Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Dánsko : Gruzie - 6. října 2017   18:00

Dánsko
Dánsko
7' Ingvartsen  • 21' Duelund  • 50' Ingvartsen  • 60' Bruun Larsen  • 84' Skov
5:2
(2:0)
Gruzie
Gruzie
83' Mikeltadze   • 85' Mikeltadze
Dánsko
Iversen – J. Andersen, Nelsson, Rasmussen – Nissen, Anyanwu Billing (81. Christensen), M. Jensen (C) (69. Skytte), Bruun Larsen (69. Maehle) – Skov, Duelund – Ingvartsen
Vindahl Jensen – Maehle, Sörensen, Pohl, Pedersen, Skytte, Christensen
Higler – van de Ven, Vries (vš. NED)
Aalborg Stadion, Aalborg, Dánsko
Gruzie
Kuputadze – Šulaja, Margvelašvili, Tabidze, Nadaraja – Charajšvili, Čakvetadze, Mochevišvili (79. Bašelejšvili) – Zarandja (C) (54. Arveladze), Arabidze, Beridze (69. Mikeltadze)

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní, na góly bohaté, utkání končí výhrou favorizovaných Dánů, kteří nakonec svého soupeře z Gruzie přestříleli poměrem 5:2. Dánové si tak připisují další vítězství v kvalifikaci, v níž jsou zatím suverénní.
90+3'
90+1'
Rezervní rozhodčí ukazuje, že nastavovat se budou tři minuty, mezitím Charajšvili netrefuje branku Dánů.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, po faulu Skova získávají míč hosté.
88'
Další útočná akce hostů, na jejímž konci registrujeme střelu Čakvetadzeho, míč končí vedle branky Iversena.
87'
Protiútok Gruzie končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Čakvetadze.
87'
Do zakončení se po rohovém kopu dostal Rasmussen, ale branku netrefuje.
86'
Rohový kop vybojovali domácí, rozehrávat bude Duelund.
85'
Gruzie právě vstřelila branku!
Tak to je gólostroj! BEKA MIKELTADZE dává v rozmezí dvou minut druhý gól a hosté opět snižují na rozdíl tří gólů.
84'
Dánsko právě vstřelilo branku!
Radost hostů však netrvá dlouho, opět na čtyřgólový rozdíl ve prospěch Dánska zvyšuje ROBERT SKOV.
83'
Aktivita Gruzie nese ovoce a hosté se dočkali prvního gólu, z něhož se raduje střelec BEKA MIKELTADZE.
82'
Gruzie se nyní tlačí do zakončení, další výbornou šanci měl Mikeltadze, ale domácí gólman opět úspěšný.
81'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Billing, přichází Christensen.
80'
Po vystřídání rozehrál další roh hostů Čakvetadze, ale domácí se ubránili a budou střídat.
79'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Mochevišvili, přichází Bašelejšvili.
78'
Arabidze rozehrál, ke střele se dostal Arveladze, ale gólman Iversen skvěle zablokoval.
77'
Gruzie vybojovali rohový kop, bude se měnit skóre?
76'
Střela Billinga zablokována, ale domácí zůstávají u míče.
74'
Žlutou kartu dostává Mochevišvili (Gruzie).
74'
Mohlo to být již 5:0 pro Dánsko, Duelund byl ve velké šanci, nakonec se ale skóre nemění.
73'
Střela Kupatadzeho zablokována, hrají domácí.
72'
Volný kop bude rozehrávat Arabidze a hosté jdou dopředu.
71'
Nissen fauluje Šulaju, po útočném faulu domácích mohou hrát hosté.
69'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Bruun Larsen, přichází Maehle.
69'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Jensen, přichází Skytte.
69'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Beridze, přichází Mikeltadze.
68'
Hosté plánují druhou změnu v sestavě, do hry se chystá Mikeltadze.
67'
Domácí z protiútoku vybojovali rohový kop, který bude rozehrávat. Skov.
66'
Zajímavá střela Arabidzeho, nicméně na kontě hostů svítí stále nula.
65'
Nyní vhazují hosté na útočné polovině, domácí se brání.
63'
Autové vhazování Čakvetadzeho z pravé strany, na vlastní polovině.
61'
Bruun Larsen skóroval po přihrávce Duelunda, hosté nyní drží míč u půlící čáry.
60'
A je tu čtvrtý domácí gól, který dává BRUUN LARSEN.
59'
Ofsajdů přibývá, nyní se v něm ocitl Beridze.
58'
Hosté se dostávají do koncovky, střela Arabidzeho končí vedle branky Dánů.
56'
Šulaja v ofsajdu, akce Gruzie končí, míč mají domácí.
54'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Zarandja, přichází Arveladze.
53'
Gruzie připravuje jako první změnu v sestavě, do hry se chystá Arveladze.
52'
Bruun Larsen v ofsajdu, míč tak získávají hosté.
50'
Dánům vyšel vstup do druhého poločasu, třetí gól dává MARCUS INGVARTSEN.
48'
Charajšvili fauluje a míč získávají domácí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
Je za námi první poločas, který skončil vítězství Dánů. Ti byli v této fázi zápasu lepší, ale ani hosté nezaostali, vytvořili si i gólovou šanci, ale skórovat se jim nepodařilo.
45+2'
44'
Po faulu Duelunda získávají míč hosté.
42'
Charajšviliho střela míří vedle branky Iversena.
40'
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí si hlídají svůj náskok.
38'
Autové vhazování hostů, na polovině soupeře, z pravé strany.
36'
Útočnou akci domácích přerušil odpískaný ofsajd, v němž se ocitá Skov.
34'
Domácí již rozehráli, branka Gruzie ale zůstala neohrožena.
33'
Je z toho rohový kop pro domácí tým, který bude rozehrávat Jensen.
32'
Pozor, další šance domácích, Skov to zkusil přímo z volného kopu a jeho pokus dokázal zablokovat Kupatadze.
31'
Po faulu Charajšviliho se domácím nabízí výhoda volného kopu, ze vzdálenosti, z níž již lze ohrozit branku soupeře.
30'
Žlutou kartu dostává Billing (Dánsko).
29'
Nyní série faulů, nejprve domácí Duelund, poté hostující Zarandja.
27'
Tentýž hráč je nakonec posledním, kdo se dotkl míče, jeho pokus byl zablokován.
26'
A hosté jsou znovu u míče, nyní má míč Charajšvili.
25'
Ovšem ne na dlouho, hosté se dostali na polovinu soupeře, míč má Čakvetadze, který zkouší vypálit, to byla velmi dobrá střela, která končí těsně vedle domácí branky!
24'
Charajšvili rozehrál, ale jeho pokus byl zablokován, míč získávají domácí.
23'
Míč si bere Charajšvili, který bude rozehrávat.
22'
Nissen fauluje Arabidzeho, hosté mají výhodu volného kopu.
21'
Druhý gól Dánů je tu! Jeho autorem je MIKKEL DUELUND.
20'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, kterou ovládli domácí, ti také díky gólu Ingvartsena vedou 1:0.
19'
Faulovaný Zarandja rozehrál volný kop, ale Šulaja následně fauluje, míč opět získávají domácí.
17'
Duelund fauluje Zarandju, míč pro Gruzii.
14'
Domácí Skov rozehrál a Dánové zůstávají u míče.
13'
Po faulu Charajšviliho mají domácí míč.
10'
Karajšvili rozehrál rohový kop, ale domácí se ubránili.
9'
Zarandia se dostal do zakončení, to nebyla vůbec špatná střela, je z toho roh pro Gruzii.
8'
A hned po rozehrávce Gruzie získali domácí míč a Duelund se dostal ke střele, jeho pokus ale parádně zablokoval Kupatadze.
7'
Aktivita domácích v úvodu zápasu nese své ovoce, Dánové jdou zásluhou MARCUSE INGVARTSENA do vedení.
6'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na útočné polovině.
4'
První střelecký pokus si připisuje domácí Skov, který ale branku Gruzie netrefuje.
3'
Dánové jdou dopředu a drží se na polovině soupeře.
1'

