Konferenční liga -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Leicester - 5. května 2022   21:00

AS Řím
AS Řím
11' Abraham (Pellegrini)
1:0
(1:0)
Leicester
Leicester
AS Řím
Patrício – Mancini, Smalling, Ibañez – Karsdorp, Cristante, S. Oliveira, Pellegrini, Zalewski (84. Viña) – Zaniolo (79. Veretout), Abraham (88. Šomurodov).
Fuzato – C. Pérez, Afena-Gyan, Spinazzola, El Shaarawy, Bove, Kumbulla, Diawara, Maitland-Niles.
Jovanović (SRB) – Stojković (SRB), Mihajlović (SRB)
Stadio Olimpico, Řím
Leicester
Schmeichel – Pereira (69. Castagne), W. Fofana, Evans, Justin – Maddison, Tielemans, Dewsbury-Hall (77. A. Pérez) – Lookman (46. Amartey), Vardy, Barnes (46. Iheanacho).
Ward – L. Thomas, Vestergaard, Albrighton, Daka, Choudhury, Söyüncü, Soumaré.

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:12.
Je konec. AS Řím si zahraje finále Evropské konferenční ligy, když po úvodní remíze 1:1 dokázal na domácím stadionu uspět v odvetě. Výsledek 1:0 dnes stačil. Po trefě Tammyho Abrahama totiž Řím dokázal do puntíku plnit defenzivní taktiku a dovedl zápas do vítězného konce. Srovnat mohl Maddison v nastaveném čase, ale v dobré možnosti bránu minul. Víc už Lišky nestihly a se soutěží se loučí.
90+5'
90+5'
Na kopačce měl rozhodnutí Sérgio Oliveira, protáhnul Schmeichela a vybojoval roh. Jenže ten se domácím vůbec nepovedl a Vardy ještě v posledních sekundách dostal možnost k hlavičce, kterou neproměnil.
90+4'
Domácí nejenže podrželi míč na útočné polovině, ale ještě vybojovali faul. Vardy podrazil Veretouta. Mourinho ho zblízka podpořil.
90+3'
Další nákop směrem dopředu, obrana pracuje dobře. Standardní situace nevyšla Maddisonovi, když poslal příliš krátký centr.
90+2'
Největší možnost Leicesteru, jenže James Maddison dnes neobul střelecké kopačky. Jeho rána z hranice velkého vápna zasvištěla mezi diváky.
90+2'
Řada hlavičkových střetů na polovině hřiště vyústila v další atak Leicesteru. Chris Smalling ovšem čistí prostor.
90+1'
O roh se hlásil Jordan Veretout, ale sudí tentokrát neviděli situaci dobře a rozhodli nesprávně.
90'
Poslední minuta základní hrací doby, Leicester zůstává nastěhovaný na útočné polovině, ale přes obranný val se nemůže dostat.
89'
K centru na zadní tyč se snažil vyšplhat James Justin, o pár vteřin později přišla do vápna další nebezpečná zásilka. Ale k zakončení nedošlo.
88'
Střídání v týmu AS Řím:
ze hřiště odchází Tammy Abraham, přichází Eldor Šomurodov.
88'
Poslední akce Abrahama končí faulem. Wesley Fofana se snažil udržet míč na hrací ploše a schytal šlapák. Abraham se hlásí o střídání a bude konečně vyslyšen.
87'
Jednu žlutou kartu ještě dostane domácí Rick Karsdorp. Nezáleží na tom, pokud AS vyhraje.
86'
V kličkách se utopil James Justin, ve výsledku dokonce získávají domácí vhazování. A Tammy Abraham hecuje gesty fanoušky.
85'
Přichází další rohový kop. Timothy Castagne podpořil útok, ale trefil prvního bránícího hráče.
85'
Maximálně 10 minut zbývá do konce základní hrací doby. Lišky stále bojují o srovnání a případné prodloužení.
84'
ze hřiště odchází Nicola Zalewski, přichází Matías Viña.
84'
Křeče trápí Tammyho Abrahama, ale stále nedostává možnost k tomu odejít z trávníku.
82'
Na levé straně se snaží něco vymyslet Ayoze Pérez, ale nemá kudy přihrát. Pak přece jen přichází zakončení z kopačky Kelechiho Iheanachoha, ale Rui Patrício si s přehledem poradil.
