Konferenční liga -  ONLINE PŘENOS -  Molde : Club Brugge - 7. března 2024   18:45

Molde
Molde
43' Stenevik (Kaasa) • 90+2' Gulbrandsen (Berisha)
2:1
(1:0)
Club Brugge
Club Brugge
85' De Cuyper
Molde
O. Petersen – Öyvann, Haugan (16. Stenevik), Hagelskjaer – Linnes (C), Kaasa, Daehli (90+4. Ödegaard), Hestad (62. Eriksen), Haugen – Gulbrandsen, Berisha.
Karlström – Bakke, Juberg-Hovland, Nyheim, Solheim.
Glova – Polacek, Bednar
Aker Stadion, Molde
Club Brugge
Jackers – Spileers (46. Sabbe), Mechele (81. Ordóñez), Meijer – Odoi, Nielsen (73. Skov Olsen), Vanaken (C), Onyedika, De Cuyper – Skóraś (73. Zinckernagel), Jutgla (89. Barberà).
Bursik – Boyata, Homma, Talbi.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:7.
Tohle je z dnešního utkání vše, děkujeme za pozornost.
Byli jsme svědky velmi vyrovnaného utkání, které nakonec skončilo 2:1. Molde šlo do vedení závěrem prvního poločasu, kdy se prosadil Stenevik. Následně se hra uklidnila a branku jsme po delší dobu neviděli. V 83. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop za zahraní míče rukou od jednoho z hráčů Molde, a De Cuyper vyrovnal potom, co proměnil pokutový kop. Vše už vypadalo na remízu, když v 92. minutě se po krásné akci domácích prosadil Gulbrandsen a Molde tak zvítězili 2:1.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu Molde FK:
ze hřiště odchází Mats Daehli, přichází Niklas Ödegaard.
90+2'
Molde právě vstřelilo branku!
Berisha vyslal dopředu přihrávkou vzduchem rozběhnutého FREDRIKA GULBRANDSENA, který zakončil přízemní střelou k levé tyči naprosto s přehledem.
90+1'
Hráči Brugge kombinovali v pokutovém území soupeře, ale k finální střele se nedostali.
90'
Sabbe se teď dopustil faulu na polovině hřiště.
89'
Střídání v týmu Club Brugge KV:
ze hřiště odchází Ferran Jutgla, přichází Víctor Barberà.
89'
Gulbrandsen se dostal k zakončení, ale jeho střela nijak neohrozila bránu hostů.
87'
Vypadá to, že Club Brugge celkem povzbudil ten vyrovnávací gól a aktuálně jsou na míči aktivnější.
85'
Bruggy právě vstřelily branku!
DE CUYPER proměnil pokutový kop a vyrovnává tak skóre utkání na 1:1.
83'
Martin Linnes zahrál míč rukou ve vlastním pokutovém území a rozhodčí nařídil pokutový kop pro Club Brugge.
83'
Byla nařízena penalta.
81'
ze hřiště odchází Brandon Mechele, přichází Joel Ordóñez.
81'
Brugge se teď snaží dostat co nejblíž k bráně domácích a nakonec vybojovali rohový kop.
79'
Žlutou kartu viděl Hagelskjaer za faul na protihráče.
78'
Eriksen zkoušel vystřelit míč na bránu Brugge, ta však byla zblokována jedním z obránců hostů a míč chytil Jackers.
76'
Míč teď mají Molde, kteří se však nikam neženou a kombinují převážně na své polovině hřiště.
73'
ze hřiště odchází Michał Skóraś, přichází Philip Zinckernagel,
ze hřiště odchází Casper Nielsen, přichází Andreas Skov Olsen.
71'
Gulbrandsen vystřelil kousek za šestnáctkou hostů, jeho střela však mířila mimo bránu kolem pravé tyče Jackerse.
70'
Skoras se pokoušel najít svého soupeře uvnitř šestnáctky domácích, tam si ale pro míč došel Petersen.
69'
Rozhodčí dopískl faul, kterého se dopustil Odoi zhruba na polovině hřiště.
68'
Sabbe odcentroval míč do šestnáctky soupeře, tam ale nikoho nenašel a vhazovat budou domácí.
67'
Kaasa byl faulován na vlastní polovině hřiště a rozhodčí ihned pískl tento faul.
65'
Brugge se snažili kombinovat na polovině soupeře, zatím ale se k žádné větší šanci přiblížit k šestnátce Molde nedostali.
62'
ze hřiště odchází Eirik Hestad, přichází Kristian Eriksen.
61'
Kaasa si navedl míč doprostřed hřiště před pokutové území Brugge, zkusil vypálit, ale jeho rána byla zblokována.
60'
Míč aktuálně mají na svých kopačkách hráči Molde, kteří se však příliš nedostávají na polovinu soupeře.
58'
Hestad byl ještě ošetřován lékaři, ale nakonec odchází po svých za postranní čáru. Za chvíli by se tedy měl opět zapojit do hry.
57'
Na zemi se ocitl Hestad po jednom souboji zhruba na polovině hřiště.
56'
Meijer se ocitl v ofsajdu a rozehrávat tak budou domácí.
55'
Hosté zahrávali další rohový kop, který byl však zahrán přímo na hráče Molde, kteří míč odkopli do bezpečí.
53'
Skoras vystřelil levačkou míč, který prošel těsně kolem pravé tyče. Jeho rána byla zblokována, takže se bude kopat rohový kop.
52'
K míči se opět dostali Brugge, kteří se snaží dostat dopředu.
