Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Lucembursko : Černá Hora - 23. března 2018   18:30

Lucembursko
Lucembursko
70' B.Muratovič
1:3
(0:0)
Černá Hora
Černá Hora
49' Janketič   • 71' Skenderovič   • 90+4' Stijepovič
Lucembursko
Roulez – Ewert (C), Da Graca Dias, Brandenburger, Marques – Dublin (10. Duriatti), Tinelli (65. Schaus), Thill, Pinto (63. Avdušinovič) – B. Muratovič, E. Muratovič. Trenér: Claude Campos.
Machado – Duriatti, Schaus, Sacras, Kuete, Avdušinovič, Prudhomme.
Balakin – Alokhin, Šlončak
Stade Municipal de Differdange
Černá Hora
Carevič – Rašo, A. Vukčevič (C), Azemovič, Grivič – Lončar, Kotorac – Stijepovič, Janketič (73. Boričič), Petrovič – Skenderovič. Trenér: Mojaš Radonjič.
Šarkič – Drinčič, Camaj, Boričič, S. Vukčevič, Vučič, Krsotvič.

Po bezbrankovém poločase, především Černá Hora ukázala svou lepší tvář a díky trefámJanketiče, Skenderoviče a Stijepoviče si připisují 3 body do tabulky a dotahují tak svého dnešního soupeře. Lucembursko dokázalo držet krok se svým soupeřem 70 minut, kdy nakrátko vyrovnal Muratovič. Ale to dnes na bodový zisk bylo tuze málo. Všem čtenářům onlajnů přeji příjemný pátek.
90+7'
90+7'
Po rozehrání rohu Petrovičem, rozhodčí hvizdem do píšťalky ukončuje toto střetnutí.
90+6'
Kotoracova střela je sražena domácím brankářem na další rohový kop.
90+5'
Skenderovičovu střelu brankář Roulez pokryl.
90+4'
Černá Hora právě vstřelila branku!
A tak udeřilo na druhé straně hřiště, když z brejku je úspěšným střelcem OGNJEN STIJEPOVIČ a ten dává definitívu tomu, že dnes poputují 23 body na Balkán – 1:3!
90+2'
Střela Lucy Duriattiho nenašla svůj cíl v podobě soupeřovy branky.
90+1'
Lucemburčané se snaží o vyrovnání, ale jde to pořádně ztuha, hostující obrana je zkonsolidovaná.
90'
Andriju Vukčeviče vymění Marko Vučič.
90'
Rozhodčí nastaví 6 minut!
89'
Grivič zpacifikoval Avdušinoviče, který je hodně na hřišti vidět.
88'
Muratovič byl důsledně hlídán obráncem Rašem.
87'
Rohový kop Lucemburska končí odpískaným ofsajdem Edvina Muratoviče.
86'
A Šarkič hned musel ukázat své kvality, když vyrazil střelu Edvina Muratoviče na rohový kop.
85'
Překvapivé střídání brankáře Lazara Careviče střídá Matija Šarkič.
83'
Grivič důrazně dohrál Avdušinoviče.
82'
Stijepoviče tvrdě nepustil dál do hry Belmin Muratovič a stihl ho za to spravedlivý trest.
80'
Velká příležitost domácích skončila zablokovanými střelami Schause a následně Edvina Muratoviče!
78'
Rohový kop domácích přinesl pouze nepovedenou střelu Avdušinoviče.
77'
Grivič se dostal do křížku s Avdušinovičem.
76'
Petrovičův rohový kop Černé Hory končí nepřesnou střelou Stijepoviče.
74'
A za protesty vidí žlutou kartu Matiás Marques.
74'
Da Graca Dias osolil řádně Petroviče.
73'
Střelec první branky Velizar Janketič má odmakáno a do hry půjde defenzivnější Balša Boričič.
71'
Vzápětí si hosté berou vedení zpět, když se trefuje kanonýr MERIS SKENDEROVIČ – 1:2 po přihrávce Ognjena Stijepoviče!
70'
Lucembursko právě vstřelilo branku!
Po akci aktivního Oliviera Thiilla, který přesně nahrál BELMINOVI MURATOVIČOVI, který poněkud překvapivě vyrovnává na 1:1!
69'
Kapitán Ewwrt fauloval unikajícího Stijepoviče.
67'
Olivier Thill netrefuje soupeřovu branku.
66'
Rohový kop také pro Lucembursko.
65'
Lorise Tinelliho vystřídá Yannick Schaus.
63'
Ricarda Pinta vymění Kenan Avdušinovič.
62'
Ve velmi dobré pozici Andrija Vukčevič trestuhodně hlavou míjí domácí branku!
61'
Edvin Muratovič nepřešel přes Raša jen za cenu faulu hostujícího beka.
60'
To mladého útočníka Ognjena Stijepoviče rozčílilo do běla a vykoledoval si od rozhodčího žluté napomenutí.
60'
Stijepovičovi bylo odpískáno ofsajdové postavení.
59'
Kapitán Andrija Vukčevič musel šáhnout k faulu v souboji s Edvinem Muratovičem.
57'
Další střelecký pokus Olivera Thilla byl značně nepřesný.
56'
Thillův přímý kop byl zblokován, brankáře Careviče však nepřekvapil.
55'
Kotorac zastavil nedovoleně Muratoviče.
55'
Tinelli svádí tvrdý, osobní souboj s Rašem, ten jen tak před někým neuhne.
54'
Muratovič musel být zastaven Lončarem za hranicí pravidel.
53'
Černá Hora získala další rohový kop ve svůj prospěch.
51'
Stijepovič minul domácí branku, hosté jsou nicméně dost při chuti.