81'
S míčem se krásně otočil Sérgio Oliveira. Domácí mají dnes daleko lepší kontrolu míče. Kasper Schmeichel musel dokonce vyběhnout proti centru, který mohl uvolnit Abrahama.
79'
Až v 79. minutě se úvodního zákroku v utkání dočkal Rui Patrício. Jenže James Maddison mu příliš vrásek na čele nepřidělal. Technický obstřel letěl doprostřed brány, Portugalec nemohl dovolit zaváhání.
79'
ze hřiště odchází Nicolò Zaniolo, přichází Jordan Veretout.
77'
Rozhodčí stále nedovolili AS střídat. Zřejmě kvůli ošetřování Rogera Ibañeze, který opustil hřiště, ale ještě se do zápasu plánuje vrátit.
77'
Střídání v týmu Leicester City:
ze hřiště odchází Kiernan Dewsbury-Hall, přichází Ayoze Pérez.
76'
Obránce Roger Ibañez opouští hrací plochu v doprovodu lékařů. Sudí ještě střídání nedovolí, takže Řím se chvíli bude bránit v deseti.
75'
Roger Ibañez okamžitě signalizoval, že bude potřebovat střídat. José Mourinho tak rychle ukazuje na náhradníka, který obléká zápasový dres.
74'
Vhazování obstará Rick Karsdorp, ale není, kam by pospíchal. Obrázek tohoto zápasu už je poměrně nudný, nicméně účel světí prostředky.
72'
Vedoucí tým trpělivě brání. Ani náběh Zaniola neznamenal vzrušení, akci Leicesteru pak definitivně zastavil Tammy Abraham, který hraje parádní zápas.
71'
Svého soka v souboji zboural Kelechi Iheanacho. Jenže podle rozhodčího o faul nešlo. Roger Ibañez přesto zařídil alespoň odkop od brány.
70'
Míč znovu zahučel za brankovou čáru bez většího pozdvižení. Rui Patrício zkušeně zdržuje rozehrávku, AS k postupu současný stav stačí.
69'
ze hřiště odchází Ricardo Pereira, přichází Timothy Castagne.
69'
Na hranici pokutového území se pohyboval Ricardo Pereira, k balonu mu ovšem ještě půlkrok scházel. A vypadá to, že bude střídat.
68'
Po Maddisonově chybě musel hasit protiútok Wesley Fofana. Zvládl to pouze za cenu jasného faulu, žlutá karta byla zcela nevyhnutelná.
67'
Zpětnou přihrávku nezpracoval James Maddison. Nemohl tak postupovat k bráně.
66'
Velmi slušnou nabídku vyslal James Justin, plánovaný adresát Jamie Vardy ukazuje zdvižený palec. Jenže za míčem se nevyšplhal, chyběly mu centimetry.
66'
Tammy Abraham se spokojí s tím, že akrobatickým způsobem zakopnul míč do vápna soupeře. Už vstává na nohy a pomáhá obraně.
64'
Skok jako při dostihových závodech ukázal James Maddison. Místo toho, aby vybojoval rozehrávku, dovolil postup Nicola Zanioly. Ten vybojoval aut na útočné polovině.
63'
Mourinho ještě před rohem zvládl udělit pokyny a pak sledoval, jak Chris Smalling hlavou z prostoru penaltového puntíku míří vysoko nad. Kasper Schmeichel už také čeká na zákrok poměrně dlouhou dobu.
62'
Znovu nabral dobrou rychlost Nicola Zalewski, ale nedočkal se centru do běhu. Řím zvolil pozvolnou souhru, na jejímž konci byl Rick Karsdorp. Jeho pas zastavil James Justin a způsobil další roh AS.
61'
Ve vápně upadnul Nicola Zalewski, ale na vině nebyl obránce ani gravitace. Zalewski si tímto kouskem nemohl vymodlit penaltu.
60'
Římané se mohou uklidnit kombinací, míč jim teď dlouhé minuty nepatřil. U pravé postranní linie si několik přihrávek vyměnil Rick Karsdorp s Lorenzem Pellegrinim.
