Konferenční liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Maccabi : Slavia - 21. října 2021   18:45

Maccabi
Maccabi
24' Donyoh (Mohamed)
1:0
(1:0)
Slavia
Slavia
Maccabi
Cohen – Meir, Planić (C), Goldberg, Tawatha (62. Menachem) – Jaber (84. Gershon), José Rodríguez, Mohamed – Atzili (69. Sahar), Donyoh (69. Chery), David (62. Haziza).
Farkas – Szert, Szalai (Solymosi) (všichni HUN)
Slavia
O. Kolář – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Traoré (C), Stanciu (67. Lingr) – Olayinka, Schranz (76. Ekpai), Plavšić (46. Samek) – Kuchta (67. Krmenčík).
Sirotník, Mandous – Samek, Obadal, Krmenčík, Ekpai, Lingr.

Profesorský výkon Slavie v Izraeli nestačil ani na bod. Slávisté si do ČR odvezou nejtěsnější možnou porážku. Domácí podržel výborný brankář Cohen, hodně šancí pak slávisté spálili sami. Z mé strany je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy zase na počtenou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:7.
90+6'
90+6'
Pražané se k hlavičce prodrali, i tentokrát míč končí v náručí brankáře Cohena.
90+6'
Tak ještě jedna možnost. Krmenčík si došel pro faul a uvidíme volný přímý kop. Menachem navíc dostává žlutou kartu.
90+5'
Krmenčík mířil za skákavým balonem, ani tento míč Cohena nepřekvapil a skončil pevně v jeho rukavicích.
90+4'
Do vápna izraelského celku zamířil i brankář Kolář. Ten ale sledoval jen hodně nepovedený centr na přední tyč, kde kralovali domácí.
90+4'
Ekpaiův centr odhlavičkovali domácí hráči na roh.
90+3'
Ousou nacentroval jen do rukavic pozorného Cohena. Hráči obou týmů se posouvají směrem k bráně Koláře.
90+2'
Nastavuje se šest minut.
90+1'
Samek osvětlil sudímu svůj pohled na zmíněný faul, za což si od hlavního rozhodčího vysloužil žlutou kartu.
90'
Na další šanci si budou muset Pražané počkat. Po dlouhém autu do vápna Maccabi se píská útočný faul.
89'
Ousou dostal jesličky a trestat mohl Haziza. Druhý jmenovaný nakonec jen napálil míč do včas se navrátivšího Ousoua.
88'
Oscar přesným centrem našel Lingra, jenž hlavičkoval v hodně nebezpečné pozici pouze nedůrazně do rukavic pozorného Cohena. Další promarněná obří šance Slavie.
87'
Traoré si naváděl míč do šance zleva, následnou přihrávkou po zemi do vápna nikoho v černém nenašel.
86'
Lingr práskl do balonu na hranici šestnáctky, míč poslal jen hodně vysoko na tribunu.
85'
Olayinka našel centrem Krmenčíka, který míč ztečoval tak nešťastně, že na něj nikdo z jeho nabíhajících spoluhráčů nedosáhl.
84'
Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Mahmoud Jaber, přichází Rami Gershon.
83'
Bah ve vápně Maccabi našel Olayinku, jemuž se nepodařilo ostrý balon poslaný vzduchem zpracovat. Hrát budou domácí.
82'
Ihned po ubráněné standardní situaci se domácí vydali do rychlého brejku, Chery si ovšem naběhl do ofsajdu.
81'
Exekuce standardní situace se ujal Bah, který svou dělovkou jen napálil zeď soupeře.
80'
Krmenčík byl povalen před pokutovým územím soupeře. Uvidíme volný přímý kop Slavie ze střelecké pozice.
79'
Bah byl faulován na polovině hřiště. Vršovičtí mohou pokračovat ve snaze vyrovnat.
78'
Na Samkův centr si naskočil Ousou, který na přední tyči hlavičkoval hodně vysoko nad.
77'
Míč nebezpečně poskakoval ve vápně haifských fotbalistů, slávisté budou po tečované střele zahrávat roh.
76'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Ubong Moses Ekpai.
75'
Na druhé straně pálil enormně nepřesně Traoré, jehož střela nemířila ani za brankovou čáru, nýbrž za tu postranní.
74'
Fotbalisté Maccabi protlačili skákavý balon k Jaberovi, který se zjevil až před Kolářem, kterého se pokusil překonat jemným prostrčením balonu po zemi, brankář sešívaných podržel svůj tým a šanci zlikvidoval.
73'
Viděli jsme pas nakrátko a následný střílený centr po zemi. Domácí si poradili bez jakýchkoliv problémů.
72'
Samek vyslal do křídla Schranze, který pro Slavii vybojoval roh.
71'
Brankář Cohen příliš dlouho otálel s výkopem, a tak hlavní sudí toto čekání ohodnotil žlutou kartou.
