Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Izrael : Maďarsko - 16. listopadu 2021   18:40

Izrael
Izrael
5' Arad  • 51' Arad  • 90+2' Zasno
3:0
(1:0)
Maďarsko
Maďarsko
Izrael
Yaacov – Jaber, Blorian (C), Cohen, Morgan, Davida (58. Bilevi) – Arad (68. Sade), Zargary, Sharar, Gandelman (78. Zasno) – Buganim (68. Azoulay).
Keuof – Itzhak, Bilevi, Levi, Sade, Azoulay, Mahluf, Zasno, Glezer
Balakin – Žukov, Zaporoženko (UKR)
Itztadion HaMoshava, Petach Tikva
Maďarsko
Hegyi – Varju, Balogh, Mocsi, Kerkez (72. Csontos) – Huszti (55. Bukta), Csongvai, Baráth (71. Tóth-Gábor) – Szendrei (C), Németh, Szánthó (55. Skribek).
Kovács – Csóka, Hidi, Mezei, Tóth-Gábor, Skribek, Csontos, Bukta, Major.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:12.
Izrael potvrdil dobrou formu a po šesti z deseti zápasů je ve skupině B druhý s náskokem dvou bodů na třetí Polsko. Maďaři naopak přišli o reálnou šanci na postup na Euro, ze čtvrtého místa ztrácí na druhou příčku už osm bodů.
Izrael zůstává ve hře o přímý postup na evropský šampionát. Doma pohodlně zvítězil 3:0, když dvěma góly ze začátků obou poločasů rozhodl Bar Arad. Závěrečných čtyřicet minut nechali domácí hráči iniciativu Maďarům, kteří z územní převahy nic nevytěžili. V nastavení druhé půle jim zasadil třetí gólovou ránu střídající Zasno.
90+3'
90+2'
Izrael právě vstřelil branku!
Tak přeci jen ještě jedna gólová pojistka na výhru Izraele. Hostující obrana ustupovala před ZOHAREM ZASNEM tak dlouho, až došlo na křížnou střelu mimo Hegyiho dosah.
90+2'
Hegyi se v maďarské brance od druhého gólu vyloženě nudí. Domácí se k němu nepřiblížili kvůli Sadeho ofsajdu.
90+1'
Na digitální tabuli čtvrtého rozhodčího evidujeme informaci o tříminutovém nastavení.
90'
Další standardka s minimálním ohrožením Yaacova, který si našel neškodný pas ze standardní situace.
89'
Sudí Balakin musí zase krotit emoce. Nervy na uzdě neudržel Csontos, jenž chtěl uspíšit Jaberovo vhazování.
88'
Mocsiho sklepnutí přetaženého centru šlo pouze na Yaacova. Žádné drama už se v Petah Tikvě asi konat nebude.
87'
Kristóf Tóth-Gábor nezvládl posunout míč před rozběhnutého Skribka. Byl ale faulován, takže bude moci realizovat standardku.
86'
Ethane Azoulay trochu zbytečně atakoval Németha a i on bude dohrávat se žlutou kartou na kontě.
85'
Hlavní sudí nestihl uhnout nečekanému odrazu míče od Varjua. Maďaři budou rozehrávat z klidu.
83'
Definitivní konec pro hostující naděje. Balogh šlápl na nohu ležícího Sharara a po druhé žluté kartě musí předčasně opustit trávník.
82'
Zas a znovu si Maďaři vyměňují nespočet přihrávek na padesáti metrech od Yaacova, který už je blízko čistému kontu.
81'
Bilevi byl načapán v postavení mimo hru.
80'
Maďaři naopak zůstanou čtvrtí a jejich manko na případnou baráž se zvětší na osm bodů. Čtyři zápasy před koncem to asi bude znamenat konečnou.
79'
Vše směřuje k poklidné výhře Izraele a k jeho upevnění druhého místa za Němci, kteří si dnes poradili se San Marinem.
78'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Omri Gandelman, přichází Zohar Zasno.
77'
András Németh neuspěl v situaci jeden na jednoho. Následuje odkop od izraelské brány.
75'
Kristóf Tóth-Gábor si nepohlídal ofsajd. Ani tuhle akci tedy hosté zakončit nemohou.
74'
Alen Skribek se pustil do drzého slalomu. Ve finále si však ukopl balon do zámezí.
73'
Směrem dopředu toho Izrael už dlouho nic neukázal. Nyní víceméně odevzdal balon nákopem z půlky.
72'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Milos Kerkez, přichází Dominik Csontos.
71'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Péter Baráth, přichází Kristóf Tóth-Gábor.
70'
Maďaři možná trochu rezignovali. Dvacet minut před koncem za stavu 0:2 zdlouhavě kombinovat na půlce nedává dvakrát velký smysl.
68'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Bar Arad, přichází Iuval Sade.
68'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Itay Buganim, přichází Ethane Azoulay.
67'
Botond Balogh s nepříznivým stavem nic neudělal. Tvrdou ránu mu pokazila dobře postavená zeď.
66'
Áron Csongvai to pěkně schytal od Buganima. Po ošetření přijde na řadu slibný přímý kop.
65'
Tempo hry malinko padlo. Izrael se trochu stáhl a nechává plynout hru v bezpečné vzdálenosti od obou branek.
64'
Baráth si nepočítal v rámci fotbalové legislativy v konfrontaci s Cohenem.
62'
Cohen si našel Shaharův prodloužený centr, jenže z obtížného druhého doteku levačkou bránu netrefil.
61'
Z autu se rychle stal pro změnu rohový kop. Krisztián Hegyi zůstává v pozoru.
60'
Morgan se připravuje k vhození dalšího dlouhého autu.
58'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Osher Davida, přichází Oz Bilevi.
