Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Guimarães : Hajduk Split - 10. srpna 2022   18:00

Guimarães
Guimarães
5' Anderson
1:0
(1:0)
Hajduk Split
Guimarães
A. Palabiyik
Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 14:16.
Zápas je u konce. Ve druhém poločase proběhlo velké množství střídání, ale ani jeden z čerstvých fotbalistů nedokázal dostat míč do branky. Hajduk nedokázal srovnat ani přes fakt, že hrál posledních 13 minut v přesilovce, protože Silva dostal v 77. minutě druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Chorvaté ale první zápas vyhráli 3:1, a nakonec i přes prohru postupují.
90+2'
90'
Žlutá karta pro tým HNK Hajduk Split (Stipe Biuk).
89'
Střídání v týmu Vitória SC Guimarães:
ze hřiště odchází Miguel Maga, přichází Mikel Villanueva.
86'
Střídání v týmu HNK Hajduk Split:
ze hřiště odchází Dino Mikanović, přichází Gergo Lovrencsics.
85'
ze hřiště odchází Josip Vuković, přichází Jani Atanasov.
81'
ze hřiště odchází Ryoya Ogawa, přichází Nelson Luz.
77'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Vitória SC Guimarães (Tiago Silva).
74'
ze hřiště odchází Emir Sahiti, přichází Chidozie Awaziem.
69'
ze hřiště odchází Matheus Salgueiro, přichází Nicolas Janvier.
ze hřiště odchází Anderson, přichází Andre Silva.
62'
ze hřiště odchází David Čolina, přichází Stipe Biuk.
59'
Žlutá karta pro tým HNK Hajduk Split (Toni Borevković).
57'
Žlutá karta pro tým HNK Hajduk Split (David Čolina).
46'
ze hřiště odchází Antonin, přichází Jota.
46'
ze hřiště odchází Stefan Simič, přichází Toni Borevković.
46'
První poločas je minulostí. Portugalský tým dokázal hned v páté minutě vstřelit branku. Anderson po asistenci Ogawy skóroval a dokázal tak svůj tým poslat do vedení. Další branka už nepadla, Hajduk ani nedokázal vystřelit na branku. Guimaraes pak poslal na bránu soupeře ještě dvě střely, ale ty zlikvidoval gólman Kalinić. Jinak bylo utkání dost vyrovnané. K závěru poločasu padlo dost žlutých karet.
45+4'
45+1'
Žlutá karta pro tým Vitória SC Guimarães (Tiago Silva).
45'
Žlutá karta pro tým HNK Hajduk Split (Josip Vuković).
45'
Žlutá karta pro tým Vitória SC Guimarães (Bruno Varela).
42'
Žlutá karta pro tým Vitória SC Guimarães (Andre Fonseca Amaro).
40'
Žlutá karta pro tým HNK Hajduk Split (Stefan Simič).
37'
Žlutá karta pro tým HNK Hajduk Split (Marko Livaja).
5'
Guimarães právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ANDERSON. Asistence: Ryoya Ogawa.
1'

Vitória SC Guimarães: Valera – Ogawa, Mumin, Fonseca Amaro, Miguel Maga – T. Silva, Salgueiro, Almeida – Antonin, Anderson, Lameiras
Náhradníci: Bamba, Biai (C), Freitar, Helder, Janvier, Jota, Luz, Oliveira (B), A. Silva, D. Silva, Villanueva
Trenér: J. Aroso

HNK Hajduk Split: Kalinić – Mikanović, Simič, Elez, Melnjak – Vuković, Grgic, Kovinović – Sahiti, Livaja, Čolina
Náhradníci: Atanasov, Awaziem, Biuk, Borevković, Ćubelić, Dimitrov, Krolo, Lovrencics, Mlakar, Sentić (B), Subašić (B)
Trenér: V. Dambrauskas

Rozhodčí: A. Palabiyik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.