71'
Goldberg napálil skákavý míč po rohu jen doprostřed brány a na druhou stranu se hnal Olayinka, jeho průnik zprava dokázali domácí obránci zastavit.
70'
Ousouovi se nepodařil odkop, izraelští fotbalisté budou zahrávat roh.
69'
Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Omer Atzili, přichází Ben Sahar.
Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Godsway Donyoh, přichází Tjaronn Chery.
69'
Míč na pravém křídle propadl ke Schranzovi, jenž z ostrého úhlu vypálil jen do rukavic Cohena. Píská se navíc ofsajd sešívaného křídelníka.
68'
Pokračuje se ve hře, Kolář je, zdá se, v pořádku.
67'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jan Kuchta, přichází Michael Krmenčík.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Nicolae Stanciu, přichází Ondřej Lingr.
66'
Donyoh poslal míč na malé vápno, kde ho včas lapil pozorný Kolář. O gólmana Slavie záhy zakopl lehce přistrčený Atzili a s brankářem hostujícího celku to nevypadá příliš dobře. Sledujeme ošetřování.
65'
Schranz se dral za míčem až příliš agresivně, Menachema totiž povalil dle názoru hlavního rozhodčího nedovoleným způsobem.
64'
Oscar našel centrovaným míčem v zajímavé pozici Olayinku, ten svou hlavičku usměrnil ve veliké šanci jen doprostřed brány, a tak si Cohen v pohodě poradil.
63'
Haziza se ihned po svém příchodu na hřiště prezentoval střelou z dálky. Ta byla sražena a pro míč na zemi doběhl Kolář.
62'
Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Dean David, přichází Dolev Haziza.
Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Taleb Tawatha, přichází Sun Menachem.
61'
Samek zachytil rozehrávku soupeře, záhy ovšem také jeho pas byl vystižen. Hosté budou pokračovat autem.
60'
Bah si zaběhl na pravé křídlo, odkud z první poslal do malého vápna střílený centr. Ten schoval, jak se říká, do teplých, připravený gólman Maccabi.
59'
Stanciu centrovaným míčem hledal nabíhajícího si Olayinku, kterému scházel zhruba metr, či dva. Míč skončil v rukavicích Cohena.
58'
Slávisté zahrávali dva rohové kopy krátce po sobě, ani v jednom případě nešlo o nic nebezpečného. Cohen uvede míč do hry odkopem.
57'
Samek centr přetáhl až na Stanciua, následně se balon po rychlé kombinaci dostal k Samkovi zpět. Mladičký slávista z hranice vápna z první vypálil šajtlí a Cohen se musel pořádně natáhnout, aby povedený pokus vytěsnil mimo tři tyče – skvělý zákrok!
56'
Schranz si vymodlil faul na pravém křídle. Chystá se zkrácený roh fotbalistů v černém.
55'
Centr směřující na zadní tyč vršovičtí fotbalisté jen prodloužili do zámezí. Cohen bude vykopávat.
54'
Oscar si narazil s Olayinkou, následně ale už zasáhli beci domácího týmu. Uvidíme roh Slavie.
53'
Jaber se průnikovým pasem pokoušel nalézt Donyoha, příliš dlouhý pas ale skončil až u Koláře.
52'
Po narážečce na krátkou vzdálenost přilétl do šestnáctky Pražanů přetažený centr, který podskočil Planić.
51'
Další akce fotbalistů Maccabi vedla po levém křídle a vyústila v roh.
50'
Donyoh dostihl míč na pravém křídle a pasem pod sebe hledal své spoluhráče ve vápně. Sešívaní tuto přihrávku dokázali přečíst a pokrýt.
49'
Planić při rozehrávce míč jen napálil do napadajícího forvarda Slavie, balon se odrazil za brankovou čáru a Cohen ho uvede do hry odkopem.
48'
Jaber špatně došlápl, když napadal rozehrávajícího Ousoua. Sledujeme ošetřování prvního jmenovaného.
47'
Schranz se pokusil probít do šance středem, místo pasu na Kuchtu jsme viděli individuální průnik, který přesila beků zastavila.
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Srdjan Plavšić, přichází Daniel Samek.
46'
První poločas je minulostí. Velké šance si vypracovaly oba celky, proměnit alespoň jednu z příležitostí se podařilo ovšem jen domácím, kteří díky trefě Donyaha vedou 1:0. Jak se Pražané s nepříznivým stavem vypořádají? To zjistíte, pokud budete zápas s námi sledovat i nadále, druhá půle začne zhruba v 19:45.
45'
44'
Stanciu si chystal míč na střelu zpoza vápna příliš dlouho. Rumunský technik o míč přišel a rodící se nebezpečný brejk utnul za cenu žluté karty Bah, jenž povalil Mohameda.