51'
Stenevik se dopustil útočného faulu na jednoho z hráčů Brugge, rozhodčí ihned pískl tento nedovolený zákrok.
48'
Stenevik se pokoušel s míčem dostat do pokutového území soupeře, míč si však posunul příliš, a ten opustil brankovou čáru. Odkop od brány Brugge.
47'
Jutgla čekal na míč před šestnáctkou soupeře, ale udělal chybu, že si proč míč nedoběhl, jelikož přihrávka nebyla příliš rychlá. Obrana ihned míč vykopla pryč.
47'
Výkopu se ujali hosté, ti ale po malé chvíli o míč přišli a na míči tak jsou Molde.
46'
ze hřiště odchází Jorne Spileers, přichází Kyriani Sabbe.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:49.
45+3'
45+2'
Jutgla vyslal krásný míč za obranu domácích až na volného Skorase, který nakonec vybojoval rohový kop.
43'
Po nádherné kombinaci Molde obdržel HALLDOR STENEVIK krásnou přihrávku od Kaasy, kdy vystřelil míč z levé strany pokutového území k levé tyči po zemi.
42'
Gulbrandsen podrazil jednoho z hráčů Brugge poblíž postranní čáry, tento přestupek následně dopískl hlavní rozhodčí.
40'
Ve velké šanci se ocitl Hestad, který v pokutovém území hostů hlavičkoval na jejich bránu. Výborně míč vyrazil na stranu Jackers.
39'
Hagelskjaer teď udělal obrovskou chybu v obraně, kdy ho o míč obral útočník Brugge, který s míčem uběhl pár metrů, ale pak mu míč vykopla obrana domácích.
38'
Rozhodčí odpískal útočný faul, kterého se dopustil Stenevik. Rozehrávat budou hosté.
36'
Skoras se ocitl v ofsajdu po přihrávce od jeho spoluhráče.
34'
Hostující se pokoušeli vyslat centr až za obranu Molde, tam však ale byla opět připravená jejich obrana, která si se situací poradila.
31'
Na míči jsou aktuálně aktivnější Molde, kterým ale moc nevychází finální přihrávky poblíž brány Brugge.
30'
Berisha odcentroval míč do šestnáctky hostů, který směřoval na Gulbrandsena, ten ale míč nevybojoval.
28'
Berisha odcentroval míč přes celou šířku hřiště na volného Linnese, následně ale asistent rozhodčího signalizoval ofsajd.
26'
Brugge zahráli dlouhý aut až do šestnáctky domácích, tam ale byla dobře připravená obrana Molde.
25'
Hra se teď uklidnila a s míčem se snaží dostat dopředu hostující tým.
23'
Club Brugge rozehrávali rohový kop, který si našel přímo Jutgla, který hlavičkoval těsně kolem levé tyče do boční sítě.
22'
Gulbrandsen dostal míč od svého spoluhráče, pronikl do pokutového území hostů, ale jeho střela mířila přímo na brankáře Jackerse.
20'
Rozhodčí pískl faul zhruba na polovině hřiště, kdy fauloval jeden z hráčů domácích.
19'
K odraženému míči se kousek za šestnáctkou soupeře dostal Oyvann, který vystřelil těsně nad bránu Jackerse. Odkop od brány.
17'
Na míči jsou aktuálně domácí, kterým se ale příliš nedaří dostat na polovinu soupeře.
16'
ze hřiště odchází Eirik Haugan, přichází Halldor Stenevik.
14'
Club Brugge se snažili kombinovat na polovině soupeře, nakonec se k zakončení dostal Nielsen, ale jeho střela z dálky mířila hodně nepřesně.
13'
Na zemi leží Haugan a vyžaduje si ošetření od lékařů.
12'
Hra se přelévá z jedné strany hřiště na druhou, ale k žádné větší šanci se hráči obou celků zatím nedostali.
10'
Jutgla reklamoval údajnou ruku jednoho hráčů domácích v jejich šestnáctce, rozhodčí však nechává hru pokračovat.
9'
Meijer odcentroval míč do pokutového území domácích, tam situaci ale vyřešila obrana Molde.
7'
Celou situaci ještě zkoumal VAR, ale nakonec rozhodnutí asistenta potvrdili a bude se tak kopat od brány Molde.
6'
Ve velké šanci se vyskytli hráči Brugge, kdy jeden z jejich obránců vyslal míč až za obranu domácích, tam si ho našel volný Skoras, ale nakonec asistent rozhodčího signalizoval ofsajd.
4'
Zajímavý střílený centr vyslal Odoi, kdy míč se odrazil od břevna brankáře Petersena.
2'
Na zemi ve vlastním pokutovém území zůstal ležet hostující Nielsen, hra je tak na chvíli přerušena.
1'
Po výkopu na míči zůstali hráči domácích, kteří vybojovali rohový kop, ze kterého však nic nevzešlo.
1'
Výkop dnešního utkání obstarají hráči Molde.
Molde budou hrát v modrých dresech, Club Brugge pak v dresech červených.
Hráči nastupují na hrací plochu.
Hezký čtvrteční podvečer všem příznivcům fotbalu. Dnes máme na programu první utkání dvouzápasu osmifinále EKL, kde se proti sobě utkají Molde FK a Club Brugge KV. Zápas začne za pár minut.

