Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Norsko : Nizozemsko - 15. října 2019   18:30

Norsko
Norsko
0:4
(0:1)
Nizozemsko
Nizozemsko
30' Drongelen   • 47' Stengs   • 67' Wit   • 90+5' Drongelen
Norsko
Klaesson – Fredriksen, Salte (56. Johnsen), Ostigard (84. Vetti), Bjorkan – Bohinen – Evjen, Heintz (56. Donnum), Vetlesen (73. Hove), Brynhidsen (73. Thorstvedt) – Risa (C)
Di Bello – Costanzo, De Meo
Marienlyst Stadion, Drammen
Nizozemsko
Paes – Zeefuik, Schuurs, Van Drongelen, Wijndal – Reis (71. Harroui), de Wit (81. Kadioglu), Koopmeiners (C) – Stengs, Boadu (82. Sierhuis), Kluivert (65. Gapko)
Bijlow – Doekhi, Floranus, Gakpo, Harroui, Hoogma, Kadioglu, Lang, Sierhuis

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 3:6. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:6.
je dobojováno. Nizozemsko potvrdilo v Norsku roli favorita a nakonec vyhrálo jasně 4:0. Domácí bojovali, ale hostující celek byl jasně lepší a vyhrál zcela zaslouženě.
90+5'
90+5'
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
Tak zmýlená neplatí, protože rozhodčí ještě nechal hosty dohrát jednu akci a Nizozemsko dává čtvrtou branku. Po přihrávce do vápna se do míče opřel RICK VAN DRONGELEN, který nekompromisně propálil brankáře.
90+4'
Hosté ještě zahrávali rohový kop, ale ani z něho se neprosadili a víc se v tomto utkání už nestane.
90+3'
Oba celky se v samotném závěru ještě tlačí dopředu, ale do zakončení se hráči nedostávají.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Domácí se nakonec dočkali čestné branky, ale ta kvůli ofsajdu neplatí.
86'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Ostigard, přichází Vetti.
84'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Boadu, přichází Sierhuis.
82'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází de Wit, přichází Kadioglu.
80'
Domácí mají ještě deset minutek na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem, ale pokud by se jim podařilo získat nějaký bod, tak by to byl zázrak.
77'
Nyní Norsko zahrávalo zajímavou standardní situaci, ale Nizozemci to znovu zvládli na jedničku a Paes byl bez práce.
75'
Domácí nyní dobře kombinovali, ale ani tuto akci nedokázali zakončit.
73'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Reis, přichází Harroui.
71'
Žlutou kartu dostává Donnum (Norsko).
71'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
69'
Obraz hry je stále stejný. Hosté se tlačí dopředu a domácí mladíky k ničemu nepouští.
67'
A je zřejmě definitivně rozhodnuto, protože skvěle hrající nizozemský celek jde do vedení 3:0! Po centru se na malém vápně dostal k míči DANI DE WIT a hlavou ho poslal do sítě.
65'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Kluivert, přichází Gapko.
63'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a na další střelecký pokus stále čekáme.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Nizozemsko stále vede o dvě branky, je lepším týmem a ke třem bodům má podstatně blíže.
58'
Domácí se nyní dobře drželi na polovině soupeře, ale do zakončení se žádný z hráčů ani tentokrát nedostal.
56'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Heintz, přichází Donnum.
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Salte, přichází Johnsen.
56'
Žlutou kartu dostává Koopmeiners (Nizozemsko).
55'
Po delší době se dopředu vydali i domácí mladíci, ale jejich snažení nic nepřineslo a na tahu je Nizozemsko, které kráčí za třemi body.
53'
Stejně jako po první inkasované brance, tak i po té druhé domácí přitvrdili a hned za své zákroky vyfasovali dvě žluté karty.
52'
Žlutou kartu dostává Evjen (Norsko).
50'
Žlutou kartu dostává Vetlesen (Norsko).
49'
Nizozemci jsou stále při chuti a tlačí se dopředu.
47'
Parádní vstup hostů do druhého poločasu, protože CALVIN STENGS dává na 2:0! Hostující hráč se opřel do míče na hranici velkého vápna a trefil se parádně, protože míč se od břevna odrazil za bezmocného brankáře!
47'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku utkání.
46'
Hráči jsou zpět na hřišti, druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:33 hodin.
První poločas je za námi. Hostující Nizozemsko v něm bylo lepším týmem, mělo více ze hry a nakonec se také zcela zaslouženě dostalo do vedení, když se trefil Van Drongelen. Nizozemsko tak v Norsku vede 1:0 a je jasné, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1'
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Hosté jsou u míče a nikam se už příliš netlačí, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
41'
Je před námi posledních zhruba pět minutek prvního poločasu.
39'
Domácí to zvládli a ubránili se. U míče jsou však stále Nizozemci, kteří se snaží ještě něco vymyslet.
38'
Rohový kop pro hostující mladíky.
36'
Nizozemsko i nadále diktuje tempo hry. Norsko se nemůže k ničemu dostat a jen se brání.
34'
Domácí po inkasované brance přitvrdili a rozhodčí je nyní důrazně napomínal, že takhle tedy ne.
32'
Žlutou kartu dostává Heintz (Norsko).
30'
A hosté jdou zcela zaslouženě do vedení 1:0! Po stříleném centru míč na malém vápně tečoval RICK VAN DRONGELEN a Klaesson nedokázal zareagovat.
29'
V posledních minutách je Nizozemsko jasně lepší týmem, stále se tlačí dopředu a Norsko se pouze brání.
27'
Ale z rohu nic nebylo a pokračujeme tedy stále za nerozhodného stavu.
26'
Po další přihrávce před branku vše vyřešil Klaesson se svým obráncem, rohový kop pro Nizozemsko.
25'
Po rychlé akci přišla přihrávka do vápna, kde se jeden z hráčů Nizozemska dostal do zakončení, ale Salte šel do skluzu a střelu zblokoval.
23'
Domácí hráč byl dobré dvě minutky ošetřován, nyní už je za postranní lajnou a zápas může pokračovat.
21'
Jeden z hostujících hráčů fauloval a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
20'
Kluivert to vzal na sebe a poslal míč do vápna Norska, ovšem přihrávka byla hodně nepřesná a od své branky bude rozehrávat Klaesson.
18'
Po parádním stříleném centru se na malém vápně k míči dostával Stengs, ale nakonec mu chyběl krok, aby poslal svůj celek do vedení.
16'
Ale ani jednomu celku se ve finální fázi zatím nedaří a kromě jednoho zakončení ve druhé minutě jsme zatím neviděli nic.
14'
Hosté dlouho kombinovali na polovině soupeře, ale do zakončení se ani jeden z hráčů nedostal a na tahu je Norsko.
12'
Hra se vyrovnala a Nizozemci se začínají stále více a více tlačit dopředu.
10'
V Norsku začalo pršet, opravdu hustě pršet, tak uvidíme, jak to zápas ovlivní.
9'
Na levém křídle je velmi aktivní Kluivert, což je jeden z nejzkušenějších hráčů na trávníku, ale domácí si na něj zatím dávají velký pozor.
7'
Domácí vyhráli ve středu hřiště souboj a hnali se do přečíslení, ale tentokrát z toho nic nebylo, protože Risa nedokázal přihrát na svého spoluhráče.
5'
Po zisku míče se vůbec poprvé dopředu vydali hosté, ale jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou.
4'
Domácí začali velmi aktivně a hosté se v úvodu utkání pouze brání. A to je Nizozemsko mírným favoritem.
2'
Po centru hlavičkoval Risa, ale míč skončil těsně nad břevnem. Skvělý začátek pro Norsko.
1'
Jako první se dopředu vydali domácí mladíci, kteří budou po faulu zahrávat standardní situaci.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

