Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  San Marino : Chorvatsko - 14. října 2019   19:00

San Marino
San Marino
0:7
(0:5)
Chorvatsko
Chorvatsko
6' Kulenović   • 24' Kulenović   • 26' Ivanušec   • 42' Bistrović   • 45+2' Kulenović   • 57' Ivanušec   • 74' Soldo
San Marino
De Angelis – Moretti, Cevoli (76. Nanni), Valentini, Cecchetti – Dolcini – Tomassini, Ceccaroli (76. Quaranta), Michelotti (60. Babboni), Raschi – Pancotti (89. Averhoff)
Hämäläinen – Honkanen, Nykanen
Chorvatsko
Šemper – Sverko, Šutalo (46. Soldo), Kalaica, Bradarić – Moro (46. Lepinjica), Nejašmić (30. Bistrović), Ivanušec – Cuze (65. Posavec), Kulenović, Marin (69. Dolček)

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera.
Držení míče: 26 % : 74 %.
Střely na branku: 2:14. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:15. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:11.
Je dobojováno. Chorvatsko potvrdilo na hřišti San Marina roli obrovského favorita a nakonec svému soupeře nasázelo sedm branek. Hostující mladíci tedy získali povinné tři body. Myslím si, že průběh utkání není potřeba více komentovat, protože konečný výsledek hovoří za vše, jasná záležitost.
90+2'
90+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Pancotti, přichází Averhoff.
88'
Hosté zahrávali už čtrnáctý rohový kop, ale z tohoto nic nebylo a stav se nemění.
87'
Rohový kop pro Chorvatsko.
85'
Hosté přidali a ještě se snaží něco vymyslet, ale ve druhém poločase se jim nedaří tak, jako v tom prvním.
83'
Kombinaci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
81'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Je před námi posledních zhruba deset minutek.
80'
Ale z rohu nic nebylo. Rychlou akci podnikli také hráči Chorvatska, kteří budou také zahrávat rohový kop.
79'
Domácí mladíci se vydali dopředu a vybojovali svůj první rohový kop v tomto utkání.
77'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Cevoli, přichází Nanni.
76'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Ceccaroli, přichází Quaranta.
74'
Chorvatsko právě vstřelilo branku!
Po rohovém kopu se do zakončení dostal VINKO SOLDO a brankář byl bez šance, tak Chorvatsko jde do vedení 7:0!
73'
72'
Hosté se usadili na polovině soupeře, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží De Angelis.
70'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
69'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Marin, přichází Dolček.
67'
Po delší době se dopředu vydali i domácí hráči, ale jejich snažení nemělo dlouhé trvání.
65'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Cuze, přichází Posavec.
62'
Z tohoto rohu ale nic nebylo a chorvatský celek i nadále vede o šest branek.
61'
60'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Michelotti, přichází Babboni.
57'
Hosté už nehrají tak aktivně, ale i přesto se dočkali své šesté branky. Po kombinaci zamířil přesně LUKA IVANUŠEC.
55'
Znovu se hraje na polovině domácího celku, který se nemůže dostat ze své poloviny.
53'
Druhý poločas se nehraje zatím v tak vysokém tempu, jako ten první.
51'
Což se potvrdilo i tentokrát, kdy si míč rovnal Cuze, ale nakonec o něj přišel.
50'
Do zakončení se ale ve druhém poločase hosté příliš nedostávají.
48'
Hostující hráči se tlačí dopředu a začátek druhého poločasu je tedy stejný, jako konec toho prvního.
46'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Šutalo, přichází Soldo.
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Moro, přichází Lepinjica.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:03 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zápas, ve kterém jasně dominují hostující fotbalisté, kteří svému soupeři nasázeli čtyři branky a v poločase tak vedou v San Marinu vysoko 4:0!
45+3'
45+2'
Tak zmýlená neplatí, protože hosté podnikli ještě jednu akci a dávají pátou branku. Svůj hattrick zkompletoval skvěle hrající SANDRO KULENOVIĆ.
45+2'
Chorvatsko ještě zahrávalo rohový kop, ale ani z něho už nic nebylo a v prvním poločase se už nic nestane.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
42'
A je to 4:0! Chorvatsko se usadilo na polovině San Marina, nakonec to vzal na sebe střídající KRISTIJAN BISTROVIĆ, který nezaváhal.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Domácím se vůbec nedaří držet míč. Když ho mají, tak o něj okamžitě přijdou a stále se musí bránit. Chorvatsko má obrovský tlak.
37'
Jeden z domácích hráčů zůstal po souboji ležet na trávníku a chvíli se hrát nebude, bude se ošetřovat.
35'
Stále se hraje na polovině domácího celku, který je pod obrovským tlakem.
32'
Nyní to domácí zvládli, když se dobrým obranným zákrokem prezentoval Cevoli.
31'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Nejašmić, přichází Bistrović.
30'
Obraz hry se nemění. Hosté se tlačí dopředu a domácí se pouze brání dlouhými odkopy.
28'
Domácí mladíci vůbec nestíhají a hosté si na trávníku dělají, co chtějí.
26'
A je to o tři branky. Další blesková akce, přesné zakončení a LUKA IVANUŠEC nedal brankáři šanci.
24'
Jenže hosté se rychle dostali k míči, hned se vydali dopředu a jejich snažení skončilo druhou brankou. Znovu se prosadil agilní SANDRO KULENOVIČ.
23'
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo, míč doputoval do zámezí a od své branky bude rozehrávat De Angelis.
22'
A po zásahu domácího hráče je tu další roh pro Chorvatsko.
21'
Nyní to hosté zkusili centrem z levé strany a domácí ho nakonec uklidili na rohový kop.
19'
Obraz hry je stále stejný. Chorvatsko se tlačí do zakončení, je jasně lepší a soupeři téměř nepůjčuje míč.
17'
I tentokrát to ale domácí mladíci zvládli a ubránili se.
16'
Čtvrtý rohový kop pro chorvatský celek.
15'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Chorvatsko je ale jasně lepším týmem a hraje se pouze na polovině San Marina.
14'
Další rohový kop pro Chorvatsko.
12'
Po rohovém kopu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale domácí to nakonec se štěstím ustáli a stav se nemění.
11'
Je tu další rohový kop pro hosty.
10'
Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo a Chorvatsko tedy i nadále vede o jednu branku.
9'
8'
Chorvati i nadále diktují tempo hry a znovu se tlačí dopředu. San Marino se v úvodu pouze brání.
6'
A máme tu úvodní branku. Po bleskové akci se do zakončení dostal SANDRO KULENOVIČ a Chorvatsko jde tedy už v šesté minutě do vedení 1:0!
5'
Jenže domácí se ubránili a poprvé se vydali dopředu, ale jejich snažení k ničemu nevedlo.
4'
Hosté získali míč a hned se usadili na polovině San Marina. To bude dnes asi velmi častý obrázek, protože Chorvatsko je v tomto utkání obrovským favoritem.
2'
Byla z toho jen nepřesná přihrávka a od své branky bude rozehrávat De Angelis.
2'
Nakonec se Chorvatsko vydalo dopředu, ale do zakončení se zatím hosté nedostali.
1'
U míče jsou hostující hráči, kteří kombinují na své polovině.
1'

