Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Slovinsko : Bulharsko - 12. října 2018   18:00

Slovinsko
Slovinsko
63' Šušnjara
1:1
(0:0)
Bulharsko
Bulharsko
86' Yordanov
Slovinsko
Sorčan (C) – Brekalo, Pišek, Lipušček – Brecl, Stankovič, Vokič (83. Čerin), Primc (78. Tijanič), Gliha – Repas – Tučič (56. Šušnjara)
Janžekovič – Česen, Čerin, Šušnjara, Tijanič, Boškovič, Petrovič
Farkas A. – Varga Z., Lemon O. (všichni HUN)
Stadion Z'dežele (Celje)
Bulharsko
Naumov – Kostadinov, Hristov, Velkov (C), Lyaskov – Yusein, Georgiev (80. Yordanov), Karabelyov (65. Vutov) – Krastev K., Yomov, Milev (70. Stoev)
Krastev N. – Atanasov, Kerchev, Stoev, Kotev, Yordanov, Vutov

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeju Vám příjemný zbytek pátečního večera a u dalších přenosů na počtenou.
Máme tu konec dnešního utkání. Utkání s množstvím šancí nakonec končí asi zaslouženou remízou 1:1. Domácí poslal do vedení střídající ŠUŠNJARA. Za hosty vyrovnal YORDANOV. Obě mužstva by měli hlavně poděkovat svým gólmanům, ty své týmy skutečně podrželi.
90+3'
90+3'
Ten se hostům nepovedl, domácí šli do rychlé protiakce, jenže praporek zastavuje Gliha.
90+2'
Brecl fauluje Yomova. Hosté ještě mají šanci na poslední útok.
90+1'
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
90'
Čerin mohl dát domácím vedení zpět, Naumov podržel Bulharsko.
89'
Šušnjara fauluje a je vidět na domácích frustrace.
87'
Domácí jsou v šoku, měli zápas pod kontrolou a vlastní chybou si nechali vyrovnat.
86'
Bulharsko právě vstřelilo branku!
Chybu v domácí rozehrávce potrestali hosté výborně. TONISLAV YORDANOV zahrál výborně standartní situaci a vyrovnává.
86'
Domácí mají míč pod kontrolou a snaží se ho nepůjčit hostům.
85'
Žlutou kartu dostává Lipušček (Slovinsko).
84'
Žlutou kartu dostává Vutov (Bulharsko).
83'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Vokič, přichází Čerin.
83'
Zápas se nám chýlí ke konci a Bulharsko si snaží vytvořit poslední tlak.
82'
Hristov si pomohl faulem proti Šušnjarovi.
81'
Yusein si vyšlápl na Repase.
80'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Georgiev, přichází Yordanov.
80'
Domácí se snaží oživit sestavu a udržet tak jednobrankové vedení.
78'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Primc, přichází Tijanič.
78'
Promc si připsal další faul na domácí stranu.
77'
Dva fauly domácích za sebou přibližují Bulharsko vápnu domácích.
76'
Krastev nachytán v ofsajdu.
75'
Hosté se tlačí za vyrovnáním, jejich střely zatím míří mimo branku.
74'
Žlutou kartu dostává Šušnjara (Slovinsko).
Žlutou kartu dostává Yomov (Bulharsko).
73'
Další střela Vutova zamířila mimo branku.
73'
Rohový kop pro Bulharsko.
72'
Vutov poslal svojí střelu mimo tři tyče.
70'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Milev, přichází Stoev.
70'
Stankovič fauluje Vutova.
69'
Hosty nyní sráží nepřesná kombinace. Domácím tohle vyhovuje.
67'
Hosté jdou aktivně za vyrovnáním. Sorčan svůj tým zatím drží.
66'
Georgiev mohl vyrovnat, jeho šance brankou neskončila.
65'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Karabelyov, přichází Vutov.
63'
Slovinsko právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení. Brekalo našel LUKU ŠUŠNJARA, který posílá svůj tým do vedení. Výborné střídání domácích.
63'
Primc fauluje Krasteva.
62'
Karabelyova šance, Sorčan opět podržel svůj mančaft.
61'
Kostadinov zastavuj faulem šanci domácích.
60'
Yusein nachytán v ofsajdu.
60'
Rohový kop Bulharska.
59'
Fauly na obou stranách nám kouskují hru.
58'
Lipušček v dobré šanci, Naumov vyráží.
56'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Tučič, přichází Šušnjara.
55'
Žlutou kartu dostává Georgiev (Bulharsko).
55'
V dnešním zápase zatím hrají velký prim brankáři, jak Sorčan tak Naumov drží své mančafty.
54'
Faul Vokiče zastavuje Karabelyova.
52'
Série faulů na obou stranách.
51'
Karabelyov byl blízko gólu, Sorčan drží domácí.
50'
O míč nakonec přišli a hosté mají možnost rohového kopu.
49'
Domácí se přesunuli na půlku a hledají možnost k ohrožení branky.
48'
Nepřesná rozehrávka hostů, domácí mají možnost autového vhazování.
47'
Hosté se ihned po hvizdu přesunují na půlku Slovinska.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
V prvním poločase jsme se branky nedočkali, i když jsme byly svědky několika dobrých příležitostí na obou stranách. Hned v úvodu dostali domácí dvě "výchovné" žluté karty.
45+2'
45+1'
Rozhodčí nastaví 1 minutu.
45'
Krastev mohl dát do poločasu branku, Sorčan se vytáhl.
45'
Vypadá to, že první poločas nám skončí bez branek. Šancí jsme však viděli dost.
43'
Yusein zamířil vedle branky.
42'
Tučič fauluje Hristova a hosté mohou v poklidu rozehrát.
41'
Vokičova střela ze standartní situace, Naumov byl na místě.
40'
Velkov si pomohl faulem proti Tučičovi.
39'
Domácí obrana odkopla míč pouze na půlku a příliš si nyní neoddechla.
38'
Bulharsko nastěhováno u vápna domácích.
37'
35'
Nepřesné rozehrávky na obou stranách, nyní nevidíme příliš povedenou část hry.
34'
Domácí kombinují na středu a snaží se dostat do hostující obrany.
32'
Domácí se nemohou dostat z vlastní poloviny.
31'
Aktivita Bulharska opět roste.
30'
Vokič si počínal nedovoleně. Rozehrává Yusein.
28'
Hra se nám vyrovnává, což domácí fandové kvitují.
26'
Lipušček nyní mohl domácí poslat do vedení, Naumov jeho pokus za své záda nepustil.
25'
Krastev v dobré šanci minul branku.
24'
Velkov byl v dobré šanci, Sorčan jeho pokus kryje.
24'
Hosté drží více míč na kopačkách, ale mohli to být domácí kdo se mohl dostat do vedení.
22'
Rohový kop se dostal s Repasovi, jeho střela byla zablokovaná.
21'
Repas se dostal do šance Naumov drží Bulhary.
20'
19'
Domácí se nyní potkávají s míčem pouze díky autovým vhazováním.
17'
Hosté se vrátili zpět na míč a znovu se snaží vytvořit si brankovou šanci.
16'
První dobrá šance pro Slovinsko. Tučič vypálil těsně vedle branky.
14'
Rohový kop pro hosty.
13'
Hosté se drží na domácí polovině, nebezpečná střela z toho není.
12'
Domácí se nemohou dostat vůbec k míči a když se jim to už poštěstí brzy o něj zase příjdou.
10'
Hosté se drží na polovině domácích což se domácím fanouškům příliš nelíbí.
9'
Slovinsko si zatím musí pomáhat faulu, Bulharsko je hodně aktivní.
8'
Žlutou kartu dostává Tučič (Slovinsko).
7'
Yusein minul branku.
5'
Vokič zastavil za cenu faulu Karabelyova.
4'
Žlutou kartu dostává Stankovič (Slovinsko).
4'
Na druhé straně zastavil praporek Primce.
3'
Krastev K. nachytán v ofsajdu.
2'
Tučič si připisuje útočný faul proti Lyaskovy.
1'
Do utkání vlétli hosté a ihned se snží něco vymyslet na útočné polovině.
1'
Domácí dnes nastoupí ve světlemodrých a hosté v červených dresech.