49'
A střelecké prokletí hostí prolomil VELIZAR JANKETIČ a díky němu vede Černá Hora 1:0!
47'
Grivič si s přesnou koncovkou zrovna nepotykal.
46'
Poločas sice končí smírně 0:0, ale velké šance měla především Černá Hora, jednou byla nastřelena i konstrukce domácí branky, domácí celek z Lucemburska se zatím k ničemu většímu nedostal, naopak v 10 minutě přišel o zraněného Dublina. Druhý poločas začne cca v 19:35 hodin.
45+2'
45+2'
Grivič fauloval Da Gracu Diase.
45+2'
Zblokovanou střelu si pohlídal brankář Roulez.
45+1'
Vukčevič dohrál důrazně Tinelliho.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
44'
Střela Zorana Petroviče nepřekvapila domácího brankáře Rouleze, který tuto střelu lapil do své moci.
43'
Vidíme další souboj Edvina Muratoviče vs. Emir Azemovič.
42'
Nyní byl Edvin Muratovič pro změnu faulován Stefanem Lončarem.
41'
Edvin Muratovič fauloval Azemoviče.
40'
Skenderovičova střela se nevešla mezi tři tyče.
39'
A další obrovská šance Černé Hory! Ze slibné pozice posílá míč do brankové konstrukce Emir Azemovič!
39'
Olivier Thill fauloval Stefana Lončara.
38'
Stijepovičova koncovka byla nepřesná.
37'
Kotorac byl faulován náhradníkem Duriattim.
35'
Kotoracův rohový kop kop pro Černou Horu nic nepřinesl a byl domácí obranou odvrácen do bezpečí.
34'
Skenderovičovu střelu vytáhl na rohový kop brankář Valentin Roulez!
32'
Muratovič si proti Rašovi počínal nedovoleně.
30'
Stijepovič si šikovným průnikem došel pro faul.
29'
Brandenburgerovi vystavil stopku obránce Rašo.
28'
Tinelli dohrál Stujepoviče a měl by si začít dávat pozor, protože již má na svém kontě žlutou kartu.
27'
Tentokráte hostující obránce Rašo porušil fotbalová pravidla.
26'
Černá Hora se díky několika autům za sebou posouvá kupředu o několik metrů směr domácí branka ragbyovým způsobem.
25'
Azemovič byl přidržen Belminem Muratovičem.
24'
Po akci domácích následoval pouze výkop brankáře Careviče.
23'
Domácí akce nevedla k ničemu.
22'
Grivič nedovoleně zastavil hráče s nejdelším jménem na hřišti Yannicka Da Grasa Diase.
21'
Míč se dostal za brankovou čáru a to znamená výkop od branky Rouleze.
19'
Loris Tinelli ostře zajel do kapitána Andrije Vukčeviče a je potrestán žlutou kartou.
18'
Kotorac se vůbec nemazlil s Belminem Muratovičem.
18'
Stijepovič si nyní vyšlápl na kapitána Ewerta, u míče zůstane domácí celek.
17'
Domácí hráči se po levé straně neprosadili aut pro černohorské hráče.
16'
Dlouhá útočná kombinace Černé Hory k ničemu nevedla.
15'
Edvin Muratovič si vyšlápl na Griviče.
13'
Olivier Thill vyslal nepřesnou střelu na hostující branku.
11'
Domácí kapitán Ewert poslal k zemi aktivního Stijepoviče.
10'
Zranění Yannise Dublina se ukázalo jako vážnějšího charakteru, tento hráč musí být stažen a nahradí ho Luca Duriatti.
10'
Tinelli se ocitl v ofsajdu, který byl odmáván a následně i odpískán.
8'
Domácí hráč musí být ošetřen na hrací ploše, čas ukáže zda se jedná o něco vážnějšího.
7'
Janketič byl faulován útočným tykadlem Belminem Muratovičem.
5'
Aktivita hostí stále přetrvává.
4'
Lončar nedovoleně zastavil záložníka Dublina.
3'
Tinelli nedovoleně dohrál Stijepoviče.
2'
Edvin Muratovič byl faulován obráncem Rašem.
2'
Snaha domácích o útočnou zteč končí na polovině hřiště, kde se míče ujímá soupeř.
1'
Míč se dostal za postranní čáru a domácí hráči tak budou vhazovat.
1'

Lucembursko: Roulez – Ewert (C), Da Graca Dias, Brandenburger, Marques – Dublin, Tinelli, Thill, Pinto – B. Muratovič, E. Muratovič. Trenér: Claude Campos.
Náhradníci: Machado – Duriatti, Schaus, Sacras, Kuete, Avdušinovič, Prudhomme.

Černá Hora: Carevič – Rašo, A. Vukčevič (C), Azemovič, Grivič – Lončar, Kotorac – Stijepovič, Janketič, Petrovič – Skenderovič. Trenér: Mojaš Radonjič.
Náhradníci: Šarkič – Drinčič, Camaj, Boričič, S. Vukčevič, Vučič, Krsotvič.

Kazachstán – Černá Hora 1:1
Lucembursko (5) se utká s Černou Horou (6), domácí celek má na kontě 4 body což je o 3 body více v tabulce než jejich soupeř z Balkánu. Oba soupeři se dosud nehráli spolu.
Skupina číslo 9 čítá následovné účastníky: Francie, Slovinsko, Kazachstán, Bulharsko, Lucembursko, Černá Hora. Na čele tabulky je Francie a Slovinsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.