57'
Yaacov si doskočil k levé tyči pro příjemně chytatelnou střelu nově příchozího Bukty.
56'
Skribek byl přivítán v zápase faulem Gandelmana.
55'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází András Huszti, přichází Csaba Bukta.
55'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Regő Szánthó, přichází Alen Skribek.
54'
Nic takového se však nestalo. Maďaři naopak museli rychle couvnout a smazat hrozbu protiútoku.
53'
Rychlá odpověď by se hostům hodila. O snížení se mohou pokusit z rohového kopu.
51'
I ve druhé půli Maďaři kapitulují zhruba po pěti minutách! Ťukes tří hráčů na pravé straně vyvrcholil centrem Jabera a hlavičkou BARA ARADA, za kterou se Hegyi stihl jen podívat.
50'
Napodruhé si Morgan zkusil i nacentrovat, ale výsledek byl podobný. Maďarská obrana fungovala bezchybně.
49'
Dlouhý aut Morgana byl vrácen přesně do těch míst, odkud do velkého vápna přiletěl.
48'
Shahar skončil v bolestech kvůli souboji s Némethem. Těšit ho může alespoň zisk balonu.
47'
Ani jeden z trenérů neprovedl v pauze žádné z pěti dostupných střídání, takže pokračují původní jedenáctky.
46'
Ukrajinští rozhodčí nic nenastavili a odeslali oba celky do šaten za stavu 1:0. Jediný gól padl už v páté minutě, kdy počáteční převahu Izraele zúročil Arad. Postupem času se Maďarsko trochu zvedlo, ale Yaacov pochytal vše, co na jeho bránu letělo.
45'
45'
Už se toho před pauzou asi moc nestihne. Rozkouskovanou pasáž podpořil Szendreiho útočný faul.
44'
Nakonec to domácí ani nestihli. Místo toho se pískal nedovolený přestupek Jabera na Kerkeze.
43'
Benedek Varju dostal v hlavičkovém souboji naloženo od Barátha. Kopat se bude proti Hegyiho brance.
41'
Szánthó svůj roh hodně přetáhl, žádný z jeho spoluhráčů nemohl jít do hlavičky.
40'
Nezbytné strkanice před rozehrávkou mezi Némethem a Aradem. Rozhodčí oba upozornil, že je bedlivě sleduje.
39'
András Huszti postupoval až do vápna. Tam o míč přišel, ale zavděk bere rohovým kopem.
37'
Izraelci vzali předchozí varování vážně a zase zahájili ofenzivní snažení. Rána Shara ze střední vzdálenosti však byla sražena.
36'
Yaacov musel vytáhnout elegantní robinsonádu. Z nějakých pětadvaceti metrů ho chtěl překonat Balogh.
34'
Davida se uvolnil k přihrávce Jaberovi. Ten už centroval a Gandelman hlavičkoval zblízka nad břevno.
33'
Menší zámek poblíž maďarské brány pokračuje ještě jednou exekucí od rohového praporku.
32'
Krisztián Hegyi měl co dělat se Zargaryho projektilem zpoza šestnáctky. Od dorážky ho uchránil rychle reagující obránce.
31'
Davida rozehrál nakrátko. Následný centr hráči v červeném odhlavičkovali pryč.
30'
Mocsi sprintoval, co mu nohy stačily, rohovému kopu však nezabránil.
28'
Yaacov nadvakrát zalehl pozdrav z dílny Árona Csongvaie.
27'
Zase ofsajd a vněm Németh. I bez zvednutého praporku by nic nepředvedl, byl odzbrojen parádním skluzem.
26'
A znovu. Tentokráte to bylo způsobeno faulem Varjua na Gandelmana.
25'
Hosté se museli zastavit v samotném zárodku akce kvůli postavení mimo hru.
24'
Maďaři si na chvíli odpočinou. Vděčí faulovanému Baloghovi.
23'
Zajímavě rozehraný roh. Davida centroval daleko před vápno. Shahar napřáhl k voleji a nechybělo moc, aby se trefil k tyči.
22'
Svými protesty k hlavnímu sudímu si o žlutou kartu řekl Szendrei.
21'
Rohový kop pro Izraelce.
20'
Na Kerkezův faul obdobně navázal Csongvai. Územní převaha domácího výběru bude trvat i nadále.
19'
Aut to byl dlouhý tak akorát pro maďarského brankáře, který ho uchmátl pro sebe.
18'
Výhodu rohu domácí nezužitkovali. Jejich snažení ale není u konce, budou vhazovat z křídelní lokality.
17'
Hegyi reagoval docela pozdě, ale stačilo mu to k vyražení Shaharovy solidní střely z třiceti metrů.
16'
Mocsi svým nedovoleným zákrokem umožnil Izraeli kopat přímý kop ze slušné výchozí pozice.
14'
Jaber chyboval v citlivém prostoru. Míč mu vzal Szendrei a po rychlé narážečce vystřelil na přední tyč, kde byl Yaacov včas.
12'
Nebylo to sehráno vůbec zle. Szánthó odcentroval na Csongvaie, který hlavičkoval mimo tři tyče.
10'
Shar poslal k zemi Szánthá, kterého už na chvíli obral o balon. Standardka pro hosty.
8'
Domácí pokračují v tlaku i po zablokovaném centru.
7'
Maďaři se na izraelské půdě zatím hledají. Znovu hrají delší úsek bez balonu.
5'
Domácí otevírají skóre z první střely na bránu! Sharar si pěkně naběhl na přihrávku z hloubi pole. Zprava nabídl balon BARU ARADOVI a ten suverénní koncovkou nedal brankáři soupeře šanci.
2'
Baráth spáchal nedovolený zákrok proti Morganovi.
2'
O úvodní výkop se postarali hosté, kteří nastupují v červených dresech. Domácí jsou ve světle modrém.
1'