59'
Dobrý signál! Jamie Vardy dostal přihrávku po zemi, ale jeho tvrdá rána nártem trefila hlavu připraveného Abrahama. Ten tak umí hlavičkovat nejen gólově, ale i v rámci účinné obrany.
59'
Míč proskákal za brankovou čáru, James Maddison se dočká další rozehrávky od rohového praporku.
57'
Po velmi dlouhé době jsme viděli pokus o zakončení, postaral se o něj Youri Tielemans. Míč proskákal pokutovým územím a vytočil se mimo dosah pravé tyče.
56'
Záložník Daniel Amartey si troufnul na výběh dopředu, ale dlouho na aktivnější pozici nezůstal. Touha anglického celku po srovnání by mohla být větší.
54'
Kiernan Dewsbury-Hall nedokázal míč stáhnout ze vzduchu. Hru Leicesteru nadále provázejí nepřesnosti.
53'
Teď už Vardy mohl zkusit proniknout do šestnáctky, ale nakonec se musí spokojit s rohovým kopem. Ten nezvládl James Maddison, protože defenziva soupeře je opravdu hodně soudržná.
53'
Šikovně posílal míč dopředu Wesley Fofana, ale zhruba metr chyběl k tomu, aby se nabíhající Jamie Vardy mohl pokusit o ohrožení brány.
52'
V souboji inkasoval úder do obličeje Tammy Abraham. I když se drží za nos, sudí na to nebere zřetel a znovu nechává pokračovat ve hře.
51'
Další diskuzi s rozhodčím má Kiernan Dewsbury-Hall. Leicester by se měl více soustředit na svůj výkon.
50'
Další útok AS vyšel naprázdno, ale zatím to domácím nemusí vadit. Kasper Schmeichel dokázal rychle předat míč dopředu, kde Ricardo Pereira nezvládl přesný centr.
48'
Jednalo se v podstatě o rohový kop, ale domácí se ubránili. Pak nicméně Nicolò Zaniolo zaváhal při přechodu do útoku a James Maddison byl rychle zpátky. Dostane možnost na rozehrávku rohového kopu.
47'
U rohového praporku hezky tancoval Kiernan Dewsbury-Hall. Výsledkem je dokonce standardní situace z ostrého úhlu, Nicolò Zaniolo se hodně zlobil.
46'
Po dalším kvalitním centru se míč doslova došoural do rukavic Schmeichela. Byl to Jonny Evans, kdo nechtěně zamířil na svou bránu, ale dánský gólman nedopustil šok.
46'
Velmi rychlé přenesení hry v podání Říma. Po pravé straně sprintoval Nicolò Zaniolo, zasáhl Jonny Evans a bude se kopat roh.
46'
ze hřiště odchází Ademola Lookman, přichází Daniel Amartey.
ze hřiště odchází Harvey Barnes, přichází Kelechi Iheanacho.
46'
Poločas s pořadovým číslem dva začne přibližně ve 22:03.
Úvodní půle poznala jediného šťastného střelce. Už v osmé minutě vytáhl brankář Kasper Schmeichel dobrou ránu Pellegriniho ze standardní situace, jenže o tři minuty později nestačil na hlavičku Tammyho Abrahama. Ten se pověsil do vzduchu a rázným způsobem promluvil do osudu tohoto semifinále. I když Řím ještě nemá jistý postup, zatím brání velmi účinně a Leicester se nedostal k jediné střele. Stav 1:0 je však ošemetný a ve druhé půli se může stát cokoliv.
45+2'
45+2'
Hodně dlouhý nákop Schmeichela dolétl na hlavu Smallinga. Ten ještě definitivně neodpravil míč do bezpečí, jenže bomba zpoza vápna neprošla. Kiernan Dewsbury-Hall tak završil první poločas.
45+2'
Probíhají ještě dohady, kde se má pokračovat ve hře. Míč rozhodčího však bude patřit Římu.
45+1'
Standardní situace se Leicesteru opravdu nevydařila. Ademola Lookman navíc loktem trefil Sérgia Oliveiru a může být rád, že nepřišla karta.
45'
Rozčiluje se Ademola Lookman. Rozhodčí dnes nastavil hodně benevolentní metr, ale po zákroku Rogera Ibañeze písknout musel. V závěru poločasu přichází hostující šance.
