Gólovou přestřelku nakonec vyhrál Hradec a nutno podotknout že zaslouženě. Kromě poslední patnáctiminutovky první půle byl po celý zápas jasně lepším týmem.
90
Vzápětí rozhodčí ukončil zápas
90
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Tak se hostům ještě nakonec podařilo přidat čtvrtou branku. Nakopnutý míč z obrany doběhl Erik Týfa a dostal se tak za celou obranu Sparty, která byla vysunutá na útočné polovině. Brankář Hrdina nejistě vyběhl, a když zjistil, že míč mít nebude, vracel se zpátky do brány. To už však nestihl a hradecký hráč ho přeloboval.
90
Běží poslední minutky zápasu. Očekávaný tlak Sparty se nekoná.
89
Haškův nákop ze středového kruhu do vápna končí až v rukavicích brankáře Zavřela.
88
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zec, přichází Zezula.
88
K odražené střele se za vápnem dostal Nový, ale jeho pokus byl nepřesný.
87
Další útočnou možnost Sparty nepřesnou přihrávkou zmařil Miskovič.
86
Sparťané sice zvýšili aktivitu, ale do šancí se zatím nedostávají.
84
Rychlý protiútok Hradce vedl Zec, ale jeho centr na volného Bláhu ve vápně zablokoval Breda.
82
Všichni hráči Sparty se nyní pohybují v blízkosti pokutového území Hradce.
80
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hájek, přichází Šíma.
80
Sparťané vrhají všechny síly do útoku. Čekají nás zřejmě velmi zajímavé poslední minuty utkání.
79
Pešek centroval do vápna, ale obránce srazil jeho pokus na roh.
77
Odkrytých okének v obraně Sparty se bude Hradec samozřejmě snažit využívat. Teď se do obrovské šance dostal Bláha, ale Hrdina ho výborným zákrokem vychytal.
75
Sparťané nyní hrají na velké riziko, když stáhli v posledních minutách ze hry dva obránce!
74
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bederka, přichází Pešek.
71
Ve druhé půli je Hradec opět lepším týmem, když si vytváří velké množství šancí, zatímco sparťané se vyjma Štěpána Hájka k ničemu nedostali.
70
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Hašek.
68
Hradec Králové otáčí skóre. První střelu ještě Hrdina vyrazil, ale na následnou dorážku JIŘÍHO BLÁHY byl krátký.
66
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Sixta, přichází Týfa.
63
A je tu další obrovská šance Hradce. Kononýr Asim Zec postupoval ze strany sám na sparťanského brankáře, kterého napoprvé neprostřelil. Balon však ještě doběhl, ale své dorážce asi dva metry od prázdné brány nedal dostatečnou razanci, a tak ji obránci zpacifikovali.
61
Zadunělo břevno sparťanské branky! Bláha zatáhl míč po levé straně. Ve vápně našel úplně volného Sixtu, který svoji pumelici vyslal jen do brankové konstrukce Hrdinovy brány.
59
Bláha dostal přihrávku za obranu soupeře, ale bránicí hráči si s ním nakonec poradili a nepustili ho do šance.
58
Velká šance Štěpána Hájka! Sparťanský útočník se probil před branku soupeře, ale z malého vápna přestřelil branku.
57
Macháč našel zleva ve vápně Skopce, ale jeho střalu zablokoval obránce.
56
Žlutou kartu dostává Vobejda (FC Hradec Králové).
55
Kadlec si chtěl do vápna narazit s Miskovičem, ale ten mu míč vrátil nepřesně, a tak hrají opět hosté.
53
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Záviška, přichází Nečas.
51
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Kučera, přichází Soukup.
50
Střelec druhého gólu svého týmu Langr se pokoušel projít obranou, ale ve vápně o míč přišel.
48
Začátek druhé půle je zatím opatrný a oba týmy kombinují ve středu hřiště.