Norsko: Klaesson – Fredriksen, Salte, Ostigard, Bjorkan – Bohinen – Evjen, Heintz, Vetlesen, Brynhidsen – Risa (C)
Náhradníci: Faye Lund – Donnum, Hove, Christensen, Johnsen, Mogstad Ranger, Thorstvedt, Vetti, Zekhnini

Nizozemsko: Paes – Zeefuik, Schuurs, Van Drongelen, Wijndal – Reis, de Wit, Koopmeiners (C) – Stengs, Boadu, Kluivert
Náhradníci: Bijlow – Doekhi, Floranus, Gakpo, Harroui, Hoogma, Kadioglu, Lang, Sierhuis

Rozhodčí: Di Bello – Costanzo, De Meo.
Zápas mezi Norskem a Nizozemskem začíná v 18:30 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte tento duel ujít, máme se na co těšit.
NIZOZEMSKO si zatím v této skupině vede skvěle. Hostující celek má po dvou zápasech 6 bodů, když porazilo 5:1 Kypr a poté hostilo Portugalsko a byla z toho další výhra, a to 4:2. Nizozemsko tedy dalo za dva zápasy devět branek a směrem dopředu nemá žádný problém.
NORSKO zatím v této skupině odehrálo dva zápasy. V prvním utkání hostilo Kypr a po velké bitvě z toho byla výhra 2:1 a zisk důležitých třech bodů. Ve druhém zápase zajíždělo Norsko do Běloruska, kde nakonec uhrálo remízu 1:1. Dnes čeká Norsko zatím nejtěžší soupeř.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Kvalifikace na blížící se ME hráčů do 21 let má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Norskem a Nizozemskem. Mírným favoritem jsou hosté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.