Slovinsko: Sorčan (C) – Brekalo, Pišek, Lipušček – Brecl, Stankovič, Vokič, Primc, Gliha – Repas – Tučič
Náhradníci: Janžekovič – Česen, Čerin, Šušnjara, Tijanič, Boškovič, Petrovič

Bulharsko: Naumov – Kostadinov, Hristov, Velkov (C), Lyaskov – Yusein, Georgiev, Karabelyov – Krastev K., Yomov, Milev
Náhradníci: Krastev N. – Atanasov, Kerchev, Stoev, Kotev, Yordanov, Vutov

Rozhodčí: Farkas A. – Varga Z., Lemon O. (všichni HUN).
První vzájemný zápas ze skupiny

Bulharsko – Slovinsko 3:0
20. Vutov, 42. Despodov, 83. Despodov
Bulharsko

tým se po 8. kolech nachází na 4. místě z 6. Bulharsko si zatím připsalo bilanci 2-3-3 při skóre 9:9. Nejlepším střelcem týmu je záložník bulharské CSKA Sofie Kiril Despodov se 4 brankami. Na venkovních hřištích si Bulharsko připsalo z 3 zápasů bilanci 0-2-1 při skóre 1:4.
Slovinsko

tým se po 8. kolech nachází na 2. místě z 6. Slovinsko si zatím připsalo bilanci 4-2-2 při skóre 12:10. Nejlepším střelcem týmu je útočník slovinského Mariboru Jan Mlakar s 2 brankami. Na domácím hřišti si Slovinsko připsalo ze 4 zápasů bilanci 3-0-1 při skóre 8:5.
Příjemný páteční večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z 9. kola kvalifikace skupiny 9 na ME U21 mezi Slovinskem a Bulharskem. Výkop je stanoven na 18:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.