46
Gólově bohatý první poločas nakonec skončil nerozhodně. Prvních třicet minut byli hosté jasně lepším týmem a zaslouženě se dostali do vedení, ale pak se Spartě podařilo dvěma góly skore otočit. Nakonec však z poslední akce prvního poločasu srovnal Langr, a tak jdou oba týmy do šaten za stavu 2:2.
45
Tak přece jen se hostům do konce první půle ještě podařilo srovnat! Dostali možnost standardní situace, kterou rozehrál Kučera. Odražený míč se na hranici vápna dostal k MARKU LANGROVI, který míč poslal po zemi k tyči.
43
Macháč odcentroval z levé strany, ale tam nebezpečí odvrátil Ondřej Kraják. Tento hráč ve Spartě dříve působil.
41
Čavoš si rovnal míč na střelu ze střední vzdálenosti, ale tu si nakonec rozmyslel a snažil se uvolnit přihrávkou Nového. Kop se mu však vůbec nepovedl, a tak míč zamířil do zámezí.
39
Záviška se pokoušel projít vápnem jako při penaltové situaci, v souboji upadl, ale tentokráte rozhodčí pokutový kop neodpískal. Sparťanský záložník ani neprotestuje.
39
Nový odcentroval z pravé strany, ale Skopcovi byl ve vápně odpískán útočný faul.
38
Bláha se pokusil o střelu za velkým vápnem, ale vysoko přestřelil.
37
Pro hostující Hradec to jistě musí být velmi studená sprcha po tom, co první půlhodinu byli jasně lepším týmem.
35
Sparta právě vstřelila branku!
K té se postavil PATRIK ČAVOŠ a tvrdou přízemní ranou k tyči rozvlňuje síť!
34
Po faulu na Závišku bude Sparta kopat penaltu!
32
Sparťany vstřelený gól povzbudil, ale ve finální fázi jsou zatím nepřesní.
30
Jako blesk z čistého nebe přichází vyrovnání! Po velké chybě brankáře Zavřela, kterého o míč mimo vápno obral RICHARD MACHÁČ a zamířil míč do zcela prázdné branky.
27
Rychlý útok Hradce zastavil na poslední chvíli Nový. Sparta je teď pod tlakem.
25
Z něho se k hlavičce dostal Novák, ale zamířil pouze nad břevno.
24
Holeš svým centrem z pravé strany našel hlavu Zeca, který však míč pouze nadzvedl. Akce však ještě pokračovala a hostům se povedlo vybojovat roh.
22
Hradečtí jsou i nadále lepším a nebezpečnějším týmem. Domácí se spíše brání.
20
Bláha se pokoušel projít sparťanskou obranou, ale Čavoš ho výborným obranným zákrokem zastavil.
18
Další velká šance Hradeckých! David Sixta se objevil úplně sám před Hrdinou, ale ten ho výborným zákrokem vychytal.
16
Kučera odcentroval z levé strany, ale příliš nepřesně, a tak je z toho sparťanské vhazování z druhé strany.
14
Nyní už se síť za Hrdinou rozvlnila! JAN VOBEJDA napřáhl z nějaký pětadvaceti metrů a krásnou ranou ke vzdálenější tyči nedal sparťanskému brankáři žádnou šanci.
11
Obrovská šance hostů! Zahrávali svůj první rohový kop, při kterém na zadní tyči čekal stoper Krčál a zívala na něj úplně prázdná brána. Tísněn protihráčem však zamířil jen těsně vedle tyče Hrdinovy brány.
10
Další nepřesnost z kopaček Sixty končí jen na hrudi Nového, který rychle rozehrál sparťanský protiútok, ze kterého se k centru dostal Macháč, ale našel jen rukavice gólmana.
8
Z protiútoku se pokoušel uvolnit kolmicí spoluhráče Krčál, ale ani on nebyl přesný.
8
Macháč centroval z pravé strany do vápně, ale v něm žádný z jeho spoluhráčů nebyl, a tak brankář Zavřel chytil míč v pohodě do rukavic.