44'
S ledovým klidem rozehrál Kasper Schmeichel, přestože nedostal ideální pas a Tammy Abraham na něj vytvořil tlak. Hosté rychle přenášejí hru na druhou stranu hřiště.
44'
Další nepříjemný atak musel podstoupit Lorenzo Pellegrini. Kapitán domácí strany narazil na Pereiru.
43'
Tak přece jen šance na střelu, jenže Ademola Lookman nezvládl propálit hustý blok před brankářem Patríciem. Leicester tlačí na pilu, ale vystřelit na bránu ještě nedokázal.
42'
Zleva se zkusil probít James Justin, jenže balon mu znovu unikne. Kvalita dnes bohužel není na nejvyšší úrovni, technika oběma celkům dost schází.
41'
Hezkou kombinaci pokazil domácí Gianluca Mancini. Ztratil kontrolu nad míčem a pak šel kolíky napřed do nesmyslného skluzu, za který vidí dokonce žlutou kartu.
40'
Do vápna už proniknul Tammy Abraham, jenže přišel o rovnováhu a ustlal si na trávníku. Druhý gól v zápase tak alespoň pro tuto chvíli nepřidá.
39'
Hra rukou, ukazuje sudí Jovović. A skutečně – Gianluca Mancini při snaze o odkop trefil balon nepovoleně.
38'
Pohled na spoluhráče vrhnul Ricardo Pereira, očekával totiž zpětnou přihrávku, která nepřišla. Leicester musí zlepšit počínání na útočné polovině.
37'
Do své první šance se mohl dostat Jamie Vardy, avšak v důležitém momentu podklouznul a k míči se nedostal. Pokud by se mu to povedlo, určitě by pálil na bránu.
37'
Anglické mužstvo přece jen zlepšilo svůj herní projev a dostává se konečně do zápasu. Chris Smalling raději odkopává k půlící čáře, kde už je ale zase moře světlých dresů.
36'
S centrem příliš otálel Ricardo Pereira. Výsledkem je jistý zákrok portugalského brankáře ve službách AS, pro míč si sebevědomě došel.
35'
Lišky zůstaly na míči, James Maddison ovšem znovu nepřeklenul obranný val. Zatím přesto nejlepší pobyt hostů na útočné polovině. Chybělo jen lepší finální řešení. Přesně totiž nepřihrával ani Youri Tielemans.
33'
I když se Kiernan Dewsbury-Hall diví, po zákroku Oliveiry budou vhazovat domácí. Emoce zatím poněkud srážejí výkon Leicesteru.
33'
Znovu se do vzduchu vyšrouboval Tammy Abraham, ale musel se pro míč vracet, takže jeho hlavička nebyla tolik přesná a důrazná.
32'
Zajímavé přečíslení tři na dva nedokázal šikovně vyřešit Nicolò Zaniolo, který dostal míč od Abrahama. Střela šajtlí skončila na kopačkách vracejícího se obránce, bude to roh.
31'
Na levé straně je hodně aktivní Nicola Zalewski, ovšem teď se k centru neodhodlal. Míč do šestnáctky nakonec předal Gianluca Mancini, ale mířil hodně daleko.
31'
Teď už Vardy raději do skluzu nešel. Míč nestihl na hrací ploše a musí tak nadále čekat na zajímavou příležitost.
30'
Svižný kontr pokazil nepřesnou přihrávkou Lorenzo Pellegrini. Mezi stopery si to namířil Nicolò Zaniolo, ale míče se nakonec vůbec nedočkal.
29'
Zpětná přihrávka Nicoly Zalewského. I když Římané nemají co riskovat, jednogólový náskok je zrádný. O tom už se italský gigant přesvědčil na trávníku soupeře.
28'
Dobře se u pravé postranní čáry otočil Ademola Lookman, ale nakonec si míč až příliš předkopnul. To znovu znamená odkop od brány Ruie Patrícia.
27'
Nyní už může vykopávat Rui Patrício, který zůstává bez jediného zákroku. Leicesteru tento zápas zatím nevychází podle představ.
26'
Velmi ostrý zákrok předvedl Jamie Vardy, zřejmě ho štvalo, že ještě pořádně nebyl ve hře. Teď riskoval žlutou kartu, Roger Ibañez se po brutálním ataku překvapivě zvedá.
