Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Lucembursko : Irsko - 18. listopadu 2020   17:30

Lucembursko
Lucembursko
84' Avdusinovic
1:2
(0:1)
Irsko
Irsko
35' Ogunfaolu-Kayode   • 65' Lennon
Lucembursko
O. Hamalainen (Finsko)
Stade rue Henri Dunant (Beggen)
Irsko
Maher (B), Cassidy, Coventry, Ferry, Grant,Leon, Obafemi, O'Connor L., Scales

Skončil nám druhý poločas. Lucembursko zlepšilo výkon, v 65. minutě však stejně inasovalo. V 84. minutě se ale naopak dokázalo prosadit a připsalo si tak svýj teprve třetí gól za 9 zápasů kvalifikace. Srovnání už byl ale moc těžký úkol. V nastaveném čase ještě dostal druhou žlutou kartu Korac, a tak byl vyloučen minutu před koncem.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:4.
Střely mimo: 3:4.
Rohy: 2:11.
Ofsajdy: 1:4.
Fauly: 9:7.
90+3'
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Seid Korac (Lucembursko).
90+1'
Coopmans fauloval Ronana. Následně Irsko rozehrálo a nakoplo z obrany dlouhý centr dopředu na Granta, který byl ale v ofsajdu.
90'
Nastavují se ještě tři minutky nad standardní hrací dobu.
89'
Schauss fauloval McNamaru a sudí okamžitě přisoudil přímý volný kop Irsku. Obejde se to ale bez karty.
87'
Grant proklouzl do pokutového území, ovšem rána se mu vůbec nevydařila a míč letěl hodně mimo branku.
84'
Lucembursko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je KENAN AVDUSINOVIC. Bez asistence.
83'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Irvin Latic, přichází Luca Duriatti.
82'
Žlutou kartu dostává Daniel Mandroiu (Irsko).
79'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Joshua Ogunfaolu-Kayode, přichází Will Ferry.
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Zachary Elbouzedi, přichází Machael Obafemi.
78'
Do třetice všeho dobrého. Ronan míří k praporku opakovaně, protože i tentokrát domácí roh ubránili jen odkopnutím do zámezí.
77'
Roh se bude opakovat, protože jeden z domácích míč zblokoval při předchozí ráně a ten odskákal do zámezí.
76'
Další Ronanův rohový kop po dobrém útočném snažení Irska. Tentokrát ale taky nebyl úspěšný.
73'
Ronan si vzal na starost další rohový kop. Míč se ale dostal k domácím a ti ho odkopli na druhou stranu hřiště.
72'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Lucas Prudhomme, přichází Yannick Schaus.
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Alessio Curci, přichází Lucas Coopmans.
71'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Anthony Scully, přichází Daniel Grant.
70'
Ronanova rána po obdržení centru z rohového kopu byla zablokována blízko stojícím hráčem.
69'
Nyní se kope rohový kop na druhé straně. U míč na značce stojí Mandroiu.
68'
Ronan si vzal na starost rohový kop, ale nakopl ho jen do hráčů Lucemburska v pokutovém území.
67'
Lucembursko se vydalo na útočný výlet. Následně vybojovalo rohový kop.
66'
Mandroiu zahrál míč rukou a hlavní arbitr si toho hned všiml. Píská tedy hru rukou.
65'
Irsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je JAMIE LENNON. Asistence: Marc McGuiness.
64'
Opět míč vyslal od rohové značky Ronan. Ten ho stejně, jako předtím, kopl do pokutového území a míč se zase potácel od domácího fotbalisty do zámezí
63'
Ronan si ho vzal na starost a doručil ho do pokutového území. Po odrazu od hráče Lucemburska se bude roh opakovat.
62'
Irsko vybojovalo rohový kop po svém útočném snažení.
60'
Prudhome se dostal do zakončení, ovšem před něho si vběhl jeden ze soupeřů a střelu tělem zastavil.
57'
Dzogovic nehezky fauloval brankáře McGintyho. Ten upadl k zemi, ale je v pořádku. Sudí to řeší domluvou.
56'
Avdusinovic si vzal roh na starost, nacentroval míč do středu vápna, ale tam už byla připravena obrana soupeře.
55'
Lucembursko se nyní dost snažilo v útoku. Jejich šance končí v zámezí, ale po odrazu od hostujícího hráče, takže se bude kopat roh.
54'
Leahy si vypracoval zajímavou šanci, ovšem jeho rána nebyla vůbec dobrá a mířila dost mimo branku.
52'
Žlutou kartu dostává Seid Korac (Lucembursko).
51'
Korac se dopustil nehezkého faulu na Lennona. Hamalainen už sahá do kapsičky a asi vytáhne žlutou kartu.
50'
Domácí ztratili míč v zámezí kousek před vlastním vápnem. Hosté pak vhodili dlouhý aut, ale ten odhlavičkovala domácí obrana.
48'
Irsko se hned po začátku druhé půle pustilo do dalšího dobývání branky. Opět je dominanntní na míči a soupeři ho moc nepujčuje.
46'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Thomas O'Connor, přichází Jamie Lennon.
46'
Právě nám skončila první půle, která probíhala podle očekávání. Irsko se dostávalo do šancí mnohem více, z čehož pramenil i gól Kayodeho v 35. minnutě. I když výkon Lucemburska paradoxně po inkasovaném gólu byl o dost lepší, podařilo se jim jen jednou vystřelit na branku, a tuto šanci zlikvidoval McGinty. Irové ale určitě budou chtít přidat ještě alespoň jeden gól, naopak lucemburští budou chtít vyrovnat a do druhého poločasu se nám tak ještě slibuje zajímavá podívaná.
45+2'
45'
Pridává se jen jedna minutka nastavení.
44'
Leahy si připsal zbytečný útočný faul na Latice. Hamalainen, jakožto hlavní arbitr, vše viděl a odpískal.
43'
Leahy si naběhl za obranu a byl mu poslán ndlouhý míč, ovšem bylo to s porušenním pravidla o ofsajdu a proto se píská.
41'
Do třetice zkusil vypálit Rupil. Jeho rána byla nejpovedenější, ovšem první zákrok v zápase si připsal irský strážce svatyně McGinty.
40'
Korac byl dalším, kdo se z Lucembursla dostal do vápna a pokusil se vystřelit. Jeho ránu ale zblokoval blízko postaveý protihráč.
39'
Latic se dostal do vápna do nadějné pozice, ale bohužel pro něj se mu zakončení moc nepovedlo a míč proplachtil mimo.
38'
Rupil si vzal na starost volnýn přímý kop, ale míč nasměroval jen do obranné zdi, kterou Lucembursko vytvořilo.
37'
Žlutou kartu dostává Connor Ronan (Lucembursko).
35'
Autorem branky je JOSHUA OGUNFAOLU-KAYODE. Asistence: Darragh Leahy.
33'
Další faul, tentokrát na straně hostů. Rozhodčí Hamalainen dneska očividně s barevnými kartami šetří.
32'
Curci fauloval Elbouzediho, který si nabíhal do vápna. Hosté mají k dispozici volný přímý kop.
30'
Hosté z rohu vůbec nic nevytěžili. Po chvíli odevzdali nechtěně míč soupeři a ten ho vykopl na druhou stranu hřiště.
29'
Po útočném snažení hostujícího týmu se bude kopat rohový kop.
26'
Mandroiu v další příležitosti. Tentokrát už se trefil na branku, ale Machado vykouzlili hezký zákrok.
25'
Irsko drží míč na kopačkách mnohem více než soupeř. Zatím ale na branku dokázalo vyslat pouhou jednu jedinou střelu.
23'
Nyní naopak fauloval Avdusovic z Lucemburska a Mandoiu leží na zemi. I tak se však nevytahuje karta.
21'
Leahy se nyní provinil, když skluzem "přibral" i Curciho. Sudí Hamalainen okamžitě píská faul.
19'
Scully si vyběhl pro pas za obranu, ale bohužel pro Skotsko, si nepohlídal ofsajd, a tak tato akce končí.
18'
Mandroui s ivypracoval zajímavou šanci, ale před míč mu skočil hráč a zablokoval ho.
16'
Ani nynější střela Schmita nebyla z nejlepších a letí mimo branku.
15'
Elbouzedi si vyžádal míč a dostal se do zajímavé přiležitosti, ale jeho rána nakonec byla zablokována.
13'
Hosté nabíhali do šance, ovšem jejich akce končí zbytečným útočným faulem vedle pokutového území.
12'
Rohový kop hostů končí jen na hlavách pozorných obránců domácího celku.
10'
Zajímavá kombinace Irska nakonec nekončí ani střelou. Přitom se hostě pěkně propracovali až do vápna a lucemburští nebyli schopni odebrat míč.
7'
Elbouzedi se vydal na útočný výlet a nakonec se dotal až do vápna. Tam si obkličkoval jednoho z hráčů a vypálil. Jenže netrefil branku.
5'
Nebezpečný útok hostujícího týmu nakonec zachytila obrana Lucemburska. Ta míč zatím drží na svých kopačkách a nevydává se kupředu.
3'
Irsko zatím drží míč a kombinuje s ním. Hráčo Lucemburska se k němu moc nedostávají.
1'