Molde FK: O. Petersen – Öyvann, Haugan, Hagelskjaer – Linnes (C), Kaasa, Daehli, Hestad, Haugen – Gulbrandsen, Berisha.
Náhradníci: Karlström – Stenevik, Eriksen, Bakke, Ödegaard, Juberg-Hovland, Nyheim.
Trenér: Moe E.

Club Brugge KV: Jackers – Spileers, Mechele, Meijer – Odoi, Nielsen, Vanaken (C), Onyedika, De Cuyper – Skóraś, Jutgla.
Náhradníci: Bursik – Ordóñez, Skov Olsen, Barberà, Boyata, Homma, Sabbe, Talbi, Zinckernagel.
Trenér: Deila R.

Rozhodčí: Glova – Polacek, Bednar.
Tímto vás zveme na dnešní přenos z tohoto utkání, které je na programu od 18:45. Tyto dva celky spolu zatím nesehrály žádné vzájemné utkání.
Club Brugge KV

Club Brugge se aktuálně nachází na 3. místě se 48 body v belgické Jupiler Pro League. Na první dva celky již ztrácí poměrně dost bodů, ale stejně bodů jako Brugge mají například i Antverpy a obecně je to za nimi v tabulce hodně natěsnané. V posledních zápasech například vyhráli 4:0 s Eupen, remizovali 1:1 se Cercle Brugge, pak ale prohráli 1:2 se silným Anderlechtem. Následně sehráli pohárové utkání s St. Gilloise, se kterým prohráli 2:0. V minulém ligovém utkání se jim ale opět podařilo vyhrát, a to poměrem 3:0 na půdě Genku. Club Brugge postoupili ze skupiny D v EKL z 1. místa, kdy pětkrát vyhráli a jednou remizovali.
Molde FK

Molde FK mají za sebou ukončenou sezónu v elitní norské lize, kde skončili na 5. místě s 51 body, a zajistili si tak postup do kvalifikace na Evropskou ligu. Do play-off Evropské konferenční ligy se propadli z Evropské ligy. Ve fázi 1/16 narazili na polský klub Legia Warszawa, se kterým doma vyhráli 3:2, a poté venku 3:0. Celkem tedy vyhráli poměrem 6:2 a zajistili si tak postup do osmifinále EKL. Po tomto dvouzápasu ještě sehráli jedno přátelské utkání, kde remizovali doma s Rosenborgem 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.