26'
Snaha o centr, ale Ricardo Pereira mířil jen do rukavic Patrícia, který si po dlouhé době potěžká merunu. Pak vykopává do hloubi pole.
25'
Poslední kličku nezvládl Kiernan Dewsbury-Hall a pak ještě nešikovně fauloval. Sudí nechává domácím výhodu.
24'
Vůbec si teď se spoluhráči nerozuměl Lorenzo Pellegrini, ale Nicola Zalewski jeho chybu rychle napravil. Pak je faulován skluzem zezadu, anglický zástupce zkouší přitvrdit.
23'
Na centr nedoskočil Ademola Lookman, který zatím trpělivě vyčkává na šanci k útoku. Portugalský manažer nadiktoval svému týmu kvalitní taktiku a Rui Patrício má klid.
22'
Kapitán Lorenzo Pellegrini se poroučel na trávník poté, co ho dohrál Fofana. Trenér Mourinho rozhodil rukama, tento zákrok se podle jeho názoru možná měl odměnit žlutou kartou.
21'
Za beky si nabíhal Harvey Barnes. Nechybělo mnoho, aby se k němu finální pas dostal, obrana Říma si ovšem nakonec přece jen poradila.
20'
Jako by si teď Wesley Fofana nevěděl rady. Několikrát si vyměnil míč s gólmanem, poté vhazuje Harvey Barnes. Lišky ovšem marně hledají cestu přes půlící čáru.
19'
Zleva zase postupoval Lorenzo Pellegrini, jeho skákavá přihrávka ovšem přišla z předchozího ofsajdu, který byl po dokončení celé akce také správně odmáván.
19'
S míčem zariskoval na středu Sérgio Oliveira a měl štěstí. Pak to s důrazem na polovině hřiště přehnal Jonny Evans a Nicolò Zaniolo se správně hlásí o faul.
17'
Moc hezká přihrávka za obranu, Kasper Schmeichel si připíše další zákrok. Lorenzo Pellegrini musel trefovat balon half-volejem, což bylo v dané pozici složité. Přesto nadělal Leicesteru další potíže.
16'
Načechraný míč. Bryan Cristante to myslel dobře, ale italský celek se vyhnal do strany, odkud už nevymyslel účinnou akci.
15'
Domácí teď nemusí nikam spěchat, úvodní krok podnikli a za současné konstelace postupují. Jenže poslední přihrávka už nevyšla a hraje Wesley Fofana.
14'
Tým ve světlé kombinaci zahrával roh, ale sudí odhalil nepovolený zákrok. Míč navíc přeletěl všechny potenciální cíle.
12'
Zpoza vápna kroutil střelu Kiernan Dewsbury-Hall, ale mezi tři tyče se nevešel. Přesto Patríciovi na chvíli zatrnulo.
11'
AS Řím právě vstřelil branku!
Centr od rohového praporku tentokrát letěl rovnou na malé vápno. Do vzduchu vyskočil TAMMY ABRAHAM a svým beranidlem nedal Kasperu Schmeichelovi šanci. Rána hlavou byla opravdu prudká, takže i když míč letěl do středu brány, Dán už nestihl zareagovat a poprvé inkasuje. Leicester se bude muset vzpamatovat, protože úvod utkání nezachytil a brzy prohrává o gól. Asistence: Lorenzo Pellegrini.
10'
Rohový kop se bude ihned opakovat, zatím jsou hosté v bránění trochu nejistí.
9'
Rychlý přechod dopředu znovu obstaral Nicola Zalewski. Přihrál pod sebe, ale Lorenzo Pellegrini s přispěním teče pálí vedle. Bude z toho další rohový kop.
8'
Po rohu hlavičkoval těsně nad břevno Smalling, nemůže tak zvedat ruce k nebi. Přesto jsou teď Římané jasně aktivnější.
8'
K míči se postavil Lorenzo Pellegrini. Jeho prudká nabídka doletěla až ke Kasperu Schmeichelovi, ale dánský brankář dokázal na brankové čáře vyrazit. Důležitý první zákrok.
7'
V blízkosti vápna padá Nicola Zalewski. O penaltě nemůže být řeč, přesto Řím dostane pěknou příležitost.
7'
Hodně podivná kombinace Leicesteru. Domácím vyšlo napadání a Jonny Evans tak tak odvrátil alespoň rohový kop.