43'
Plavšič na pravém křídle nenašel Baha. Ten byl záhy hodně aktivní a získal pro svůj celek míč na polovině soupeře.
42'
Schranz se pokusil do šestnáctky soupeře proniknout individuálně zleva, jenže míč mu utekl do zámezí.
41'
Stanciu kroutil míč přes zeď hodně zajímavě, bránu ale zhruba o půl metru minul a Cohen nemusel zasahovat.
40'
Žlutou kartu dostává Taleb Tawatha (Maccabi Haifa FC).
39'
Stanciu si zpracoval balón po centru od rohového praporku na hranici šestnáctky soupeře, po zasekávačce byl Rumun poslán k zemi Tawathou. Uvidíme volný přímý kop Slavie z hodně zajímavé pozice.
38'
Plavšić odcentroval z ostrého úhlu, balon z jeho kopačky vyškrábl Cohen na rohový kop.
37'
Bah se pokusil z autového vhazování najít Traorého v šestnáctce soupeře. Ten bojoval s přesilou marně, míč proskákal do autu a Cohen bude vykopávat.
36'
Další kombinaci Slavie ukončil nepřesný pas na Oscara, jenž na levé straně nestihl míč na hrací ploše.
35'
Plavšićův centr zprava bez problémů zastavil kapitán Maccabi Planić. Ten si záhy poradil i s centrem Baha ze stejné pozice.
34'
Donyoh se dral do další šance, píská se ovšem jeho ruka.
33'
Stanciu si připravil střelu z hranice šestnáctky. Ta se mu vůbec nevyvedla a míč kutálející se po zemi bez potíží z trávníku sebral do rukavic brankář Cohen.
32'
Oba celky se střídají v držení míče. Sledujeme hodně pomalé a zdlouhavé kombinace ve středu hřiště.
31'
Kačaraba se pokoušel dlouhým balonem nalézt Baha, svůj pas ale přetáhl až příliš.
30'
Sešívaní drží míč na polovině soupeře a nakrátko kombinují.
29'
Olayinka se vřítil do šestnáctky Izraelců zleva, jeho přetažený míč nikoho z jeho spoluhráčů nenašel.
28'
Míč poskakoval kolem vápna Maccabi, nakonec to byli právě domácí, kdo míč získal a odklidil do bezpečí.
27'
Atzili vystihl rozehrávku váhajícího Stanciua, míč se následně pokoušel navést si na střelu, Pražané ale jeho sólo akci dokázali před svým vápnem zastavit.
26'
Mohlo být srovnáno! Kuchta číhal mezi obránci soupeře na hraně malého vápna, kam rovněž dostal přesný střílený pas. Forvard Slavie fatálně selhal a míč z první poslal mimo.
24'
Maccabi Haifa právě vstřelila branku!
Domácí fotbalisté jdou do vedení! Mohamed se na pravém křídle dokázal uvolnit přes Stanciua a záhy pasem pod sebe přesně našel GODSWAYE DONYOHA, který dělovkou pod břevno nedal Kolářovi žádnou šanci zasáhnout.
23'
První opravdová tutovka! Donyoh dostal přesný pas za obranu a tváří v tvář Kolářovi trefil tyč!
22'
A do třetice. Kuchta předvedl výborný presink, díky kterému zprava postupoval do další šance Olayinka, jehož střílený pas vyrazil pozorný Cohen. Následná Plavšićova hlavička skončila nad.
21'
Tentokrát z pravého křídla po zemi nahrával Bah, také jeho pasu scházela přesnost.
20'
Meir chyboval v rozehrávce a slávisté mohli trestat. Olayinka navedl míč z pravého křídla do pokutového území, jeho přízemní pas zhruba na penaltu nikoho v tmavém dresu nenašel.
19'
Do šestnáctky Slavie přiletělo několik centrů v krátkém sledu, hostující stopeři si poradili.
18'
Kuchta myšlenkami předběhl své tělo a při pokusech o kličku posadil sám sebe. Hrají tak domácí.
17'
Bah si naváděl míč na střelu zpoza šestnáctky, krajní bek po kontaktu s protihráčem skončil na trávníku, a protože očekával odpískání faulu, chytil míč do rukou. Hlavní sudí přání Dána ve službách Slavie nevyslyšel, naopak píská jeho hru rukou.
16'
Roh hráči z Izraele odvraceli na několikrát, ani jedna z následných střel Pražanů zpoza šestnáctky neprolétla až ke Cohenovi.
15'
Rychlý brejk Slavie vedl Kuchta. Forvard sešívaných byl vytlačen ze střeleckého úhlu, a tak pro svůj celek získal alespoň roh.
14'
Haifští rozehráli nakrátko. Mohamedovi záhy utekl míč za brankovou čáru, Kolář bude vykopávat.
