvrdou střelou z úhlu mohl srovnat stav zápasu.
67
Po faulu na Mensaha viděl Jakub Honz žlutou kartu.
67
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jarič, přichází Ugwu.
65
Slavia přebírá otěže zápasu a dere za vyrovnáním.
64
Ze hřiště odchází Vondráček. Za něj přišel oživit hru Mensah.
63
Slavia právě vstřelila branku!
Šimeček z přímého kopu nejdříve trefil jen zeď, od které se balon odrazil k JANU PETERKOVI který propálil vše co mu stálo v cestě.
61
Domácí mají možnost přímého kopu z výhodné pozice.
60
Narážečka domácích končí nepřesnou nahrávkou Vondráčka.
58
Útočným faulem se provinil Bejbl. Z odkopem golman Doleček nijak nepospíchá.
56
Znojmo je překvapivě i nadále lepším týmem.
54
Na nepříznivý stav reaguje trenér Šmejkal střídáním. Ze hry odstupuje Eschmann, kterého nahrazuje Peterka.
54
Znojmo právě vstřelilo branku!
Tak to je šok pro domácí! Po centru od rohového praporku se nejvýše vyšrouboval JAKUB POKORNÝ.
52
Přetažený centr z levé strany vyškrábl Hrubeš pouze na nohu MARTINA JANÁKA, který se ve stížené pozici nemýlil a posílá Znojmo do vedení.
49
Ten končí jen nepřesnou hlavičkou a odkopem Dolečka.
48
Zámečník se dral vápnem ale hostující obrana ho čistě odzbrojila na rohový kop.
46
Bejblovi ve slibné pozici pro centr utekl balon do autu.
46
V první půli jsme byli svědky vyrovnaného boje s šancemi na obou stranách. Slavia se ujala vedení ve 22. minutě, kdy se hlavou prosadil Jiří Vondráček. Znojmo se však s tímto stavem nehodlalo smířit a po krásné akci srovnal stav ve 31. minutě Bronislav Stáňa. Sám jsem zvědav, jak se bude vyvíjet druhý poločas a zdali trenéři sáhnou v poločase k nějakému střídání. Nechme se překvapit, na druhý poločas se můžete těšit zhruba v 18:01.
45+1
44
Krásným čistým skluzem zachránil Souček nebezpečně se rodící akci Znojma.
43
Zdá se být v pohodě a hned se zapojil do hry.
42
Po střetu uprostřed pole zůstal ležet hostující Stáňa.
41
Slavia měla možnost dvou rohových kopů, ze kterých nedokázala nic vytěžit.
39
Taktický faul Šálka rozhodčí ocenil žlutou kartou.
37
Součkovo vybídnutí končí jen odkopem Dolečka.
36
Zámečníkova dalekonosná střela končí mimo branku hostů.
35
Slibnou akci mohl rozjet Salašovič, bohužel pro něj nedal přesnou nahrávku na metr vzdáleného Sodomu.
33
Slavia se snaží o okamžitou odpověď. Zatím neúspěšně.
31
BRONISLAV STÁŇA prošel obranou jako nůž máslem a zpoza vápna vyslal krásnou střelu k tyči, na kterou byl Hrubeš krátký.
28
A znovu v akci Eschmann. Dral se do šance ale přehnal to s agresivitou a sudí píská útoční faul.
27
Salašovič posílal nadýchaný centr do vápna. Zcela osamocený Eschmann ale netrefil balon.
26
Janákův centr byl moc dlouhý, do útoku jde Slavia. Hraje se nahoru dolů.
24
Eschmann poslal nepřesný centr, ze kterého mohli jít do protiútoku hosté.
22
Nejprve se v obrovské šanci objevil Zámečník, jehož pokus bravurně vyrazill Doleček na roh. Z centru od praporku už se ale prosazuje JIŘÍ VONDRÁČEK.
19
Sodomovu střelu z kraje vápna golman hostů vyráží nohou.
18
Slavia se snaží převzít kontrolu nad utkáním a drží míč na svých kopačkách.
16
Pokus Adoua o lob končí v rukavicích klidného Hrubeše. Adou se zlobí sám na sebe, jelikož měl volit razantnější způsob zakončení.
15
Pokusu o založení šance Znojma zabránil Souček odhlavičkováním do autu.
14
Prosek se pěkně uvolnil na pravé straně a pokoušel se o centr, který mu hostující bek zablokoval na další roh. Ani z něj si Slavia nevypracovala žádnou šanci.
12
Z něj domácí nedokázali nic vytěžit.
11
Opět v akci dvojice Eschmann s Vondráčkem. Šance tentokráte končí povedenou střelou Vondráčka kterou Doleček vytěsnil na rohový kop.
9
Po levé straně utekl Eschmann. Přihrál před branku Vondráčkovi, kterému vykryl střelecký úhel Doleček.
8
Nepřesný centr Jariče končí za brankou.
6
Útočná snaha Znojma skončila díky mokrému trávníku v zámezí.
4
Centrovaný míč se snažil zkrotit Hrubeš. Kluzký balon mu ale vypadl a hosté málem šli do vedení.
3
Hostující jsou aktivnějším týmem. Vybojovali si rohový kop.
3
Jarič posílal míč do vápna. S nebezpečnou situací si ale poradil Čepelák.
1
Presování sešívaných končí odkopem Dolečka do zámezí.
1
Hlavní sudí Nenadál přivádí aktéry dnešního klání. Doufejme, že budeme svědky atraktivního souboje s velkým počtem šancí a branek.
Oba celky se již rozcvičujíí na hrací ploše. Nutno podotknout, že počasí zápasu příliš nepřeje.

SK Slavia Praha: Hrubeš – Bejbl, Souček, Sodoma, Eschmann, Salašovič, Čepelák (K), Šimeček, Vondráček, Zámečník, Prosek
Náhradníci: Mac, Kolařík, Smolák, Mensah, Peterka, Liška, Řehák

1. SC Znojmo FK: Doleček – Pokorný, Honz, Slavík, Comara, Odehnal (K), Stáňa, Šálek, Jarič, Janák, Adou
Náhradníci: Ugwu, Bogner, Vala, Konvalina

Rozhodčí: Nenadál – Černý, Koval.
Vážení příznivci mládežnického fotbalu, v rámci 34. kola Juniorské ligy se můžete těšit na souboj mezi SK Slavia Praha a 1. SC Znojmo.

Oba týmy se nachází v odlišných situacích. Pražané okupují první místo. Mají sice stejně bodů jako druhá Boleslav, ale mají utkání k dobru a navíc lepší vzájemné zápasy a lepší skóre. Naopak Znojemští se krčí na 16. pozici a do utkání budou nastupovat jako jasný outsider.

V minulém kole zajížděla Slavia na půdu Teplic, odkud si odvezla bod za remízu 1:1. Naopak Znojmo zdolalo v přestřelce Táborsko 3:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.