6'
Vypadá to, že úvod utkání bude hodně opatrný. Bryan Cristante se sice dostal do lehkých problémů, ale ještě je uhasil dřív, než došlo k chybě.
5'
Fofana skutečně upadl kvůli držení Smalinga, ale sudí ze Srbska odmítl protesty a nechává pokračovat ve hře brankáře Ruie Patrícia.
4'
Po ošetření Justina došlo k rohovému kopu. Chris Smalling ve vápně přidržel Fofanu a Leicester si teď hlasitě stěžuje, že by mělo dojít k penaltě. Uvidíme, zda se do hry dostane video.
3'
No a s Justinem to nevypadá vůbec dobře. Drží se za nohu a nevypadá to, že by byl schopný pokračovat.
2'
Hosté rychle přenesli hru před vápno, kde ale dostal naloženo James Justin. Pak se pokusil pálit Youri Tielemans, ale trefil jen blok. Bude se kopat rohový kop.
2'
Přes pravou stranu nedokázal proniknout Roger Ibañez. Angličané dostávají možnost na novou rozehrávku.
1'
První rozehrávka se hostům nepovedla. Dlouhý nákop nezpracoval Vardy, a tak se s míčem polaská Patrício.
1'

AS Řím: Patrício – Mancini, Smalling, Ibañez – Karsdorp, Cristante, S. Oliveira, Pellegrini, Zalewski – Zaniolo, Abraham.
Náhradníci: Fuzato – Viña, C. Pérez, Afena-Gyan, Spinazzola, El Shaarawy, Bove, Veretout, Kumbulla, Šomurodov, Diawara, Maitland-Niles.
Trenér: José Mourinho

Leicester City: Schmeichel – Pereira, W. Fofana, Evans, Justin – Maddison, Tielemans, Dewsbury-Hall – Lookman, Vardy, Barnes.
Náhradníci: Ward – A. Pérez, Iheanacho, L. Thomas, Vestergaard, Castagne, Albrighton, Daka, Choudhury, Söyüncü, Soumaré, Amartey.
Trenér: Brendan Rodgers

Rozhodčí: Jovanović (SRB) – Stojković (SRB), Mihajlović (SRB).
LEICESTER CITY

Lišky by v Evropské konferenční lize rovněž rády zapomněly na svou slabou formu z domácí soutěže. Zatím se to Leicesteru dařilo. Sice se letos neudržel v Evropské lize, ale o patro níž předvádí solidní výkony. Ve čtvrtfinále si vychutnal nizozemského zástupce PSV Eindhoven, když James Maddison a Ricardo Pereira otočili nepříznivé skóre druhého utkání z 0:1 na 2:1.

O další comeback se Angličané pokusí v Itálii. V úvodním duelu prohrávali, ale pak na centr Harveyho Barnese dosáhl obránce Gianluca Mancini a po hodině hry vlastním gólem srovnal. Zařídil tak svému týmu pozitivnější emoce, než jaké prožíval o víkendu, kdy propadnul s Tottenhamem (1:3) a klesl na 11. pozici Premier League.
AS ŘÍM

Svěřence Josého Mourinha ve třetí nejvyšší klubové soutěži dvakrát zaskočil norský soupeř Bodø/Glimt. Ve skupinové fázi s ním AS ostudně padlo po výsledku 1:6 a nepohlídalo si ani úvodní zápas ve vyřazovací části, kdy prohrálo 1:2. Jenže náprava přišla v odvetě, kdy Římané předvedli dominantní vítězství 4:0 a postoupili dál.

V úvodním klání tohoto dvojzápasu se prosadil Lorenzo Pellegrini, ale Leicester zvládl srovnat krok. O víkendu pak Řím zremizoval utkání s Bolognou (0:0), což představuje dalš ohromnou ztrátu. Mourinho už se svou partou totiž neskončí v elitní čtyřce italské Serie A.
Příjemný večer u evropského fotbalu. V rámci Konferenční ligy se v semifinále utkají celky AS Řím a Leicester City. Z prvního vzájemného duelu se týmy rozešly po remíze 1:1 smírně, o postupujícím tak rozhodne odveta na trávníku italského klubu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.