13'
Domácí jsou aktivnějším celkem, rozehrávka standardní situace se jim příliš nevyvedla, o chvíli později dostal míč za obranu Donyoh, proti kterému zasáhl Ousou. Uvidíme roh izraelských fotbalistů.
12'
Slávisté tak tak zastavili útok domácích vedený po pravém křídle. Olayinka záhy dle názoru hlavního rozhodčího ve vzdušném souboji fauloval.
11'
Již podruhé v utkání se píská ofsajd fotbalistů Maccabi. Hrát budou Vršovičtí.
10'
Stanciu pasem na pravé křídlo hledal právě Baha, ten míč na hrací ploše nedostihl.
9'
Fotbalisté izraelského celku rozehráli nakrátko, jenže po zpackaném pasu museli spěchat rychle zpět do defenzivy. Rozvíjející se brejk Slavie zastavil nedovoleným zákrokem Goldberg, jenž k zemi seslal Baha a od hlavního sudího dostal žlutou kartu.
9'
Před Kolářem se zjevili hned tři domácí fotbalisté, vzrušení je ale zbytečné, neboť hostující obránci své soky vystavili do ofsajdu. O chvíli později haifští fotbalisté vybojovali roh.
8'
Goldberg si došel pro faul na polovině hřiště. Chystá se standardní situace Maccabi.
7'
Slávisté rozehráli nakrátko a na povedený centr si naskočil Kuchta, jenž míč lízl hlavou tak, že se stáčel směrem od brány a tato hodně nebezpečná hlavička jen o kousek minula zadní tyč Cohenovy svatyně.
6'
Plavšićovi úplně nevyšla stahovačka, ovšem Srb byl faulovaný, a tak hosté zůstanou u míče na polovině soupeře.
5'
Ousou byl při hlavičce na hranici malého pokutového území hodně tísněn a i proto zacílil hodně mimo.
4'
Planić zablokoval střílený pas Oscara. Slavia bude zahrávat první roh.
3'
Traoré kombinoval s Olayinkou na hranici vápna soupeře. Druhému jmenovanému se nepodařilo lehké přistrčení zpracovat.
2'
Další dlouhý míč z kopaček sešívaných mířil na pravé křídlo, kde se však nenacházel žádný fotbalista, a tak mohou vhazovat domácí.
1'
Úvodní rozehrávky v zápase se ujali dnes v černém hrající slávisté. Plavšič neudržel míč po dlouhém pasu na levou stranu.
1'

Maccabi Haifa FC: Cohen – Meir, Planić (C), Goldberg, Tawatha – Jaber, José Rodríguez, Mohamed – Atzili, Donyoh, David.
Náhradníci: Fucs, Mashpati – Arad, Ashkenazi, Dahan, Gershon, Haziza, Chery, Levi, Menachem, Sahar, Strain.

SK Slavia Praha: O. Kolář – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Traoré (C), Stanciu – Olayinka, Schranz, Plavšić – Kuchta.
Náhradníci: Sirotník, Mandous – Samek, Obadal, Krmenčík, Ekpai, Lingr.

Rozhodčí: Farkas – Szert, Szalai (Solymosi) (všichni HUN).
SK Slavia Praha
Sešívaní jedou do Izraele v pozici favorita. V Evropské konferenční lize červenobílí nejprve zdolali doma Union Berlín 3:1, na tuto výhru ovšem nenavázali v Nizozemsku, kde vinou nepovedené první půle padli s Feyenoordem 1:2. V domácí soutěži se slávistům poměrně daří, byť jejich sebevědomím jistě otřásla nečekaná prohra v derby se Spartou. Vítězství letenských fotbalistů ukončilo rekordní sérii Slavie bez jediné porážky v domácí soutěži. Po reprezentační pauze se ale svěřenci kouče Trpišovského vrátili na vítěznou vlnu, když doma porazili Liberec 3:1. Uspějí Vršovičtí i v Izraeli? Zápas začíná v 18:45, tak ho sledujte s námi.
Maccabi Haifa FC
Fotbalisté Maccabi ve své domácí lize po šesti kolech drží pátou pozici. V posledním duelu izraelské nejvyšší soutěže haifští fotbalisté zvítězili na hřišti posledního Hapoelu Jeruzalém 4:1. V Evropské konferenční lize jsou dnes domácí fotbalisté po dvou kolech na poslední čtvrté příčce. Hráči Maccabi zatím nevstřelili ve skupině ani gól, na svém kontě mají jeden bod za bezbrankovou remízu s Feyenoordem, po níž následovala prohra 0:3 na půdě Unionu Berlín. Prolomí izraelský celek mizérii v Evropě proti Slavii?
Dobrý den, ještě jednou vítejte u utkání mezi izraelským celkem Maccabi Haifa FC a pražskou Slavií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.