San Marino: De Angelis – Moretti, Cevoli, Valentini, Cecchetti – Dolcini – Tomassini, Ceccaroli, Michelotti, Raschi – Pancotti
Náhradníci: Averhoff, Liverani, Babboni, D. Colonna, Zucchi, Quaranta, R. Collona, Nanni, Sartini

Chorvatsko: Šemper – Sverko, Šutalo, Kalaica, Bradarić – Moro, Nejašmić, Ivanušec – Cuze, Kulenović, Marin
Náhradníci: Dolček, Lepinjica, Nevistić, Bistrović, Soldo, Bogojević, Čolina, Posavec Durasek

Rozhodčí: Hämäläinen – Honkanen, Nykanen.
Utkání mezi San Marinem a Chorvatskem začíná v 19:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít, máme se na co těšit.
CHORVATSKO zatím odehrálo pouze jeden zápas, a to se Skotskem. Chorvatsko ale doma vyhořelo, nakonec prohrálo 1:2 a nemá na svém kontě tedy ani bod.
SAN MARINO zatím ve skupině odehrálo tři zápasy a zatím nezískalo ani bod. V prvním utkání prohrálo San Marino 0:3 s Litvou, poté prohrálo 0:5 v Řecku a naposledy nestačilo na Skotsko, se kterým prohrálo 0:2.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Kvalifikace na ME hráčů do 21 let má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi San Marinem a Chorvatskem. Jasným favoritem je hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.