Izrael: Yaacov – Jaber, Blorian (C), Cohen, Morgan, Davida – Arad, Zargary, Sharar, Gandelman – Buganim.
Náhradníci: Keuof – Itzhak, Bilevi, Levi, Sade, Azoulay, Mahluf, Zasno, Glezer

Maďarsko: Hegyi – Varju, Balogh, Mocsi, Kerkez – Huszti, Csongvai, Baráth – Szendrei (C), Németh, Szánthó.
Náhradníci: Kovács – Csóka, Hidi, Mezei, Tóth-Gábor, Skribek, Csontos, Bukta, Major.

Rozhodčí: Balakin – Žukov, Zaporoženko (UKR).
1. vzájemný zápas

02.09.2021
Maďarsko – Izrael 1:2
Branky:
68. Tóth-Gábor. – 32. Nachmani, 86. Gandelman.
Izrael

Izrael zůstává po pěti z deseti naplánovaných zápasů ve hře o přímý postup, což je v konkurenci Polska, Maďarska a Německa určitě dobrý počin. Domácí tým ztratil body jen při těsné prohře 2:3 s Německem, se kterým se bodově dělí o první a druhé místo skupiny B. Na začátek listopadového srazu měl Izrael jednoduchého protivníka ze San Marina. Povinné tři body si zajistil výsledkem 4:0.
Maďarsko

S hostujícími šancemi na postup na evropský šampionát to v polovině bojů ve skupině B nevypadá moc růžově. Maďaři vyhráli z pěti zápasů jen dva a se skóre 9:9 se nachází na čtvrtém místě. Na první Němce i druhý Izrael ztrácí pět bodů. Moc přesvědčivě si nevedli ani před pár dny proti Lotyšům. Porazili je hubeným výsledkem 1:0. Jediný gól dal Regő Szánthó v 77. minutě.
Všem fotbalovým příznivcům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kvalifikace na nadcházející evropský šampionát hráčů do jednadvaceti let. Od osmnácti hodin a čtyřiceti minut se můžeme těšit na konfrontaci mezi Izraelem a Maďarskem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:40.