Dánsko: Iversen – J. Andersen, Nelsson, Rasmussen – Nissen, Anyanwu Billing, M. Jensen (C), Bruun Larsen – Skov, Duelund – Ingvartsen
Náhradníci: Vindahl Jensen – Maehle, Sörensen, Pohl, Pedersen, Skytte, Christensen

Gruzie: Kuputadze – Šulaja, Margvelašvili, Tabidze, Nadaraja – Charajšvili, Čakvetadze, Mochevišvili – Zarandja (C), Arabidze, Beridze
Náhradníci: Kurdadze – Gjorbelidze, Mikeltadze, Kochrejdze, Bašelejšvili, Kantarja, Arveladze

Rozhodčí: Higler – van de Ven, Vries (vš. NED).
Kvalifikace jedenadvacítek je teprve na svém počátku, ale přesto se dá očekávat, že Dánové budou patřit k horkým kandidátům na první místo. To také potvrdili v prvních dvou kvalifikačních duelech, v nichž dokázali zvítězit na Faerských ostrovech 3:0 a poté doma porazit Litvu jasně 6:0!
Naproti tomu Gruzie prožila krutou lekci na úvod kvalifikace, když doma podlehla Polsku jasně 0:3.
Vítejte u on-line přenosu utkání fotbalové kvalifikace o postup na ME hráčů do 21 let, v němž DÁNSKO přivítá na své půdě GRUZII.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.