Lucembursko: Machado – Bernary, Korac, Dzogovic, Schmit – Avdusinovic, Latic, Olesen – Rupil, Curci, Prudhomme
Náhradníci: Ottele (B), Coopmans, D'Anzico, Dublin, Duriatti, Hardahl Hansen, Osmanovic, Ostrowski, Schaus

Irsko: McGinty – McNamara, McGuinness, Masterson, Leahy – Mandroiu, O'Connor T., Ronan – Scully, Kayode, Elbouzedi
Náhradníci: Maher (B), Cassidy, Coventry, Ferry, Grant,Leon, Obafemi, O'Connor L., Scales

Rozhodčí: O. Hamalainen (Finsko).
IRSKO U21

Irsko se nachází na třetím míste, dva body za Islnadem, který zatím postupuje do tabulky druhých týmů. V ní je ale až poslední. Irsko by ho mohlo nahradit, pokud zvládne zápas s Lucemburskem a zároveň Island prohraje nebo remizuje s Arménií. Irsko vstřelilo pouze třináct branek, ale zároveň jich jen sedm dostalo což je po Itálii s čtyřmi brankami druhý nejmenší počet.

Forma:P – P – V – V – P

Poslední zápasy:
Irsko U21 – Island U21 1:2
Itálie U21 – Irsko U21 2:0
Irsko U21 – Švédsko U21 – 4:1
LUCEMBURSKO U21

Lucembursko je jasným outsiderem skupiny 1 kvalifikace na EURO U21. Z devíti zápasů zvládlo pouze jednou vyhrát a má tak pouze tři body. Byhrálo s předposlední a skoro stejně tragickou Arménií, která má také pouze tři body – 2:1. Celkově má skóre 2:27, takže v žádném jiném z osmi zápasů nedokázalo Lucembursko skórovat. Je tak jasným outsiderem i dnešního zápasu.

Forma: P – P – P – V – P

Lucembursko U21 – Itálie U21 0:4
Lucembursko U21 – Island U21 0:2
Švédsko U21 – Lucembursko U21 4:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.