Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Sev. Irsko : Rumunsko - 19. listopadu 2019   18:30

Sev. Irsko
Garstide – Gordon (30. Palmer), Marron, Toal (C), Balmer, Burns – McCann, Dunwoody (84. Galbrait), McCalmont, Munce (84. Thompson) – Parkhouse
Hughes – Galbraith, Scott, Thompson, Palmer, Gallagher, O'Neill, Robinson
Steen – Enga, Grönevik (vš. NOR)
The Showgrounds, Ballymena
Rumunsko
Vlad – Vladoiu, Pascanu (C), Chindris, Ricardo – Oaida, Marin (72. Olaru), Morutan (82. Ciobotariu) – Man (90. Cristian), Petre, Mihaila (71. Ciobanu)
Aioani – Sut, Itu, Ganea, Ciobotariu, Cristian, Olaru, Ratiu, Ciobanu

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Ne, dnes prostě gól nepadl. Toto kvalifikační utkání tak končí bezbrankovou remízou, což je ztráta hlavně pro favorizované Rumunsko. To bylo po většinu zápasu lepší, ale v koncovce to dnes mladým Rumunům prostě a jednoduše „nelepilo“...
90+3'
90+1'
Jsme již v nastaveném čase, skutečně to dnes vypadá na nerozhodný výsledek.
90'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Man, přichází George Cristian.
90'
Žlutou kartu dostává McCalmont (Severní Irsko).
89'
Rumunsko získává výhodu volného kopu na polovině domácích, ale není to na přímé ohrožení branky.
88'
Je tu závěr zápasu, v němž stále gól nepadl, vypadá to na bezbrankovou remízu.
87'
Obránce Severního Irska nyní odkopává míč před dotírajícím Manem.
86'
Žlutou kartu dostává McCann (Severní Irsko).
84'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Boyd Munce, přichází Thompson.
84'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Dunwoody, přichází Galbrait.
82'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Morutan, přichází Ciobotariu.
81'
Munce to zkusil ze střední vzdálenosti, Vlad jeho přízemní střelu v pohodě chytá.
79'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Chindris (Rumunsko).
78'
Hosté nakonec rozehrávají dva rohové kopy, ale ani jednou branku ohrozit nedokázali.
77'
Rohový kop pro Rumunsko, hosté rozehrají z pravé strany.
76'
Oba gólmani si nyní přehodili míč ze strany na stranu, střed hřiště jen přihlížel.
75'
Útočným faulem končí akce hostů, Garstide rozehrává.
74'
Boyd Munce rozehrál přímý kop z pravé strany, ale trefuje jen boční síť.
73'
Žlutou kartu dostává Oaida (Rumunsko).
72'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Marin, přichází Olaru.
71'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Mihaila, přichází Ciobanu.
71'
Žlutou kartu dostává Morutan (Rumunsko).
70'
Míč nyní létá ze strany na stranu, ale chtělo by to spíše hrát po zemi...
69'
Domácí rozehráli volný kop, jenže jejich akce hned vzápětí končí odpískaným útočným faulem.
68'
Vlad vykopává od branky Rumunska, následuje ale útočný faul, takže hosté o míč zase přicházejí.
67'
Domácí chtěli dlouhým nákopem rychle překonat střed hřiště, nicméně o míč přicházejí.
65'
Útočným faulem končí akce domácích, míč získávají hosté.
63'
Velmi dobrý zákrok Vlada, který na poslední chvíli vytěsnil míč, mířící z výšky do branky!
62'
Gólman Vlad (Rumunsko) si bere míč a bude moci rozehrát.
60'
Je za námi hodina hry, stav stále bezbrankový, poslední minuty ale patří domácím.
58'
Po centru z levé strany se dostal k hlavičce McCann, který branku soupeře jen těsně minul!
56'
Zápasu by rozhodně pomohl nějaký ten gól, který stále nepřichází, i ve druhém poločase jsou lepší hosté, ale když si nevypracují ani šanci, těžko mohou pomýšlet na góly.
55'
Za pískotu diváků se Rumunsko snaží něco vymyslet na polovině Severního Irska.
53'
K vidění byla hned série faulů u pokutového území hostů.
52'
Garstide vykopává od domácí branky, míč ale bleskově získává soupeř.
51'
První střelu ve druhém poločase si připisují hosté, Morutan netrefuje branku.
50'
Dunwoody se provinil proti pravidlům v souboji s Chindrisem, míč pro Rumunsko.
48'
Hosté faulují na polovině domácích, McCalmont rozehrává.
46'
Skončil první poločas, v němž byli jasně lepší hosté. Ti měli viditelnou převahu, kterou ale nedokázali zužitkovat gólově.
45+2'
45'
Žlutou kartu dostává Ricardo (Rumunsko).
43'
Rohový kop pro Rumunsko, domácí se budou muset bránit.
42'
Rumunsko opět v útoku, Severní Irsko toho zatím v dosavadním průběhu moc nepředvedlo.
41'
Mihaila dostal míč na hranici vápna domácích, vypálil z první, ale míč poslal hodně vysoko nad branku.
40'
Je před námi poslední pět minut první půle, stav stále bezbrankový, dočkáme se ještě gólu do poločasové přestávky?
39'
Rumunsko se opět celkem lacino zbavuje míče nepřesným nákopem, podobných situací je ve hře hostů poměrně hodně.
38'
Hraje se ve středu hřiště, hosté se snaží vybojovat míč.
36'
Mihaila rozehrál rohový kop z levé strany, ale žádné nebezpečí pro branku Severní Irsko.
35'
Rohový kop pro Rumunsko, hosté budou moci rozehrát z levé strany.
34'
Balmer fauluje na své polovině, volný kop pro Rumunsko.
32'
Mihaila vypálil z pravé strany, ale Garstide jeho pokus chytá.
31'
Zranění Gordona byla přece jenom vážnější, takže tento obránce domácích musel střídat kvůli poranění levé nohy.
30'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Gordon, přichází Palmer.
29'
Rumunsko s míčem na své polovině, Marin posílá dlouhý pas dopředu, nicméně nepřesný.
28'
Shea Gordon je tím hráčem, který musí být ošetřován. Nyní je již na nohou a po svých opouští trávník.
27'
Jeden z domácích hráčů nyní leží na trávníku a musí být ošetřován.
26'
Nyní se ale mladí Rumuni budou muset bránit, domácí vhazují z pravé strany, míč míří do vápna, kde se dostal k hlavičce Toal, ale netrefil míč ideálně.
25'
Míč končí v autu, domácím se zatím kombinace vůbec nedaří, lepší jsou přece jenom o něco hosté.
23'
Adrian Petre se snaží dostihnout míč u vápna soupeře, ale jako první je u míče Garstide.
22'
Boyd Munce poslal z pravé strany míč do vápna, kde ale nebyl vůbec nikdo.
21'
Domácí rozehrávají rohový kop z pravé strany.
20'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, gól zatím nepadl, bude to platit i po rohovém kopu domácích?
19'
Alexandru Pascanu byl faulován, byl to bolestivý šlapák.
17'
Diváci pískají, nelíbí se jim zákrok jednoho z Rumunska na domácího Dunwoodyho.
16'
Garstide nespěchá s rozehrávkou od své branky.
15'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině.
14'
Rumunsko získává míč, domácí toho zatím moc nepředvedli, hosté jsou o něco aktivnější.
12'
Vladoiu nepřemýšlí a odkopává míč co nejdál od své branky.
11'
První desetiminutovka toho zatím moc nenaznačila, hraje se převážně ve středu hřiště.
9'
Dennis Man (Rumunsko) hlavičkuje, po rohovém kopu soupeře, poiuze nad branku.
8'
Rumunsko si připisuje první rohový kop v zápase.
7'
Nepřesná akce rumunských mladíků, míč končí až u domácího brankáře.
5'
Rumuni se ženou po levé straně dopředu, jejich akci ale přerušil těsný ofsajd.
4'
Míč končí v autu, vhazují domácí, z levé strany, na své polovině.
3'
Odpískaným útočným faulem končí první akce hostů, Garstide vykpává do domácí branky.
1'

Severní Irsko: Garstide – Gordon, Marron, Toal (C), Balmer, Burns – McCann, Dunwoody, McCalmont, Munce – Parkhouse
Náhradníci: Hughes – Galbraith, Scott, Thompson, Palmer, Gallagher, O'Neill, Robinson

Rumunsko: Vlad – Vladoiu, Pascanu (C), Chindris, Ricardo – Oaida, Marin, Morutan – Man, Petre, Mihaila
Náhradníci: Aioani – Sut, Itu, Ganea, Ciobotariu, Cristian, Olaru, Ratiu, Ciobanu

Rozhodčí: Steen – Enga, Grönevik (vš. NOR).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.